triAngel reizen «as— triAngel reizen 079-425092 079-425094 INGEGROEIDE NAGELS inclusief volpension en EXCURSIES! Edisonstraat 9c - Zoetermeer Geslaagd! qO1 qO "Onderweg" Hengelsport 5-DAAGSE GEHEEL VERZORGDE j Triangel reizen, de mees ü$che actie die Uw volgende Tour-operator, hee t een maa^t! Tijdens iedere 5-daagse reis mogelijk nog goe onder de deelnemers 2 reis naar het D=ze «aarde- waardebonnen verloor va ,ers in 1990 gebruiken als bonnen S van de, toch al spot-goedkope. ïMwyftn SLECHTS F 368,-PER PERSOON! VAKANTIE NAAR HET LORELEI- DAL AAN DE RIJN Een uitgekiende vakantie 1 aan de Rijn! Kamp Bornhofen! Hotel Rheingraf maakt uw verblijf onvergetelijk! De mooiste excursies in het Rijndal. Geheel verzorgd voor 368,- per persoon Rijn in vlammen Vertrekdata 5-daagse Rijnreis! Boek snel! AFSLANK-STUDIO SLENDER YOU Groensvoorde 74 WADDINXVEEN 01828-12887 kunnen we tegenwoordig op de nieuwste manieren behandelen, waardoor uw klachten vaak blijvend tot het verleden behoren. Behandeling op afspraak. 1 De directie van Triangel Reizen is per soonlijk op pad geweest om voor U het beste van het beste in te kopen. Na het bezoeken van vele lokaties, hotels en excursie-mogelijkheden kwamen zij thuis met een aanbieding die klinkt als een klok! Centraal gelegen, in een van de meest historische streken in Duitsland aan de Rijn vonden zij het gemoedelijke en gezellige plaatsje KAMP-BORNHO- FEN! Direct aan de Rijn gelegen, in de nabij heid van Koblenz, de befaamde Lorelei, en het gezellige stadje Riidesheim. trof fen zij deze ideale lokatie voor een 5- daagse, geheel verzorgde reis met ex cursies! Met z'n mooie wandelroutes, histori sche gebouwen en diverse kastelen, van waaruit men een schitterend uitzicht heeft over de Rijn-vallei en de bossen van deze Hunsrück en het Taunusge- bergte, is dit pittoreske plaatsje de basis voor deze geheel verzorgde reis; Voor Fl. 368,-per persoon all-in bent u verze kerd van een zeer voordelige vakantie in een van de mooiste streken van Duitsland! Het beste is nog niet goed genoeg voor onze gasten, en daarom verblijft U in één van de mooiste hotels in het Lorelei- dal; Hotel Rheingraf! De bijzonder sfeervol ingerichte ka mers van dit hotel zijn uiteraard voor zien van douche en toilet, maar dit van oorsprong historische hotel biedt u nog veel meer! buiten de rustieke uitstraling beschikt het hotel over een prima keuken, een gezellige eetzaal, een kellerbar en een geriefelijk terras met grote tuin direct aan de Rijn! U verblijft in Hotel Rheingraf op basis van vol-pension, wat betekent dat zowel ontbijt, lunch en diner zijn inbegrepen! De directie van Triangel Reizen is er trots op dit hotel voor U gecontracteerd te hebben. Vervoerd en begeleid door een van onze chauffeurs/reisleiders, die de streek op hun duimpje kennen, bezoekt U de mooiste bezienswaardigheden in het Rijndal. Wat dacht U van een bezoek aan Koblenz, het historische stadje waar Rijn en Moezel samen komen; het be zichtigen van de Lorelei, de befaamde rots in de Rijn; een tocht naar het ge moedelijke stadje Riidesheim met een bezoek aan de Asbach Uhralt fabrieken; een dag naar de wereldberoemde warm water-bronnen van Bad Ems; het bekij ken van historische kastelen en een boottocht op de Rijn. Wij zetten graag even alles voor u op een rij, zodat U precies weet wat U van ons mag verwachten. U wordt vervoerd met een van onze luxe toeringcars, die de hele vakantie bij U blijft. Op d;e heenreis krijgt U van ons gratis koffie met gebak. Vijf dagen verblijf in het luxe Hotel Rheingraf di rect aan de Rijn op basis van vol-pen- sion, d.w.z. inclusief ontbijt, lunch en diner. De Duitse toeristenbelasting is voor onze rekening. Uiteraard wordt u gratis begeleid door een van onze chauffeur/reisleiders tij dens de reis en gedurende alle excursies. Uiteraard betaalt U bij ons geen reserve- ringskosten. U krijgt een verrassende afscheidsa vond in het Hotel Rheingraf. Aan het einde van uw vakantie wacht U nog een gezellig diner in Tiel. Eenmaal per jaar staat de 'RIJN IN VLAMMEN' in het Lorelei-dal. Zover U kunt zien, zowel op de Rijn als op de oevers is alles op feestelijke wijze ver licht. Daarnaast is er 's avonds fantas tisch vuurwerk. Deze, speciale éénmalige 4-daagse reis inclusief excursies, en vol pension ip het luxe Hotel Rheingraf bieden wij U aan voor slechts Fl. 299,- per persoon! De 5-daagse Rijnreizen naar het Lore- lei-dal zijn zgn. mid-week reizen; dus U vertrekt in alle rust op maandag-och tend. Op vrijdag-avond arriveert U, na het ge zellige afscheidsdiner in Tiel, weer in de plaats waar U bent opgestapt, zodat U op zaterdag nog de nodige boodschap pen voor het weekend in huis kunt ha len. Vanuit Tiel is er voor u voldoende tijd om even naar huis te bellen om te vertel len hoe laat u thuis komt. JULI: 17,31. AUGUSTUS: 14, 28. SEPTEMBER: 18. Rijn in vlammen: AUGUSTUS: 11. Wanneer U wilt reserveren voor deze geheel verzorgde 5-daagse reis, of voor de speciale 4-daagse 'Rijn in Vlam men'. bel dan één van onze telefoon nummers in Zoetermeer; onze informa- trices geven u eventueel nog nadere informatie en noteren Uw gegevens. Binnen een paar dagen heeft U dan Uw reisbescheiden in huis. Reserveer wel snel, want per vertrekdatum gaat er slechts één touringcar naar deze be stemming, dus vol is vol! BEL DUS VANDAAG NOG NAAR TRIANGEL REIZEN IN ZOETER MEER! Prof. kohnstammschool Waddinxveen Van de 63 kandidaten van de Prof. Kohnstammschool voor openbaar MAVO is er slechts 1 definitief afge wezen en zijn er 4 die een herkansing nodig hebben om het diploma alsnog te halen. Van alle vakken is 93% op D- niveau afgelegd. 70% van alle kandi daten is geslaagd met zes vakken op D-niveau. Voor afslanken in een gezellige sfeer, gaat u naar Gouda....! Doelenstraat 24 01820-23302, Gouda Wel graag van tevoren een afspraak maken... Geslaagd zijn: Silvana Bancken; Char lotte v. Barneveld; Michael Bontenbal; Silvia Boom; Menno Boss; Rogier Bou- man; Mandy v. Braam; Silvia Breedijk; Mohamed Darrazi; Leonie d. Dekker; Jeroen v.Diem; Nicolette v. Dijken; Marian Dijkstra; Tanja v. Duyvendijk; Paulien vd Eijk; Marie-Louise v. Es; Mi randa Fokkes; Diana de Geus; Jolanda Grootendorst; Cindy Helbers; Sandra vd Heuvel; Esther v. Hilten; Marco Hof steden; Elles Hus; Robert Jongeneel; Bart Kamminga; Ben Knoop; Marieke Koele; Simone Konincks; Chris Koot; Megin Koren; Suzanne Kramer; Thaira Mazher; Roeland v. Meeteren; Najat Mehadi; Bruce Murray; Ruben Nieuw- land; Pieter Nobel; Richard v. Ommeren; Erik Ottevanger; Andjena Rambaran; William Schakel; Monique Scholten; Edwin Spek; Harvey Stoelinga; Sandra Tollenaar; Miranda Troost; Sigrid Ver- gunst; Dennis Zappeij; Christel Vink; Peter Visser; Edwin v. Vliet; Lenny de Vries; Saskia Walter; Wilfred Waltman; Saskia v. Weizen; Vanessa Zieck; Clau dia Zuiderwijk. geslaagd theater in De Wadde, Waddinxveen Het 9e theaterproject van de chr scholengemeenschap De Wadde heeft 2 avonden een talrijk publiek in z'n ban gehouden bij het toneelstuk Onderweg, een bewerking van 'The Car van Aidan Chambers". Op 8 en 9 juni vroeg men zich in de aula van de school aan de Sniepweg, tot het laat ste moment af: Wie is toch die Lucen waarom is hij "Onderweg"? Luc (Johan Kleyn) verblijft in een steengroeve en slaapt daar in een autowrak. Kinderen uit de buurt o.l.v. Paul (Jolande BLoem) vinden hem en hoewel ze zijn opmerking "onderweg te zijn" raadselachtig vin den, sluiten ze vriendschap mei hem. Toch is er iets met Luc, zijn afwerende gedrag verraad een ge heim; zelfs Pita (Miriam vd Woud),die verliefd op hem wordt, komt niet achter de waarheid. Maar moeten ze Luc nu helpen of niet? Als hij in moeilijkheden dreigt te komen omdat een stel natuurminnende meisjes met hun leidster (Marielle de Jong) zo nodig moeten kamperen in de steengroeve en ruzie niet uitblijft, besluiten de buurtkinderen Luc te genover de rechter (Robbie Schei- sel) in bescherming te nemen en van de steengroeve een onverdacht oord te maken. Samen met de zwerver Columbus (Laurens Lueks) wordt het plan opgezet de oude auto op te knappen en als de gemeentewerken het wrak komt ophalen, blijkt de auto weer in zo'n goede staat te verkeren dat de werklui de auto kopen van de kinderen. joris Dan komt Joris, een van de buurtkin deren die altijd de pineut is (Marco Versluis), achter Lues geheim. De groep beschouwt Joris echter als een verrader. Nu blijkt Luc zijn ver antwoordelijkheden te kennen. De omgang met de kinderen heeft hem geholpen zich minder afhankelijk te gedragen. Hij onthult ten aanschouw van iedereen zijn geheim. In een prachtige scene vol spanning en op lopende dramatiek vertelt hij hoe hij de getuige was van het dodelijke ongeluk van zijn ouders. Schuldge voel maakte dat zich met niemand wilde bemoeien, maar nu kan hij weer terug komen in het huis van zijn pleegmoeder, mevrouw Vreugdevol (Nancy v Leeuwen), een stel goede vrienden rijker die hem geholpen hebben het vreselijke gebeuren "onderweg" te vergeten. Goede prestaties Het spel boeide van het begin tot het eind, dankzij de knappe regie van docent Tom Glasbeek en de inven tieve speloplossingen van Hermien Kleyer en Leen Melissen, eveneens leerkrachten van De Wadde. Vooral de "doderit" was zo suggestief uitge beeld, dat de zaal de indruk had dat de stilstaande auto in de steengroeve - een prachtig decor van de leerlingen van de LTO gemaakt o.l.v. Bas Brunt. Licht en geluid waren in han den va Bert Prevosth en Erik Jan v. Heyst. De kledij en grime verzorgde Liesbeth Siegersma en haar leerlin gen. E. Breedijk op 1! Zevenhuizen/Moerkapelle - De 3e avondcompetitiewedstrijd vond plaats op 7 juni in de Otweg bij Bos koop. Met 14 man werd ruim 17 ks vis gevangen. Dat is een redelijke vangst te noemen. Van dat gewicht behoorde 3430 gr. aan Adr. v. Erk, die hiermee de eerste plaats verover de, inch de 25 punten. J. Hordijk wist 24 pnt binnen te slepen met 2550 gr. B. vd Laan werd 3e met 2100 gr van belang voor de tussenstand was ook, of misschien wel juist, de 4e plaats. Daar staat E. Breedijk. Zijn vangst van 1750 gr. was 22 punten waarden bezorgde hem de le plaats in oe tussenstand. Hij leidt nu met 63 pnt- Echter W. v. Erk volgt gestaag op een afstand van slechts 2 punten. Diens schoondochter T. v. Erk begint een beetje het verband met de kop missen, hoewel de 3e plaats nog,R haar bezit is heeft zij al een achten stand van 9 punt op nr. 1. J. ^oty wist met zijn 2e plaats op 49 punte tekomen en staat nu 4e. overige tussenstanden: 6. B. vd Laan; 7. H. v. Zwienen;ö- Bazen; 9. J. Breedijk; 10. J- schoor; 11. A. Vis; 12. A. UittenbroeK sr.; 13. J. Wiersma; 14. C. v. pe'1 D. Stubbe en J. v. Dongen.

Dorpskrant | 1989 | | pagina 14