BETER ZIEN K MWL "Mama mia...die Italianen weten pas wat echt smullen is!" het kaasmekka I wytrans milieu 010-4379022 Allen, die mij stemden BEDANKT! VASTE MEDEWERKER VAKANTIEWERKERS Mini's Love'70 kampioen van het district Rotter dam Deze week heet uw Sans Fin-winkelier geen Jacob, maar Giacomo. Geen Frans, maar Francesco. Want 't is "Italiaanse Week". Een smulweek van beroemde, natuurzuivere kazen, pittige vleeswaren, makkelijke wijntjes, heerlijke pasta's. Voel je een weekje lekker Italiaans. Delizioso! Gorgonzola (bkuwschimmel kaas) 100 gramF. 1,25 Rode Kruis- collecte HELICOPTER-RONDVLUCHT Vissen in de Rotte... Pech voor Robbert en Ferry Christiaan Laffrée Gevraagd op komkommerkwekerij Telefoon 01802-2936 1981 Mascarpone Pecorinol Gorgonzola Mozzarella Parmesan Mortadella Frascati Jambon Parma Verdicchio Salami Sopressa Chianti Classico Salami Milano Tagliatelli Lasagne Cannelloni Tortelini Spaghetti Bii uw Sans Fin-winkelier. Voor begrafenissen C.H. DE VRIES ZN. UITVAARTVERZORGER TESSELSCHADELAAN 20 2741 AT WADDINXVEEN TEL. 01828-14719 voor al uw drukwerk drukkerij elgersma Heeft u belangstelling voor een boven Moerkapelle of Zevenhuizen??? Bij voldoende belangstelling 2e helft september (op zaterdag) yanaf een terrein in of rond Moerkapelle. Svp. deze week vrijblijvend aanmelden bij de chr. gem. zangvereniging "Sursum Corda" te Moerkapelle, Coymansstraat 11, Tel. 01793-1446.' Naam: Adres: Tel.:geeft zich vrijblijvend op voor de rondvlucht voorpersonen. Li Wanneer u een specialist inschakelt hoeft een voordelige bril niet slecht te zijn. Dijkshoorn is zo'n vakman en heeft brillen in zijn kollektievoor ieder budget. VAN HOREN EN ZIEN DE BESTE.... Schiedam, St. Liduinastraat 1. tel. 010-26.76.49. Schiedam, Hof van Spaland 5, tel. 010-70.17.30. Rotterdam, Vierambachtsstraat 73, tel. 010 - 77.25.45. Maassluis, Noordvliet 25, tel 01899 -1,22.8£ Zevenhuizen, Burg. Boerstraat 2, tel. 01802 - 3050 (leeftijd tot 20 jaar) Tevens enkele Fa. Meijndert Knibbelweg 3, Zevenhuizen, Moerkapelle - Op woens dag 14 juni versloeg het mini team no. 5, bestaan de uit: Sabrine Gielisse, Renate Rutgrink, Norbert ten Hoopen en Wouter de Niet, in de halve finale om het districts kampioen schap achtereenvolgens L.T.C. Sliedrecht en in een spannende finale T. V. Ommoord. Het was voor Love'70 nogmaals een uit wedstrijd waarbij Om moord op eigen terrein speelde. Dit mocht echter niet baten. Na vier singles was de stand 4-4. De dub bels gaven uiteindelijk de doorslag voor een 8-4 overwinning. Hierna reik te de bondsgedelegeerde aan een leuk sportief team, dat best tevreden mag zijn over de geleverde prestaties, een 'gouden' medaille uit voor de eerste plaats en overhandigde tevens een oorkonde, die vast een ereplaats zal krij gen in het clubgebouw van de Moerkapelse tennisve reniging. Proficiat Sabri- na, Renate, Norbert en Wouter! Formaggio Salumi Vino Pasta E altre cose Olijfolie Acetobalsamico Olijven Pomodore DORPSSTRAAT 168 - ZEVENHUIZEN - TEL 01802-1868 speciaalzaak in kaas - noten - wijnen - fijne vleeswaren kipspecialitè - relatiegeschenken. Moerkapelle: De collecte die de afge lopen weken in Moerkapelle voor het Node Kruis werd gehouden, bracht f 2-498,10 op. Waarschijnlijk heeft het mooie weer de collectanten parten gespeeld, want de opbrengst was f WO minder dan het vorige jaar. De Penningmeester hoopt dat degenen me afwezig waren toen de collectant °P hun stoep stond, nog even aan het Rode Kruis en girorekening 6868 zullen denken. Door de plaatselijke Rode kruis-af- deling worden allen die meehielpen, hartelijk bedankt!. dorpsstraat 62a tel. 01802-2289 INLEVEREN UITERLIJK A.S. ZATERDAG! H. van Zwienen en A. Uittenbroek aan de leiding. Hengelsportvereniging Zevenhui- zen/Moerkapelle hier de derde zo mercompetitiewedstrijd in de Rotte bij Oud-Verlaat. De wedstrijd telde 16 deelnemers. Er werd goed gevan gen: een totaal van maar liefst 25.930 gram. In het klassement kwamen verschui vingen doordat H. van Zwienen de wedstrijd won met 4.040 gram en daardoor aan de leiding kwam. Hij ligt een kilogram voor op nummer 2, E. Breedijk, die in deze wedstrijd tweede werd. De nummer 3 van de wedstrijd was C. de Zwart met 2.150 gram, die daarmee M. Huisman niet voorbij kon, maar nu wel vierde staat. In de B-poule staat ook een nieuwe man aan de top. A. Uittenbroek sr. ving tijdens deze wedstrijd ruim 2 ki logram en was hiermee nummer 1 van de B-vissers. Hij ving zo dus ook genoeg om J. Verschoor te verdrin gen naar een tweede plaats waar de laatste nu staat met 2530 gram, bijna 2 ons achter A. Uittenbroek. Num mer 3 in de wedstrijd was L. Schmidt van de B-vissers. Hij had 1690 gram in het net en steeg hiermee naar de derde plaats op de lijst. Tussenstanden: Poule A: 1. H.v. Zwienen, 2. E. Breedijk, 3. M. Huis man, 4. C. de Zwart, 5. J. Breedijk, 6. L. de Zwart, 7. J. Wiersma, 8. J. de Zwart. Poule B: 1. A. Uittenbroek sr., 2. J. Ver schoor, 3. L. Schmidt, 4. T. Verweij, 5. A. Verweij sr., 6. C. Klomp, 7. W. v. Erk, 8. A. Vis, 9. A. Uittenbroek jr., 10. D. Bazen, 11. C. v. Pelt, 12. A. Verweij jr. Zevenhuizen. De broertjes Koole maakten zaterdag een goede kans om hoog geklasseerd te worden tij dens de Nationale jeugdkampioen schappen in Assen. Ze hadden de laatste weken keihard getraind en erg blij, na de voorrondes, geplaatst te zijn voor de finale. De 8-jarige Robbert, die in categorie 2 fietst en nog maar voor het tweede jaar fietst, lag lekker op snelheid op het 800 meter lange parcours, toen een an der hem wilde inhalen en hem en z'n fietsvriend daarbij raakte, waardoor er een valpartij ontstond. Snel opge krabbeld zette Robbert nog een snelle eindspurt in waardoor hij als 10e eindigde. Zijn 12-jarige broer Ferry die in categorie 6 rijdt, had ook pech. Ook hij is gevallen, hetgeen veroorzaakt werd door een klap band van een wielrijder voor hem die dat zelf niet in de gaten had en in razend tempo in de bocht de macht over het stuur verloor, viel waardoor zijn achtervolgers eveneens een bui teling maakten. Ferry viel dus zeker niet in de prijzen. Ondanks deze tele urstelling gaan de gebroeders Koole ijverig door met trainenEr staan nog een paar wedstrijden op het pro gramma, o.a. een toernooi in Poel dijk. Wie weet vallen ze daar beiden dan wel in de prijzen.... Of anders is er altijd volgend jaar weer de moge lijkheid om mee te doen aan de Ne derlandse jeugdkampioenschap- Den... CONTAINERS

Dorpskrant | 1989 | | pagina 9