ovens UW HUIS VIA ONS SNEL VERKOCHT! - Skeelertocht Politic- bericht Dienst Dag Fashion Flair, tot ziens Ria Avondvierdaagse: prachtig weer!!! DE DORPSKRANT... NU 00K WEKELIJKS IN BENTHUIZEN!!! Vierkap-volleybal Oud-Verlaat maar personen aan voor A makelaardij o.g. Leny Hovens - makelaar o.g. Nrd. Dwarsweg 1 - 2761 GA Zevenhuizen - Tel. 01802-2001 Zevenhuizen - Onder goede weer somstandigheden werd afgelopen zaterdag in Zevenhuizen, vanuit camping Zevenhuizen, de 2e Rotte- meren Skeelertocht georganiseerd. Velen hadden de weg gekozen naar Zevenhuizen om deel te nemen aan de tocht, vanuit het hele land kwa men de deelnemers. Diverse verble- vens tevens op de camping. Om 9.00 uur stonden de ruim 50 deelnemers voor de 90 km. klaar om te worden weggeschoten door Roeli Roelfsema uit Olst, een deelnemer die in 1988 de meeste kilometers had gemaakt in toertocht-verband (950 km). Roeli besteedde dit uit aan de 8jarige Pim Bredewout uit Hattem die klaar stond om z'n vader uit te zwaaien. De eerste 30 km. liep door het buitenge bied van Zevenhuizen. Om half elf weer bij de camping aan gekomen sloten de deelnemers, 45 personen, ook aan voor de resp. 1- 2- of 3 rondjes van 20 km. door het recreatiegebied de Rottemeren. Vele vrijwiligers, veelal camping bewoners, hadden een verfrissing- spost ingericht ter hoogte van de brug over de Hennpsloot waar gretig gebruik van werd gemaakt. Ook de IJsclubs van Zevenhuizen en Bleis- wijk hadden een controlepost opge zet. Mede door het mooie weer en de goede asfaltwegen zijn vele deelne mers erin geslaagd de tocht te vol brengen waarvoor zij hadden inge schreven, nl. 90,60,40 of 20 km. Elke deelnemer werd bij de finish om ca. 13.45 uur getracteerd op een kop soep. Tevens kreeg men een specia le herinnering van dit bijzondere evenement. Een uitgereikt enquêteformulier moet opheldering geven voor een te organise ren 200 km. monsterrit in september 1990. Wie weet zal dan in Zevenhuizen een alternatieve Elfstedentocht voor tourrijders van start gaan. Moerkapelle Diefstal aluminium In de nacht van woensdag op don derdag werd vanaf de Middelweg een partij aluminium ontvreemd. De werkwijze was dit keer anders dan anders. Het aluminium werd 's nachts langs de weg gelegd en over dag opgehaald. Gevonden: 2 sleutels, waaronder Yamaha bromfietssleutel Verloren: zwarte helm; zwarte portemonnaie met en voor verstandelijk gehandicapten Bergschenhoek - Op zondag 2 juli a.s. zal er in de Ned. Herv. kerk te Bergschenhoek weer een dienst met en voor verstandelijk gehandicapten worden gehouden. Deze dienst be gint om 17.00 uur en heeft als thema: "Vertrouwen op de Here Jezus". Voorganger: ds. chr. van Andel m.m.v. kinderkoor "De Bergse Kre keltjes". Dit is een dienst voor gehan dicapten uit de hele regio. Zevenhuizen. Modeboetiek "Fashion Flair" bestaat met ingang van 1 juli niet meer. Met enig hartzeer besloot de eigenaresse van deze modeboetiek in de «venhuizense Dorpsstraat, Ria v.d. Klooster-Wensing, tot opheffing ervan. Uat hartzeer betreft de relatie met haar clientele, voor het overige betekent TOtgeen ze nu gaat doen een uitdaging. Deze 42-jarige charmante vrouw, die S|nds 2,5 jaar in Waddinxveen woont, nadat privé-omstandigheden "aar daartoe noodzaakten, straalt 4e ondernemingslust uit de ogen. etgeen haar werkzaamheden wor- en en waarmee ze reeds bezig is, eett niets met mode of kleding te maken. De enige overeenkomst met etgeen haar 11,5 jaar heeft bezigge- °uden is de "zelfstandigheid". la heeft nl. een bureau opgericht por voorlichting en promotie" ge- ncht op "energie en milieu". Ze heeft j "o een opdracht afgewerkt voor Logon" in Utrecht en verwacht mnnenkort een volgende. "Weet je, het is heel moeilijk om je als middenstander in een bepaalde branche te handhaven. Ik denk dat diverse middenstanders dit kunnen beamen. Vooral zij die in een selec tieve branche zitten. Veel mensen, trekken hier naar de regionale win kelcentra, die een enorme zuig kracht hebben. Mensen willen nu eenmaal winkelen in een winkelom geving. Die heb je in mijn geval wat minder. Het heeft best enige tijd geduurd voordat ik besloot definitief een streep onder "Fashion Flair" te zetten. Je hebt immers een klanten kring en een grote band met Zeven huizen". s® 28 juni 1989 Zevenhuizen.Niet alleen het comité Avondvierdaagse, dat voor de vierde keer dit wandelfestijn organiseerde, ook de 358 deelnemers, kunnen terug kijken, op leuke sportieve wandelingen in en om Zevenhuizen. Vorige week was het de eerste twee avonden bijzonder warm om te lopenToch meldden Zowel op maandag, als op dinsdaga vond kon er gestart worden voor de Avondvierdaagse, doch wie op maandag startte, kon één, avond thuisblijven. De eerste avond werd er naar de Rotte gewandeld, via de Tweemanspolder en terug over het Schelpenpad. Voor de 5 km., terwijl de 10 km. een rondje "molens" wan delde. De tweede avond was het kassengebied aan de orde, terwijl woensdagavond leek op de maandagavond,richting jachthaven "De Eendragt' en vervolgens voor de 10 km. richting Middelweg. Donder dagavond was het gelukkig net droog toen de wandeltocht begon. Toch was bijna iedereen in regenkle ding gestoken, want je kon immers niet weten nietwaar? Vrijdagavond de wandeling door de bebouwde kom, verzamelen op het schoolplein van "De Eendragt" en vervolgens met de Harmonievereniging De kleine Trompetter" en een show- majorettencorps uit Capelle a.d. IJs- sel, een intochtronde door de Dorps straat en een serenade op het dorps plein. De bloemisten hadden goede zaken gedaan, want vrijwel iedereen was met bloemen ingehaald. Deze laatste avond had menigeen zich anders uitgedost: waren er vreemde vogels, bloemenmeisjes, clowns en poezen. Alleen de meneer met de rolstoel ontbrak. De heer Noomen wandelde nl. elke avond met een bewoner van "De Zevenster", doch op deze laatste avond was deze rolstoelgebruiker ziek. Samen kregen zij van het Comité Avondvierdaagse een taart. Ook de enige groep van de Avond vierdaagse, de chr. school "De Een dragt", ging gezamenlijk de taart opsmikkelen, waarvoor een tegoed bon werd uitgedeeld. De bloemenmeisjes zullen zeker net zo smullen als de poezen. Deze meis jes kregen originaliteitsprijzen voor hun "outfit". Ria kwam 19 jaar geleden in Zeven huizen wonen. Hier werden ook haar beide kinderen geboren Sabette, die nu bijna 17 jaar is en Leon, die een jongetje van een jaar was en in de box achter de winkel stond, toen ze met "Fashion Flair" begon. Aanvankelijk had ze op woensdag een vrije dag en kwam Jany v. Wensem invallen. Al gauw ging ze met haar man vanuit een nieuw gestart bedrijf modeshows in bejaardentehuizen presenteren. Ria van Wensem, schoonzus van Jany, kwam toen in de boetiek assisteren. Toen er door huiselijke omstandig heden hier een verandering inkwam, kwam je of de éne of de andere Ria in de boetiek tegen. Beiden hadden/ hebben een flatteuze kijk op kleding en gaven dan ook altijd een goed advies en een eerlijke mening als die door de klant gevraagd werd. Dat werd bijzonder gewaardeerd. De kleding in de modeboetiek getuigde van een goede smaak en was combi neerbaar, draagbaar en betaalbaar. Menigeen zal het loopje naar "Fas hion Flair" missen, het even snuffe len in de rekken en de nieuwe mode inkopen bewonderen Beide Ria's eveneens. De één, die in "dienst" was bij de ander heeft een functie in Bleiswijk gevonden. Ria v.d. Klooster-Wensing, mag dan wel niet meer in Zevenhuizen wonen, de plaats heeft nog een flinke aantrek kingskracht op haar. Hier wonen vrienden en bekenden, van wie ze weet er terecht te kunnen.... De Dorpskrant wenst haar het aller beste 12e jaargang 322 Recreatief en sportief verliep het door "De Vierkap" georganiseerde straat volleybaltoernooi, dat jl. zaterdag in Oud-Verlaat werd gehouden. Zo'n beetje heel Oud-Verlaat kwam hiervoor op de been, de helft als toeschouwer en de andere helft als deelnemer. Er waren maar liefst 13 teams die zich aanmeldden. Zij speelden allen in voorronden op donderdag en vrijdagavond, waarna zaterdag, onder uitstekende weersomstandigheden op het plein voor "De Vierkap"de spannende finale plaatsvond. De saamhorigheid was groot en aan gezelligheid ontbrak het evenmin, terwijl de inwendige mens niet werd vergeten: tal van lekkere hapjes van de barbecue vonden gretig aftrek, terwijl een frisse verkoelende drank de dorst leste. Winnaar van het bijzonder ge slaagde toernooi werd het team 't Pleintje", op de voet gevolgd door het team van de "Vlietkade". Bekers voor dit toernooi werden door Rob Visser en John Stofberg beschikbaar gesteld. Alle teams kregen na afloop een taart die gezamenlijk verorberd werd.

Dorpskrant | 1989 | | pagina 1