"De Nesse vliet" in de schijnwerper De gaande Dag Heieen... 0{ecreatiel(rant. ovens UW HUIS VIA ONS SNEL VERKOCHT! SOL Bloemsierkunst tuincentrum WEEKAANBIEDING DE DORPSKRANT... NU 00K WEKELIJKS IN BENTHUIZEN!!! winkeliers en horeca opgelet! Dorpshuis Middenstandsactie 2 grote varens voor maar Een school tussen twee vakantieregelingen in is b.v. de chr. basis school: "De Nessevliet" in Oud-Verlaat. Ouders die kinderen op het voortgezet onderwijs hebben in de naaste omgeving: Ommoord en Zevenkamp, of in deze Rotterdamse wijken wonen en hun kinderen op "De Nessevliet" hebben, werden geconfronteerd met twee vakan tieregelingen in het kader van de vakantiespreiding. De Rotterdam se regeling is dit jaar zeer afwijkend van die van de Zuidhollandse. Zevenhuizen behoort tot de Zuidhollandse dus hebben de kinderen hier drie weken later vakantie. Vanwege deze situatie was het afscheid van de oudste leerlingen wat eerder gepland dan die van de Zevenhuizense scholen. De pannekoekenmaaltijd voorafgaand aan de musical kon helaas niet buiten verorberd worden door de regenbuien, maar dat drukte de pret niet. Net zo min als die van de opvoering van de leuke musical "Het spoor van bijster". Omdat de achtste groep niet zoveel leerlingen telt dat alle rollen bezet konden worden, deed, zoals gebruikelijk, ook de zevende groep mee. ouders, familieleden en belangstellenden genoten hartelijk van de leuke op voering. Zevenhuizen - Onderwijzeres/kleuterleidster Heieen Scheijbeler neemt vrijdagavond afscheid van ouders en belangstellenden tijdens een informele bijeenkomst in de chr. basisschool "De Eendraet" (van 19.30 tot 20.30 uur) Met ingang van 1 augustus komt er een eind aan een periode van 7,5 jaar waarin ze enthousiast en bijzonder toegewijd kleuters bij de hand nam en ze begeleidde naar de volwassenheid. Ze mocht dat Wj sommigen twee jaar doen. Ze stond in hoog aanzien bij de kleuters... Do juf komt op de kleuterschool elke dag "tijdelijk" in de plaats voor mamma. Het verdiend over igens best een pluim dat ze haar klas van 39 kleuters (de andere klas telt er evenveel) zo geweldig in de hand heeft, dat er ook bij beze 5 en 6-jarigen, de oudste groep, discipline èn orde heerst. Daarbij hoort ook het rustige voorlezen voordat de moeders Wen halen in de kring en de °pening elke morgen, voorwaar nnogtepunten van de dag, waar op ook verhalen van thuis of de e'ovingswereld van het kind verteld mogen worden in de genschap dat er ook geluis- terd wordt. ?°en ze destijds als 22 jarige juffrouw Heieen Padmos naar Zevenhuizen kwam, pas ge slaagd voor de hoofdacte en bij behorende aantekening voor applicatie voor het basisonder wijs, wist ze zich al spoedig ver trouwd te maken in Zevenhui zen, hoewel ze daar nooit ge woond heeft. Altijd is ze, ook na haar huwelijk, in Vlaardingen blijven wonen. Echter nu volgt ze haar man en vindt ze dat hij nu maar eens aan de beurt moet komen. Daarbij behoort een ver huizing naar Huizen omdat haar echtgenoot in Weesp een nieuwe baan heeft gevonden. Heieen vindt het niet eens zo erg jammer om de school te verlaten. Ze is van plan om het er voorlopig eens van te nemen. Natuurlijk zal ze de kleuters missen en het dagelijks verzinnen van knut selwerkjes, programma's samen stellen, voorbereiden, contacten met collega's en nog veel meer. Maar creatief als ze is zal ze zich ongetwijfeld niet vervelen, im mers ze is altijd bezig met het maken van dingen tot het zelf maken van kleding toe In de vakature die door haar vertrek ontstaat is Aranka de Graaf uit Almkerk benoemd. Volgende week verschijnt de Dorpskrant als Uw advertentie met of zonder aanbieding wordt gezien!!!!! Advertenties kunnen tot en met vrijdagmid dag 14.00 uur toegezegd worden. Sluiting: maandagmorgen 10.00 uur. Drukkerij Elgersma, tel. 01802-2289 Fax. nr. 01802-3450 Zevenhuizen - Let op: Toegangskaarten voor de kinderfeest middag op 20 september kunnen (tegen inlevering van het woord "Dorpshuis" van de letters bij de deelnemende winke liers ontvangen) nog tot en met 15 juli's avonds na 19.30 uur afgehaald worden in de foyer van dorpshuis "Swanla". 12 juli 1989 12e jaargang nummer 324 ^&URo)? (zolang de voorraad strekt) 6 dagen per week open! Noordelijke Dwarsweg 86 Zevenhuizen - Tel. 01802-1593 Leny Hovens - makelaar o.g. Nrd. Dwarsweg 1 - 2761 GA Zevenhuizen - Tel. 01802-2001 hA makelaardij o.g.

Dorpskrant | 1989 | | pagina 1