ovens uw HUIS VIA ONS SNEL VERKOCHT! De opruiming is begonnen Middenstand/dorpshuisactie: zeer geslaagd! In deze krant: Politieberichten Kleuters op Schoolreis. Dan is deze 'Dorps((rant de oplossing. üdeer dan 10 pagina's 6oordevol met tipsivetensivaardigfieden en suggesties voor een prima vaf(antie in de regio JOGGING-TRAININGSPAKKEN nu 10 tot 40% korting!! Cjaat u dit jaar niet naar fiet buitenland:' Af terug van valkant ie F '11 gaat pas in bet naseizoen? TELEFOON 01892-17133/ 17193* A makelaardij o.g. Leny Hovens - makelaar o.g. Nrd. Dwarsweg 1 - 2761 GA Zevenhuizen - Tel. 01802-2001 (ook crincle nylon) JAN DROOG SPORT, Plaats 15, Bleiswijk, 01892-15280 De 45 leerlingen van de achtste groep van de christelijke Rehobothschool in Moerkapelle, namen maandagavond afscheid van hun school. Niet dat ze direct daaraanvolgend op vakantie gingen, dat was niet het geval. Maar het moest toch een beetje officieel zijn en meester Van Noort had zoveel leuke dia's. Zoals gebruikelijk van elk kind één als kleuter en één als leerling van de achtste groep. Schoolkamp dia's waren ook het bekijken waard en de leuke quiz en het zingen, maakten deze maandagavond tot een onvergetelijke. Omdat de school, vanwege een verbouwing in de steigers staat, werd uitgeweken naar dorpshuis "Op Moer". Inleveren letters met woord dorpshuis tot vrijdag 21 juli i.pl.v. 15 juli!!! Aankondigingen voor activitei ten in de laatste week van de Zomervakantie. Om er duizelig van te worden als je bedenkt hoeveel voorbereidingstijd hier in heeft gezeten... Hoeveel liefde hiervan uitgaat! Dat vrijwilli gerswerk op de jeugd gericht met zoveel enthousiasme wordt ver richt, mag weieens vermeld worden. Bovendien dat het Gratis" is en dat iedereen die jneedoet zich hiervoor belange- l°os inzet, ja er zelfs een week of ®kele dagen vrij voor neemt! Wat moet het voor kinderen fijn rijn om in deze tijd "kind" te zijn. in de week van 28 augustus t/m september is er in Benthuizen: j" dagen: Hutten timmeren Blüs_kamperen 'n Waddinxveen: Drie Tentda- gerr 'n Zevenhuizen: Twee dagen ninsgrvakantiefeest "J Moerkapelle: Vijf ochtenden Plüs een middag en vijf avonden jcugdweek. Zevenhuizen. Het was een fraai gezicht al die wachtende kleuters van de openbare asisschool '"t Reigerbos" wachtend op het moment dat ze de bus in konden stappen. ®etzn allen gingen ze vrijdag naar Plaswijckpark In Rotterdam. Het werd een fijne ag waarop van alles werd gedaan.Gevaren, op een pony gereden, met het treintje en he draaimolen. Ook de dieren waren leuk om te zien. En het was ook nog meer, at wilden ze nog meer.... Alles werkte mee om deze schoolreis tot een onvergetelij- Ke te maken. Zevenhuizen. Er is de laatste dagen heel wat geruild in Zevenhuizen.... Nee, geen kleding, goederen of postzegels, maar... "letters" Bij de éne winkelier kreeg je bij besteding van minimaal tien gulden een U, de volgende had een P en een ander weer de I, maar wie had nu de R? En hoe kwam je met wel vijf P's inje portemonnee, nu aan een O? Buiten bij de winkels, maar ook binnen en bij de scholen op het schoolplein bij het wegbrengen van de kleuters, zag je moeders letters rullen. Immers het woord "dorps huls" betekent, volgeplakt op een kaart, datje een gratis toegangskaart in het dorps huis af kunt halen. Die toegangskaart is bestemd voor een Kinderfeestmiddag op woensdag 20 september. Dat belooft een geweldige feestmiddag te worden met o.a. play-back, mevrouw de Bok en Jacques d'Ancona. Deze feestmiddag wordt gehouden omdat het dorpshuis 15 jaar bestaat. De middenstandsvereniging sponsort de feest middag. Let op: Het afhalen van een toegangskaart kan tot vrijdag 21 juli tegen inlevering van het woord "dorpshuis", samengesteld uit letters die bij de winkeliers werden ontvangen. Hoewel er al honderden toegangskaarten uitgedeeld zijn, zijn er nog beschikbaar. Op wie de Kindermiddag niet van toepassing is, kan een volle kaart inleveren bij de Rabobank. Uit de kaarten wordt een prijs getrokken van duizend gulden. Tijdens de Sporterie op zaterdag 2 september zal dit plaatsvinden. De heer A. Lamot verricht de trekking van de verloting om 16.00 uur. Zevenhuizen Bureau geopend van 14.00 ^y-JDING MET GEWONDE: er H-e ^u'dplasweg liep een fiets- f. verse verwondingen op bij n, Aanrijding met een persone- ut°. De bestuurder van de n:(jSOraenaut° wilde de voor hem J ende fietser passeren en op moment dat hij ter hoogte zonri "e'ser was sloeg deze, te te dijken en richting aan Q,| Ven. linksaf. De fietser werd "gebracht naar het Bleuland aewnhuis. ?*®RACHTïNG: Een 43 jarige „woonster van Rotterdam was 17.00 uur. weldigde en verkrachtte. Toen op het hulpgeroep van het slach toffer Iemand naderde, sloeg de dader op de flets op de vlucht. Hoewel een redelijk signalement van de dader bekend is, ont breekt tot op dit moment elk spoor van hem. vanaf '"dam een metro-station te Rot- °P de flets meegereden j^ct een °nbekende man. De man man me' kaar naar de Huys- 'nansweg, Waar hij haar over- AANHOUDING NA SNEL- KRAAK: In Rotterdam had een snelkraak plaatsgevonden bij een filiaal van de Marskramer. Na hun daad vluchtten de da ders met hun auto in de richting Zevenhuizen. In samenwerking met de collega's van Rotterdam, die de achtervolging hadden ingezet, werden de daders op de Wollefoppenweg klemgereden en konden zij worden aangehou den. In hun auto bevond zich nog de volledige buit van de inbraak. De daders waren goede bekenden Van de politie. AANRIJDING: Twee persone nauto's waren betrokken bij een aanrijding op de kruising Burg.Klinkhamerweg - Nrd. Dwarsweg. Een van de bestuurders wilde op de kruising linksaf en verleende geen voorrang aan de ander, die rechtdoor wilde. AANRIJDING: Bij de spoorwe govergang in de Bredeweg kwa men 2 personenauto's met el kaar in botsing. Beide bestuur ders reden achter elkaar, toen de voorste remde, omdat de bel van de overweg begon te rinke len. De achterste merkte dit te laat op en reed tegen zijn voor ganger. VERNIELING: Na elders de no dige alcoholica genuttigd te heb ben, bezochten 2 inwoners van Zoetermeer een plaatselijke ho recagelegenheid. Zonder dat er enige aanleiding voor was sloop ten zij daar een toilet. Beide personen moesten met gepaste dwang aangehouden worden, waarbij een van hen nog schade toebracht aan de politieauto. DIEFSTAL UIT AUTO: Op de parkeerplaats bij de jachthaven werd een ruit ingeslagen, waar na men de autoradio uit het dashboard wegnam. RIJDEN ONDER INVLOED: Bij controle van een 20 jarige auto mobilist uit Moordrecht, bleek dat deze dusdanig veel alcohol had ge dronken, dat hij voor een adem test mee moest naar het bureau. Daar bleek dat hij inderdaad veel te diep in het glas had gekeken. VERLOREN/VERMIST: bruine poes (Pers): 2 sleutelbos sen: goudkleurige armband; kinderbril; Cyperse poes (2.5 jaar) Sit, van harte sterkte. We teven met je mee. Cottega's "Dorpskrant Landelijk telefoon nummer bij overlijden en eerste verzorging: Voor Zevenhuizen: 01802-2283 Ook uitvaartverz. U.V.Z. H.E. van der Hammen

Dorpskrant | 1989 | | pagina 1