Modeshow Bac hovens na 1 UW HUIS VERKOPEN IS ONS VAK! 10% korting!!! fA(u ookJ§pvh-bo7(m!!!! SOL Bloemsierkunst - tuincentrum VIDEOTHEEK ZEVENHUIZEN Afscheid van administrateur Thomassen OP ALLE TERRA-COTTA: NVM I Leny Hovens - makelaar o.g. 1 Nrd. Dwarsweg 1 - 2761 GA Zevenhuizen - Tel. 01802-2001 SOL BLOEMSIERKUNST TELEFOON 01892-17133/ 17193* 27 September 1989 aktiviteiten rond het 3e lustrum van "Swanla' nieuw raadslid in Moerkapelle Open Huis Mozaïek boomkweker in Zevenhpizen begroting gemeente Zevenhuizen sportnieuws etc. etc. 12e jaargang nummer 331 Zevenhuizen/Moerkapelle Veelzijdig, in combinatie en variatie, draag baar, comfortabel, duurzaam, charmant, modieus, kleurrijk: kortom termen voor de mo deshow van Bac. Maandagavond genoot een in leeftijd gevarieerd Moerkapels publiek, dat in overgrote meerderheid uit dames bestond, van een fraaie modeshow in de winkel van de firma Bac in Moerkapelle. Alle ca. 150 stoelen waren bezet. Mevrouw Bac als lady-speaker, kondig de de modellen, die de winter-en herfstcollec- tie showden, aan en vertelde en passant wat over de prijs, kwaliteit en het "huis" waar de kleding vervaardigd is. Zij deed dat op heldere en duidelijke wijze, zodat de aanwezigen pre cies wisten waar ze, o.a. wat de prijs betreft, aan toe zijn. Hartvertederend was het optreden van haar vijfjarige dochtertje en driejarig klein zoontje. Ze waren wel een beetje verlegen maar gaven, met nog enkel andere kinderen, een goed beeld van wat Bac allemaal in huis heeft, zowel in de winketin Moerkapelle als in Zeven huizen. -In Zevenhuizen werd de show, voor een even zo groot publiek, dinsdagavond gehouden. Beide avonden waren gratis toegankelijk, ter wijl de koffie met koek na afloop, goed smaak te.- Na de kinderen, waarbij we merken als Patts Boum en Buffy tegenkwamen, jurkjes, jasjes, lange pantalons, truien en sweatshirts zagen: in de modekleuren o.a. van mosgroen, tot de wat sprekender kleuren, kwamen de teeners aan bod. Ook voor hen heeft Bac een selectie mooie, draagbare en redelijk betaalbare kle ding. De teeners en de jonge dames zullen deze winter graag een broekrok dragen. Ze zijn er in diverse wijdtes en soorten, van gebloemd, effen wol en viscose. Het merk "Clarisse" was opval lend mooi in kleurstelling. Na de teeners, zij blijken een voorkeur te hebben voor de zgn. paardrijbroek) zowel meisjes als jonge mannen, ook de dertigers van beiderlei kunne. Vervolgens dames van rond en over de veertig, terwijl ook aan de oma's gedacht werd. Laatstgenoemden zagen prachtige japonnen en ensembles voor hun ogen voorbijtrekken. Ook de wat volslanke vrouw kwam in de show volledig aan haar trekken. Opvallend nieuw, terug van weggeweest, zijn de vestjes, in vaktermen "gilets" genoemd. Zowel voor dames als heren, in effen en gebloemd van een wat gobelin-achtige stof, waarvan ook enkele ruimval- lende blazers werden geshowd. Verrassend draagbaar is de collectie "Country look", met blazers (korte en lange, doorgaans getailleerd) met combinaties van tweed met ribcord. Combineermogelijkheden volop, aangevuld met shawls en pochettes en bij japonnen en jumpers, gedragen bij ruimvallende lange rokken, of wat kortere rokken bij de rechte rok, leuke accessoires, zoals kettingen, speldjes en broches. Het modebeeld verandert niet meer zo ingrijpend. Kleding kan meerdere jaren gedragen worden. De kwaliteit is daar ook op afgestemd" aldus mevrouw Bac. Hoewel aardetinten, van mosgroen, bordeaux, messing, goudgeel, goudbruin, grijs en zwart de overhand hebben in het najaars-en winterkleding-modebeeld, koos mevrouw Bac voor haar collectie ook kleding in vrolijke kleuren. Fuchsia-rood, lila, paars, aubergine en reseda-groen geven een fleurige noot aan een grauw jaargetijde. Een bloemlezing van de merken die genoemd werden en waarvan Bac kleding verkoopt: Pierre Monee, Lakerko, Estelle, Roberto Sarto, Ravagio, Zerres, Ladyclub en Nicole Ferrat. Namen die een goede pas vorm en kwaliteit garanderen. Vol indrukken, in het bezit van een reductiebon en de nieuwe "woonwijzer, gingen de bezoekers na <woop naar huis... Misschien droomden ze wel van al het fraais dat ze zagen, want velen maakten de oag na de shows een keuze voor een wintergarderobe voor hem, haarzelf) en/of de kinderen. Ofschoon sommigen het jammer vinden dat de kleding niet meer op maat in de winkels hangt, is juist oe nieuwe opstelling per kleur, als combinatie, een streling voor het oog. En wie zijn of haar maat niet an vinden weet zich verzekerd van de hulp en assistentie van de verkoopsters... A makelaardij o.g. MAKELAAR (geldig tot 1-10-89) 6 dagen per week open! Noordelijke Dwarsweg 86 Zevenhuizen - Tel. 01802-1593 Landelijk telefoon nummer bij overlijden en eerste verzorging: Voor Zevenhuizen: 01802-2283 Ook uitvaartverz. U.V.Z. H.E. van der Hammen Dorpsstraat 37a geopend 7 DAGEN PER WEEK! 14.00 uur tot 22.00 uur Zevenhuizen- Maandagmiddag werd op hartelijke wijze afscheid genomen van administrateur Thomassen in bejaardentehuis "De Zevenster". Voorzitter P. Hoogendoorn roemde de kwaliteiten van de admini strateur die een functie aanvaard heeft als administrateur van het bejaardentehuis "Segwaert" in Zoetermeer. Hij schetste diens func tie die veelomvattend was, van vertrouwensman tot organisator en uitvoerder. Hij vond het jammer dat de heer Thomassen vertrok, maar gunde hem zijn promotie. Namens het bestuur en ere-voorzit- ter de heer A. van 't Verlaat ontving de heer Thomassen een horloge met inscriptie. De bewoners en het personeel lieten zich ook niet onbetuigd. Mevrouw Heijkoop vertolkte hun gevoelens en overhan digde namens hen een autoradio.Op de wijs van "Er zitten twee mot ten", klonk een leuk, lied over het 'mannetje' dat elke dag op de fiets uit Zoetermeer kwam, de salarissen in orde maakte, voor Sint speelde en zich inzette voor "De Zevenster". Directrice mevrouw C.M. Staal sprak hartelijke afscheidswoorden waarin ze de scheidende administrateur bedankte voor de goede sa menwerking en diens inzet. De heer C. Strijdhorst vertegenwoordigde de personeelsvereniging met een afscheidsspeech. In alle toespraken klonk waardering voor de persoon Thomassen, was er weemoed over diens vertrek, maar desondanks een felicitatie voor z'n nieuwe functie bij een groter be jaardentehuis. Hierna kwamen velen, betrokken bij het bejaarden tehuis, burgemeester A.H. van Gent en wethouder J.E. Dorrestijn en andere gemeentelijke vertegenwoordigers, de heer Thomassen de hand drukken.

Dorpskrant | 1989 | | pagina 1