DE HOOGSTE EN NU OOK NOG GELD CADEAU! van der linde KANTOOR VEERMAN KAMERHOGE (spiegel) KASTDEUREN SH^tie-rmnu: Hengel sport Politie berichten Levens vreugd en IJsland Hervormingsherdenking SPAARBANK THE DOORS' tiëntenVereniging Het belang van de Nederlandse Pa- OKTOBER IN OP MAAT GEMAAKT MAANDAG 23 en DINSDAG 24 OKTOBER: Kip in het pannetje met maïs, rijst en salade f 15,- Wat kost zo'n THE DOORS kast nu eigenlijk? Een voorbeeld: Een 2-deurs spiegelfront 160 cm breed, kamerhoog f 1.238,- Een hang-en leg-indeling f 531,- f 1.769,- Uw kastindeling of wand bepaalt het aantal deuren: 2,3,4 of meer. Als u langs komt met de maten van uw wand, vertellen wij u precies hoe weinig dat kost. Op uw maat gemaakt in onze werkplaats. Oude munten voor nieuwe spaarders binnenhuisarchitektuur bv De gehele maand oktober serveren wij ook een "Seven Lake-menu" voor f 55,-p.p.: Salade van gedroogde ossehaas met fêtakaas en artisjokharten Heldere bouillon met bieslook Mootje gepocheerde zalm in een dillesaus Wilde duivenborst met een sinaasappelsaus Cranberryparfait Dorpsstraat 200 - Zevenhuizen Tel. 01802-1866 CAFÉ-RESTAURANT Wollefoppenweg 79 - Tel. 010-456 36 27 OUD VERLAAT Aluminium schuifdeursysteem van 16 mm (spiegel) deuren Vrijdag 20 oktober a.s. openen wij het wildseizoen met een uitgebreide wildkaart! Moerkapelle- Op 24 okt. wordt er in de Rehobothschool in Moerkapelle een avond gehou den van de Nederlandse Patidn- tenvereniging. De heer G.v.d. Berg uit Veenendaal komt deze avond spreken over "het belang van de Nederlandse Patiënten vereniging". Aanv: 20.00 uur. D.Bazen A.O.W. kampioen Zevenhuizen/Moerka pelle- De tien AOW-vis- wedstrijden zitten erop. Negen vissers streden om de eerste plaats geduren de deze zomer en die plaats en de andere zijn nu verdeeld over de vis sers. D. Bazen werd kampioen en hoe? Hij bleef ver voor op de ande ren. Zijn 24.210 gram liet nummer twee, W. van Erk bijna 10 kg. achter zich. W. van Erk wist 14.600 gram vis bij el kaar te vangen. Een mi rakel gebeurde er op de derde plaats. Twee vis sers vingen precies het zelfde gewicht, nl. 13.930 gram. In de actieperiode van 16 oktober t/m 3 november krijgen nieuwe spaarders bij de NMS Spaarbank, bij een minimum inleg van f 1000,-, een originele zilveren gulden en rijksdaalder (zolang de voorraad strekt) cadeau. Daarnaast zijn er natuurlijk de bekende pluspunten van de NMS Spaarbank rente op rente het vertrouwde spaar boekje persoonlijke service en gedegen advies. tel. 01892-15233, fax 01892-17830 dorpsstraat 83 - bleiswijk Zevenhuizen - Controle op bromfietsen wordt "opge voerd": Bromfietsers in en rond om Zevenhuizen kunnen er op rekenen dat zij binnekort wor den aangehouden door de poli tie. De komende weken worden op verschillende tijdstippen en lokaties bromfiets-controles ge houden. De controles worden in samenwerking met de gemeen tepolitie van Gouda uitgevoerd. Hot doel van deze actie is het aantal verkeersslachtoffers te rug te dringen en vooral jonge ren te wijzen op hun gedrag in netverkeer. De politie heeft juist nu het oog laten vallen op brom fietsers omdat landelijk gezien deze veelal jonge verkeersdeel nemers ongeveer vijftien pro cent van het totaal aantal slachtoffers met verwondingen vormen. Er zal vooral op de tech nische staat van de bromfietsen worden gelet en of er sprake is r an opgevoerd rijden. Ook op het nragen van een goedgekeurde nelm wordt extra gelet. Ook andere politiekorpsen in de regio Hollands Midden doen aan deze actie mee. ^lijding: Op het moment dat 5n bestuurder, komende vanaf 00 Noordelijke Dwarsweg, rech- de Bredeweg op wilde rijden deze een naderende perso- Wauto over het hoofd. De per- onenauto die uit de richting v'oorkapelle over de Bredeweg an kwam rijden kon een aanrij- 'ng niet meer voorkomen, ge- °'g materiële schade. Bij nader onderzoek bleek dat de bestuur- Hie uit de richting Moerka- P Ue over de Bredeweg aan- arn rijden, een dusdanige eveelheid alcoholhoudende ank had genuttigd dat tegen ze bestuurder proces verbaal nn npgemaakt ter zake rijden °nder invloed, jj'efstal auto een loods op de Wollefoppen- j, werd een personenauto vppi b>c dader kon zonder da nooe'te de auto meenemen He autosleutels in het con- t van de auto zaten, srr gelopen weken zijn in de LeP Nieuwerkerk aan den IJs- Wa ".H'nnHere auto's ontvreemd Vp3™ij het opvallend was om te biin ,,en Hat de benadeelden allemaal de sleutels in het Mie. ?t. hadden laten zitten. drmCi ',en herkent ook u een gelijke gewoonte, u bent dan Gevonden goederen: Sleutel-etui, kleur rood, inhoud 1 fietssleutel, huissleutel en wat klein geld. Babypakket. nu, alsnog, gewaarschuwd! Diefstal uit auto Uit een be drijfsauto, geparkeerd in de Burgmeester Boerstraat, werd een aanzienlijke hoeveelheid ge reedschap weggenomen. Diefstallen uit schuren Deze week werd de Boslaan bezocht door een persoon c.q. personen die zich bezig hebben gehouden met het openbreken van schu ren. Diverse schuren werden opengebroken en daaruit werd het nodige gereedschap ont vreemd. Het blijkt steeds vaker dat onbekenden schuren open breken en daar de gebruikelijke goederen als gereedschappen, radio's, fietsen of dranken uit wegnemen. Aanrijding: Op de Groeneweg kwamen een landbouwtrekker en een personenauto met elkaar in aanraking. Op het moment dat de landbouwtrekker een voor hem rijdende fietser wilde inhalen en daartoe uitstuurde naar links had die bestuurder niet in de gaten dat hij al inge haald werd door een persone nauto. Gevolg, materiële scha de. Poging inbraak: In een woning aan de Noordelijke Dwarsweg heeft men geprobeerd in te bre ken. Dit bleef echter beperkt tot een poging. Diefstal aluminium: Bij een bedrijf aan de Zuidelijke Dwars weg werd een aanzienlijke partij aluminium ontvreemd. Aanrijding: Ter hoogte van de afrit Zevenhuizen/Moerkapelle van de rijksweg A-12 kwamen twee personenauto's met elkaar in botsing. Op het moment dat een auto van de afrit 'afkwam remde deze naar zijn zeggen niet hard genoeg. Daardoor reed deze het Noordeinde op en kwam in aanrijding met een op het Noordeinde rijdende auto. Diefstal autoradio: Uit een auto, geparkeerd aan de Lelie straat werd een autoradio ont vreemd. De dader verschafte zich toegang tot de auto door de ruit eruit te slaan. Zevenhuizen/Oud-Ver laat- Het belooft op 24 oktober een leerzame en gezellige middag te wor den in gebouw "De Vier- kap" in Oud-Verlaat. Ds. W. van Herpen uit Mid- delharnis komt die mid dag op uitnodiging van de bejaarden- soos "Levensvreugd" vertellen over IJs land. Overigens blijft het niet alleen bij ver tellen. Ook het "zien" hoort erbij. Aanvang 14.30 uur. Inlichtin gen tel. 010- 4550326. Gouda- De Vereniging protestants Nederland, afdeling Gouda en omstreken belegt op dinsdag 31 oktober a.s. een samenkomst ter herdenking van de Kerkhervorming. Spreken zullen: ds. P.J. Teeuw, herv. predikant de Moordrecht, over "Geen onderscheid?" en profes sor dr. W. van 't Spijker chr. geref. predikant te Apeldoorn over Houd de drieklank zuiver!". Muzikale medewerking: chr. mannenkoor "Door Eendracht Ver bonden te Werkendam en Zangvereniging "Sursum Corda" te Gouda, o.l.v. Dick van Luttikhuizen. Organisten:Jaap Boeren Hans van der Gouwe. Aanvang 20.00 uur, deur open 19.30 uur. Toegang vrij. Verloren goederen: Drie sleutels aan ring. Groene blouse en groen regenjack. Open NU een spaarrekening bij de NMS Spaarbank met een eerste inleg van mini maal f 1.000,-. In de actieperiode is dat extra voordelig! (Wie kleiner begint - minimum inleg f 100,- - ontvangt een spaarpremie van f 7,50.) Uw NMS-spaaradviseur

Dorpskrant | 1989 | | pagina 7