UW HUIS VERKOPEN IS ONS VAK! Een kruispunt waar je goed moet uitkijken h ovens 795 i?5 i?5 i?5 tiekvereniging "Tarzan en Toos" bij de Wereldspelen voor Gehandicapten politieberichten Moerkapelle Niet huilen a.u.b. i de aastj terij de 3all idig iaak e en de Volgende week: Tel. 01892-17133/17193 Afscheidnemen van... 5»# 18 juli 1990 13e jaargang nummer 371 Verschijnt in: Zevenhuizen, Oud Verlaat Moerkapelle, Nieuwerkerk a.d. IJssel, Benthuizen, Kruisweg Waddinxveen Centrum, Sniep en Zuidpias. dus bij 16.000 gezinnen! Leny Hovens - makelaar o.g. Nrd. Dwarsweg 1 - 2761 GA Zevenhuizen - Tel. 01802-2001 Let op - Let op - Let op - Let op - Let op! CHAUFFEURSDIPLOMA (C.C.V. -B) Vakantie in de Dorpskrant Bij overlijden en eerste verzorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Benthuizen en omstreken: Voor Zevenhuizen: 01802-2948/2283 Uitvaartverzorging H.E. van der Hammen, Bleiswijk inAsïn apten" officieel de Dorpskrant, iedere week boeiend en verrassend makelaardij o.g. Rfl Op 29 augustus en 3 oktober gaan wij weer starten met de cursus voor het Wij garanderen u een gedegen opleiding door uiterst vakbekwame docenten en daardoor hoge slagingskansen (vorige cursus 85% de eerste keer geslaagd) Vraag vrijblijvend inlichtingen bij: Benthuizen: Christinastraat 47 - Tel. 079-312095 Moerkapelle: C.A. Manteau - Westland 23 - Tel. 01793-2776 p.s. de cursus wordt gegeven bij: Truckcenter, Noordeinde 57, Zevenhuizen Het gebeurt veelvuldig dat en buschauffeurs vanaf komen, het waarschuwingsbord ra worrangskruising naderen, en plankgas het Noordeinde richting zwembad of rijden. "og eens dooie"merkte een °P na de aanrijding die vrij- rond één uur plaatsvond, kinderen naar het zwem- Sebracht keerde terug en reed, oe chauffeur heen ook al had gedaan, plankgas de kruising over, recht door naar de Opril beneden. Een vanuit de richting rijksweg komende personen auto, met aan het stuur een mevrouw, werd niet opgemerkt. Een flankbotsing was onvermijdelijk. De personenauto vloog om z'n as en kwam tegen een paal, precies in tegenovergestelde richting op de dam van de Opril, tot stilstand. Een hevig geschrokken dame kon gelukkig nog heelhuids uit de auto komen, maar de schade aan de zijkant van haar auto was aanzienlijk. Dames en heren: chauffeurs, campinggasten, recreanten opgelet: De automobilisten, fietsers, voetgangers e.a. willen veilig over het Noordeinde. Hier heeft men voorrang boven het ver keer dat van de Tweemanspolder of de Opril komt. Dit ongeval staat niet op zich. Wekelijks gebeuren hier ongelukken! Men is ge waarschuwd!! een krant om te bewaren! Dood vee Een inwoner van Moerkapelle werd bekeurd ter zake het laten liggen van een dode big langs de weg. itreinigii Bij een bedrijf aan de Julianastraat werd geconstateerd dat daar het oppervlakte water werd verontreinigd. Tegen de dader wordt in samenwerking met het Hoogheemraadschap proces-verbaal opgemaakt. Bekeurd Geconstateerd wordt dat bij het betere weer de bromfietsers denken dat ze geen helm op hoeven te hebben. Enkelen van hen werden reeds bekeurd en de politie zal ook in de toekomst zoveel mogelijk tegen deze overtreding optreden. Gevonden voorwerpen: rode crossfiets Verloren voorwerpen: geel beertje; gouden ketting met stenen boogschutter; 2 sleutels aan rode muske- tonhaak; rode rugzak met zwemspullen; kinderschoentje maat 20 met drie kleu ren blauw; gehoorapparaat (deze stond eerder abusievelijk als gevonden geno teerd) Aanrijding Donderdag vond op de hoek Bredeweg Julianastraat op een vreemde manier een aanrijding plaats. De bestuurder van een fiets reed over de Bredeweg. Achterop had hij een gasfles. Met een te korte bocht draaide hij de Julianastraat in en raakte met die gasfles een daar staande personenauto, die daardoor een deuk opliep. Nog een aanrijding Deze aanrijding vond plaats op de Oran jestraat. Een bestuurder uit Waddinxveen nam een in die straat gelegen bocht te ruim en raakte daarbij een tegenligger, bestuurd door een inwoner van Moerka pelle. Er ontstond alleen materiële scha de. Zevenhuizen/Oud-Verlaat- Groep acht van "De Nessevliet" nam vorige week niet alleen van de school afscheid, maar ook van meester Willy Grijze. Eerst was er woensdagavond 11 juli de opvoering van de musical "De weermachine" waaraan ook groep 7 meedeed, vervolgens een feestelijke dag op donderdag 12 juli. Leuke spelletjes, grappige dingen en tussen de middag gezamenlijk eten op school: dat was (bijna) het einde. Vervolgens was er (georganiseerd door het bestuur) voor ouders en belangstellenden een afscheidsreceptie op donderdagavond die druk bezocht werd en waar tijdens hartelijke woorden klonken. Helaas was de nieuwe directeur op vakantie, zodat deze niet voorgesteld kon worden Het plan was om zoveel mogelijk scheidende achtste groepen van de diverse basisscholen gelijktijdig in de Dorpskrant te krijgen. Dat is ons niet gelukt. Daarom ziet u foto's plus onderschrift van alle hoogste klassen die afscheid namen in de volgende Dorpskrant. Ook andere berichtjes die niet persé mee hoefden, blijven nog een weekje liggen. Niet getreurd dus als uw artikel of verslag niet in deze Dorpskrant komt. De volgende is een hele dikke krant: een special over en voor Thuisblijvende Vakantiegangers redactie Jjden de "Wereld- "Tiv,c^'!ïlniast'e'<veren'9in9 Uni ^nsmeenaan d® °efe" en 'ieteruij V op e"ect uit i?001e ''9uren zien. er9 ondo Verschil|ende lan- 9 onder de indruk en met een staande ovatie zwaaiden zij de turn sters uit, waarna er vuurwerk werd afge schoten waaruit alle vlaggen van de deel nemende landen naar beneden dwarrel den. H.K.H. prinses Margriet en de heer Pie- ter van Vollenhoven hielden een open ingstoespraak. De Wereldspelen duren twee weken t/m 25 juli Door het fraaie weer en tevens door de enthousiaste gehandicapten, was het een dubbel geslaagde dag voor de turnsters. De turnsters die deelnamen waren: Kalinka van Driel, Ruth Doornhein, Hanneke en Marjolein Blok, Brenda Huisman, Esther Luyken, Natascha Riep, Natasja Meuldijk, Tamara en Mi randa Spoel, Danielle Scheurwater en Jacqueline Bekker (tevens leiding).

Dorpskrant | 1990 | | pagina 1