Drie kampioenen bij Rentokil -ZVH ïïm 1 Paaseierenshow het kaasmekka Satis fiN "Concordia" Stichting Dag van de Jeugdfilatelie 1992 Zevenhuizen Tel. 01793-1528 m Deze week in Dart van Holland 25 maart Boomfeestdag Paasei VEEL DISPLEZIER Foto IN HET STADSHART VAN Z0ETERMEER na FOTO-SERVICE Restaurant - Partycentrum vmMX ïevenhuizen -Op de foto één van de iampioensteams van jl. zaterdag, lestaande uit vlnr Ruth Heerschap, limone v.d. heiden, Sandra Zandijk, Iharon Sleeuwenhoek, coach Steef lan Duin. Zittend vlnr. Viola van de lely. Joyce Zappeij, Caroline Visser, Itephanie van Duin en Maaike Belt- Inan. Dit team dames junioren werd tampioen van het rayon Gouda, het leam wordt getraind door Pieter Boersma en John Mebius en gaat lerder spelen om het districtskam- fcioenschap, wat een deelname-be- lvijs is voor de nationale kampioen schappen. I Andere kampioenen werden zater- Idag (uit) Rentokil-ZVH 3 dames eer ste klas. Het team van trainer Hans Ivan Veen bestaat uit de speelsters: Kina van Lingen, Baukje Hogervorst, lloke Scheffers, Corine van Lingen, Irma de Leeuw, Corine Hulst, Janine Ista, Annemieke Onderdelinden en Ingrid Olieman. Het team wist de wedstrijd tegen Radius met 3-0 te winnen. Samen met de coaches Bob de Jong en Jacob van Vliet werden ze ongeslagen kampioen. Bij de heren werd het achtste team van Rentokil-ZVH kampioen van de derde klas. Het team bestaande uit Dirk Uittenbogaard, Corno Slinger land, Marco de Rooij, Leen Neleman, Daniel v.d. Spek en Raymond v.d. Berg, werden getraind door Job de Ronde. Voor de twee laatste kampioenen geldt dat ze niet direct in een hogere klasse zullen uitkomen. Doordat het district Den haag en Zuid-Holland gefuseerd zijn, komen er minder klassen en betekent dit dat er veel teams degraderen. Voor Rentokil- ZVH 8 heren geldt dat zij nu in de derde klas bijblijven. De dames spe len tegen de nummers zes van de promotieklasse en de kampioen van Delft voor een plaatsje in de promo tieklasse. Regelmatige winst Rentokil-ZVH 2 heren! Het tweede herenteam van Rentokil- ZVH. deed zaterdag in Moerkapelle wat men verwachtte van een kam pioen: winnen! Tegenstander DAC uit Alphen a.d. Rijn wist in deze wedstrijd nog een set te winnen. De heren van Rentokil lieten in de tweede set DAC spelen en waren zelf niet geconcentreerd ge noeg. Maar dit werd in de resterende sets volledig goed gemaakt. Via 15- 10, 12-15, 15-3 en 15-7 ging de winst naar Rentokil toe. ZEVENHUIZEN C1000 in Zevenhuizen Bolivia project MOERKAPELLE Burgemeester opent tentoonstelling WADDINXVEEN ier-en-kind-zwemmen io-woningen aan i it Zuidplaslaan WOEKOOP heid J.W.J. van Zijp mJNEVELD djes maken het t>esL.~ nog veel meer Kinderen uit vijf Europese landen vieren samen Boomfeestdag 100.000 kinderen in ruim 550 gemeenten planten vandaag, 25 maart, een boom tijdens de Nationale Boomfeestdag. Leerlingen van scholen in de regio zijn vandaag met een schop op pad om een boom te planten. In Waddinxveen plant de Commissaris van de Koningin mr. S. Patijn een boom, een linde op de plantlokatie in Coenecoop en bij de Zuidplashof plant hij een dakplataan. Naast deze twee plantlokaties worden er op diverse plekken in Waddinxveen, bomen geplant door scholieren uit groep 8, van alle Waddinxveense basis scholen. 's Middags is er een puzzeltocht, die wordt verzorgd door de Werkgroep Natuur- en milieu-educatie. Thema Het thema van Boomfeestdag 1992 is "Bomen en het milieu". Rond dit thema is ook dit jaar weer een wedstrijd georganiseerd voor alle leerlingen van de basisschool van groep vijf tot en met acht. De leerlingen mogen alleen of gezamenlijk een werkstuk of tekening maken. In tptaal zijn er 79 inzendingen binnengekomen, waaronder drie groepsinzendingen. het aantal deelnemers is 174. Er zijn twee categorieën waarbinnen een prijs wordt uitgeloofd. Categorie één bestaat uit groep vijf en zes; categorie twee uit groep zeven en acht. Alle inzendingen zijn tentoongesteld in de Openbare Bibliotheek aan de Van Mecklenburg Schwerinlaan 1. Vanmorgen heeft mr. Patijn de winnaars bekendgemaakt van de wedstrijd. De winnaars mogen hun werk nog een week in de bibliotheek laten hangen. Dit jaar komt daarbij dat zij samen met de Commissaris van de Koningin een boom planten. Zevenhuizen-Moerkapelle In Zevenhuizen zijn in plan Swanla vanmorgen bomen geplant terwijl er in Moerkapelle plantlokaties waren bij de chr. Rehobothschool en de I.J.P. Keijzerschool. Rijneveld Leerlingen van scholen in Rijneveld gaan vandaag ook bomen planten op diverse lokaties, o.a. langs een nieuw aangelegd fietspad. Zevenhuizen -De nationale Jeugd- postzegeltentoonstelling "Dag van de Jeugdfilatelie 1992 te Zevenhui zen" wordt op zaterdag 4 en zondag 5 april in Zevenhuizen gehouden. Zo'n 150 jeugdige verzamelaars uit het hele land tonen in driehonderd kaders hun verzameling. Op dit grote filatelistische gebeuren is PTT Post met een speciaal postkantoor aanwe zig. Bovendien is er een speciaal ten- toonstellingsstempel en wordt er al enige tijd veel post verzonden uit Rotterdam, utrecht en Den Haag met het speciale vlagstempel. Niet alleen de vele honderden jeugdi ge bezoekers, die met bussen uit het hele land komen zijn welkom, ook de volwassenen (met hun kinderen) kunnen heel wat kennis opdoen over de boeiende hobby: postzegels ver zamelen. De Dag van de jeugdfilatelie wordt in dorpshuis Swanla gehouden, B. Klinkhamerweg 86 in Zevenhuizen. Het thema is "eenwording van Euro pa". De toegang is gratis. Openingstijden op zaterdag 4 april: van 10.00 tot 20.00 uur en op zondag 5 april van 10.00 tot 17.00 uur. Eén en ander onder auspiciën van "De Kartelrand" de Zevenhuizense Jeugdpostzegelclub Zevenhuizen, contactadres mevrouw P.L. Visser- Freeman, Wilgenlaan 13, 2761 TK Zevenhuizen. Tel. 01802- 2305. Uitvaartverzorging H.E. van der Hammen Als het om vertrouwen en eerbied gaat. Bij overlijden en eerste verzorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Benthuizen en omstreken. Dag en nacht bereikbaar. Telefoon: 01892-17133 b.g.g.: 01892-17193 Voor Zevenhuizen: 01802-2283 AANVANG 12.00 UUR 13.30 UUR 15.00 UUR en... bij ons kun je GRATIS PARKEREN! In dit nummer van Hart van Holland veel informatie over zomermode, lichaamsverzorging, gezondheid, en sportiviteiten. met een knipoog naar de zomer. nnaeusweg 98a Boskoop 01727-18716 Verras uw relatie, personeel, familie, kennis, vriend(in) of iemand die u wilt verwennen met een schitterend opgemaakt Echt handwerk! voor steengrillen - feesten - partijen tot 250 personen (ruime parkeergelegenheid) Brede weg 66 - Zevenhuizen/Moerkapelle speciaalzaak kaas noten wijnen - fijne vleeswaren - kipspecialité relatiegeschenken Dorpsstraat 168 - Zevenhuizen - Tel. 01802-1868 met het predikaat delicaat

Hart van Holland | 1992 | | pagina 1