I.J. Dokter benoemd tot I gemeentesecretaris Stramproy Nacht van Zevenhuizen sportieve happening 1 uur 2x loos-alarm "Concordia" Tel. 01793-1528 tomaten over de weg Deze week in [Hart van Holland fotoservice VEEL LEESPLEZIER Par* er Pander Restaurant - Partycentrum 15e jaargang nummer 466 1 juli 1992 ZEVENHUIZEN Diamanten bruidspaar Roos-van Ede Buurtfeest Oud Verlaat MOERKAPELLE Matthijs Verbeek maakte de beste tuinbank... 1 Onderscheiding voor Moerkapellenaar WADDINXVEEN Lustrum Annie M.G. Schmidtschool Ondernemersprijs voor CombiCare 1 boskoop Geslaagden.... Rijneveld Gemeenteraad Rijneveldse winnaar bij actie "Ik rij alcohol vrij" en nog veel meer.....! aeusweg 98a Boskoop 01727-18716 Rijneveld - De heer H. J. Dokter (46) is per 1 september 1992 benoemd tot gemeentesecretaris van de gemeen te Stramproy. De heer Dokter was tot de gemeentelijke herindeling, 1 ja nuari 1991, waarnemend gemeente secretaris van Benthuizen. Vanaf de herindeling tot heden was hij advi seur in algemene dienst van de ge meente Rijneveld. De gemeente Stramproy heeft 5.000 inwoners en is gelegen in de provin cie Limburg. Zevenhuizen - De brandweer van Ze venhuizen en Moerkapelle moest de afgelopen week tweemaal uitrukken voor een melding die later loos bleek te zijn. Vrijdagmorgen 26 juni ging de automatische brandmelder af bij In- terco in Moerkapelle en dinsdagmor gen 30 juni kwam er een melding bin nen van een brandend dak aan de Bredeweg, welke niet werd aange troffen. KBK OPLEIDINGEN 010-422 24 29 Zevenhuizen - Michiel Siebrand uit Bleiswijk werd kampioen van de "Nacht van Zevenhuizen". Een traditionele zeilrace op de Rottemeren. waarbij het gaat om het varen van zoveel mogelijk ronden. Michiel zeilde 20 ronden. De "Nacht van Zevenhuizenhad dit jaar meer aantrekkingskracht dan het voorgaande jaar. mede vanwege de publiciteit en telde 43 deelnemende zeilboten. Zaterdagavond was er redelijk veel wind en werd er met snelheid gezeild, echter 's nachts en zondag overdag was er nauwelijks winden was het een harde dobber om elk zuchtje zo optimaal mogelijk te benutten. De 18-uurs zeilrace werd om 13.00 uur zondagmiddag beëindigd. Hoewel vermoeid, maartrots op hun geleverde prestatie, mochten de prijswinnaars even later, voor het voetlicht treden. Martin Heijkoop werd winnaar bij de 16 m2; In de SW-klasse was Michiel Siebrand de beste en bij de kajuitboten de heer Romein. Bij de jeugd, welke 's nachts niet op het water was, werd de Zevenhuizense Patrick Walter de eerste. (deze foto werd een uur vóór de finish gemaakt....) Uitvaartverzorging H.E. van der Hammen Als het om vertrouwen en eerbied gaat. Bij overlijden en eerste verzorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Benthuizen en omstreken. Dag en nacht bereikbaar. Telefoon: 01892-17133 b.g.g.: 01892-17193 Voor Zevenhuizen: 01802-2283 voor steengrillen - feesten - partijen tot 250 personen (ruime parkeergelegenheid) Bredeweg 66 - Zevenhuizen/Moerkapelle Zevenhuizen - Automobilisten die maandag middag rijksweg A 12 de oprit aan het Noord einde opreden, moesten bovenaan, via de grasstrook naar de rijksweg rijden. Zij zagen, met assistentie van de rijkspolitie, hun doorgang belemmerd door een lading tomatendozen die met inhoud over de weg leken te zijn uitgestrooid. Een vrachtwagen, op weg naar de veiling in Bleiswijk, verloor, na door een kuil te zijn gereden, een groot deel van de tomatendozen. Voor de tuinder, een Zevenhuizenaar die zijn naam niet wilde noe men, betekende het dat hij een halve ochtend werk en een groot deel van z'n dagopbrengst verloren zag gaan, maar tevens inzet van arbeid door derden. Immers de ravage moest worden opgeruimd waarvoor een shovel moest komen en helpende handen die restanten opruimden. Middenstand Basiskennis boekhouden Computerboekhouden P.D.boekhouden MBA (Ommoord) SPD (Ommoord) Nima-A/B (Ommoord) O.a. in: Berkel - Hoogvliet Ommoord - Pijriacker Schiebroek - Waddinxveen idem: 010-422 00 34 Auto verliest lading

Hart van Holland | 1992 | | pagina 1