- - "Concordia" Op heterdaad betrapt... 1 uur MET ZEKERHEID KOPEN? Tel. 01793-1528 C.C.V.-B, A.D.R. en A.T.P. Strandwandeling Katholieke vrouwenvereniging \ancfac 1 "harWa:: Verkeersschool BREMMER BENTHUIZEN fotoylctm&z FOTO-SERVICE KBK OPLEIDINGEN VEERMAN MAKELAARDIJ De woonkern Zevenhuizen van de heringedeelde gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, mag zich vooral op 5 september verheugen op een gigantische belangstelling. Tienduizenden komen jaarlijks naar het Oogstfeest in de Dorpsstraat, immers nergens in de regio wordt op deze wijze het binnenhalen van de oogst, met zoveel vreugde gevierd. Uitvaartverzorging H.E. van der Hammen Telefoon: 01892-17133 Restaurant - Partycentrum voor steengrillen - feesten - partijen tot 250 personen (ruime parkeergelegenheid) Bredeweg 66 - Zevenhuizen/Moerkapelle Wij starten de volgende cursussen: 010 - 422 24 29 Voor de juiste begeleiding bij het aankopen van een huis komt u naar 15e jaargang nummer 472 12 augustus 1992 Braderie Oogstfe fiJ* 14 i.,*# rJ- p" Ook verenigingen worden enthousiast! De plaatselijke winkeliers dragen die dag ook hun steentje bij om er voor de bezoekers een feestelijke happe ningvan te maken. Het accent ligt niet zozeer op artikelen verkopen, maar meer op het zorgen voor 'leven in de brouwerij' en naamsbekendheid van Zevenhuizen. Deze woonkern aan de rivier de Rotte heeft een bruisend verenigingsleven, welke zich ook graag presenteert op de Braderie. Dat is inmiddels gebleken naar aanlei ding van de publicatie van het grote artikel over het ophanden zijnde dorpsfeest dat vrijdagavond 4 sep tember al in volle hevigheid los zal barsten. Verenigingen smeden nu plannen om hun club onder de aandacht te bren gen van een breed publiek, leden te werven en tevens te proberen met een leuke attractie, de verenigings kas te spekken. Zoiets is mooi meege nomen nietwaar? Kinderoptocht en oude Flatjes Dankzij een winkelier die lid is van een oldtimer-Fiatclub, nemen deze autootjes weer deel aan de vrijdaga vond-optocht. De Zevenhuizense kinderen worden dit jaar dusdanig in de stoet ge plaatst, dat ze geen last hebben van de rook van de landbouwvoertuigen die aan de grootse optocht deelne men. De schooljeugd wordt verzocht om hun fiets of autoped te versieren. De origineelste fiets of step wordt met een prijs beloond welke door een deskundige jury wordt beoordeeld. Hierin hebben prominente Zevenhui- zenaren zitting. De bedoeling is dat er om ca. 18.45 uur verzameld wordt bij garage Schmidt aan het begin van de Dorpsstraat, waar "De Kleine Trom petter" de optocht, die als een défilé voorbij het gemeentehuis langs de jury trekt, begeleidt. Terras De reuzenparasol verhoogt de feest stemming en biedt de dorpelingen feërieke verlichting tijdens de optre dens van o.a. "The Thunderbirds" en de bekende play-backzangeres. Ge nieten wordt het op dit terras met uitzicht op het grote podium. Op dit podium speelt zich zaterdag ook het nodige af. Dan begint de grootse braderie, met als uitschieter de 'kleefwand', ofwel de klautermuur voor sportievelingen. De mini-autoo tjes op de Burg. Boerstraat zullen ook veel bekijks hebben, net als de oude landbouwvoertuigen en werktuigen, inclusief tractors aan het eind van de Dorpsstraat. De organisatie heeft ca. 100 standhouders ingeschreven. Ver enigingen hoeven niet te schromen en kunnen Leen van Tol om informa tie vragen naar de huurprijs van een kraam. Van de prijs hoeven vereni gingen zeker niet te schrikken.... Peuterspeelzaal De Zeven Dwergen heeft wat voor de allerkleinsten op stapel staan: een mini-draaimolen. Ais het om vertrouwen en eerbied gaat. Bij overlijden en eerste verzorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Benthuizen en omstreken. Dag en nacht bereikbaar. b.g.g.: 01892-17193 Voor Zevenhuizen: 01802-2283 Deze kar staat er verlaten bij- De graanoogst is voorbij... In Zevenhuizen kan er daarom op 4 en 5 september weer het OOGSTFEEST plaatsvinden Verder is er door de plaatselijke bank een looppoppen-wedstrijd met als hoofdprijs een bezoek aan EuroDis- ney. Nostalgie Oude ambachten zijn er ook bij de oude machines en op het Catgesplein wordt er die dag getoond op welke wijze vroeger het koren gedorst werd. Parkeren Bewoners van de Dorpsstraat en de Burgemeester Boerstraat, worden door de Braderiecommissie aange schreven, met het verzoek om hun auto's anderhalve dag elders te par keren. Medewerking aan de Braderie verle nen voorts de politie, de EHBO en de politiehondenvereniging, die 's nachts patrouilleert. "De Kleine Trompetter" ruimt na afloop het dorp dusdanig op, dat zaterdagavond niet meer merkbaar is dat er een Braderie heeft plaatsgevonden. Presentatoren Robin Metselaar zal, bijgestaan door Nico Perdijk, het programma op za terdag aan elkaar 'breien', met inter views, en leuke muziek draaien Verder treden er diverse bekende en minder bekende bands op, zoals de Amazing Stroopwafels wordt vervolgd) Christinastraat 47, 2731 EZ Benthuizen, 079-312095 of 01793-2776 (dhr. Manteau) Cursussen worden gegeven bij Truckcenter Zevenhuizen V///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////A Moerkapelle - Op zondag9 augustus 1992 werd er omstreeks 15.30 uur ingebroken in een vrijstaande woning aan de Bredeweg te Moerkapelle. Twee mannen wisten een raam te forceren, waarna men de gehele woning doorzocht. Geld en sieraden werden buitgemaakt. Een oplettende buurman had de mannen het erf van die woning op zien gaan. Daar de bewoners niet aanwezig waren en hij de 'heren' niet terug zag komen, belde hij direct de politie. Bij aankomst van de politie, die op het moment van de melding in de buurt was, bleken de daders inmiddels alweer te zijn vertrokken over de Bredeweg richting rijksweg 12. De allerte buurman kon een goed signalement van de daders geven. Een paar km. verder langs de Bredeweg waren de inbrekers inmiddels gestopt bij een ander woonhuis teneinde daar voor de tweede maal in te breken. Bij deze poging werden zij echter door de politie gezien, waarna de drie, allen uit Den Haag afkomstige, verdachten konden worden aangehouden. De daders waren reeds goede be kenden van justitie en hebben een bekentenis afgelegd. Vandaag (12/8) zijn de verdachten aan de Rechter-Commis- saris te Rotterdam voorgeleid. Boskoop - Dinsdag 18 augustus a.s. organiseert de Katholieke vrouwen vereniging van Boskoop een strand wandeling. Men vertrekt met eigen auto s vanaf Hotel "Florida", om 18.30 uur. De kosten voor vervoer zijn ƒ5, Per persoon. Men kan zich opgeven bij Ria Vermeulen. Ook als u wilt rij den. Tel. 01727-13426. Hoe meer mensen er rijden, hoe meer er mee kunnen. Bij twijfelachtig weer ook bellen naar: 01727-13426 Linnaeusweg 98a - Boskoop 01727-18716 Middenstand Basiskennis boekhouden Computerboekhouden P.D. boekhouden MBA (Ommoord) SPD (Ommoord) Nima-A/B (Ommoord) O.a. in: Berkel - Hoogvliet Ommoord - Pijnacker Schiebroek - Waddinxveen idem: 010-422 00 34 Bram Veerman Mark Scheffers Dorpsstraat 149 Postbus 2 2760 AA Zevenhuizen Teletoon: 01802-1866 Telefax: 01802-3178

Hart van Holland | 1992 | | pagina 1