brievenbussen! Hart van Holland iedere week in veel leesplezier! JAAP EINDHOVEN Intocht Slotavond Kieefaaud Santa Fé Draaimolen Racebaan Krotekokers 16e jaargang nummer 514 9 juni 1993 Telefoon: 01892-17133 - b.g.g.: 01892-17193 Heemskerkstraat 16, 2665 AK Bleiswijk Als een kleurrijk lint trok een stoet van bijna 350 wandelaars maandag avond over de Tweemanspolder, richting Jachthaven. Beschenen door een zomers zonnetje gingen de wandelaars van de vijf kilometer via de sluisbrug bij de jachthaven, weer terug over het Schelpenpad. De dapperen volgden de route via de Rottekade voor de 10 kilometer, om tegen half negen weer op het dorpsplein te arriveren. De Avondvier daagse in Zevenhuizen is ook dit jaar weer een sportieve manifestatie voor jong en oud, welke weer prima georganiseerd is. De mogelijkheid bestaat om één avond over te slaan, want het comité heeft vijf wandelavonden gepland. Dinsdagavond werd de Akkerbouw- routegelopen. Vanavond is de Rotte-noord-route en donderdagavond is de Polderroute. De bedoeling en de verwachting is, dat op vrijdagavond de intocht een massaal gebeuren wordt. Kinderen kunnen de kleurplaat uit het start boekje inleveren, terwijl de oudere jeugd en volwassenen de kruis woordpuzzel op kunnen lossen en inleveren. Er zijn voor kinderen cadeautjes in het vooruitzicht gesteld, terwijl er diverse taarten worden uitgeloofd. Het comité A4daagse hoopt dat veel deelnemers de laatste avond ludiek verkleed zullen zijn. Degenen die het meest opvallen krijgen een taart. Vanaf 19.45 uur begint de intocht, als de wandelaars terugkomen van de route 'dorp' en zich verzameld hebben op het schoolplein van "De Eendragt". De route is alsvolgt: Burg. Boerstraat, Schielandsingel, Weth.Kreftlaan, Dorpsstraat, Dorpsplein, finish. Deze week in Zevenhuizen! Moerkapelle: Tachtig jarig bestaan "De Nessevliet" Promotie huisarts Afscheid W.C. Visser Rijnwoude: Rommelmarkt Hazerswoude Verontruste voetbal verenigingen •Voorstellen nieuwe trainer Bernardus Waddirxveen: Braderie groot succes! Brutale snelkraak Rommelmarkt in zomerse sferen.... Boskoop: Be ITC Flora-run Gouwe Vis bezoekt Boskoopse sierviskwekerij en nog veel meer.... AUTOBEDRIJF verkoop - reparatie - schadetaxatie - A.P.K. gespecialiseerd in Nissan (o.a. Patrol 4x4) ^01802-1155/3270 - Noordeinde 25a - ZEVENHUIZEN Dag en nacht bereikbaar Moerkapelle - Zaterdag 12 juni wordt de jaarlijkse Braderie in Moerkapelle gehouden. Ook dit jaar weer heeft de Braderiecommissie voor een spectacu lair programma gezorgd. Jong en oud kunnen iets van hun gading vinden bij de talrijke kraampjes in de Dorpsstraat/Moerdijkstraat; luisteren naar 'live muziek', van aantrekkelijke aanbiedingen profiteren en genieten van de diverse attracties. Klittenband zorgt ervoor dat je een 'kleefwand' kunt beklimmen. Een wand van 24 meter lengte vraagt erom op 'genomen' te worden. Wie boven is komt weer beneden via allerlei obstakels. Een treintje ging uit rijden van Moerkapelle naarAlle Moerkapelse, Zeven- huizense, Waddinxveense, Benthuizense en andere kinderen, kunnen meerij den in de trein die rijdt volgens een vastgesteld parcours.... Een belevenis! Rondjes draaien, steeds maar rond, op een paard of in een auto: dat is een sensatie. En alle vriendinnetjes en vriendjes mogen mee: met 16 tegelijk in het rondLeuk die draaimolen... Een waaghals hoef je niet te zijn om op een Harley Davidson te stappen. Zo'n motor die uitnodigt om er hard op te rijden... en dan nog wel tegen een Ferrari...Wie het snelste is... Er zijn twee motorfietsen en twee Ferrari's Genietend op het terras, wandelend door de Dorpsstraat/Moerdijkstraat, overal kunnen de Braderiebezoekers muziek horen. Natuurlijk is dat de hele dag geen 'live-muziek', maar wel een gedeelte van de dag, immers de bekende "Krotekokers" uit Moordrecht zullen acte de présence geven om de Braderie, extra luister bij te zetten. Verder kan iedereen eten en drinken, prijzen raden en koopjes halen bij de diverse kraampjes... Er zijn ook stuntaanbiedingen: let op de advertenties in deze Hart van Holland. Uitvaartverzorging H.E. van der Hammen Als het om vertrouwen en eerbied gaat. Bij overlijden en eerste verzorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Benthuizen en omstreken Avondvierdaagse Zevenhuizen van start 27.500 Braderie Moerkapelle

Hart van Holland | 1993 | | pagina 1