Ook bruidspaar van de maand worden? kijk op pagina 14! Informatie-avond over homeopathie Oudheidkamer vraagt medewerking Concert op Künkelorgel jSOS op zoek naar vrijwilligers Extra voorstelling Sound of Motown Overzichtstentoon stelling Cammenga Telefoon: 01892-17133 - b.g.g.: 01892-17193 Heemskerkstraat 16, 2665 AK Bleiswijk 17e jaargang nummer 599 25 januari 1995 A makelaardij o.g. Aan- en verkoop van woningen en bedrijven. Alle taxaties Hypotheken Ook 's avonds bereikbaar Leny Hovens Nrd. Dwarsweg 1 - 2761 GA Zevenhuizen - Tel. 01802-2001 Uitvaartverzorging H.E. van der Hammen Als het om vertrouwen en eerbied gaat. Bii overlijden en eerste verzorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Benthuizen en omstreken Dag en nacht bereikbaar. Het oude telefoonnummer in Zevenhuizen is komen te vervallen, bel: Hazerswoude-Rijndijk - In het Anker aan de Chopinlaan 2 in Hazerswöu- de-Rijndijk wordt op maandag 6 fe bruari een informatie-avond georga niseerd over homeopathie. Mede werkers van A. Vogels bezoekerscen trum 'De vier jaargetijden' en de apo theker drs. J.E. Meerburg-v.d. Torren zullen informatie geven over deze vorm van behandeling. Na de pauze wordt gelegenheid gegeven om vra gen te stellen. Inlichtingen: mevrouw W. van Tulder (01714-15809) of me vrouw M. Geertshuis (01714-15718). Koudekerk aan den Rijn - De werk groep foto-, kaart- en prentmateriaal van het Historisch Genootschap Koudekerk houdt dit jaar in mei een tentoonstelling over vijftig jaar be vrijding. Daarom is de werkgroep op zoek naar materiaal voor deze expo sitie. iedereen die foto's en dergelijke heeft en deze in bruikleen wil geven, kan contact opnemen met de heer K. Muller (01714-12944). Hazerswoude-Dorp - Op zaterdag 28 januari opent Jaap Kroonenburg de serie orgelconcerten op het Künke lorgel van de Gereformeerde Kerk in Hazerswoude-Dörp. Deze avond zal hij werken ten gehore brengen van onder andere Jan Zwart. Bach, Men delssohn, Cornells de Wolf en Ber- thold Tours. Het concert begint om 20.00 uur en de toegang is vrij. De kerk is te vinden aan de Dorpsstraat tegenover de Korenmolen. I DeSOSTelefonische Hulpdienst Rijn mond is op zoek naar nieuwe vrijwil ligers, die tijd willen maken om ande- i ren te helpen. De hulpdienst verzorgt Ut 35 jaar met vrijwilligers, onder- I steund door een klein team van des- jkundigen, telefonische hulp. In het weekend van 11 en 12 maart wordt I gestart met een interne opleiding I voor nieuwe medewerkers. Inlicht m- I gén: 010-4363444. Gouda-Donderdag 16 februari vindt in de grote zaal van de Goudse Schouwburg een extra voorstelling plaats van de musical The Sound of Motown. Deze musical is gemaakt door hetzelfde team dat 'Josephine of 'A Night at the Cotton Club' met succes op de planken bracht. The Sound of Motown is een ode aan ar tiesten als Diana Ross, The Supre- mes, Stevie Wonder en Marvin Gaye Kaarten voor deze voorstelling zijn te koop bij de kassa van de Goudse Schouwburg, die geopend is van maandag tot en met zaterdag van 11.00 tot 16.00 uur (01820-13750). De Goudse kunstenares vertelt zater dag 28 januari in de Kunstuitleen aan de Blekerssingel 40 in Gouda over haar werk. Daar is een overzichtsten toonstelling te zien van haar kunst werken en projecten, waarin het on denkbare mogelijk is zoals zwarte zonnen, konijnen met mensenhoof den als oren en duivels met vissen handen. De expositie is te zien tij dens de openingsuren van de Kunst uitleen: donderdag van 10.00 tot 1700 en van 19.00 tot 21.00 uur, vrij dag van 10.00 tot 17.00 uur en op zaterdagvan 10.00tot 16.00 uur. Inlo Marianne de Visser (01820-22746). Eerste lammetjes geboren Nieuwe 'spuit' voor brandweer Waddinxveen h ovens Moerkapelle - Bij boer Kees aan de Middelweg in Moerkapelle zijn al vier lammetjes geboren dit jaar. De vier jonge dieren, drie rammen en een ooi, werden 8 januari ter we reld en groeien flink. Eigenlijk had den de eerste lammeren nog op zich moeten laten wachten, maar drie schapen waren per ongeluk al gedekt. Bij één van de ooien lever de dit een tweeling op; de beide andere schapen kregen elk één telg. Het was overigens vorige week weer feest bij boer Kees. Afgelopen zaterdag beviel koe Ada van een forse stierkalf. Aanvankelijk had zij nauwelijks voldoende energie om haar zoon schoon te likken, maar anderhalfuur later stond zij alweer op om een stevige maaltijd te gebruiken. Zoals gebruikelijk in de winter stond op het menu: bix met spruiten, hooi, stro en water. Kees Reijneveld is bekend bij de kinderen in Moerkapelle door zijn rondleidingen over de boerderij. Afgelopen maandag was het gehele brandweerkorps van Waddinxveen (34 mannen en 1 vrouw) bijeen om een feestje te vieren. De comman dant van de vrijwillige brandweer, de heer G.J. Huizer, kreeg op die avond de sleutels van een nieuwe tankauto spuit overhandigd van burgemees ter C.M. van der Linden. Hierbij wa ren gemeenteraadsleden, twee wet houders en andere genodigden aan wezig. De tankautospuit hoge druk/lage druk 745 vormt een aanvulling op het wagenbestand van de brandweer, dat in drie jaar met drie auto's werd uitgebreid. Boonstoppel leverde de tankautospuit, waarvan het chassis van Daf afkomstig is. De wagen vol doet aan de laatste normen die de Arbo-wet stelt. Dit jaar moet ook nog één van de oude wagens vervangen worden, wat de brandweercomman dant benadrukte in zijn toespraak. De overhandiging van de sleutels. Burgemeester Van der Linden spuil het vuil van de duikers. Voor het chassis en de opbouw heeft de gemeente Waddinxveen in totaal 37.000 gulden betaald. De 'spuit' werd in gebruik genomen met veel rook en lawaai. Burgemeester Van der Linden overhandigde na afloop de sleutels aan de commandant. Dezelfde avond werd ook de zoge naamde "duikersruimte' in gebruik genomen. Om te demonstreren hoe de duikers van de brandweer zich kunnen opfrissen na het werk onder water, gooide burgemeester Van der Linden een emmer modder over twee duikers in uitrusting uit en begeleid de hen naar de doucheruimte waar zij werden schoongespoten. Dico en Job Reijneveld poseerden vorige week graag met de lammeren.

Hart van Holland | 1995 | | pagina 1