Bill Galia Meloenen le normen e wereld uit? ospelrock-coneert Evenementenladder Groeneweg in na-competitie Viering 5 mei Oud Verlaat Zwembad buiten gebruik per stuk nu ƒ1,99 AH Sinaasappelsap van 1/69 nu ƒ0,99 Albert Heijn Zevenhuizen 17e jaargang nummer 613 3 mei 1995 van addirtfveen - Op dinsdag 9 mei om 9 45 uur organiseert de SGP-jonge- Studievereniging Jongeren Per- -tief in de Bethelschool aan de ewinde 22a in Waddinxveen een ieenkomst, waarin hedendaagse -rraen en waarden centraal staan, deze bijeenkomst zal de heer A. an Stuijvenberg, werkzaam bij het elormatorisch Dagblad een inlei- ing verzorgen, getiteld "Alle nor en de wereld uit?" koop - Voor de tweede maal in cessie organiseert Kerkplein 3 n gospelconcert in Boskoop. De idormatie XTN zal zaterdaga nd 6 mei, aanvang 20.00 uur, een ptreden verzorgen in de Stek aan de ttelaan. Dezevijfmansformatie uit Gooi is reeds vanaf 1990 actief in et dub- en festivalcircuit. In eigen -heer werden reeds twee cassettes 'tgegeven van deze band die haar uzikale stijl laten typeren als "pop- unkrock". XTN heeft een goede live- -putatie en staat bekend om de ei- -tijdse presentatie. Het concert Int om 20.00 uur en de toegangs- sis n. 7.50. „.„.o- In de regio worden de komen de week de volgende activiteiten ge- rganiseerd: op 4 mei geeft Toon kunst Gouda en het Goudsch Kamer koor in de Sint Jan in Gouda een concert, op 5 mei geeft de Hervorm de Gemengde Zangvereniging Vox Jubilans in de St. Jan een bevrijdings concert. Sprekers op deze avond zijn drs. E.F. Vergunst en prof. dr. W.H. Velema. Op 5 mei wordt door Tim Immers een karaoke-wedstrijd ge presenteerd op het parkeerterrein Beukenhof in Waddinxveen. 's j Avonds is er een feestavond in de I sporthal de Sniep. Op 5 mei wordt in I de Gereformeerde kerk in Boskoop 'een bevrijdingsconcert gegeven ijdoor het Boskoopse streekmannen- I koor Die Gouwe Sanghers. Op 6 mei vertelt schrijfster Yvonne Keuls in de j I kleine zaal van het Stadstheater in jZoetermeer het verhaal 'Daniël Maandag' en op 7 mei zet Groenservi- II ceZuid-Holland een wandeling uit in Midden Delfland. Informatie: WV post Zevenhuizen, 01802-2131. Koninginnedag 1995 rustig verlopen Regio Onder goede weersomstan digheden droog en zonnig) werd in de gehele regio afgelopen zaterdag Koninginnedag gevierd. In Zevenhuizen begon de viering al om acht uur 's morgens met de traditionele lawaai-optocht die nog meer kinderen met versierde fietsen trok dan gewoonlijk. Met blikjes achter hun tweewielers maakten zij de inwoners van Zevenhuizen wakker. In de Dorpsstraat werd de rest van de dag feestgevierd bij de diverse kramen waar spelletjes werden gespeeld en snacks werden verkocht, 's Middags waren er optredens, een goochelshow in de gymzaal, poppenkastvoorstellin gen en een miniplaybackshow. In Moerkapelle werd de 'verjaardag' van de koningin gevierd met een aubade, een vrijmarkt, een trimloop en een wandelzoektocht. De dag werd afgesloten met een lampion- en fakkeloptocht. Voor de kinderen in Oud Verlaat werden spellen georganiseerd en 's avonds was er een verkleedpa- rade en feest in de Vierkap. In Boskoop begon de viering ook vroeg. Om acht uur werden alle klokken geluid en op het Raadhuis plein begon om negen uur de aubade met aansluitend het oplaten van de rode, witte en blauwe ballonnen. Veel vroege vogels woonden deze zangbij eenkomst bijLater die dag konden de kinderen als vanouds terecht bij de hal van Zuid-West-Nederland. Daar konden zij ook een ritje maken met de Ford jeep van de heer Wim Lapair uit Boskoop. Verder was er een kunst markt bij het Praathuis, een koffie concert in de Rozenburcht en diverse wedstrijden en optredens. Zevenhuizen - Na een 1-3 overwin ning in de laatste competitiewed strijd tegen Schoonhoven plaatste Groeneweg zich voor de na-competi tievoor promotie naar dederdeklas se K.N.V.B. De doelpunten wérden gescoord door Sander Zieck en Peter Schmidt in de eerste helft en Paul Metselaar in de tweede helft. Tegen standers in de na-competitie zijn Moordrecht en Gouderak. Groene weg start de eerste wedstrijd op zon ing 7 mei om 14.00 uur in Zevenhui zen tegen Moordrecht. Op 5 mei wordt voor de Vierkap in Oud Verlaat een zeskamp georgani seerd. Deze staat in het teken van de bevrijding, met diverse spellen die bij militairen bekend zijn zoals touw- baan, klimbaan, hindernisbaan, touwtrekken en kruip-door-sluip- door. Daarnaast zijn er andere spe- 'en zoals een eierenloop, een groen- te-eetrace, een waterrace en een tap-en kontspel. De zeskamp begint °m 11.00 uur en eindigt om 16.00 uur. In de pauze worden er Zweeds wittebrood en Engelse sandwiches gegeten. Na afloop is er een barbe cue. Ook dit jaar werd in Boskoop een ballonnenwedstrijd gehouden. In Rijnwoude werd Koninginnedag gevierd in de vier kernen. Zo werden er bij de Hazerswoudse Boys in Ha- zerswoude-Dorp diverse sportieve activiteiten georganiseerd en in Bent huizen werd een Koninginnemarkt georganiseerd met aansluitend de ei- gooi-en-vangwedstrijd. In Koudekerk aan den Rijn speelden de activiteiten zich af rond het PW A-bad, waar geen gebruik gemaakt kon worden van het zwembad bij de zeskamp. "De water toevoer is defect," legde de heer Grif fioen, voorzitter van het Oranjecomi té uit. "Maar gelukkig konden de spe len gewoon doorgang vinden". Daar naast was er een vrijmarkt voor de kinderen. Evenals in andere gemeenten werd in Waddinxveen een au bade gehouden. Dit keer een multiculturele aubade, omdat er vele nationaliteiten te vinden zijn in Wad dinxveen. Om elf uur onthulde burgemeester Van der Linden het nieuwe portret van Koningin Beatrix in het gemeen tehuis en er waren in alle wijken spel letjes en optredens. t De prijzen bij de lawaai-optocht werden onder andere gewonnen door Suzanne en Stefanie Abbekerk, Stefanie van der Pot, Sven Boode, Tessa Rammeloo en Pepijn de Groot. aanbiedingen geldig van woensdag 3 mei tot en met zaterdag 6 mei 1995. oh Dorpsstraat 129 - tel. 01 802-1 251

Hart van Holland | 1995 | | pagina 1