Thema-avond uitgesteld Sic! Meest gehoorde smoes: 'Sorry, ik heb haast' Gouwebad de Sniep viert lustrum uitbundig STUNT! Zondagsoos voor verstandelijk gehandicapten Brand in woonhuis Vogelbeurs v&n Zang en Kleur Afrikaanse vertelkunst in de bibliotheek Nu APK-GRATIS! Auto van Velde RENTOKIL-ZVH TEAMPRESENTATIE Aquajoggers kunnen gratis deelnemen aan recordpoging Zevenhuizen - Op zaterdag 4 novem ber organiseert de Lions ClubZeven- huizen-Moerkapelle traditiegetrouw het jaarlijkse boelhuis. Deze veiling vindt ook dit jaar plaats in La Bara- queaan de Zuidplasweg in Zevenhui zen. Naar schatting zullen 200 kavels geveild worden op het gebied van antiek, curiosa, sieraden, oude ge bruiksvoorwerpen en oud gereed schap. iedereen die aantrekkelijke voorwer pen heeft, kan nu al contact opne- men met de organisatie (01802-3847 j jol 01802-3618 of 01828-18080). Aan- gezien het aantal beschikbare uren beperkt is, wordt men geadviseerd snei aan te melden. Waddinxveen - Op zondagmiddag 24 september vindt in wijkgebouw het Zuidhonk een soos plaats voor ver standelijk gehandicapten. Er zullen spelletjes gespeeld worden en er zal voor muziek zijn. De middag duurt van 14.00 tot 16.00 uur. Waddinxveen-In het huis van een 64- jarige Inwoner van Waddinxveen is zaterdagavond brand uitgebroken doordat de vlam in de pan sloeg. De Waddinxvener had dit niet direct in de gaten. Toen hij de brand ontdekte, kon hij zichzelf nog wel in veiligheid brengen. In korte tijd sloegen de vlammen aan de voor- en achterzijde uit de woning aan de Zuidkade. De brandweer ging de brand met twee bluseenheden te lijf en had de brand snel onder controle. In twintig minu ten na het ontdekken van de brand wrd het sein 'brand meester' gege ven. kn gedeelte van de woning liep brandschade op, de rest rook- en waterschade. De aangrenzend per celen liepen lichte rookschade op. Zevenhuizen - In het najaar organi seert vogelvereniging Zang en Kleur Jie clubmiddagen, waarbij vogels te zijn. De eerste vogelbeurs vindt Plaats op zaterdag 23 september in Door Lucia Herbert Waddinxveen - In het kader van de actie "Wij gaan weer naar school 1995" werd op 18 septem ber een preventieve controle gehouden. Leerlingen van groep 8 van basisschool De Regenboog in Waddinxveen controleerden, samen met het promotieteam van Veilig Verkeer Nederland, de weggebruikers. Op de Koningin Wilhelminasingel spraken zij de overtreders ook aan op hun rijgedrag. Daarnaast reikten zij aan automobilisten de folder "Kinderen in het verkeer" van WN uit. De kinderen werden tevoren door de politie en mede werkers van WN geïnstrueerd over de wijze waarop de automo bilisten aangehouden moesten worden. Over het algemeen reageerde men heel positief en beloofde men de snelheid in de gaten te houden. "Sorry, ik heb veel haast" was de meest gehoorde smoes. Uitgangspunt van deze actie van WN is dat de maximum snelheid minder overtreden wordt wanneer bestuurders zich rea liseren wat de beperkingen zijn van kinderen in het verkeer. In een woon wijk zijn altijd kinderen. Daarom moet er in een woonwijk en op schoolroutes rustig gereden wor den. Kinderen kunnen altijd plotse ling de straat op rennen of fietsen. De overtreders kregen bij het over- Excl. afmeldkosten. Geldt voor alle merken. Onderweg 8 Waddinxveen. Telefoon 01828-15155 ANWB bet clubgebouw aan de Zuidplasweg. e middag duurt van 14.00 tot 17.00 uur- De toegang is gratis. Waddinxveen - Winston Scholberg, c eur en musicus, vertelt op zater- aS 23 september een Afrikaans in h°° Uit cie eeuwenoude traditie n <"e bibliotheek van Waddinxveen. e verhaal dat bedoeld is voor jong 0ud' wordt om 10.30 en om 12.00 del Verte'd- De toegang is gratis. Na teilaatSte voorste"'ng maakt de ver- mX C'e,,winnaars bekend van de 1 a-prijsvraag. Meedoen aan deze Wvraag kan nog tot vrijdag 22 sep- h, er De formulieren zijn verkrijg- MfJJ" de bibliotheek aan de Van enburg Schwerinlaan 1. Zevenhuizen - De thema-avond over de structuurvisie die vrijdag 29 septem ber gehouden zou worden, kan niet doorgaan omdat de politici niet allen beschikbaar zijn op deze avond. Daar om hebben D'66 en PvdA besloten de avond te verschuiven naar eind okto ber. In het Hart van Holland zal te zijner tijd aangegeven worden op welke da tum de avond plaats zal vinden. ZATERDAG 23 SEPTEMBER HEREN 1 EN 2 - DAMES 1 AANSLUITEND EEN OEFENDUEL TEGEN MOERS AANVANG - 18.00 UUR DORPSHUIS SWANLA 18e jaargang nummer 633 20 september 1995 schrijden van de maximumsnelheid een waarschuwing van de politie. Een proces-verbaal werd alleen op gemaakt in die gevallen waar de snel heid ruimschoots overtreden werd. De meeste automobilisten hielden zich maandag op de Koningin Wilhel- minalaan echter netjes aan de maxi mum snelheid. Op vrijdag 22 september zullen de leerlingen van de Keijzerschool te Moerkapelle van 8.00 tot 09.30 uur op de Moerkapelse Zijde een controle houden. In Zevenhuizen vindt de controle plaats op de Burgemeester Klinkhamerweg van-12.30 tot 14.00 uur met leerlingen van de basis school de Eendragt. Vorige week dinsdag vonden er ook controles plaats in Boskoop. Waddinxveen - De week van maan dag 30 oktober tot en met vrijdag 3 november wordt feestelijk voor Gouwebad de Sniep. Dan wordt het 5-jarig bestaan van het zwembad gevierd met festiviteiten voor alle bezoekers van het zwembad. Voor elk van de groepen (vroege vogels, schoolzwemmers, trimzwemmers, ouderen, peuters en volwassenen) is een apart programma samenge steld. Het hoogtepunt van de feest- week wordt de poging om in het Groot Guiness Record Book te ko men met 230 aquajoggers. Op maandag 30 oktober begint het feest 's morgens met een ontbijtbuffet voor de vroege vogels. Beide zwembaden zijn dan geopend van 6.45 tot 9.00 uur. Daarna zijn de kinderen met zwemles aan de beurt. De circa 300 kinderen van 4 tot 6 jaar krijgen samen met hun ouder of begeleider zwemles. Na afloop krij gen zij een toepasselijk presentje. Voor de schoolzwemmers wordt een speelles georganiseerd waarbij het Gouwebad omgetoverd zal worden tot een 'natte speeltuin'. De school zwemmers ontvangen net als de les- zwemmers een cadeautje. Op maan dagavond wordt een aquarobic-ma- rathon gehouden waarbij de zwem mers kunnen testen hoelang zij ach ter elkaar kunnen meedoen. De tijd van alle deelnemers wordt geno teerd en iedereen krijgt een certifi- Voor de ouderen verzorgt de Sniep een lunchbuffet. caat. Op dinsdagavond krijgen ook de trimzwemmers een certificaat van hun prestatie. Hierbij gaat het om het aantal banen dat gezwommen wordt. Woensdagmiddag staat in het teken van de jeugd. Op het programma staan drie clowns, er is spelmateriaal en er is een poffertjeskraam en een ijscoman. 's Avonds is het feest voor de volwassen recreatiezwemmers met de Haagse jazzformatie Qkeleq (spreek uit 'kukeleku') en hapjes. Voor de 55+-ers is er op donderdag na de les een lunchbuffet en op vrij dagochtend is er tijdens het baby- en peuterzwemmen een feest met als thema kermis. In het zwembad zijn dan een draaimolen, clowns, een kraam waarin de kinderen kunnen touwtjetrekken en een poffertjes kraam. Op vrijdag vindt als afsluiting de re cordpoging plaats met 230 aquajog gers. Om 20.00 uur zullen de deelne mers proberen joggend in het be roemde recordboek te komen. Een prominent persoon zal als getuige optreden. Het is nog mogelijk om (gratis) in te schrijven als deelnemer. Inlichtingen: 01828-30444. Kinderen van de school de Regenboog spreken automobilisten aan op hun rijgedrag.

Hart van Holland | 1995 | | pagina 1