Actie Schoenendoos op Bethel- school groot succes SCHOTEL BEZITTERS! HS Satellite Bel: 0182-631013 Voor kerstbomen natuurlijk naar S.IBLS. van Holland, iedere week in 26.0 23 brievenbussen! Ontvang nu de digitale signalen van de Astra satelliet, met o.a. Veronica, RTL 4, RTL 5, SBS 6, Filmnet en Discovery. Hulpverlening neemt afscheid tijdens REGIO BANK Coenecoop 99 Waddinxveen Kerstmarkt op parkeerplaats Gereformeerde kerk Sinterklaaskaarten "Op hoop van Zegen" in Anne Frank Centrum Sinterklaasavond in De Schuilplaats Auto in de sloot inloopmiddag Genealo gie in het Molenhuis 24 uur per dag 7 dagen per week Bevrijd uit het autowrak Verkeersveiligheid KENT Kantoor Veerman, Dorpsstraat 200, 2761 AJ Zevenhuizen Telefoon: 0180-631866, Fax: 0180-633178 De digitale Pace ontvanger nu voor slechts 1595,- inclusief btw. Meerprijs schotel en universeel Inb 37,- In verband met de feestdagen verschijnt er op 25 december en 1 januari geen Hart van Holland DE PARA RIOOL VERSTOPT!? TEL. 0182-612624 Zevenhuizen - De versspecialisten van Dorpsstraat-Zuid (de Parasol, 't Karrewiel en bakkerij Gerritsen) or ganiseren in samenwerking met go spelkoor El Jakim een sfeervolle kerstmarkt op vrijdagavond 13 de cember van 18.00 tot 21.00 uur. VS- 5 Kerstbomen, erwtensoep len, glühwein, warme broodjes maar ook aquarellen vindt de bezoeker op deze kerstmarkt, die gehouden wordt op de parkeer plaats van de Gereformeerde kerk De opbrengst komt ten goede aan de Gereformeerde kerk. Zevenhuizen- Woensdag 4 december is er bij Zang en Kleur Sinterklaas- kaarten (klaverjassen en jokeren) met boterletters en Sinterklaasprij- zen in het clubgebouw aan de Zuid- plasweg. Iedereen is welkom. Aan vang 20.00 uur. Waddinxveen - Maandag 9 december organiseert de culturele commissie van de Stichting Waddinxveens Wel zijnswerk de laatste culturele avond van dit jaar. Op deze avond, die ge houden wordt in het Anne Frank Cen trum, zal de toneelvereniging Arto Post Laboro uit Schoonhoven het j ontroerende en meeslepende stuk "Op hoop van Zegen" van Herman Heijermans opvoeren. Iedereen is van harte welkom op deze avond die om 20.00 uur begint. De entree bedraagt f3,- per persoon. De zaal gaat om 19.30 uur open. Benthuizen - Op zaterdag 7 decem ber komt Sinterklaas met z'n Pieten, net voor z'n vertrek naar Spanje, naar koffiebar De Schuilplaats om surprises te bewonderen. De deuren van "De Bron" gaan open om 20.00 uur, het uitpakken start om 20.30 uur. Hazerswoude-Dorp- Op de Bentweg raakte op 27 november rond 19.00 uur een 33-jarige inwoner van Hazer swoude-Dorp met zijn auto te water. Door onbekende oorzaak was de auto gaan slippen, waarna de auto in de sloot tot stilstand kwam. Benthuizen-Op zaterdag 7 december '°udt de Historische Kring Benthui zen in het Molenhuis een inloopmid dag Genealogie. De D.T.B. boeken van de Hervormde Kerk vanaf 1623, de t ienjarige tabellen van de gemeen de Benthuizen vanaf 1811 en de Dienstbodenregisters vanaf 1861 lig gen dan ter inzage. Er is iemand van werkgroep Genealogie aanwezig °m te helpen. Iedereen is welkom van 14.00 uur tot 17.00 uur. - -u,...:,-. Grootscheeps anti-slipspektakel Door Karin van Laneeraad Waddinxveen-Op het parkeerterrein van transportbedrijf Van Noort op het Coenecoopterrein waren zaterdag 30 november tal van spectaculaire acties te zien. Tegelijkertijd hebben politie, brandweer en GGD op originele wijze afscheid genomen van burgemeester Van der Linden. Om elf uur werd de burgemeester verwelkomd op het terrein waar hij in een auto van Slotemaker vakkundig 'in de slip ging'. Later werd de burgemeester door brandweer en GGD bevrijd uit een 'autowrak', waarbij de gehele auto vakkundig werd gesloopt door de plaatselijke brandweer. Voor het oog van vele omstanders werd de burgemeester uiteindelijk 'afgevoerd' met de ambu lance. Ook voor de omstanders was er die dag voldoende te beleven. Uiteraard kon men demonstraties slippen bijwonen, kinderen konden een kijkje nemen in een echte brandweerauto en ook in de hal van het transportbedrijf kon men naar binnen. Allerlei organisaties waren daar aanwezig zoals Veilig Verkeer Nederland en de Politie Verkeersdienst. Kortom veel informatie deze dag over veiligheid in het verkeer. Burgemeester CM. van der Linden wordt door brandweer en GGD bevrijd uit benarde positie. D E BANKIER Waddinxveen - De afgelopen week heeft de Bethelschool voor het tweede jaar meegedaan aan de actie "Schoenen doos". De bedoeling van de actie is dat kinderen een schoenendoos vullen met allerhande soorten speelgoed, knuffel beestjes en dergelijke. De kinderen konden op de doos aangeven voor wie de doos bestemd is, een jongen of een meisje, en voor welke leeftijd. De leer lingen van de Bethelschool hebben 179 dozen gevuld. Alle schoenendozen zijn weggebracht naar het centrale verzamelpunt in Wer- kendam. Daar stonden toen al meer dan 20.000 dozen uit het hele land. Vorig jaar werden de dozen naar kinderen in Bosnië en Kroatië gebracht. Dit jaar hoopt de organisatie meer dan 60.000 dozen naar Sierra Leone in West Afrika te brengen en nog eens 15.000 naar voormalig Joegoslavië. De organisatie verwacht ook dit jaar dozen uit Enge land, Amerika, Duitsland, België en Frankrijk. De kinderen van de Bethelschool heb ben enthousiast de dozen gevuld, soms met eigen spulletjes waar ze best aan gehecht waren. Als het aan deze leerlin gen ligt, doen ze volgend jaar weer mee! bloemen- kadoshop Dorpsstraat 38 - Moerkapelle - Tel. 079-5931275 J)oi£SStraa^^^evenhu^

Hart van Holland | 1996 | | pagina 1