Bij deze bedrijven in Zevenhuizen - Moerkapelle kunt u chippen/pinnen Rabobank Zevenhuizen - Moerkapelle Maestro Vorige week werd de laatste betaalautomaat omgebouwd voor de chipknip. Vanaf nu kan heel Zevenhuizen-Moerkapelle chippen! Even chippenzo gepiept! Betalen met de Chipknip gaat heel eenvoudig en snel. Binnen hooguit 2 seconden wordt het bedrag van de Chipknip afgeschreven. Het gehannes met wisselgeld behoort daardoor tot het verleden. Wat is een Chipknip Een Europas/PINpas voorzien van een chip. De chip is een elektronische portemonnee. Hoe betaalt u met de Chipknip? De ondernemer toetst het te betalen bedrag in dat op het schermpje van de betaal automaat verschijnt. U als consument contro leert dit en stopt uw Chipknip in de gleuf. Dan drukt u op de "Ja-toets" en is er betaald. Waar kunt u de Chipknip opladen? Bij de oplaadpunten naast de geldautomaten van de Rabobankkantoren Zevenhuizen en Moerkapelle. fTÈfelïl.Öt\foflJiUOH Ofi9JJ6M Hart van Holland/19 maart 1997 Pagina 12 -Bac-textiel, woning- projectinrichting -Het Mekka -Fa. KA. Havelaar Zn. -Electro Technisch- Bureau Benning -De Bloemenstulp -Boode Auto Tweewielerservice -Clips Haarmode -Boekhandel Van Delft -Euro Funcenter -De Fotoboetiek -Outfit -Autobedrijf Voskuilen -Drogisterij Rodenburg -Zilverberk -Zadel- en Tuigmakerij J.J. van Rijs -Dierenspeciaalzaak Van der Hoek -Groente- en fruithandel Van der Spek -Electro- Vakman John Kadiks -Struckman Recreatie -Voorbrood Meubelen -Kapsalon Verheul -Gall Gall -Versprille schildersbedrijf Hoe werkt het opladen van de Chipknip? U als consument doet de Chipknip in de gleuf van het opiaadpunt toetst uw PINcode in - dezelfde als die voor het pinnen - en het gewenste bedrag (f25.- tot max. 500.-Het bedrag wordt van uw bankrekening afgehaald en overgeboekt op de Chipknip. Hoe kan u bijhouden hoeveelgeld er op de Chipknip staat? - Bij elk opiaadpunt door op de ?-toets" te drukken - Bij elke betaalautomaat door op de ?-toets" te drukken S'.'Aj(jSiJ tjj Zevenhuizen-Mo erkapelle gefeliciteerd met de chipknip!

Hart van Holland | 1997 | | pagina 12