tin u o<jjmeet- keuze kif $toek fftaat'fei B: B Gespecialiseerde Pedicure Salons Veel oanatie tii Ckwtelle fltobe Vooh qoeb palende kinbeh$ckoeneH naai* fyemiHCh biodefckoenen ficMh•ekketiike collectie (toffeh utaakt ttah liottelüHÖ een totaaluiukel £lickk&dtket*pie en pedicuresalon Liubkout Eeltlikdoornskalk/schimmelnagels, ingegroeide nagels worden PIJNLOOS behandeld d.m.v. nieuwste spraytechniek. Hart van Hollan maart 199"/ pkgina 19 Mevr. EJ. Lindhout Rei nette 14 2771 PE Boskoop Tel. 0172-216752 Mevr. M.C. Roozeboom Linnaeusweg 29 2771 HK Boskoop Tel. 0172-214734 Waddinxveen - Op het bekende adres van Christelle Mode, op de hoek Kerkweg-Oost en Kanaalstraat, recht tegenover de Passage is ook dit seizoen een grote keuze aan kleding. Christelle Mode is de zaak waar modieuze en vrouwelijke kleding voor een betaalbare prijs samenkomen. De collectie voor het voorjaar is dan ook weer zorgvuldig samengesteld. Het modebeeld voor dit voorjaar is zeer gevarieerd. Er is van alles: van warme felle kleuren tot hele zachte pasteltinten. Veel gezien zijn sweatshirts in diverse tinten en een grote hoeveelheid stretcnpantalons. Vooral de pantalons met ruit Zijn momenteel zeer in trek. Ook past de combinatie donkerblauw en wit, de zogenaamde marine-look, uitstekend in het huidige modebeeld. Heel goea te combineren zijn ook de suède blouses en gilets. Het suède blijft mooi, ook als het vaker gedragen wordt en bij Christelle Mode kan men zich deze chique kleding ook permitteren. Christelle Mode is de zaak voor iedereen die er goed gekleed bij wil lopen en daarnaast ook nog op een prettige manier geadviseerd wil worden. Waddinxveen - Bij binnenkomst valt het modebeeld in schoenmode gelijk op. De kleuren van schoenen zijn dit seizoen veelal oranje, geel en rood. De kwaliteits schoenen van de merken Bunnies, Renata, Treckstijl, Twins en Piedro worden verkocht bij Bremmer aan de Kerkweg-Oost 177 te Waddinxveen. Bij Bremmer wordt veel aandacht besteed aan een goede pasvorm. Zowel de lengte als de breedte van de voet wordt opgemeten. "En goede steun voor de voeten is erg belangrijk en kan veel klachten op latere leeftijd voorkomen. Rugklachten bij volwassenen zijn vaak terucj te voeren op het dragen van slecht passende schoenen in de kinderjaren." Indien nodig kan bij Bremmer ook gezorgd worden voor extra correctie, bij een verkeerde stand van de voeten of klachten als een gekanteld hielbeen. Als vierde merk wordt ook Jochie verkocht. Deze schoen is geschikt voor kinderen die geen correctie nódig hebben. Alle schoenen zien er dit seizoen erg vrolijk uit. Een bezoek aan Bremmer is dan ook de moeite waard. Ook kan men bij de zaak aan de Kerkweg terecht voor dames-en herenschoenen en schoenreparaties. Ook bij de damesschoenen zijn er dit voorjaar veel kleuren in de collectie. Op de Passage kan men nog even binnenlopen bij Bremmer Lederwaren voor een bijpassende tas, andere lederwaren of reisartikelen van onder ander de merken Samsonite, Castelein Berends, Claudio Ferrici en Kipling. Maatjes aan de Groensvoorde heeft geleid tot meer ruimte voor kinderkleding in de maten 128 tot en met 176. Er is volop keuze in leuke kinderkleding van bekende merken. De merken die er verkocht worden zijn onder andere: Oliver Twist, Bodean, No- No, More More en nieuw in de collectie ook nog Rags en Kiekeboe. Wie de gezellige zaak binnen loopt ziet direct een enorme veelheid aan leuke kleuren als geel en groen. Ook de marine-look past dit voorjaar perfect in het modebeeld. Er is ook een ruime collectie badmode vooreen gunstige prijs. Er is keuze genoeg bij Stoere Maatjes. Gedurende het genele seizoen wordt overigens elke week de collectie aangevuld met nieuwe artikelen. Het is dus de moeite waard om regelmatig binnen te lopen in de gezellige winkel van Jeanine Ferwerda en Mary Stelling, beiden eigenaar van Stoere Maatjes. keus voor wie een apart :ettinaen, haarspelden en andere accessoires biedt hiertoe voldoende mogelijkheden, en Bij Stoere Maatjes is er ook genoeg t cadeautje zoekt. De ruime collectie kettinc Zoetermeer - Naaimachine-speciaalzaak Korteland is officieel dealer van alle topmerken naaimachines. Wie op zoek is naar een goede nieuwe of gebruikte machine, krijgt er een duidelijk advies. Daarnaast geldt een unieke omruilgarantie; blijkt de machine toch niet helemaal aan de wensen te voldoen, dan heeft men de mogelijkheid deze binnen 30 dagen te ruilen. ook een leuk kraamcadeau: er is al babykleding vanaf maat 56. De openingstijden van Stoere Maatjes zijn vanaf maandagmid dag tot en met zaterdag. Dus ook op woensdagmiddag is de winkel geopend. Klanten krijgen een gratis klantenkaart bij Stoere Maatjes, wie meer hierover wil weten, vraagt er gerust even naar. Gun uw voeten een goede verzorging bij Boskoop - Veel mensen vinden de dagelijkse zorg voor het uiterlijk heel gewoon. De voeten vormen hierop helaas vaak een uitzondering. Voeten krijgen pas aandacht als de nagels pijnlijk zijn, net eelt branderig aanvoelt of de likdoorn steekt. Met een goede, regelmatige verzorging zijn deze problemen te voorkomen en de pedicure kan daarbij helpen. Vaak rea liseert men zich niet dat het hele gewicht van het lichaam op de voeten neerkomt. En als de voeten zeer aaan doen, verandert ongemerkt de lichaamshouding, waardoor rug- of nek- klachten kunnen ontstaan. i| Korteland vindt men tevens een 'ruim assortiment lockmachines. Deze machines zijn tegenwoordig po pulair omdat men hiermee op professio nele wijze kleding in elkaar kan zetten en afwerken. Van zowel de naai- als lockmachines, heeft Korteland altijd wel een leuke aanbieding. Verder kan men er ook voor reparaties terecht. De ma chines worden gehaald en gebracht en men betaalt geen voorrijkosten. De vak bekwame technici werken in de moder ne, eigen werkplaats en kunnen vaak nog repareren wat elders vaak niet meer te repareren valt. Verder zorgen zij voor een bijzonder snelle service. Behalve als naaimachine-speciaal zaak, staat Korteland ook bekend om de ruime sortering accessoires en klein- vak-artikelen met het geweldige kno- penassortiment. De luxe- en extrava gante knopen uit de exclusieve collectie zorgen voor een perfecte 'finishing tou ch' van het kledingstuk. Om de Klant nog meer van dienstte zijn, is Korteland in februari begonnen met een eigen stoffenafdeling. Men vindt er nu ook een collectie trendy stoffen en accessoires die perfect op elkaar zijn afgestemd. Hiermee is Korteland een totaalwinkel geworden voor iedereen die graag zelf kleding maakt. Korteland is gevestigd aan Noordwaarts 73 te Zoetermeer. De winkel ligt centraal in het Stadshart met volop gratis par keergelegenheid. Voor informa tie: 079-3418596. ij de slickbadtherapie en pedicuresalon van Ellen LindhoutaandeReinette 14 kan men niet alleen van de klachten afgeholpen worden, maar ook advies krijgen over het voorkomen van klachten door een juiste verzor ging of het verbeteren van de houding door bijvoorbeeld andere schoenen. De pedicure bekijkt eerst nauwkeurig de huid en nagels van de voeten. Voor een optimale hygiëne worden de voeten gedesinfecteerd. De behande- jng bestaat onder andere uit het weghalen van eelt of likdoorns, het op de juiste manier knippen en verzorgen van de nagels. Met behulp van speciale spray-apparatuur wordt men snel en pijnloos geholpen. Ellen Lindhout heeft zich gespecialiseerd in de verzorging van voeten van diabetici. Iemand met diabetes kan een verminderd (pijn)gevoel in de voeten hebben, waardoor beschadigingen niet tijdig worden opgemerkt. Bij een gespecialiseerde pedicure krijgen deze voeten speciale aandacht. De bezoeker kan bij Ellen Lindhout voor de deur parkeren en de praktijk is op de begane grond.

Hart van Holland | 1997 | | pagina 19