"Lentekriebels", zie pagina 15 tot en me INFO AVOND WONEN DINSDAG 25 MAART A.S. Eerste plaats voor brandweer Moerkapelle Ton van Steenbergen exposeert in het Steigenberger Kurhaus Hotel Postadres Hart van Holland Jubileum- vooijaars-concert De Kleine Trompetter Fancy Fair Dick Brunaschool Stroopwafelactie Paasbingo "Benthuizen in oude en nieuwe aanzichten" mJW 19e jaargang nummer 708 19 maart 1997 In plaats van de landelijke infodag wonen op zaterdag 22 maart as. organiseren wij een speciale Info-avond Wonen op dinsdag 25 maart as. U bent vanaf20.00 uur van harte welkom in Zorgcentrum "De Zevenster". Leliestraat 3 te Zevenhuizen. Wilt u deze avond bijwonen, bel dan onderstaand telefoonnummer. Rabobank Zevenhuizen - Moerkapelle BA. Huis Hypotheekadvies (0180) 63 73 53 BEURS VOORTUINPLEZIER '97 itJAlitY Plantariumgebouw Int. Trade Centre Hazerswoude/Boskoop Zevenhuizen - Verschillende vere nigingen en instellingen sturen kopij voor het Hart van Holland nog steeds naar ons oude adres aan de Dorpsstraat 62a. Vanaf he den wordt deze post door de PTT retour afzender gezonden. Ons enige juiste adres is: Hart van Holland, Postbus 85, 2760 AB Ze venhuizen. Zevenhuizen - Op zaterdag 22 maart vindt het jubileum-voorjaarscon cert van de honderdjarige muziek vereniging De Kleine Trompetter plaats in dorpshuis Swania. Aan vang 20.00 uur. Stersoliste Melinda Hughes en de Sint Andrews Pipeband zijn de gas ten van De Kleine Trompetter. Waddinxveen - De Dick Bru naschool houdt voor het derde jaar een grote fancy fair op zaterdag ,12 april. Deze zal gehouden worden bij de locatie aan de Sperwerhoek. Èr zijn vele spelletjes te doen, een rad van fortuin is aanwezig en uiteraard zijn er drankjes en hapjes, ledereen is welkom op deze gezellige middag. Benthuizen- De kinderen van de jeugdclubs van de Hervormde kerk komen zaterdag 29 maart, voor de laatste keer van dit clubseizoen, langs met stroopwafels. Vanaf onge veer 10.00 uur kan men hen ver wachten. De actie wordt gehouden ten bate van het jeugdwerk. Mocht men om wat voor reden ook, de stroopwafels aan de deur gemist hebben, dan kan men ze ook tot 15.00 uur kopen bij de familie Schui- lenburg, Dorpsstraat 96, telefoon 079-3311137. Waddinxveen-Op vrijdag 21 maart wordt er een Paasbingo georgani seerd in buurtcentrum De Boog. De bingo start om 20.30 uur, maar de zaal is al om 19.15 uur open. Ieder een is welkom. Vanaf 4 april zal de bingo om 20.00 uur beginnen. De zaal gaat dan om 19.00 uur open. Benthuizen - Op veler verzoek wordt op vrijdagavond 21 maart door de Historische Kring Benthui zen de diaserie "Benthuizen in oude en nieuwe aanzichten: het westein de" nogmaals vertoond. Tot herha ling werd besloten omdat bij de vo rige vertoning op 15 november de zaal vol was en de deur gesloten moest worden. Op een scherm van zes bij twee meter worden met be hulp van vier diaprojectoren met overvloeitechniek twee dia's naast elkaar vertoond met de situatie van vroeger en die van nu. De dia-verto ning vindt plaats in De Bron, achter de Nederlands Hervormde kerk in Benthuizen. Aanvang 20.00 uur, zaal open 19.30 uur. Er kunnen on geveer 120 mensen in de zaal. 't Karrewiel "Winkelteam 1997" Moerkapelle- Tijdens de jaarlijks te rugkerende brandweertoertocht van 15 maart, waarbij alle brand weer korpsen uit de regio Midden- Holland meedoen, is dit jaar de eer ste prijs gegaan naar het korps van Moerkapelle. Dit jaarlijkse evenement is vooral ge richt op de sociale contacten tussen de brandweerlieden uit de omliggen de gemeenten. Om dit tevens een leer zaam karakter te geven wordt hier een competitieverband ingebracht. Bij ie dere te bezoeken gemeente ligt er zo wel een theorie als een praktijk op dracht klaar waarbij de praktijkop dracht op een inventieve maar brand- weertechnisch verantwoorde wijze moet worden opgelost. Tijdens de prijsuitreiking in de kanti ne van Waddinxveen werd de eerste prijs overhandigd aan de bevelvoer der van de Moerkapelse ploeg die deze prijs namens zijn hele team in ontvangst nam. Scheveningen/Boskoop- Schilder Ton van Steenbelgen (34) uit Bos koop exposeert tot en met 31 maart samen met drie andere kun stenaars in het Steigenberger Kur haus Hotel in Scheveningen ten bate van het Ronald McDonald Kinderfonds. Voor meer informatie over de ex positie of de kunstenaars: Ronald McDonald Kinderfonds, Gerard Hoogerbrugge, Hettenheuvelweg 37H, 1101 BM Amsterdam, tele foon 020-3420909, fax 020- 3420908. j. mm Veronica Keijzer winnares 1996 van de verkiezing "Personeelslid van het jaar 1996" overhandigt de prijzen aan het team van 't Karrewiel. Onder alle ingezonden stembiljetten werden tien waardebonnen a 25,- verloot. De gelukkige winnaars zijn: Mevrouw Roorda, Kirsten van der Heijden, me vrouw Vroegop, Hans Roos, Riet van der Weerdt, Leny Hogebrug, me vrouw Heemsbergen, Mevrouw van der Gaag, mevrouw van Ooijen, en mevrouw Willeboordse. Maandagavond 17 maart ontvingen zij uit handen van Dick Schmidt, ver tegenwoordiger van het Hart van Hol land, hun prijs. De winnaars van de waarde bonnen poseren voor het pand van Hart van Holland. Zevenhuizen - Groente- en Fruitspe- ciaalzaak 't Karrewiel is de grote winnaar geworden tijdens de Week-van-de-Winkelactie. Hart van Holland organiseerde met de Zevenhuizense Midden standsvereniging tijdens de Week van de Winkel een verkiezing voor het favoriete "Winkelteam van 1997". Doormiddel van een stembil jet kon het winkelend publiek zijn of haar voorkeur uitspreken. Met een grote meerderheid van stemmen, maar liefst 50%, is het team van 't Karrewiel ge kozen tot "Winkelteam van 1997". Op de tweede plaats eindigde het team van Cl000 en de derde plaats wordt gedeeld door Albert Heijn en reisburo De Zwaluw. 't Karrewiel verdiende met het beha len van dit 'kampioenschap' een che que ter waarde van ƒ500,-, beschik baar gesteld door de Middenstands vereniging. Bovendien ontvingen de leden van het team, uit handen van de winnares van vorig jaar, Veronica Ke ijzer van Het Mekka, een bos bloemen. Alice Scheffers, bestuurslid van de Middenstandsvereniging overhan digde maandagmiddag 17 maart de cheque. Geopend van 10.00 tot 1730 uur. Toegangsprijs 1230, CJP-houders of 65+ 10,-, kinderen van 4 tAn 11 jaar 5,- tot 4 jaar gratis. Groepstarief (vanaf 18 pers.) 10,- p.p. Parkeren 2,50.

Hart van Holland | 1997 | | pagina 1