Lif-c tutH fitnes fa zelf Imdemode M l\ume keuze uit topmehkeu Lil Vau bet* Liube textiel Jleuüqe uoo^aa^mobe laat be zou tckïyueu bii Jticcola Ifii pJifhteipei* iedereen 2>k oau felutt tjee[t leziuq iu mtituut pia-fy'ma 1 jj ieuve collectie babklebiuq bii tpotikuit Jou j)hOoq Hart van Holland/19 maart 1997 pagina 21 he t/m 42. Van Street alle merken gèldt dat deze Zevenhuizen - Op de creatieve afdeling van De Zilverberk vallen de vrolijke voorjaarsstoffen in vele felle kleuren meteen op. Want oranje, appelgroen, geel en aqua-tinten zorgen dit sei zoen voor een bijzonder kleurig modebeeld. Maar ook de meer klassieke kleuren zwart, wit, blauw en zand doen het goed. De Zilverberk biedt een ruime sortering actuele modestoffen in een goede prijs/kwaliteit verhouding; de stof fen zijn redelijlc geprijsd en van zodanige kwa liteit, dat het kledingstuk ook na vele malen wassen mooi blijft. Wie graag op een leuke, creatieve manier met kleding bezig is, zal dan ook zeker slagen bij De Zilverberk. ieuw bij De Zilverberk zijn de kinderpatronen van Roos; moderne en fantasievolle modellen die uitdo en om verschillende kleurige stoffen en dessins in één ledingstuk te verwerken. Men creëert hiermee kinderkle ding meteen geheel eigen stijl, die perfect past in net huidige modebeeld. In een speciale map, die men kan inzien om een keuze uit de verschillende patronen te maken, treft men ook voorbeelden van stofcombinaties. Verder han gen in de winkel diverse uitgevoerde modellen van Roos. Uiteraard zijn alle gebruikte stoffen bij De Zilverberk verkrijgbaar. Op de creatieve afdeling verder een uitge breid assortiment breigarens in alle actuele kleuren. Bijzonder zijn de multi-color garens, garens met glansdraad en reliëfgarens. Uiter aard kan men bij De Zilverberk ook terecht voor alle verdere benodigdheden voor zelf- maakmode, zoals knopen, applicaties, band (ook leuk voor het maken van haar- strikken) en kantjes. De Zilverberk is ge vestigd aan de Noor delijke Dwarsweg 90 in Zevenhuizen, tele foon 0180-631463. Bleiswijk - Bij Van der Linde textiel aan de Dorpsstraat 83 vindt men een ruime sortering lingerie, bad- en nachtkleding, panty's, babvkleding, heren-ondermode, badjassen en huishoudtextiel. Merken die men bij Van der Linde tegenkomt zijn onder andere Rosch, Ringella, Triumph, Schiesser, Warner, Chantelle, Loe, Barbara, After Eden, Marie Jo en Mey. Samen met het tweede filiaal in Hillegersberg, heeft Van der Linde dan ook naam als dé »eciaalzaak. Na de meest recente verbouwing van het pand in SP' Bleiswijk, inmiddels alweer enkele maanden geleden, hebben beide zaken nu ook dezelfde uitstraling. In het uitgebreide assortiment lingerie treft men de maten AA t/m H aan. In diezelfde maten is ook badkleding verkrijgbaar. Wat nachtkleding betreft slaagt men zowel met een moderne als klassieke smaak; er is voor ieder wat wils en als materiaal is voornamelijk katoen gebruikt. Bijzonder is de grote collectie panty's, verkrijgbaar in vele kleuren. Actueel zijn de pasteltinten, maar ook alle beenkleuren zijn op voorraad. Merken panty's die men bij Van der Linde aantreft zijn Oroblu, Kunert en Filo Doro. Dit laatstgenoemde merk heeft momenteel een aanbieding van drie lycra panty's (15 denier) voor de prijs van 15,-. Bij een speciaalzaak als Van der Linde is service uiteraard vanzelfsprekend. Verder kan men er gebruik maken van de klantenkaart; bij iedere besteding van 25,- krijgt men één stempel. Bij een volle kaart ontvangt men 25,- korting op de volgende aankoop. :t pc Nieuw bij Body Culture Waddinxveen - Bij Body culture aan de Nesse kan men tegenwoor dig ook voor fitness terecht. De Life Trim Fitness toestellen op luchtdruk zijn heel gebruiksvriendelijk. Met een druk op de knop is het trainingstoesteT direct afgestemd op de gewenste belasting. Fitness vormt het figuur en de houding en versterkt het spierstelsel. Op deze manier wordt bij Body Culture een zeer compleet pakket geboden op het gebied van figuurcorrectie. doet meer: elk kruid is speciaal gekozen om diens werking. De kruiden breken hetvetaf en bestrijden cellulitisvorming. en kan bij Body Culture uiteraard ook terecht voor oefening op de bewegingsbanken. Op zes verschillen de banken wordt telkens een apart deel van het lichaam in beweging gebracht. Het resultaat is afslanken, spierverstevi- ging, figuurcorrectie, verbeterde bloed circulatie, souplesse en houding en ontspanning. Figuurcorrectie is ook te bereiken met de 'Skin Body Wrap'. Op een natuurlijke manier in 1 uur tijd centimeters kwijt raken en de huid ver strakken. Maar de 'Skin Body Wrap' Afslanken kan bij Body Culture op meer manieren. Ook dieptewarmte is een mogelijkheid. Het resultaat is een ver hoging van de stofwisselingsfunctie en hierdoor een versnelde afvoer van af valstoffen. De spierstimulator is een af slankmethode door middel van spier contracties. Deze effectieve methode is bedoeld om de spieren te verstevigen en het vet rondom de spieren te doen ver dwijnen. Tot slot is de mogelijk heid daar om bij Body Culture gebruik te maken van de infra rood sauna en de bruiningsbanken. Geïnteresseerden kunnen vrijblijvend informatie vragen. Bleiswijk - Bij Piccolo vindt men een bijzondere collectie vrijetijdskleding voor dames en heren. Met de nieuwste modellen en kleuren van de bekende merken: Jackpot, Part Two, Street One, Mc Gregor en Cottonfield, krijgt men bij Piccola een goed beeld van wat het voorjaar op modege bied voor ons in petto heeft. Het nieuwe assortiment van Picco la geeft de winkel een vrolijke, fleurige uitstraling. De kleuren licht blauw en geel zijn ruim vertegen woordigd en Part Two (dameskle ding) heeft het thema rood, wit, blauw in de collectie. Ook de dames kleding van Jackpot is helder en fris van kleur. Van dit merk vindt men veel modellen in koraaltinten en er zijn nu ook leuke gympen van Jack pot verkrijgbaar (vanaf 59,95). Het basic merk Street One heeft voor de dames leuke uni-shirts van een stretch-katoenen stof (vanaf 29,90) die ideaal combineerbaar zijn met de overige collec tie. Stretchbroeken zijn nog steeds po pulair. Bij Piccola vindt men dan ook een ruime sorte ring in de maten 34 One zijn er stretchbroeken (vanaf 69,90) in veel unikleuren, maar ook in actuele kleuren die per seizoen wijzi gen. De heren vinden bij Piccola onder andere een collectie sportieve ruithem- den van Cottonfield (vanaf 99,-). Voor zowel de dames- als herenkleding van draagbaar is. Wie benieuwd is geworden kan ge rust eens binnen lopen bij Piccola. De sfeer in deze fraaie winkel is geheel vrijblijvend. Piccola, Plaats 11, Bleiswijk. Momenteel ontvangt iede re klant een leuke paas-attentie. Zevenhuizen - Wismeijer in de Dorps straat 55 levert kwaliteit waar het gaat om dames- en herenkleding. Kleding in een grote kleurschakering. Kleuren die kenmerkend zijn voor een ontluikende lente en een zonrijke zomer. Fris groen in de kleuren appel, pistache en linde. Helder blauw in tinten variërend van kobalt tot bleu. Verder geel in al zijn facetten, rood, oranje, violet, rozelila en licht lila. Ook slaagt men bij Wismeijer onge twijfeld als het gaat om babykle- ding en badmode. De babykleding is zeer vertederend. De badmode bijzon der kleurrijk en uiterst modern. Verder bij Wismeijer ook uitdagende en wat meer behoudende lingerie. Wismeijer is verder gespecialiseerd in tapijten, gordijnen en vitrage. Een veel zijdig bedrijf dus, maar ondanks een grote voorraad, nog wel klein. Dat gaat veranderen, want Wismeijer gaat ko mende zomer uitbreiden. Het verkoop gedeelte wordt daardoor tweemaal zo groot. Wismeijer is een éénmansbedrijf en heeft met name voor wat betreft de Hazerswoude-dorp - Steeds meer vrouwen en mannen die méér willen dan alleen een eenvoudige schoonheidsbe handeling, hebben de weg naar Mia-Djima in het Groene Hart van Nederland reeds ge vonden. Dit professionele schoonheidsinstituut heeft haar toenemende landelijke bekendheid, nietalleen te dan ken aan de topmerken Shisei- do en Valmont waarmee in de salon wordt gewerkt. Ook de zeer goed opgeleide medewerksters, het toepas sen van de nieuwste technieken en de regelmatige publicaties over instituut Mia-Djima in de "glossy" bladen zoals Nouveau en Cosmopolitan, spelen hier bij een grote rol. Voor specifieke behandelingen, zoals het verwijderen van pigmentvlekken en rimpels, is plastisch chirurg dr. G. van Selms aan het instituut verbonden. Deze chirurg die onlangs nog op tv te zien was, is regelmatig in het instituut aanwe zig voor consulten en cosmetische ingre pen. Hij heeft veel ervaring metdeCÖ2- lasertechniek en over deze nieuwe me thode, geeft hij op donderdag 20 maart een lezing in net instituut. Een specialisatie van Mia-Djima is de "permanent make-up"; een unieke pig- mentatiemethode ideaal voor het inkleu ren of bijtekenen van wenkbrauwen, aanbrengen van eyeliner of de lippen een voller accent te geven. Deze veilige methode geeft een natuurlijke uitstraling waarbij het gezicht er onder alle om standigheden mooi en verzorgd uitziet. Voor meer informatie kan men de uitge breide informatiemap en laatste nieuws brief met aanbiedingen en waarde- cheques aanvragen. Voor diegenen die de lezing van ar. G. van Selms willen bijwonen, is het raadzaam zo spoedig mogelijk te reserveren. Mia-Djima is gevestigd aan de Burgemeester Warnaarkade 48 te Hazerswoude-dorp, telefoon 0172-589790. kantoorinrichting een jarenlange erva ring opgebouwd. Een ervaring die ga rant staat voor kwaliteit. Bovendien kent Wismeijer een uitstekende service en werkt met zeer sterk concurrerende prij zen. Voor informatie: 01 80-631213. Bleiswijk - Bijna twintig jaar geleden begon Jan Droog in een omgebouw de tomatenschuur aan de Em- mastraat. Thans is hij met zijn sport- speciaalzaak en vrijetijdskleding, alweer zeventien jaar gevestigd aan de Plaats 15 te Bleiswijk. In de loop der jaren is er natuurlijk heel wat veranderd. Maar wat de service en kwaliteit betreft, heeft Sporthuis Jan Droog er altijd naar gestreefd deze zeer hoog te houden. En hij is van mening dat dit ook altijd zo moet blijven. Bij Sporthuis Jan Droog vindt men nu onder andere de nieuwe col lectie badkleding. Felle kleuren zo als oranje, geel en lemon vallen meteen op, maar ook de klassieke grotere maten bad- iing terecht en grotei kledir^ kinder-badkleding vanaf maatje 92. tinten zoals donkerblauw zijn actueel. De trend van 1997 zijn de push-up bikini's en badpakken met pijpjes. Bij Jan Droog kan men overigens ook voor Aansluitend bij het 1 huidige straatbeeld, 1 zijn bij deze spe- ciaalzaak ook gym- pen in diverse kleu- ren verkrijgbaar, uit- i gevoerd in canvas, i suède of nubuck i (merken: Fila en 1 Nike). Verder treft 1 i men er een ruime sortering inline-ska- 1 tes in diverse modellen, waarvan het merk Bauer de boventoon voert.

Hart van Holland | 1997 | | pagina 21