Familieberichten Regionale ronde Nationale Voorleeswedstrijd Kristien Hemmerechts in het Literair Café EXTRA TOP 5 Hart vffl Mand r deH a ij vanderWende 112 1,45 Albert Heijn Zevenhuizen Hart van Holland/19 maart 1997 pagina 3 Exclusief en in het bijzonder voor de regio Zevenhuizen-Moerkapelle Cornelia Spekman mevrouw C. Haag-Spekman J'MIIM'-HilllilH.il Zevenhuizen-Moerkapelle Waddinxveen Boskoop "De Vijf' in De Tunnel Yorkham Stroganoff gehakt Sla komkommer M Iglo kabeljauwfilet m qq D.E. Roodmerk snelfilter Dorpsstraat 129 - Zevenhuizen- Tel. 0180-631251 WIM HOFMAN AUTO'S 29.000 exemplaren ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Marten Meesweg 121 - 3068 AV Rotterdam - Tel. 010-2204400 Je wilde zo graag bij ons blijven. En vocht daarvoor zolang je kon. Maar deze strijd was niet te winnen. Na een moedige doch ongelijke strijd hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Marinus Haag in de leeftijd van 77 jaar. C. Kornelisse-Haag A. Kornelisse Belinda en John Marco en Loraine J. Haag A.M.J. Haag-de Zwart Stephan en Anja Marcel Christian Marrie Haag t Manon Ninouk Zevenhuizen, 12 maart 1997 Burgemeester Klinkhamerweg 9 Correspondentieadres: J. Haag, Zuideinde 16b, 2761 DB Zevenhuizen. De begrafenis heeft maandag 17 maart plaatsgevonden. Langs deze weg willen wij de directie en het personeel van het verzorgings huis "De Zevenster" bedanken voor de goede zorgen en opvang van onze moeder Namens de familie UITVAARTVERZORGING Met eerbied en respect ELZENHORST 55 2742 CL WADDINXVEEN TEL. (0182) 61 50 55 DAG EN NACHT DIRECTE HULP BIJ OVERLIJDEN Mis elke seconde telt Doorrijden na aanrijding: Op donder dagochtend 13 maart werden kort achter elkaar twee aangiften gedaan van het doorrijden na aanrijding. Door het vergelijken van de laksporen en uitgebreider onderzoek door de verkeerspolitie, bleek dat de tweede aangever de dader van de eerste doorrijden na aanrijding was. De be trokkene, een 39-jarige inwoner uit Rotterdam, is aangehouden en krijgt een proces-verbaal terzake valse aan gifte en doorrijden na een aanrijding. Aanrijding: Zondagochtend 16 maart stak een 25-jarige bromfietser de Nrd. Dwarsweg over op de oversteek plaats van het fietspad langs de RW12 zonder voldoende op te letten. Hij werd aangereden door een 37-jarige Zevenhuizense automobilist. Er ont stond alleen materiële schade. Maandagmiddag 17 maart keerde een 33-jarige automobilist uit Zwijnd- techt de Bredeweg op en verleende daarbij geen vrije doorgang aan een -1-jarige automobilist uit Gouda. Er ontstond alleen materiële schade. Inbraken auto's: In de nacht van maan dag 10 op dinsdag 11 maart werd inge broken in twee auto's, geparkeerd aan de Akker. Bij de ene auto is een ruit ingeslagen en werd een autoradio ontvreemd, bij de andere is het geble ven bij een geforceerd portierslot. In dezelfde nacht is een ruitje ingesla gen van een auto aan de Boekweitak ker. De radio is meegenomen. Woensdagavond 12 maart is een ruitje ingeslagen van een auto bij sta tion Noord. Een autoradio is gestolen. Aan de Coenecoop is donderdag avond 13 maart de ruit ingeslagen van een auto. De telefoon is meegenomen. Bromfiets gestolen: Donderdag 13 maart is tussen zes en negen uur van af de Beukenhof een bromfiets gesto len, een Tomos kleur rood met het verzekeringsplaatje XBM-717. Inbraken woning: Aan de Schaepman- hoeve is donderdag 13 maart een po ging gedaan aan de achterzijde van de woning de schuifpui open te breken. In de nacht van vrijdag 14 op zater dag 15 maart is aan de Schielandweg het raam van een woning geforceerd en vervolgens is de woning door zocht. De audio-set, videorecorder en CD-speler zijn meegenomen. Winkeldiefstal: In de Passage werden twee Amsterdamse dames van 26 en 29 jaar door de eigenaar van een su permarkt betrapt op winkeldiefstal. De dames werden overgedragen aan de politie en hun werd een transactie aangeboden. Vandalisme: Op het bedrijventerrein Coenecoop zijn twee bedrijven be smeurd met graffiti. Een zijmuur van een pand werd over een lengte van 30 meter besmeurd en van een ander werd de witte voordeur met zwarte verf bespoten. Waddinxveen - Zaterdag 22 maart van 13.30 tot 16.30 uur vindt in het Anne Frankcentrum de regionale ronde van de Nationale Voorlees wedstrijd plaats. Er worden twaalf voorlezers verwacht van scholen uit Alphen aan den Rijn, Bodegraven, Boskoop, Hazerswoude, Ter Aar, Hoogmade, Leimuiden en Rijnsater- woude. De regionale ronde wordt georgani seerd door de Openbare Bibliotheken Boskoop en Waddinxveen. De jury bestaat uit F. Bromberg, kinderboe kenschrijver uit Bodegraven, Silvia Markus, redacteur van onder andere de rubriek "In een hoekje met een boekje" van Hart van Holland en de heer Roza van basisschool De Regen boog uit Waddinxveen. De presentatie en het entertainment worden verzorgd door Tiny en Tony Macaroni van Platvoet Producties. De winnaar van deze voorleeswed strijd mag zich Voorleeskampioen van de regio Boskoop/Alphen noe men. Bovendien mag de winnaar deze regio vertegenwoordigen bij de provinciale ronde. Alphen aan den Rijn- Op woensdag 26 maart is er in het Literair Café gelegenheid om kennis te maken met Kristien Hemmerechts, één van de belangrijke vrouwelijke auteurs van Vlaanderen. Kristien Hemmerechts is een veel gelezen en productief auteur. Zij debuteerde in 1987 met de ro man "Een zuil van zout". In de daarop volgende negen jaar verschenen er nog tien boeken, romans en verhalen bundels. Een indrukwekkende productie, ze ker voor iemand die haar schrijver schap combineert met een baan als docente Engelse literatuur. Haar werk is verschillende keren bekroond. Kristien Hemmerechts in het Park filmhuis op woensdag 26 maart. Aanvang 20.30 uur, toegang 10,=. Kaarten zijn verkrijgbaar bij de Openbare Bibliotheken in Alphen aan den Rijn, Bodegraven, Boskoop, Rijnwoude, Ter Aar, Nieuwkoop en Waddinxveen. Oplichting: Een medewerkster van een bedrijf in de Passage is het slacht offer geworden van oplichting. Met een mooi verhaal over geld inzamelen voor de plaatselijke kinderboerderij en een afspraak die hij daarover zou hebben met haar baas nam zij wat pennen van de aanbieder af. Later bleek de kinderboerderij van niets te weten en de waarde van de pennen bleek minimaal. "Ongelukje": Tijdens het loskoppelen van een aanhangwagen bij een benzi nepomp aan de Dreef had men de zaak niet geheel in de hand. De aanhanger schoot plotseling los en reed het naastliggende fietspad op. Daar raak te het een fietsende 20-jarige inwoon ster uit Waddinxveen. Het bleef geluk kig bij wat schaafwonden en een pijn lijke schouder. Portemonnees gestolen: Vanuit de kleedkamer van een sportschool zijn twee portemonnees uit de aanwezige kleding gestolen. Bromfietscontrole: In de omgeving van een school is een kleine bromfiets controle uitgevoerd. Twee van de vijf tien bromfietsen bleken opgevoerd., voor andere overtredingen kregen drie jongeren een bekeuring. Fietsenkijkdag zaterdag 22 maart: Zaterdag 22 maart zal weer een fiet senkijkdag zijn op de binnenplaats van het politiebureau aan de Mozart- laan. Tussen 10.00 en 15.00 uur kan men komen kijken of de vermiste fiets daar tussen staat. Zij die aangifte van vermissing hebben gedaan, worden verzocht deze aangifte mee te nemen. Ook bewoners van omliggende plaat sen die hun fietsen missen worden uitgenodigd te komen kijken. Poging inbraak woning: Aan de Zijde is woensdagavond 12 maart poging ge daan om aan de achterzijde van een woning een raam open te wrikken. Inbraken woning: Aan het Noordeinde is in de nacht van donderdag 13 op vrijdag 14 maart een raam geforceerd van een woning. Aan de Dr. Hamburgerlaan is zater dagavond 15 maart het raam gefor ceerd aan de achterzijde van een wo ning. De Kleurentelevisie is gestolen. Aan de Burgemeester Colijnstraat is maandagavond 17 maart ingebroken in een woning via het dakraam van de eerste etage. Sieraden zijn meegeno men. Inbraak bedrijf. In de Zuidwijk is in de nacht van donderdag 13 op vrijdag 14 maart de deur van een bedrijf gefor ceerd. Geld en postzegels zijn weg. Poging diefstal auto: Aan de School straat is vrijdagavond 14 maart een poging gedaan een auto te stelen. De contactdraden werden doorverbon den, maar het is niet gelukt de auto te starten. Zaterdagochtend 15 maart om 4.00 uur is tevens een poging gedaan een auto te stelen, aan het Torenpad. Dit werd gezien door een getuige waarna de politie de dader, een 20-jarige in Boskoop verblijvende man, in de di recte omgeving kon aanhouden. Aanrijding: Woensdagmiddag 12 maart reed een 25-jarige Boskoopse automobilist op de Snijdelwijklaan toen zijn telefoon ging. Aangezien hij daar meer aandacht voor had dan voor het verkeer, kwam hij op de ver keerde weghelft en botste tegen een tegenligger, een 82-jarige boskoopse automobilist. Beide voertuigen raak ten linksvoor beschadigd. Glaasje op: Door opvallend remge- drag werd een 22-jarige bestuurder in de nacht van donderdag 13 op vrijdag 14 maart gecontroleerd. Bij bleek na een ademanalyse drie maal de toege- Boskoop - Op zaterdag 22 maart speelt de Goudse nederrockband "De Vijf" in De Tunnel. De zaal gaat om 22.00 uur open. Entree f 10,-. (0)pa en (o)ma Hoogerdijk Disney was grandioos. Bedankt kinderen en kleinkinderen 22 maart wordt Stef 6 jaar. Gefeliciteerd opa en oma Hol en oma bruggeman Waddinxveen - Op woensdag 26 maart houdt de Welfare de jaarlijkse lenteverkoop in de recreatiezaal van het Anne Frankcentrum van 10.00- 14.00 uur. Veel mooie handwerken worden te koop aangeboden. Ieder een is van harte welkom. diverse soorten -100 gram van^^rWvoor £|Tv kilovan jjlMvoor 7|9o 400 gramvanjj^HTvoor "P, ifïf kilovan voor Jw,5J5 ch stane hoeveelheid alcohol gedronken te hebben. Tegen de man wordt pro- ces-verbaal opgemaakt en zijn rijbe wijs is ingenomen. Auto te water. Vrijdagavond 14 maart was een 24-jarige Alphense automobi list met zijn auto te water geraakt. Tevens bleek hij alcohol genuttigd te hebben. Bij controle op bureau bleek hij 1,9 o/oo alcohol in zijn bloed te hebben. Zijn rijbewijs werd ingevor derd. Bekeuringen: Vrijdagochtend 14 maart werd een 20-jarige tractorbe stuurder uit Benthuizen bekeurd we gens het te snel rijden. Hij reed 40 kilometer per uur. Aanhouding agressieve bewoner. Maandagnacht om 0.40 uur werd een 29-jarige bewoner van de Wilhelmina- laan aangehouden. De man gedroeg zich zeer agressie ten opzichte van zijn omgeving alsmede tegenover de politie. Na veel gepraat en bemidde ling bleek het aanhouden uit veilig heidsoverwegingen het enige alterna tief. Snoepautomaat gekraakt. Aan het Sta tion is maandagavond 17 maart met grof geweld de deur van de snoepau tomaat opengebroken. Het aanwezige geld werd weggenomen. Wie even denkt, kijkt en vergelijkt komt snel bij ons op de koffie! Zie advertentie op pagina 27 Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Hazerswoude-Dorp, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Redactie/Advertentie-adres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Postbus 85 2760 AB Zevenhuizen Tel. 0180-632289* Fax. 0180-633503 Advertenties Mario Mezas Redactie Algemeen Silvia Markus Sluitingstermijn advertenties: Maandagmiddag 16.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdagmiddag 13.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! De redactie van Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: Netwerk VSP telefoon 070-3209898

Hart van Holland | 1997 | | pagina 3