c c D! Muziekavond amateur musici Gemeente Zevenhuizen I I; Moerkapelle Hart van Holland/16 april 1997 pagina 11 Uitdeelactie compost Verleende bouwvergunning/ beschikking bouwmeiding/vrijstelling Het gemeentebestuur komt naar U toe Uitstel 2e betaaltermijn aanslag gemeentelijke betastingen 1997 Ingekomen bouwmeldingen/ aanvraag bouwvergunningen Tervisielegging bouwplannen In de periode van 8 april 1997 t/m 14 april 1997 zijn de navolgende vergunningen/beschikkingen afgegeven en vrijstellingen verleend: Verleende vrijstellingen: -de heer D. de Zeeuw te Capelle aan den IJssel, van de gebruiksvoorschriften van het bestemmingsplan Dorpsgebied Zevenhuizen, voor het perceel Nijverheidscentrum 5 te Zevenhuizen ten behoeve van de vestiging en exploitatie van een indoor kartbaan. Verleende bouwvergunningen/beschikkingen bouwmelding: -Dana International B.V. te Waddinxveen, voor het plaatsen van een hekwerk, plaatselijk bekend Bredeweg 27-29 te Moerkapelle (verzonden 9 april 1997); -de heer J. Eindhoven te Zevenhuizen, voor het vergroten van de autoshowroom, plaatselijk bekend Noordeinde 25b te Zevenhuizen (verzonden 11 april 1997); -de heer R.P.H. van Eisen te Moerkapelle, voor het vergroten van de berging, plaatselijk bekend Noordeinde 95 te Moerkapelle (verzonden 9 april 1997); -de heer C.A. Greeve te Zevenhuizen, voor het vernieuwen van de kas, plaatselijk bekend Julianaweg 6 te Zevenhuizen (verzonden 9 april 1997); -de heer S. den Hartog te Moerkapelle, voor het plaatsen van twee dakkapellen, plaatselijk bekend Akkerweg 55 te Moerkapelle (verzonden 9 april 1997); -de heer A. de Jong te Zevenhuizen, voor de bouw van een woning, plaatselijk bekend Burgemeester Klinkhamerweg 47 te Zevenhuizen (verzonden 9 april 1997); -de heer H.T. Jonker te Moerkapelle, voor het plaatsen van een tuinhuisje, plaatselijk bekend Westland 16 te Moerkapelle (verzonden 9 april 1997); -de heer C.W. Onderwater te Zevenhuizen, voor het plaatsen van een tuinhuisje, plaatselijk bekend Dorpsstraat 196 te Zevenhuizen (verzonden 9 april 1997); -de heer G. Sewpal te Zevenhuizen, voor het vergroten van een schuurtje, plaatselijk bekend De Leeuwerik 1 te Zevenhuizen (verzonden 9 april 1997); -Tennisvereniging Love '70te Moerkapelle, voor het plaatsen van een lichtinstallatie bij de banen 1,2 en 3 van het tenniscomplex Wilde Veenen te Moerkapelle (verzonden 14 april 1997); -de heer A.J. Tuitel te Zevenhuizen, voor het plaatsen van een garage/berging, plaatselijk bekend Noordelijke Dwarsweg 41 te Zevenhuizen (verzonden 9 april 1997); - de heer C. van Veen te Benthuizen, voor het vergroten van de woning, plaatselijk bekend Raadhuisstraat 12 te Moerkapelle (verzonden 9 april 1997); -de heer D. de Zeeuw te Capelle aan den IJssel, voor het plaatsen van een sportkwartier t.b.v. de indoor kartbaan, plaatselijk bekend Nijverheidscentrum 5 te Zevenhuizen (verzonden 11 april 1997). Indien U zich niet met genoemde besluiten kunt verenigen, kunt U daartegen bij het college van burgemeester en wethouders bezwaar maken. De termijn voor het indienen van een bezwaarschrift bedraagt 6 weken na toezending/uitreiking van het desbetreffende besluit aan de aanvrager. Als U onmiddellijk belang heeft bij de gevolgen van de verleende vergunning/beschikking, kunt U daarnaast de president van de rechtbank te Den Haag vragen om een voorlopige voorziening te treffen (dit betekent dat hij een speciale regeling kan treffen voor de periode dat het bezwaarschrift nog in behandeling is). Het adres van de rechtbank is Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. De vergunningen/beschikkingen liggen ter gemeentesecretarie, sektie V.R.O.M., Dorps straat 89 te Zevenhuizen ter inzage. Het Groente-, Fruit- en Tuinafval (GFT) van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle wordt bij de composteerinrichting "Stercompost" te Alphen a/d Rijn verwerkt tot compost. Compost is een natuurlijk proces waarbij organisch afval door bacteriën, schimmels en nuttige kleine beestjes afgebroken en veranderd wordt in zeer vruchtbare grond, compost. De inwoners van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle kunnen op zaterdag 19 april 1997 profiteren van een uitdeel- actie compost die uw gemeente in samenwerking met Ster compost heeft georganiseerd. U kunt op die dag compost verkrijgen van 9.00 t/m 13.00 uur op de volgende locaties: Moerkapelle: Raadhuisplein Zevenhuizen: Plein voor het gemeentehuis Het compost is gratis verkrijgbaar in zakken van 25 kg zolang de voorraad strekt. De informatieve kernbezoeken van het gemeentebestuur vinden plaats op: Zevenhuizen: 24 april 1997 Moerkapelle: 26 mei 1997 Oud Verlaat: 12 juni 1997 dorpshuis "Swanla"; dorpshuis "Op Moer"; wijkgebouw "De Vierkap". Het aanvangstijdstip van de bezoeken is om 19.30 uur. Tijdens de bijeenkomsten zullen in ieder geval de volgende onderwerpen aan de orde komen: 1.Ruimtelijke ontwikkelingen van de gemeente; 2.Bestuurlijke ontwikkelingen van de gemeente; 3.Recreatieve ontwikkelingen; 3.Ontwikkeling verkeersaangelegenheden; 4.Gemeentelijke belastingen; 5.Vraagstelling van de inwoners. Voor nadere informatie en/of suggesties kan contact worden opgenomen met de heer A. Wessels, telefonisch bereikbaar onder nummer 0180-637748. Graag rekenen wij op uw komst. Eind februari 1997 heeft u de aanslag gemeentelijke belastingen 1997 ontvangen. Op dit aanslagbiljet met de dagtekening 28 februari 1997 stond vermeld als eerste vervaldag 31 maart 1997 en als laatste vervaldag 30 april 1997. Een groot aantal inwoners van de gemeente heeft te kennen gegeven hier problemen mee te hebben. Naar aanleiding hiervan heeft de gemeenteraad in zijn vergadering van 1 april 1997 erop aangedrongen om voor diegenen die geen afspraak met de gemeente gemaakt hebben en op 31 maart jl. reeds de helft van de aanslag voldaan hebben de tweede vervaldag van 30 april 1997 uit te stellen naar 30 september 1997. Het college van Burgemeester en wethouders heeft besloten aan dit voorstel gehoor te geven. Ter uitvoering daarvan heb ik collectief uitstel verleend. Wat betekent dit nu voor u a.Indien u reeds een afspraak met de gemeente heeft gemaakt over spreiding van de betaling over 5 of meer maanden verandert er voor u niets. b.Indien u geen afspraken heeft gemaakt en reeds voor 31 maart 1997 de helft van u aanslag voldaan heeft kunt u met de betaling van de 2e termijn wachten tot september a.s.. Uiterlijk 30 september a.s. dient de 2e termijn dan voldaan te zijn. Ik wijs u er nog op dat u zich wel aan deze datum dient te houden en dat er bij betaling na 30 september 1997 invorderingsrente in rekening kan worden gebracht. De comptabele van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle R.L. Smits Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat zij de volgende aanvragen om bouwvergunning/meldingen bouwvoornemen hebben ontvangen: -aanvraagdatum 7 april 1997, nr. 89: W.L. de Mooij voor het vergroten van de woning aan de Beatrixlaan 62 te Moerkapelle; -aanvraagdatum 8 april 1997, nr. 90: J.l. Schnitzler voor het plaatsen van een schuurtje bij De Bonk 83 te Zevenhuizen; -aanvraagdatum 9 april 1997, nr. 92: H.F.M. Vonk voor het plaatsen van een tuinhuisje aan de Grutto 26 te Moerkapelle; -aanvraagdatum 9 april 1997, nr. 93: Fa. C. en P. de Hoog voor het vernieuwen van een kas aan het Oogstpad 13-15 te Moerkapelle; -aanvraagdatum 11 april 1997, nr. 94: C.J.G. Vingerhoed voor het vernieuwen van het zomerhuisje aan De Bonk 43 te Zevenhuizen; - aanvraagdatrum 11 april 1997, nr. 95: M. Aalderink voor het plaatsen van een tuinhuisje aan de Dorpsstraat 17 te Zeven huizen. Hierboven genoemde aanvragen om bouwvergunningen/ meldingen bouwvoornemen kunnen in dit stadium van de procedure nog niet worden ingezien. Evenmin kan tegen deze aanvragen in dit stadium bezwaar worden aangetekend. Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle maken bekend, dat vanaf 16 april 1997 gedurende twee weken, ter gemeentesecretarie, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, de volgende bouwplannen ter inzage liggen van: -de heer C.J. van Veldhuijzen, voor het plaatsen van een dakkapel op de woning aan de Moerdijkstraat 35 te Moerkapelle; -de heer J.J. van Rijs, voor het plaatsen van twee dakkapellen op de woning aan de Kratonlaan 19 te Zevenhuizen. De bouwplannen liggen respectievelijk in het bestemmingsplan "Dorpsgebied Moerkapelle" en "Dorps- gebied Zevenhuizen" en zijn in strijd met de bestemmingsplanvoorschriften van het geldende bestem mingsplan. Wij zijn voornemens medewerking te verlenen aan de bouwplannen via een vrijstellingspro cedure. Alvorens hieromtrent een beslissing te nemen wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om gedurende de termijn van de tervisielegging. i.e. van 16 april tot en met 29 april 1997 tegen het verlenen van de vrijstelling bedenkingen bij ons in te dienen. Zevenhuizen, 9 april 1997 Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle, De secretaris, De burgemeester, A. Visser L.M. Schoots Zevenhuizen- Zaterdag 19 april organiseert De Zeven Muzen een muziekavond voor en door amateurmusici in de Gereformeerde Kerk aan de Dorpsstraat 106. De avond begint om 20.00 uur en de toegang is gratis. Het programma bestaat uit voornamelijk (licht-)klas- sieke muziek, die door ama teurs op professionele wijze wordt gebracht. Er wordt gezon gen en gespeeld op orgel, piano, altblokfluit, accordeon en hoorn. Aan bod komen onder andere stukken van Franz Schubert, Jan van Wijk, M. Schmitz, Johan Sebas- tiaan Bach, Edvard Grieg en Georg Philipp Telemann. Het programma is deze keer zeer gevarieerd. De Moerkapellenaren Marianne Vink en Peter Lelieveld spelen en zingen een aantal stuk ken van Franz Schubert en Ton Verschuur speelt Bach op het or gel. De koorlesgroep van de Zeven Muzen zingt onder leiding van Margre van Gestel stukken van Brahms, Schultz en Althouse. Ze ven leden van het accordeon op schitterende wijze. Susan van de Kuijp speelt op de panfluit samen met organist Dick van der Poort Scarborough fair, Ave Maria en Gavotte in G van Handel. Ook Frank en Fieke Mol en Vera Pijl zijn met een aantal stukken van Gaeta- no Donizetti en Schmitz van de partij.

Hart van Holland | 1997 | | pagina 11