Statencommissie Verkeer en Vervoer kiest voor variant 3 "Een lang en gelukkig leven.. Foto's in het Hart van Holland Koninginnedag 1997 in Zevenhuizen Schaakvereniging Moerkapelle ril Van der Knaap beste station van het jaar Activiteiten Agenda Plattelandsvrouwen om bij te blijven.... Hart van Holland/16 april 1997 pagina 13 MP Varianten 2 en 6 Gedetailleerde uitwerking Medische weekenddienst Van het Oranjecomité Onderlinge competitie jeugd, 14de ronde Wijn agenda van kerkelijke, maatschappelijke en culturele activiteiten Zevenhuizen-Moerkapelle Dnnr Gerard Verheiien Den Haag/Zevenhuizen - Vorige week woens dag kwam in de commissie van Verkeer en Vervoer van de Provinciale Staten het eindrap port "Traverse Zevenhuizen" aan de orde. Daarin wordt onder meer voorgesteld in te stemmen met het starten van de procedure om een omleidingsweg om Zevenhuizen te realise ren volgens variant 3. Dit houdt in dat vanaf de Zuidplasweg via de achterkant van het indus trieterrein een aansluiting op de Al2 wordt gecreëerd. Met uitzondering van de PvdA gin gen alle andere partijen met dit voorstel eik- koord. Volgens de PvdA zouden alle problemen beter opgelost kunnen worden via de varianten 2 en 6. In een fax aan de statencommissie voor Verkeer en Vervoer liet ook de Kamer van Koophandel voor Midden Holland blijken voor variant 6 te zijn, "die zowel het woon- en leefklimaat in Ze venhuizen, alsmede de bereikbaarheid van de belangrijkste toekomstige woon- en werkloca- ties in Midden-Holland verbetert". Gedeputeer de Jansen (WD) vond echter dat Zevenhuizen nu al zo lang in het onzekere was gelaten dat hij variant 3 adviseerde. "Hierdoor wordt de leef baarheid en de veiligheid op de Bur gemeester Klinkhamerweg genorma liseerd" zo redeneerde hij. Ook was variant 3 met het oog op de ontwikke ling van de nieuwe VINEX-locatie Nesselande volgens hem de meest voor de hand liggende. Dit vanwege het feit dat de minister van Verkeer en Waterstaat vanuit Nesselande geen ontsluiting toestaat via de A20. Dat met variant 3 de problematiek van het Goudse niet wordt opgelost zag ook Jansen wel in. Hij zegde toe dat de problemen rond het Goudse van hem aparte aandacht zal krijgen. Zijn advies werd door de meerder heid van de commissieleden overge nomen. Parol1 rider mhuizenV^foi /s////My/} Variant 3 sluit vanaf de Zuidplasweg via de achterkant van het industrieterrein aan op de Al2. Zowel tracévariant 2 als tracévariant 6 verbindt de A20 ter hoogte van Moordrecht met de A12. Voor Wad- dinxveen en Gouda zijn dit uiteraard de meest gunstige opties. Voor Ze venhuizen zou dit in de praktijk nau welijks enige verlichting hebben be tekend. Wat dit betreft is de keuze van de statencommissie de meest reële. Een en ander neemt niet weg dat voor de problematiek van Wad- dinxveen en Gouda ook een oplos sing gevonden moet worden, een problematiek die de aandacht heeft van gedeputeerde Jansen. Overigens stuurt Waddinxveen op een eigen traject aan. Nu voor variant 3 is gekozen, is de volgende fase een gedetailleerde uit werking van het plan. Hoe moet het traject naar de Al 2 er precies uit komen te zien en hoe de definitieve aansluiting op de A12. Dat betekent dat op het traject verschillende re kenmodellen zullen worden losgela ten. Ook in het licht van de ontslui ting van de VINEX-locatie Nesselan de, een Rotterdamse wijk die direct aan Zevenhuizen grenst. Zoals be kend wordt daar eind 1998 met de bouw van de eerste (van de 6000) woningen begonnen. Als alles goed gaat moet Nesselande rond het jaar 2004 voltooid zijn. 16 april is de dag dat niemand vergeten mag. Dan is buurvrouw van nieuwkoop jarig Nooit gedacht, toch nog gekregen bedankt voor ons neefje Scott. Marij Otje Hoera, Andrea is 19 april jarig. Gefeliciteerd ook met de komst van jullie Roxy. P+M Hoera, ik heb mijn A-diploma: Nienke. Gefeliciteerd papa, mama, gemma, remco Zevenhuizen - De waar zegster sprak ongetwij feld het meest tot de verbeelding van de bezoekertjes van de fancyfair in het schoolge bouw van de openbare basisschool 't Reigerbos. Een lange rij wachtenden stond voor de deur van haar geheimzinnige heiligdom. Handen werden gelezen, de 'bol' werd geraadpleegd en de kaarten gelegd: "Een lang en gelukkig leven.... 't Reigerbos is in dat leven al een kwart eeuw op weg. In 1997 bestaat de school 25 jaar en dat wordt ge vierd met veel festiviteiten geduren de het hele schooljaar. Gelukkig, dat is de school zeker ook na de geslaagde fancyfair van zater dag 12 april. Veel kinderen, met ouders en grootouders, genoten van de bedrijvigheid in en om de school. Touwtje trekken, grabbelen, beeld jes verven, darten, stok vangen, het rad van avontuur, een plantenmarkt en een springkussen op het school plein. Daarbij de muziek van De Klei ne Trompetter, een restaurant met een gevarieerd aanbod aan heerlijk heden, een lekker zonnetje, en het feest is compleet. Een spri waar ook De zich liet ho - Hoera, 21-4 wordt Hans v Nieuwkoop 30 jaar. H.G. p.g.m.k.j.e.c.mr.r.m.t.g.m.e.d. b&a v.n., de buurtjes Hoera, onze pappa is 20 april jarig. Gefeliciteerd van Jordi en Brent Gepubliceerde foto's in het Hort van Holland kunnen aan ons kantoor, Noordelijke Dwarsweg la te Zevenhuizen besteld worden a 7,50. foto's dienen van tevoren betaald te worden, waarna men ze een later af kan halen. Zevenhuizen Herv. kerk 10.00 uur ds W. Radsta- ke, R'dam; 19.00 uur ds G.J. v Beek. Oud Verlaat 10.00 uur dsG-J. vBeek. Geref. kerk 9.30 uur mevrouw ds M.J. vd Veen-Schenkeveld, Rijswijk; 18.30 uur ds A.L. vd Dries, Den Haag. R.K. 11.30 uur eucharistievering in geref. kerk, pastor Bosman. Moerkapelle Herv. Gem. 9.30 uur ds P. Kolijn, Krimpen ad IJ.; 18.30 uur ds. W. Westland, Sliedrecht. Geref.Gem. 9.30en 18.30uurds J.B. Zippro. Zaterdag 192 april: dokter W. Voorthuyzen, Lijsterlaan 2b, Bleiswijk, telefoon 010-5215241. Zondag 20 april: dokter W.Vroegin- deweij, Beatrixlaan 7, Moerkapelle, telefoon 079-5931687. NPV Vrijwillige Thuiszorg: Mw. B. v. Rooyen, 079-5931488 (19.00-20.00 uur); Mw. J. Snoep, 079-5932702 (13.30-14.30 uur). Het oranjecomité van Zevenhuizen bericht deze week over de activitei ten op Koninginnedag. Er zijn diverse activiteiten zoals roeien in de Ring vaart, rijden op de rodeostier, meerij den met de Jan Plezier, op de hoog werker genieten van een prachtig uit zicht, meedoen met de workshop country-dansen, fietsen in de wieler ronde, darten en sjoelen. Er zijn volop kramen aanwezig met onder andere tuinbeelden, bloem stukken, planten, beeldjes, aquarel len, kaarsen een kraam met country- en westernaccessoires. Ook is er een boekenmarkt en zijn er oude am bachten te vinden in de dorpskern. De bezoekers kunnen genieten van diverse soorten muziek: De Intac Strauss Band en het Shantykoor op het grote podium, het straatorkest en drumfanfare DKV in de Dorpsstraat, country-muziek op het plein bij de bibliotheek en life muziek op het plein bij de gereformeerde kerk. Eten en drinken is volop aanwezig: oliebollen, pannenkoeken, slaatjes, saté, hamburgers, paling, broodjes- gezond en allerlei soorten vis. Op het dorpsplein staat een biertap en zijn diverse soorten frisdrank verkrijg baar. In De Zevenster wordt een program ma georganiseerd door de ANBO in samenwerking met het zorgcentrum De Zevenster. Alle inwoners van Zevenhuizen ont vangen deze week het "Oranjeboek je". Wie dit niet ontvangt kan een exemplaar halen bij de VW, reisburo de Zwaluw. Op Koninginnedag zullen er boekjes verkrijgbaar zijn bij de Oranjekraam op dorpsplein. Het Oranjecomité. Moerkapelle- Groep 1, uitslagen: Hugo van Elteren-Peter van Vuurde 1-0; Sander Hertog-Aart-Jan van Vliet 0-1; Stefan Rensen-Jan van Helden 1- 0; Pieter van der Werff-Paul van der Meer 0-1; Michiel Rensen-Kevin Bak ker 1-0. Staan aan kop: 1Hugo van Elteren; 2. Aart-Jan van Vliet; 3. Sander Hertog. Groep 2, uitslagen: Ron Droog-Jasper Kamp 1-0; Wouter van Eeden Peters- man-Saskia Droog 0-1; Michael van Eijk-Patrick Stam 1-0; Martijn van der Heijden-Dick de Wild 0-1marius van derTorren-Glenn Krijgsman 0-1; Nor man van Rhijn-Rob van Helden 0-1; Annemie van der Torren-Stefan Mandersloot 0-1. Stand aan kop: 1Ron Droog; 2. Saskia Droog; 3. Michael van Eijk. Senioren finalegroep clubkampioen schap, eerste ronde, uitslagen: Dick Bac-Wim Vroegindeweij 0,5-0,5; Ben van Geffen-René Ordelman 1-0; Maar ten Vroegindeweij-Gerard van Om meren 0-1. Senioren, ronde 25, uitslagen: Marcel de Haan-Wouter Vroeginde weij 0,5-0,5; Hugo van EIteren-Jesse van Elteren 0-1; Jacques de Lange- Mark van Putten 0-1; Arno Luinen- burg-Cees van Vuuren 1-0; Jan Blok- Arie Hoogduijn 1-0; Gerben Berg- acker-Henk van Putten 0,5-0,5; Ko Scheepers-Geerten Hoeflaak 1-0; Walter Wortman-Marian van Elteren 0,5-0,5; Henk Doornhein-Jan van Hel den 0,5-0,5; Marius van Vuuren-Ger- rit van Meeteren 1-0. Stand aan kop: 1.Marcel de Haam; 2. Jesse van Elteren; 3. Wouter Vroegin deweij. In het jeugdkampioenschap van de RSB, categorie E (t/m 10 jaar), ge speeld in Rotterdam-Zuid, heeft Ron Droog beslaggelegd op de achtste plaats. Hij scoorde uit elf partijen 6,5 punt. Rotterdam - Na de tweede plaats in het tweede campagnejaar is Tank- en Wasstation van der Knaap B.V. nu eerste en daarmee het beste station van het jaar geworden. Vanavond wordt door Shell Neder land de hoofdprijs uitgereikt aan het serviceteam. De prijs bestaat uit een vijfdaagse reis naar Madeira voor alle medewerkers van het SuperService- team en hun partner. Daarnaast wordt voor de derde keer op rij de prijs voor de kwartaalwinnaar uitge reikt. Zevenhuizen - Op dinsdag 22 april hebben de dames van de afdeling Zevenhuizen van de Nederlands Bond van Plattelandsvrouwen hun eerste fietstocht. Om 13.30 uur wordt vertrokken vanaf de brandweerka zerne aan de Burg. Boerstraat. Op donderdag 24 april verzorgt Tru dy van Hoven-Wiggers een avond over 'wijn'. De avond wordt gehou den in de nieuwe locatie, de grote zaal van zorgcentrum De Zevenster, vanaf 20.00 uur. v-63 Zevenhuizen Iedere zaterdag: van 9.00-16.00 uur: wereldwinkel op het dorpsplein. Woensdag 16 april: 19.30 uur Herv. Centr.: ouderenmiddag "Tuinen van Dr. A. Vogel, de plant als geneesmiddel" (boekentafel). Donderdag 17 april: 9.30-11.00 uur: Herv. Centr.: koffieochtend. Spreekster Ineke van Dok-Mak; thema: Conflicthantering en het omgaan met kritiek. Zondag 4 mei: 19.00 uur Herv. kerk: herdenkingsdienst. Woensdag 21 mei: Herv. Centr. ouderenmiddag: Prinsessen van Oranje - van Juliana van Stolberg tot koningin Beatrix. Tot besluit een broodmaaltijd. De Zevenster: maaltijdvoorziening: elke werkdag, tijdig melden, tel. 637111 koffie-inloop elke morgen 10.00 uur; welfare handwerken elke dinsdag 14.00 uur. Woensdag 30 apr: 13.30 uur Koninginnedagviering. ANBO: Spelmiddagelke maandag 14.00 uur in De Zevenster; Soosmiddag: 14.00 uur: 2e en 4e woensdag in De Zevenster; Fietsen: lx per 14 dagen verzamelen bij dorpshuis Swanla vrijdagmiddag 13.30 uur; Gymnastiek: gebouw ger. kerk dinsdag 9.30, 10.30 en 11.00 uur; Zwemmen: in zwembad De Koornmolen elke donderdag 9.00, 10.00 en 13.30 uur; Zeven Muzen: Zaterdag 19 april: 20.00 uur: geref. kerk: amateurmuziek; Zaterdag 7 juni: 14.00 uur stadsgehoorzaal Vlaardingen: balletuitvoering Zevenhuizense ballerina's; Zaterdag 28 juni: 16.00 uur: geref. kerk: slotuitvoering alle instru menten. Vogelvereniging Zang en Kleur: Alle klaverjas-en jokeravonden beginnen om 20.00 uur: 25 apr., 9 mei, 23 mei, 6 juni, 20 juni, 4 en 18 juli. Alle activiteiten in het clubgebouw aan de Zuidplasweg. Moerkapelle: Iedere 2e donderdag in dorpshuis Op Moer, 9.30-11.30 uur: Soos: 15 mei. \Woensdag 30 april: 19.30 uur: Ger. Gem.: Oranje zangavond.

Hart van Holland | 1997 | | pagina 13