Indische schone Brute moord op vader van vier kinderen Erik Steenbergen finalist Aardrijkskunde Olympiade 1997 Ondertekening samenwerkings overeenkomst Nieuwe Passage ^sintratuin I Uw 'nforrnatie °P een *res*"teerb/aa, hA makelaardij o.g. Verbijstering en verslagenheid in Zevenhuizen Oud papier Plattelandsvrouwen fietsen de zomer door Kaartavond Gouwe Rijders Trektochtdienst Bingo in De Boog Fabulous Fred and The Wilmas in De Tunnel We<<eljjks NVM 20e jaarga nummer 719 Aan- en verkoop van woningen en bedrijven. Alle taxaties Hypotheken Ook 's avonds bereikbaar Leny Hovens Nrd. Dwarsweg 1 - 2761 GA Zevenhuizen - Tel. 0180-632001 DE GRATIS BROCHURE OVER WATER IN DE TUIN LIGT VOOR U KLAAR. Voila, de Canna indica. Oftewel Indisch bloemriet. Een prachtige, tropische m MAKELAAR ovens Zevenhuizen - Totale verbijstering, ongeloof en diepe verslagen heid heerst er in Zevenhuizen sinds de laffe moord op de 42- jarige Aad de Jong uit Zevenhuizen. Zaterdag 31 mei om ongeveer 19.00 uur ontdekte Aad de Jong, brigadier van politie bij Rotterdam Rijnmond, dat er werd ingebroken bij zijn buren, die op vakantie waren. Hij ging erop af en bij de worsteling die ontstond werden hem enige steken toegebracht. Kort daarop is hij onderweg naar een ziekenhuis overleden. Uit eerste getuigenverklaringen werd een signalement van de mogelijke daders en de vluchtauto bekend. De personenauto, die was gestolen, werd in Den Haag aangetroffen. Daar werden op zondag 1 juni drie mannen aangehouden van 17,19en 22 jaar. De verdachten ontkennen elke betrokkenheid. Moerkapelle - Zaterdag 7 juni kan er papier gebracht worden in de con tainers naast de Kerk van de Gere formeerde Gemeente. De container- dienst is aanwezig van 8.00 - 12.00 uur. Na 12.00 uur kan er geen papier meer worden gebracht. Voor vrij dagmiddag na telefonisch overleg: 079-5931629 of 079-5932402. De opbrengst van het oud papier in mei was 9520 kilogram. Zevenhuizen - De afdeling Zevenhui zen van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen wil deze zomer twee "keer per maand een middag gaan fietsen met de leden die daar zin in hebben. Het idee is om dit iedere eerste en derde woensdag van de maand te doen en bij vol doende animo de maanden juni, juli en augustus. De eerste middag is op 4 juni om 13.30 uur. Verzamelen bij de Brandweerkazerne. Waddinxveen - Autoclub De Gouwe Rijders uit Waddinxveen organi seert op 5 juni de traditionele kaart avond. Aanvang om 20.00 uur. Tij dens deze avond worden vier ron des gespeeld. Men hoeft geen lid te zijn van de vereniging, dus iedereen is van harte welkom. Na het kaarten zal er een prijsuitrei king plaatsvinden. Inschrijven: Hotel, café, restaurant De Unie, Kerkweg-Oost 226, Wad dinxveen. Door Karin van Langeraad Waddinxveen - Vanaf vandaag 4 tot en met 6 juni vindt in Wageningen de finale van de nationale Aardrijkskunde Olym piade plaats, georganiseerd door het Staring Centrum-DLO en de Landbouwuniversiteit Wageningen in samenwerking met de Stichting Nationale Aardrijkskunde Olympiade. Na een spannende voorronde zijn er van de 1942 scholieren nog 25 overgebleven in de strijd om de grote prijs van de Nationale Aardrijkskunde Olympiade 1997. In Wageningen staat hen nog een spannende finale te wachten. Eén van de finalisten is Erik Steen bergen uit Waddinxveen. Erik is leerling op het Coenecoop Colle ge, afdeling Atheneum, en heeft net eindexamen gedaan. Zijn docent aardrijkskunde had Erik gevraagd mee te doen, samen met twee andere leerlingen van het Coenecoop Colle ge. Erik: "In de voorronde waren er 75 punten te halen voor de verschillende vragen. Bij 50 punten of meer mocht de uitslag opgestuurd worden naar Wageningen. Ik heb daarbij 52 punten gehaald en ik had zelf het vermoeden dat dit onvoldoende zou zijn om de finale te bereiken. Toch bleek dit ge noeg te zijn en mag ik naar Wagenin gen om mee te doen aan de finale van de Olym piade." Tijdens de eindronde zullen de aardrijkskun de uitblinkers nog een theoretische toets moeten afleggerr. Bo vendien gaan ze een dag veldonderzoek doen in de omgeving van Wageningen, waarvan ze meteen een verslag moe ten maken. Op basis van de toets en het veldwerkverslag zal bepaald wor den wie zich winnaar mag noemen van de hoofdprijs, de theorieprijs en de veldwerkprijs. De prijsuitreiking vindt plaats op vrijdag 6 juni in de aula van de Landbouwuniversiteit. Het is voor Erik Steenbergen een spannende tijd. Na deze Olympiade is op 11 juni de uitslag bekend van de eindexamens. Als hij zijn diploma op zak heeft, gaat hij geologie studeren in Delft. Erik: "Het lijkt mij een hele leuke opleiding, waarmee je nog alle kanten op kunt." Boskoop - Op zaterdag 7 juni zal de band "Fabulous Fred and The Wil mas" uit Den Haag een optreden ge ven in De Tunnel in Boskoop. Fabulous Fred and The Wilmas" spelen Jamaican Jazz/Blue Beat/ Ska/Rock Steady Dance Music. Dat wi' zeggen dat het repertoire van de i band bestaat uit dansmuziek zoals die, eerst op Jamaica, later ook in Engeland, in de "Dancehalls" door bive-bands gespeeld werd. (Jaren 50-60). Instrumentale en zangnum- iners van "The Skatalites", "Ken Boothe and Stranger Cole", "Cornell Camball", "Roland Alphonso", Eric Monty Morris", "Don Drummond" enzovoort. Latere ska: (1980-): van Madness", "The Specials" enzo voort. Aanvang 23.00 uur. Waddinxveen - Op woensdag 28 mei werd in het gemeentehuis van Waddinx veen de samenwerkingsovereenkomst "De Nieuwe Passage" getekend tussen de Projectcombinatie Waddinxveen en de gemeente. Er werden onder het toeziend oog van projectwethouder Hielema, handtekeningen gezet door de heer W. Persy van William Properties, de heer Klinkenberg van N.A.B. en burgemeester F. Jonkman. Het ondertekenen van de samenwerkingsovereen komst is een belangrijke stap vooruit in het proces om te komen tot de uitbreiding van het nieuwe winkelhart van Waddinxveen. Burgemeester bena drukte het belang van de komst van een ontmoetingsplaats in het hart van Waddinxveen. Hij pleitte pm tijdens de samenwerking tussen alle betrokken partijen niet met problemen op tafel te komen, maar met oplossingen. Het definitieve ontwerp is voor alle inwoners van Waddinxveen te bekijken tijdens de inspraakavond over het bestemmingsplan "Nieuwe Passage op donderdag 5 juni. Ook zullen er dan architecten aanwezig zijn om uitleg te geven. Waddinxveen - Zondag 8 juni is er een trektochtdienst in de Ontmoe- Waddinxveen - Op vrijdag 6 juni wordt er een.bingo georganiseerd in buurtcentrum De Boog in de C. Huy- jgenslaan 2. De zaal gaat open om 19.00 uur. De bingo begint om 20.00 j uur. Er zijn mooie prijzen te winnen. ledereen is van harte welkom. tingskerkom 13.30 uur. Voorganger is de heer Henk Asscheman. Het the ma is 'Onder weg zijn'. Deze trek tochtdienst is de laatste van dit sei- zoen. Na afloop is er gelegenheid tot het nuttigen van een consumptie en een gezellig samenzijn. HET GROENE WARENHUIS Koopavond: donderdag en vrijdag tot 21.00 uur. Zaterdag en maandag: vanaf 9.00 uur open NIEUWERKERK A/D IJSSEL Hoofdweg Noord 25a Tel. 0180-320527 plant die u in de zomer verrast met grote bloemen. Hoogte: ±50-70 cm. Verlangt veel licht. Keuze uit diverse kleuren. Van 12,95 voor

Hart van Holland | 1997 | | pagina 1