Gemeente Zevenhuizen Moerkapelle Hart van Holland/4 juni 1997 pagina 5 Vergunning Wet Milieubeheer vraag bouwvergunningen Overlijden A. de Jong Afgegeven sloop vergunningen Commissievergaderingen Reisdocument kwijt Eerst aangifte bi] politie! Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, hiertoe ge machtigd door het college van burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle; gelet op afdeling 3.6 van de Algemene Wet Bestuursrecht; maakt bekend, dat door hem op donderdag 29 mei 1997 vergunning is verleend ingevolge de Wet milieubeheer naar aanleiding van de aanvraag van Gekas en Boot Groep b.v. om een vergunning ingevolge de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een reparatiebedrijf in aandrijftechniek, gelegen aan het Nijverheidscentrum te Zevenhuizen. Aan deze vergunning zijn voorschriften verbonden, die nodig zijn ter bescherming van het milieu. De vergunning en alle ter zake zijnde stukken liggen ter secretarie van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, ter inzage en wel van donderdag 5 juni 1997 tot vrijdag 18 juli 1997, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur (inzage van de stukken buiten bovengenoemde tijden is mogelijk na telefonische afspraak). Bij de Raad van State staattot vrijdag 18 juli 1997 beroep open voor: a.degenen, die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van de beschikking; b.de adviseurs, die gebruik hebben gemaakt van de gelegen heid advies uit te brengen over het ontwerp van de beschik- king; c. degenen, die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van een beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d.belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van de beschikking. Het beroepschrift moet worden gericht en gezonden aan de Raad van State, Afdeling bestuursrechtspraak, Postbus 20019, 2500 AE Den Haag. Een beschikking wordt van kracht met ingang van de dag na het einde van de beroepstermijn. Indien gedurende die ter mijn een verzoek om voorlopige voorziening is gedaan, wordt de beschikking niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Het verzoek om een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 AE Den Haag. Zevenhuizen, 29 mei 1997. Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, C.A.H. Oosterhoff Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat zij de volgende aanvragen om bouwvergunning/ meldingen bouwvoornemen hebben ontvangen: aanvraagdatum 23 mei 1997, nr. 148: G.J. van Kralingen voor het plaatsen van een tuinhuisje aan de Hollevoeterlaan 46 te Moerkapelle; aanvraagdatum 26 mei 1997, nr. 149: R. Kamp voor het maken van een uitbouw aan de woning aan de Jhr. van der Weistraat 48 te Moerkapelle; -aanvraagdatum 27 mei 1997, nr. 150: M.C. Drost, C. van der Speken N. de Graaf voor het plaatsen van dakkapellen op de woningen aan de Akkerweg 50, 42 en 44 te Moerkapelle; -aanvraagdatum 27 mei 1997, nr. 151: M.N.J. Olieman voor het vergroten van de dakkapel op de woning aan de Van Hogendorpstraat 11 te Moerkapelle; -aanvraagdatum 27 mei 1997, nr. 152: H. Hack en P. de Vos voor het vergroten van de woningen aan De Fazant 9 en 11 te Zevenhuizen; -aanvraagdatum 27 mei 1997, nr. 153: M.P. Hogendoorn voor hettijdelijk plaatsen van een kantoorunit op het perceel aan de Dorpsstraat 110 te Zevenhuizen; -aanvraagdatum 29 mei 1997, nr. 154: J. Eindhoven voor het plaatsen van een landbouwloods aan het Noordeinde 37 te Zevenhuizen; -aanvraagdatum 30 mei 1997, nr. 155: R.A.R. Hagenaars voor het vergroten van de zomerwoning aan De Bonk 8 te Zevenhuizen; -aanvraagdatum 30 mei 1997, nr. 156: R.A.R. Hagenaars voor het plaatsen van een tuinschuurtje nabij de zomerwoning De Bonk 8 te Zevenhuizen; -aanvraagdatum 30 mei 1997, nr. 157: N.V. Energie-en Water voorziening Rijnland voor het plaatsen van een hoogspan- ijingsstation NUON ten behoeve van Gekas Boot aan het Nijverheidscentrum te Zevenhuizen. Hierboven genoemde aanvragen om bouwvergunningen/mel dingen bouwvoornemen kunnen in dit stadium van de procedure nog niet worden ingezien. Evenmin kan tegen deze aanvragen in dit stadium bezwaar worden aangetekend. Het gemeentebestuur van Zevenhuizen-Moerkapelle heeft ge schokt, verbijsterd en met ontsteltenis kennis genomen van het feit, dat de heer A. de Jong te Zevenhuizen op zaterdag 31 mei jl. het'leven heeft gelaten ten gevolge van een laffe daad van enige onverlaten. Hij overleed aan toegebrachte steekwonden bij het betrappen op heterdaad van inbrekers naast het huis van zijn buren. Het is nauwelijks voor te stellen en ook niet te begrijpen, dat men goed nabuurschap zo moet bekopen. De gedachten van het gemeentebestuur gaan uit naar zijn echtge note, zijn kinderen en overige familie en het wenst hen toe dit welhaast ontroostbare verlies te dragen en te verwerken. Zevenhuizen, 2 juni 1997 Het gemeentebestuur van Zevenhuizen-Moerkapelle, L.M. Schoots, burgemeester A. Visser, secretaris Tijdens de in het vergaderschema opgenomen commissievergade ringen zullen o.a. de navolgende punten aan de orde worden gesteld. Commissie I -Toekomst gas- en electradistributie. Pilotproject vraagafhankelijk openbaar vervoer. Wijziging gemeenschappelijke regeling Intergemeentelijk Samenwerkingsorgaan Midden-Holland. - Deelplan "Waarschuwing en alarmering bevolking" gemeentelijk Rampenplan. Exploitatie-overeenkomst Apron inzake ontwikkeling terrein Smaal/Boevée te Moerkapelle. Notitie Softdrugsbeleid. -Verbouw/uitbreiding gemeentehuis. -Verkeersmaatregelen recreatiegebied Rottemeren. -Verruiming gemeentelijk kwijtscheldingsbeleid. -Budgetsubsidiering Stichting "De Vierstroom". Commissie -Voorbereidingsbesluit(en). -Bouwplan locatie Vente te Zevenhuizen. - Eervol ontslag de heer K.W.T. Huizinga als directeur van de openbare basisschool Burgemeester I.J.P. Keijzer te Moerkapelle. Krediet onderwijsleerpakketten openbare basisscholen. Afschrijvingstermijnen en bijstelling begroting in het kader van de decentralisatie van de onderwijshuisvesting. -Garantie geldlening zorgcentrum "Driehof" te Hazerswoude. -Verruiming gemeentelijk kwijtscheldingsbeleid. -Verdeelbesluit gesubsidieerde nieuwbouw. - Beleidsnotitie Volkshuisvesting 1997-2001 -Convenant met Woonpartners inzake uitvoering woonruimte- verdelingstaken. -Concept-jaarrekening 1996. Voorafgaande aan de vergaderingen van de commissies is er gele genheid om vragen te stellen of opmerkingen te maken met betrekking tot een tot het werkterrein van de commissie behorend onderwerp. Het kan hier om een onderwerp gaan dat voor de betreffende vergadering op de agenda staat. Ook over onderwer pen die niet op de agenda staan kunnen vragen worden gesteld. Tijdens de vergadering van de commissies kan bij het te behandelen agendapunt het woord worden gevoerd. Hierbij kunnen over de te behandelen onderwerpen inlichtingen worden verstrekt, een toelichting worden gegeven en vragen van commissieleden worden beantwoord. Wanneer U van bovenstaande mogelijkheid gebruik wenst te ma ken, dient dit voorafgaande aan de vergadering bij de voorzitter kenbaar te worden gemaakt. In de periode van 26 mei t/m 30 mei 1997 zijn de volgende sloopvergunningen afgege ven aan: Debets-Schalke B.V., voor het slopen van een rozenkwe kerij aan de Zuidplasweg 23 te Zevenhuizen; Maatschap E.E. Zuidema- Kroes, voor het slopen van een machineberging aan de Moerkapelse Zijde 27 te Moerkapelle; H.L. Sonneveld, voor het slo pen van een schuur/hobby kastje aan de Wollefoppen- weg 151 te Zevenhuizen; C.J.G. Vingerhoed, voor het slopen van een rekreatiewo- ning aan De Bonk 43 te Zeven huizen. Een ieder die meent door de verlening van bovengenoem de sloopvergunning in zijn haar belang te zijn getroffen, kan binnen 6 weken na dag tekening van dit blad een ge motiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. Voorts kan een verzoek om een voorlopige voorziening worden ingediend bij de Pre sident van de Arrondisse mentsrechtbank Den Haag, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. De vergunning ligt geduren de de bovengenoemde ter mijn ter gemeentesecretarie sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen ter inzage Met ingang van 15 februari 1997 moet u bij vermissing van uw paspoort of Europese identiteitskaart eerst aangifte doen bij de politie. Daarna kunt u een nieuw reisdocument aanvragen bij de gemeente. Dit is één van de nieuwe maatregelen om de toenemen de fraude met reisdocumenten tegen te gaan. Van iedere vermissing van een reisdocument maakt de politie een proces-verbaal op. De gewaarmerkte kopie van dit proces-verbaal moet u bij de aanvraag van een nieuw paspoort of Europese identiteitskaart aan de gemeente overleggen. Zonder deze kopie krijgt u geen nieuw reisdocument! Bij vermissing in het buitenland moet u ook altijd aangifte doen bij de Nederlandse politie, voordat u bij de gemeente een nieuw document kunt aanvragen. Bij een aanvraag van een reisdocument na vermissing geldt géén klaar terwijl u wacht service! Openingtijden politiebureaus in de regio: Zevenhuizen: Burgemeester Klinkhamerweg 28a, telefoon 0182- 621669, maandag t/m vrijdag 14.00-17.00 uur; Nieuwerkerk aan den Ussel: Raadhuisplein 50, telefoon 0182- 621664, iedere dag 08.00-20.00 uur; Waddinxveen: Mozartlaan 46, telefoon 0182-621666, iedere dag 24 uur geopend. Het hoofd van de afdeling Middelen, hiertoe gemach tigd door burgemeester en wethouders, maakt bekend dat bij besluit van 27mei 1997 vergunning is verleend aan: Fam. H.P. van Zetten, voor het verwijderen van een tweetal blausparren, aan wezig in de voortuin van het perceel Beatrixlaan 57 te Moerkapelle. Een ieder die meent door dit besluit in zijn of haar belang te zijn getroffen kan inge volge de Algemene Wet Be stuursrecht binnen 6 weken na publicatie van dit besluit een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij het colle ge van burgemeester en wethouders. Zevenhuizen, 28 mei 1997 Het hoofd van de afdeling Middelen, H. Hogebrug GROENTE-, FRUIT- EN TUINAFVAL APART EEN BETER MILIEU BEGINT BIJ JEZELF

Hart van Holland | 1997 | | pagina 5