"O l/l fA. J. CVECS MEDEWERK(ST)ER tuinbouwmedewerker (m/v) VASTE MEDEWERKER M/V tp Bezorgers/Bezorgsters Wij zoeken een Schoonmaakbedrijf illlii! randstad uitzendbureau -ïr randstad uitzendbureau ANEEEJRIEJMEWEEEEEI B v pagina 12 Hart van Holland/3 september 1997 Commercieel medewerker m/v Productiemedewerkers m/v Gemotiveerde productiemedewerkers m/v Magazijnmedewerkers m/v Veiligheidsmensen m/v Technische informatieavond Informatie-avohd Groot Landelijk Ochtendblad vraagt wegens uitbreiding in Zevenhuizen Minimumleeftijd 15 jaar Goede bijverdiensten Bel voor informatie: M. Poorter tel. 0180-632327 (na 18.00u) Ben jij die leuke enthousiaste van 16-19 jaar die graag wil werken? Evt. deeltijd. Ben je één of twee ochtenden per week vrij, dan kun je ook reageren Informatie-avond Voor onze vestiging in Waddinxveen, groot 27000m2' waar zowel opkweek van jonge planten als vermeerdering en selectie plaatsvindt, zoeken wij, ter versterking van ons team, een jonge enthousiaste Uiteraard ben jij iemand die al bekend is met het werken in de glastuinbouw. Ervaring met een potplantenteelt is een pré, maar niet strikt noodzakelijk. Een opleiding en/of gevolgde cursus in de tuinbouwrichting stellen wij bijzonder op prijs en biedt zowel jou als ons bepaalde mogelijkheden. Uitgangspunt van de functie is wel het produktiewerk, maar er zijn, afhankelijk van jouw ambitie altijd mogelijkheden om je verder te ontwikkelen. Mensen met de juiste instelling en een goede inzet weten wij bijzonder te waarderen. Dat vertaalt zich in een prima salaris en secundaire voorwaarden. Mocht je interesse hebben in deze full-time functie of wellicht nog nadere informatie willen, bel dan naar telefoonnummer (0182) 631169 en vraag naar Ruud Boer Bredeweg 59 2751 GH Moerkapelle Telefax (079) 593 30 33 is een moderne Anthuriumkwekerij. Op ons bedrijf zijn momenteel 12 medewerkers werkzaam. die opgeleid wil worden tot afdelingschef. Wij denken hierbij aan iemand met M.B.O. of vergelijkbare opleiding. Tevens zoeken wij een oproepkracht voor ca. 20 uur p.w. Ook studenteh, die minimaal 10 uur per week beschikbaar kunnen zijn, kunnen reageren. Tel. (079) 5933033 (na 18.0 vragen naar dhr. J. Evers m m ADMINISTRATIEF Voor een dienstverlenend bedrijf zoeken wij mensen met commer ciële, sociale en administratieve talenten. Je werkzaamheden zullen erg veelzijdig zijn; je werkt als ondernemer, vraagbaak, relatiemanager, mensenkenner, verkoper dienstverlener en talent jager. Wij denken voor deze functie aan kandidaten met HBO-werk en denkniveau, bij voorkeur enige commerciële werkervaring. Leeftijd 22-28 jaar. Ben je nieuwsgierig geworden naar deze uitda gende functie? Neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Ina Kooien, tel. (0182) 63 02 33, Waddinxveen, Nesse 34a. Voor een modern kunststofverwerkend bedrijf zoeken wij gemoti veerde medewerkers die in een drie-ploegendienst willen werken. U dient over een goede beheersing van de nederlandse taal te beschikken. Gezellige sfeer en goede verdiensten. Informatie bij Nathalie Roosdorp, tel. (0182) 63 06 32, Waddinxveen, Nesse 34a. TECHNISCH INDUSTRIE Voor een aantal leuke bedrijven in Waddinxveen en omgeving zoeken wij goede productiemedewerkers die full-time beschikbaar zijn. Een goede beheersing van de nederlandse taal is een voorwaarde. Over het algemeen kunt u voor een lange tijd aan de slag. Informatie bij Saskia van Elteren, tel. (0182) 63 06 32, Waddinxveen, Nesse 34a. Bent u die gemotiveerde magazijnkracht die wij zoeken,loop dan nu snel binnen, want wij kunnen u bij een aantal bedrijven in Waddinxveen en omgeving regelmatig plaatsen. Informatie bij Nathalie Roosdorp, tel»(0182) 63 06 32, Waddinxveen, Nesse 34a. Voor een landelijk opererend bedrijf zijn wij op zoek naar veilig heidsmensen. Het werk zal uitgevoerd worden langs delen van het spoorwegennet waar werkzaamheden verricht worden. Uw taken bestaan uit het waarschuwen van werkend personeel bij het naderen van treinen danwel het waarschuwen van rijdend personeel. Voor deze functie is het vereist dat u een groot verant woordelijkheidsgevoel bezit. U krijgt een interne opleiding en bij goed functioneren behoort een vast dienstverband tot de mogelijkheden. Als u interesse in deze baan heeft en per direkt beschikbaar bent, neemt u dan zo spoedig mogelijk contact met ons op. Informatie bij Ina Kooien, tel. (0182) 63 02 33, Waddinxveen, Nesse 34a. Randstad Uitzendbureau biedt iedereen met een technische achter grond die een uitdagende baan in de techniek zoekt, de gelegenheid om op woensdagavond 3 september a.s. om 18.45 uur uw mogelijkheden op de arbeidsmarkt te bespreken. Tevens nodigen wij kandidaten uit met een vaste baan die op zoek zijn naar een nieuwe uitdaging. Op deze informatieavond met als thema "Flexibiliteit en zekerheid" zijn er gastsprekers aanwezig van vooraanstaande bedrijven uit Gouda en omgeving. Tijdens deze avond zullen alle actuele vacatures uit de regio ter inzage liggen. Wilt u bij deze informatieavond in Gouda aanwezig zijn? Neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Informatie bij Mariëlla van der Ham, tel. (0182) 52 31 44, Gouda, Kattensingel 74. INFORMATIE Wilt u meer weten wat Randstad voor u kan betekenen op finan cieel/administratief gebied^ Op 10 september a.s. van 19.45 tot 21.30 organiseert Randstad Uitzendbureau een speciale informatie avond voor mensen met een PD, MEAO-BA, SPD of HEAO-BE/AC niveau of opleiding. Op deze informatie-avond is een'gastspreker van een vooraanstaand bedrijf uit Gouda aanwezig. Ook zullen op 10 september alle actuele vacatures uit de regio ter inzage liggen. Neem dus uw recente curriculum vitae mee! Ook kandidaten met een vaste baan die een nieuwe uitdaging zoeken, worden uitge nodigd te reageren. Wilt u op deze informatie-avond aanwezig zijn? Bel ons en reserveer een plaats. Informatie bij Esther Go, tel. (0182) 52 46 44, Gouda, Kattensingel 74. GERBERA Zuidelijke Dwarsweg 7 - 2761 JN Zevenhuizen - 0180-631560 Wilt u meer weten wat Randstad voor u kan betekenen op finan cieel/administratief gebied? Op 10 september a.s. van 19.45 tot 21.30 organiseert Randstad Uitzendbureau een speciale informatie avond voor mensen met een PD, MEAO-BA, SPD of HEAO-BE/AC niveau of opleiding. Op deze informatie-avond is een gastspreker van een vooraanstaand bedrijf uit Gouda aanwezig. Ook zullen op 10 september alle actuele vacatures uit de regio ter inzage liggen. Neem dus uw recente curriculum vitae mee! Ook kandidaten met een vaste baan die een nieuwe uitdaging zoeken, worden uitge nodigd te reageren. Wilt u op deze informatie-avond aanwezig zijn? Bel ons en reserveer een plaats. Informatie bij Esther Go, tel. (0182) 52 46 44, Gouda, Kattensingel 74. Andes Anthurium is een potplantenkwekerij met vestigingen in de Kwakel en Waddinxveen. Naast de produktie en verkoop van potanthuriums ontwikkelt zich de vermeerdering tot jong uitgangsmateriaal op basis van eigen selecties zich in sterke mate. Zoekt: MEDEWERKERS M/V Voor 1 middag per week Voor een project in Coenecoop Voor een project in Nieuwerkerk a/d IJssel zoeken wij: MEDEWERKERS M/V Voor 2 middagen per week Bel voor inlichtingen: Schoonmaakbedrijf HERBO Zevenhuizen Tel.: 0180-638 638 of 06-53395179

Hart van Holland | 1997 | | pagina 12