DeZevenster opent avondrestaurant voor niet- Bianca wint kijkdoosactie bewoners "De Verdediger" bestaat 30 jaar TMS opent haar poorten Collecte kankerbestrijding Activiteiten Ingetje (Ina Zij derhand-B o evée om bij te blijven.... iisippf SsST art van Holland/24 september 1997 pagina 13 Organisatie Menu Aanmelding Wist u dat 24 september 50 jaar is geworden? agenda van kerkelijke, maatschappelijke en culturele activiteiten Zevenhuizen-Moerkapelle van harte! de kinderen kleinkinderen en aanhang Hoe is het begonnen? Kracht of kleinkinderen uit eten te gaan. En aangezien zulks in het algemeen niet overdag kan, kreeg de leiding van De Zevenster het verzoek of zij niet in deze lacune zou kunnen voorzien. De Zevenster wilde dit verzoek graag honoreren. Al snel werd hiertoe een projectgroep in het leven geroepen. De organisatie verliep volgens direc trice, mevrouw Staal, bijzonder voor spoedig. Het personeel en de vele vrij willigers stonden direct positief te genover het voorstel van de project groep. Een en ander zou wel een ver andering van de normale werktijden betekenen. Met name voor de mensen van de keuken die dan op de dagen, dat het diner verzorgd zou gaan wor den, van 13.00 tot 21.00 uur aanwezig zouden moeten zijn. Dit bleek geen probleem. Dit werd door de anderen dermate op prijs gesteld dat zij de naam van het restaurant alleen voor die avonden spontaan omdoopten tot die van "De Hertenkuil", een samen voeging van Hertog en Kuilman, de heren koks van De Zevenster. rinor Gerard Verheiien De project groep bestaat uit, van links naar rechts, de heren Kuilman, Hertog en De Knegt en de dames De Jong en Staal rechts onder). Vanaf woensdag 8 oktober iedere eer ste woensdag van de maand kunnen de niet-bewoners van 55 jaar en ouder tussen 17.00 en 19.00 een diner ge bruiken, waarbij gekozen kan worden uit twee menu's. Met diëten en andere speciale wensen kan rekening wor den gehouden. De prijs bedraagt f 15,- per persoon inclusief een kopje koffie, exclusief drankjes. Om alles vlot te kunnen laten verlo pen en het diner voor maximaal 50 personen verzorgd kan worden, stelt de organisatie het op prijs dat men zich een week van tevoren aanmeldt. Dit kan telefonisch, maar ook door even langs de receptie te gaan. Wat belangrijk is om te weten, is hoe laat en met hoeveel personen men komt. Mocht er speciaal vervoer nodig zijn dan kan dat eventueel geregeld wor den. Het adres van De Zevenster is Leliestraat 3 in Zevenhuizen, telefoon 0180-637111. Zevenhuizen - De afgelopen maand hebben nogal wat kinderen aan de kijk dooswedstrijd meegedaan, die door Postkantoren B.V. in samenwerking met Disneyland Parijs was uitgeschreven. Om voor een prijs in aanmerking te komen, moest de jeugd een gekregen bouwplaat tot kijkdoos verwerken. Er kon zowel een landelijke als een lokale prijs gewonnen worden. De landelijke prijs was een reis naar Disneyland, de prijs op lokaal niveau bestond Uit een Mickey Mouse-horloge. In Zevenhuizen kreeg de kijkdoos van Bianca van Veelen de meeste stemmen. Uit handen van Silvia de Mik, medewerkster van het postagentschap Zevenhuizen, en onder het toeziend oog van mevrouw Van Veelen, ontving Bianca vorige week donderdag het sportieve uurwerk. Zevenhuizen: Iedere zaterdag: van 9.00-16.00 uur: wereldwinkel op het dorpsplein. Donderdag 9 oktober9.30-11.00: Herv. Centr.: koffieochtend; spreekster: Diny Stortenbeker over "Helpt bidden?! Bidden helpt!". Donderdag 2 en vrijdag 3 oktober: Gerefkerk: kinderkleding- en speelgoed beurs t.b.v. Unicef, verkoop 2 okt 20.00-21.00, 3 okt 9.00-11.00 uur. Woensdag 15 oktober: 14.00 uur: Geref. kerk: ouderenmiddag. Donderdag 30 oktober: 20.00 uur vrijz. herv. kerk: "De ramen van de St. Jan" (Gouda) dia's en de betekenis ervan. Vrijdag 14 november: 9.00-18.00 uur: Herv. Centr.: Israel-verkoping. f> januari 1998: Start beginnerscursus EHBO; info: 0180-631376 (n.o.z.). DeZevenster maaltijdvoorziening: elke werkdag, tijdig melden, tel. 637111; koffie-inloop elke morgen 10.00 uur; welfare handwerken elke dinsdag 14.00 uur. JVBO: Spelmiddag: elke maandag Zevenster 14.00 uur; Soosmiddag. 14.00 uur: 2e en 4e woensdag in De Zevenster; Fietsen: lx per 14 dagen verzamelen bij dorpshuis Swanla vrijdagmiddag 13.30 uur: 26 sept.; Gymnastiek: gebouw ger. kerk dinsdag 9.30, 10.15 en 11.00 uur; Zwemmen: in zwembad De Koornmolen elke donderdag 9.00, 10.00 en 13.30 uur; De Zeven Muzen: Zaterdag 11 oktober: 20.00 uur: Geref. kerk: orgelconcert Wilem Blonk uit Ommoord; Zaterdag 1 november: 20.00 uur Geref. kerk: amateurmuziek avond; Zaterdag 8 november: 14.00 uur dorpshuis Swanla: kindertheater; Zondag 23 november: 16.00 uur: vrijz. herv. kerk: samenspel dwarsluit en gitaar; Maandag 15 december: 15.30-20.00 uur: dorpshuis Swanla: open les ballet; Maandag 15december: 19.00 uur: vrijz. herv. kerk: samenspel blokfluit en piano; Dinsdag 16 december: 19.00 uur: vrijz. herv. kerk: voorspeeldag Vogelvereniging Zang en Kleun alle klaverjas- en jokeravonden beginnen om 20.00 uur in het clubgebouw aan de Zuidplasweg: 17 okt., 14 nov., 12 dec., 23 dec. kerstkaarten. Oud Verlaat: D« Vierkap: zaterdag 27 september 14.00 uur Loop van Oud Verlaat; vrijdag aoktober 20.00 uur klaverjassen. joerkapelle: edere2e donderdag: 9.30-11.30 uur: Op Moer: ouderensoos: 9 okt., 13 nov. en *0dec. Door Gerard Verheiien levenhuizen - Woens- jag 8 oktober biedt De levenster in Zevenhui- jen voor de niet-bewo- lers de gelegenheid om 's avonds tussen 17.00 tn21.00 uur gebruik te maken van de uitste kende accommodatie iie het centrum heeft. Op die dag en daarna elke eerste woensdag can de maand is daar co or mensen van 55 jaar en ouder de moge lijkheid om in het ui terst moderne restau rant de maaltijd te gebruiken. Al leen of samen met kinderen en kleinkinderen. De opening op de eerste avond zal worden verricht ioor burgemeester Schoots, die sa men metz'n echtgenote een van de eersten zal zijn die van de 'keuken can het zorg- en dienstencentrum tal kunnen genieten. Reeds lange tijd bekleedt De Ze venster een centrale plaats bin nen Zevenhuizen. Er worden niet alleen verschillende diensten aan alle bewoners van het zorgcentrum zelf aangeboden, maar ook aan de niet-bewoners van 55 jaar en ouder. Eén van diensten is de maaltijdservi ce. Al vele jaren is het voor buiten staanders mogelijk om tussen de mid dag een gezonde en verantwoorde maaltijd in het restaurant geserveerd ie krijgen. In de loop van de tijd werd De Zevenster meer en meer gecon fronteerd met de vraag of de maaltijd ook niet in de avonduren gebruikt zou kunnen worden. Dit vanwege het feit dat veel mensen van 55 jaar en ouder de behoefte hebben om tegen een betaalbare prijs met hun kinderen en/ Zevenhuizen - De collecte voor de kankerbestrijding heeft in Zevenhuizen ƒ7512,95 opgebracht. Collectanten en gevers worden hartelijk bedankt voor hun medewerking. Zevenhuizen - De politiehondvereniging "De Verdediger" uit Zevenhuizen bestaat dit jaar 30 jaar. Ter gelegenheid hiervan waren er zaterdag in de Tweemanspolder wedstrijden georganiseerd onder meer op de onderdelen stokstellen en rijwielstellen. Twee manieren waarop de politiehond aan valt. Aan de wedstrijden namen acht combinaties uit Noord- en Zuid- Holland deel. Zevenhuizen - Zaterdag 27 septem ber opent Tailor Made Studios Inter national (TMS) aan de Burgemeester Klinkhamerweg officieel haar poor ten. Van 14.00 tot 20.00 uur bestaat er voor genodigden en omwonen den gelegenheid het kort geleden opgeleverde villakantoor te bezich tigen. TMS is van huis uit een wenskaar tenfirma. Naast een uitgebreide huiscollectie aan wenskaarten en prentbriefkaarten kan men bij TMS terecht voor de zogenaamde Private Label-collecties. Welk dessin men ook mocht willen hebben, TMS is in staat die wens in vervulling te laten gaan. Een ander afzonderlijk segment, dat niet meer uit het TMS-programma is weg te denken, zijn de collecties van De Groot Design. Deze handgemaakte kunstwerkjes vinden aftrek in geheel Europa en hebben in de afgelopen jaren hun verkoopsucces in de win kels bewezen. In het kielzog van al deze successen is TMS ertoe overge gaan een aparte licentie-afdeling op te richten. In dit kader biedt TMS-licen- sing (in samenwerking met Enge- land's leidende licentiekantoor Mi chael Woodward Creations en Star print Design) cartoons, fotografische en Everyday-motieven aan. Eigenaar Ron Schumann heeft zelf zijn roots liggen in de wenskaartenindus trie. Jaren geleden begon hij zijn loop baan bij de firma Spanjersberg. Eind 1993 besloot hij onder de naam van TMS voor zichzelf te beginnen. Vanaf dat moment kon hij z'n creativiteit veel meer gestalte geven. Dit samen met een enthousiast team van inter nationale ontwerpers, die exclusief voor TMS wilden werken. Een en an der heeft ertoe geleid dat TMS natio naal en internationaal in de bedrijfs takvan de wenskaarten bepaald geen onbekende meer is. Het gevolg hier van was dat het huurpand in Capelle aan den IJssel te klein werd. Het TMS- team was inmiddels gegroeid van 3 naar 15 mensen. Op zoek naar een nieuwe en grotere locatie stuitte Schumann vorig jaar bij toeval op het villakantoor dat aan de BK-weg in Ze- Het TMS-team 'ophet TMS-pand. venhuizen te koop stond en nog ge bouwd moest worden. Het was repre sentatief en daarbij was het gunstig gelegen. Kortom het voldeed aan alle eisen die de jonge ondernemer zich gesteld had. En aanstaande zaterdag is het dan zover: het pand wordt offi cieel in gebruik genomen. De kracht van TMS is dat het mede werkersteam over een enorme know how en marktkennis beschikt. Een jong team dat een frisse creativiteit aan de dag legt. Niet voor niets is het motto van TMS dan ook: U vraagt, wij draaien.

Hart van Holland | 1997 | | pagina 13