fakwk wèt 4^elet/ew> lóttoflex, een uieuwqkeiè Ui J>e \ibbei> Ook pMticulieten kunnen Ui VoeU tewckt ftieuve collectie mentelen en uoonMetfoiw Ui pmfol -interieur Hart van Holland/29 októbëf 1997 pagina 27 Moerkapelle - Voor het laten leggen van tapijt, vinyl, marmoleum of een laminaat- vloer, ga je naar iemand die zijn vak verstaat. Bij Bonten bal Interieur, gevestigd aan de Moerkapelse Zijde 56, is men aan het juiste adres. Hazerswoude - Dit jaar bestaat Voets 65 jaar. Het is een bedrijf met een ruime ervaring in de agrarische sector. In 1932 begon het als een loonwerkersbedrijf ten behoeve van de land bouw. Loondorsen en spuitwerk vormden toen de hoofdactiviteiten. De laatste 40 jaar is Voets uitgegroeid tot een volwaardig handelsbedrijf, een begrip in de agrarische sector, de industrie, bij gemeenten, hoveniers en boomkwekers. Voor wat betreft deze laatste is Voets zelfs één van de vier grootste leveranciers van boomkwe kerijmachines in Nederland. Zevenhuizen - Dat ook De Parasol van tijd tot tijd graag wat wijzigingen in het interieur aanbrengt, blijkt uit de geheel andere sfeer die sinds kort in de gezelli ge Bloemen- en cadeaushop aan de Dorpsstraat heerst. De oud grenen meubelen waar grote delen van het assortiment op stonden uitgestald, hebben plaatsgemaakt voor een nieuwe collectie meubelen van het donkere teakhout Op een prachtige site-table van dit toch wel chique houtsoort, staat een collectie leuke hoedendozen (ook nieuw in het assortiment!). Heel apart en sfeervol zijn de smeedijzeren koningsstoelen en de franse leliestoel, vervaardigd van oudgemaakt metaal. De antieke teakhouten kroonluchters en sfeervolle schemerlampen, verkrijgbaar in maar liefst veertig verschillende kleuren voor zowel de kap als de voet, completeren het geheel. Voor diegenen die meteen verliefd worden op dit interieur, is het misschien aardig om te weten dat ook deze collectie meubelen wordt verkocht en men deze sfeer dus ook thuis kan creëren. Desalniettemin draait het bij De Parasol uiteraard nog steeds om het bijzondere en exclusieve bloemwerk. Van de dagelijks vers aangevoerde bloemen worden door het team van De Parasol de mooiste boeketten samengesteld en bloemstukken gemaakt in iedere gewenste kleurstel ling. De Parasol heeft een goede naam bij bijvoorbeeld restaurants en hotels die vaak specifieke eisen aan bloemwerk stellen. Veel gebruikt in de stukjes zijn droogbloemen, waar zojuist weer een nieuwe oogst van binnen is in zo'n honderd verschillen de soorten. Voor wie graag zelf met droogbloe men aan de slag gaat, verkoopt De Parasol stro- en oasiskransen. Kortom, bij De Parasol zal men zeker geïnspireerd worden om het de komende donkere dagen heel gezellig in huis te maken! Bontenbal verzorgt complete woningstofferingen voor zowel particulieren als bij projecten. Daarbij kunnen alle materialen tegen zeer concurrerende prijzen geleverd worden. Bij aankoop van tapijt bij Bontenbal worden er geen legkosten in rekening gebracht en bij aankoop van een lami- naatvloer is de ondervloer gratis. Ook voor alle soorten gordijnen en draperieën kan men bij er terecht. Voor het nauwkeurig meten en plaatsen gaat Bontenbal zelf aan de slag, voor bet maakwerk wordt nauw samengewerkt met een vast atelier. Alphen aan den Rijn - Wie voor het eerst aankomt op het industrieterrein aan de rand van Alphen a/d Rijn waar De Ridder Nachtrustadviseurs gevestigd is, verwacht in eerste instantie niet zo'n complete sortering te vinden. In de ruim opgezette zaak heeft men een grote keuze uit verschillende soorten slaapka- mermeubilair en verder alles wat nodig is om een slaapkamer in te richten. Van tapijt, vitrage, gordijnen tot en met de dekbedden met hoezen, alles is I leverbaar. Op het gebied van slaapkamerinrichting kan men werkelijk alles vinden en kunnen kleuren van stoffering geheel naar eigen wensen worden samengesteld. In eigen atelier worden dekbed den en hoofdkussens vervaar digd waarbij uitsluitend eerste klas materiaal wordt gebruikt. Ook voor reiniging en bijvullen van dekbedden en hoofdkussens kan men bij De Ridder terecht. Voor een goede nachtrust is echter niet alleen de inrichting van de slaapkamer van belang. Het bedsys- teem waarvoor gekozen wordt is mogelijk nog belangrijker. Uiteraard is men bij De Ridder ook uitstekend op de hoogte van alle verschillende manieren van slapen, van boxspring tot lattenbodem. Nieuw op dit gebied is de 'Lattoflex' een nieuw ontwikkeld systeem, waarbij een soort vleugelele menten aan de bodem de lichaams- druk tijdens het slapen dermate goed verdelen en uitermate goede steun verlenen over het gehele slaapopper- vlak. Een goede nachtrust is hierdoor het resultaat, waardoor men beter uitgerust en ontspannen aan de dag kan beginnen. Vraag vrijblijvend informatie bij De Ridder Nachtrusad- viseurs. Er is bij Bontenbal een ruime sortering stoffen in vele actuele kleuren en dessins, voorzien van een goed advies. Een goed advies en deskundig plaatsen is duidelijk een specialiteit van Bontenbal Interieur. Zij stellen alles in het werk om een goed resultaat af te leveren. Bontenbal Interieur werkt nu nog met stalen aan huis. Uiteraard kan er ook een keuze gemaakt worden uit een ruime sortering lamellen en zonwering. Ook buitenzonwering is leverbaar. Eigenaren Dick en Patrick Bontenbal verwachten dat in het voorjaar van 1998 de showroom aan de Moerkapelse Zijde 3 klaar zal zijn voor de opening. Voets levert niet alleen aan bedrijven, maar ook aan particulieren. Voets is met name gespecialiseerd in gazon maaiers, kettingzagen, hogedrukreini- gers, tuinhakselaars voor het versnip peren van tuinafval, waterpompjes, generatoren, bladblazers en bladzui gers, heggescharen (elektrisch of op benzine), houtklovers, tuinfrezen in diverse formaten en niet te vergeten speelgoed in de vorm van miniatuur tractoren en andere landbouwmachi nes. Een leuk kado voor Sinterklaas bijvoorbeeld. De stijl van het bedrijf is die van kwaliteit. Het levert uitsluitend merkartikelen. Topmerken waar het bedrijf volledig achterstaat. Bij Voets kan men terecht voor degelijk gereedschap. Daarnaast kent Voets een uitstekende service. Storingen van relatief geringe omvang worden direct verholpen, in de eigen werk plaats. Hoewel Voets op het grond gebied van Hazerswoude is gelegen, ligt het tegen Boskoop aan. Komende uit de richting Bleiswijk/Zoetermeer de provinciale weg richting Boskoop volgen. Vlak voor Boskoop ligt links het International Trade Centre. Op dit industrieterrein ziet men het bedrijf van Voets al snel liggen. Voor nadere informatie: 0172-215000. Waddinxveen - Van Blittèrswijk aan ie Nesse 22 aan de Gouwe vlakbij de lefbrug is nog zo'n bedrijf dat >ersoonlijke service hoog in het 'aandel heeft staan. He.t is een speciaalzaak voor verf en behang met bijpassende gordijnstoffen en 'loerbedekking. Van origine deed fan Blittèrswijk uitsluitend in die ïerste twee. Ómdat deze ten lauwste samenhangen met de kleur ran de gordijnen en van de vloerbe dekking is Van Blittèrswijk zich ook Nerin gaan specialiseren. Gordijnen in combinatie met de vloerbedekking zijn immers beeldbepalend voor het interieur. Van Blittèrswijk heeft unieke stoffen- collecties en diverse soorten vloerbe dekking. Omdat het bedrijf alles onder één dak heeft en garant staat voor een zeer persoonlijke service is het bij Van Blittèrswijk uitstekend "winkelen". Wat de kleur verf betreft, die kan met behulp van een fotospec- tometer en een mengmachine in iedere gewenste kleur geleverd worden. De gordijnstoffen worden perfect op maat gemaakt en de vloerbedekking wordt professioneel gelegd. Kortom met Van Blittèrswijk is het warmer wonen met de juiste kleur. Van Blittèrswijk ligt, komende vanaf de A12 bij Gouda, aan de overkant van de Gouwe. De hefbrug bij Waddinxveen over, vervolgens de eerste straat rechts en vervolgens de eerste straat rechts. Men bevindt zich dan op de Nesse. Daarna langs het water richting hefbrug alwaar Van Blittèrswijk zich bevindt. Voor meer informatie: 0182-612162. Bij het Keukencentrum Waddinxveen staan goede afspraken en een perfecte dienstverlening hoog in het Het Keukencentrum heeft per 23 oktober een nieuwe vestiging geopend in Aalsmeer. Op 750 vierkante meter worden de nieuwste snufjes op het gebied van keukens en badkamers gepresenteerd. Waddinxveen - Wie denkt over een nieuwe keuken of badkamer komt al snel tot de conclusie dat het aanbod groot is en de mogelijkheden enorm, in allerlei prijsklassen is er veel te koop, het is bijna ondoenlijk een goede keuze te maken. De medewer kers van Keukencen trum Waddinxveen gaan daarom niet uit van: "Zeg maar hoe u het hebben wilt" maar van "Zullen we samen kijken naar de beste oplossing?" Geheel toegesneden op de specifieke wensen van de klant wordt een voorstel voor herinrichting gemaakt. Een keuken of badkamer wordt volledig opgebouwd aan de hand van een schets van de beschikbare ruimte. Als de klant een globale indruk heeft van zijn wensen en in de uitgebreide showroom is een keuken of badka mer gekozen, dan wordt er een drie dimensionale tekening in de compu ter gemaakt die de klant vervolgens mee naar huis mag nemen om er rustig over te denken en thuis te bekijken of dit de beste oplossing is. Tegelijkertijd weet de klant waar hij op financieel gebied aan toe is; het kostenplaatje komt tegelijk met de tekening de computer uit rollen. vaandel. Het bedrijf is lid van de A.N.V.K., de Nederlandse vereniging voor keukenspeciaalzaken. Er wordt vijf jaar volledige garantie gegeven op de aangekochte keuken en vakbe kwame monteurs in dienst van het bedrijf staan borg voor een goede installatie en afwerking.

Hart van Holland | 1997 | | pagina 27