UotiMH, be tjyefpecidift tpmïekey -Hypotheek, oooy wew bie toeken fciyineet c&bm: be hooenieylon ttótt iHeho )e Homq plitm 0een (km fawpyMe heeft ftulux oemn knaap tyobuul: een op Ikèhout keukw: eiqentiibt en modem Hart van Holland/29 oktober Wat wil de klant Dat is de vraag die de Rabobank be2ighoudt. "En dus niet; Wat wil de bank?" zegt Meinco van der Haven, financieel adviseur bij de Rabobank Zeven- jiuizen-Moerkapelle. «We luisteren naar de wensen van de klan ten en zullen die wensen vertalen in een advies. We willen niet dat de klant zich in een avontuur stort waar hij zich niet lekker bij voelt. Dat is voor ons het belangrijkste." 1997 pagina 39 Waddinxveen - Met veel enthousiasme is op 1 december 1996 het hoveniersbedrijf Meho van start gegaan. Het bedrijf is gevestigd aan de Antares in Waddinxveen, inde wijk Zuidpias '90. Special Effects 10 jaar garantie Waddinxveen - Sinds kort is naast Huurman aan het Noordeinde in Waddinxveen de firma Lindhout keukens gevestigd. Na jarenlang ervaring te hebben opgedaan in de keukenbranche heeft de heer Lindhout besloten ais zelfstandige verder te gaan. In de rustige zomerperiode is hij begonnen met het opknappen van zijn bedrijfs ruimte. Na de vakantieperiode heeft hij het alleen maar vreselijk druk gehad. De heer Lindhout heeft veel plezier in het ontwerpen van een originele keuken die geheel is toegespitst op de specifieke situatie van zijn klant. Sommige ontwerpen zijn heel gedurfd, zo heeft hij een keuken gemaakt met een compleet 'zwe vend' kookeiland, hangend aan het plafond. De heer Lindhout: "Samen met de klant zoeken naar de beste oplossing en daarbij zo creatief mogelijk te werk pedaal voor klanten V die zekerheid zoeken J introduceert de tabobank de paarZeker Hypotheek, leze hypotheek is bij litstek geschikt voor nensen die geen enkel sico willen nemen met de ining voor hun huis. Het is ook een ideale hypotheek voor mensen die voor het eerst een huis kopen De SpaarZeker Hypotheek biedt de zekerheid van een vaste lage maandlast. Maar zekerheid is ook: weten dat het met het huis goed geregeld is, ook bij onverwachte tegenslag. Daarom is een verzekering bij overlijden standaard ingebouwd in de SpaarZe ker Hypotheek. Maar ondanks alle ingebouwde zekerheid is de SpaarZeker Hypotheek bepaald niet star. Zo kan er tot op zekere hoogte extra worden afgelost waardoor de maandlasten nog lager worden. Daarnaast heeft de klant de mogelijkheid om zich te beschermen tegen de financiële gevolgen van ziekte, werkloosheid en arbeidsongeschiktheid, door te kiezen voor de unieke Rabobank Hypo theekbescherming. Dat is een verzekering die zorgt voor tijdelijke financiële ondersteuning als de klant buiten zijn schuld een tijdje uit de roulatie is. Op die manier kan onze klant onbezorgd blijven genieten van de plek waar hij zich thuisvoelt: zijn eigen huis. Wilt u meer weten over de SpaarZeker Hypotheek vult u dan onderstaande antwoordcoupon in. U kunt de coupon inleveren op onze vertrouwde vestigingen in Zevenhui zen of Moerkapelle. U kunt natuurlijk ook even bellen met Meinco van der Haven, telefoonnummer 0180-637357. staaldraad wat is omvloch ten met papier. Hierdoor worden-stoelen vervaardigd die veel duurzamer en gladder zijn, dit is ook van belang voor de kleding. Deze stoelen zijn leverbaar in ongeveer 20 verschillen de modellen in 8 verschil lende kleuren. Wie contact opneemt met het hoveniers bedrijf komt in eerste instantie terecht bij Karin Hazendonk. Zij inventari seert de wensen van de klant, doet eventueel een prijsopgave en maakt goede en duidelijke afspraken. Voor het uitvoerend werk komt Piet Metselaar bij de klant thuis. Of het nu gaat om het zetten van een nieuwe schutting, het Zevenhuizen - Dulux is het grootste verfmerk ter wereld. Sinds kort is dit verfmerk verkrijgbaar bij de firma Versprille aan de Dorpsstraat 166. Exclusief voor Zevenhuizen. Dulux onderscheidt zich door het enorme assortiment van kleuren (meer dan 10.0001). Daarnaast staat het merk wereldwijd bekend ais zeer kwalitatief en compleet. De verf vloeit makkelijk glas uit en geeft daardoor een heel mooi egaal effect. Over effecten gesproken, ^ast de vele soorten gewone' verf biedt Dulux o°k Special Effects verf. ™ut, spons, veeg, vrijwel soort effect is mogelijk. Uulux geeft mensen die iets aparts van hun interieur ™len maken alle inspiratie. N|et alleen met superieure Producten maar ook met goede voorlichting,onder andere op video, en tips. Op bepaalde verfproducten geeft Dulux zelfs 10 jaar garantie. Verder biedt Dulux als enige verfmerk de mogelijkheid kleine hoeveelheden van 250 ml. op kleur te mengen, zodat eerst thuis testen mogelijk is. Daarnaast heeft Dulux handige testers en tester pakketjes met elk vier tinten. Voor unieke kleuren, decoratieve verven, uitstekende prijs/kwaliteits verhoudingen is een bezoekje aan de Dulux dealer de moeite waard. Voor meer informatie: 0180-631377. Alphen aan den Rijn- Met een bezoek aan de grenen speciaalzaak Wortman in de Hooftstraat 139-141, met de gele zonwering, gaat men een heel bijzondere showroom binnen. Het bedrijf is al geruime tijd gevestigd in Alphen en een echt familiebedrijf. Met een woonhuis in zijn oude staat als showroom kan men alle bijzonder mooie meubelen van Wortman bekijken in een echte huiselijke sfeer. leggen van een terras of tuinpad of de complete aanleg van een nieuwe tuin, bij Meho is men hoe dan ook aan het juiste adres. Ook onderhoud van de bestaande tuin wordt vakkundig door Meho uitgevoerd. De afgelopen zomerperiode heeft het hoveniersbedrijf iets nieuws geïntroduceerd: de hoveniersbon. Een origineel cadeau in de komende decembermaand of als origineel huwelijksca deau. Tegen inlevering van de bon is arbeid leverbaar. Piet Metselaar komt dan de wensen van de begunstigde ven/uilen. Uiteraard kunnen er ook materialen geleverd worden voor het cadeaube drag, bijvoorbeeld potterie voor op het balkon. Als extra cadeau doet het hoveniersbedrijf daar nog eens 3,5% 'rente bovenop. Rotterdam - Wie een kavel grond heeft gekocht, of van plan is te kopen, met de bedoeling daar een huis op te bouwen doet er goed aan een bezoek te brengen aan de showroom van Knaap Moduulwonin- gen. Op overzichtelijke wijze zijn alle mogelijkhe den zichtbaar: in het informatiecentrum worden delen van woningen op ware grootte getoond, zoals keukens, badkamers, kozijnen, wand- en plafondafwerking, steensoorten en sanitair. Daarnaast kan men tekeningen, folders en ander beeldmateriaal bekijken zodat een beeld gevormd kan worden over een nieuw te bouwen - huis. Aan de hand van een vragenlijst kan nader bepaald worden wat de specifieke wensen zijn. Aan de orde komen onder meer het aantal slaapka mers, de keuken en de gewenste indeling en vorm van het huis. Na dit eerste contact kunnen de plannen nader uitgewerkt worden. Knaap Moduulwoningen onderhoudt goede contacten met de gemeen te en het energiebedrijf. Als tot de bouw van een nieuw huis op de kavel wordt overgegaan ont neemt Knaap Moduulwo ningen de klant veel zorg door de benodigde vergunningen aan te vragen en te zorgen voor alle basisvoorzieningen. Uiteraard wordt de klant van a tot z op de hoogte gehouden. Alle woningen worden gebouwd met GlW-certificaat. Diverse gemeenten hebben een intentieverklaring getekend in het kader van duurzaam bouwen en Knaap Moduul participeert hierin. Zij kunnen voldoen aan de hoogste eisen aan duurza me woningbouw, met betrekking tot bijvoorbeeld isolatie. Standaard zijn er al veel voorzieningen opgenomen, maar natuur lijk bepaalt de klant hoe het uiteindelijke pakket eruit komt te zien. De vele kasten, bankstellen, fauteuils en tafels zijn stuk voor stuk de moeite waard. Hierbij is de ruime collectie spiegels opvallend te noemen. Minstens zeventig verschillende soorten in allerlei maten zijn aanwe zig. Er is er niet één gelijk aan de andere. Wortman is gespeciali seerd in tafels of kasten op maat. Geheel afge stemd op de wensen van de klant kunnen eettafel, salontafels of kasten vervaardigd worden in de eigen werkplaats. Vaak wordt hiervoor oud hout gebruikt, dat afkomstig is van bijvoorbeeld oude fabriekspanden. De tafel gaan, daar houd ik van." In de gezellige showroom komt zijn voorliefde voor het vak ook duidelijk tot uitdrukking. Met veel gevoel voor sfeer en oog voor detail zijn de modelkeukens geplaatst. De heer Lindhout werkt voor de installatie en montage samen mét een vast team van een installateur, een deskundi ge op het gebied van montage en een aanne mer voor het tot stand brengen van bouwkundi ge voorzieningen. "Met dit vaste team heb ik inmiddels vele goede ervaringen opgedaan. Zij staan in voor deskundigheid en een goed resultaat" aldus de heer Lindhout. of kast kan ook van andere materialen vervaardigd worden, alles tegen uiterma te gunstige prijzen en binnen een redelijke levertijd. Bij Wortman zijn ook de zogenaamde 'Loom' stoelen verkrijgbaar. Zo op het eerste gezicht lijken dit rotan stoelen echter met een veel fijnere struc tuur. Deze stoelen zijn vervaar digd van

Hart van Holland | 1997 | | pagina 39