Zevenhuizen Moerkapelle iliiisiil Eisen pasfoto's op reisdocumenten en rijbewijzen Veel mensen zonder het te weten zonder geldig rijbewijs Afgegeven sloopvergunning TE KOOP: Vrije sectorwonïng ïn de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle Collecte-schema Inschrijving gegadigde voor de vrije sector- koopwoning aan de Lepelaar te Moerkapelle. Regelmatig voldoen de pasfoto's niet aan de gestelde eisen. Hieronder volgen de voorwaarden waaraan de pasfoto s moeten voldoen: - de pasfoto's moeten recent, duidelijk en goedgelijkend zijn; - zwart/wit- en kleurenpasfoto's zijn toegestaan; - de grootte van de pasfoto's is 3 bij 4 cm; - de breedte van het hoofd dient ongeveer 2 cm van de afbeelding in beslag te nemen; - pasfoto's moeten schuin van voren genomen zijn, zo dat de afbeelding voor drievierde gedeelte de ene en voor eenvier- de gedeelte de andere gezichtshelft weergeeft; - beide ogen moeten zichtbaar zijn, eventueel achter een bril met doorschijnende glazen. Een donkere bril is alleen op aantoonbare medische gron den toegestaan; - het hoofd moet onbedekt zijn; tenzij godsdienstige, levens beschouwelijke of medische oorzaken zich hiertegen verzet ten. Indien het hoofd wordt bedekt, moet het gezicht wel zichtbaar blijven. Bij iedere aanvraag dienen twee gelijke pasfoto'ste worden overgelegd. Om in het bezit te blijven van een geldig rijbewijs, bent u verplicht het elke tien jaar te vernieuwen. In bepaalde gevallen is die termijn korter. Rijbewijzen afgegeven vóór 1 juni 1996 moeten niet vervan gen worden vóór de datum "geldig tot" vermeld bij punt 7 links van de pasfoto op het rijbewijs, maar vóór de datum "vernieuwen voor" vermeld bij punt 8 op het rijbewijs. Na de datum "vernieuwen voor" is een rijbewijs niet meer geldig! Zonder geldig rijbewijs mag u niet rijden, daarnaast is een ongeldig rijbewijs niet te gebruiken als identiteitsbewijs. U moet uw rijbewijs vernieuwen bij de gemeente waar u staat ingeschreven en in sommige gevallen bij de Rijksdienst voor het Wegverkeer. Men moet in persoon verschijnen om het rijbewijs te vernieu wen. Het oude rijbewijs dientte worden overgelegd tezamen met twee dezelfde goedgelijkende recente pasfoto's. De leges bedragen f 47,50 en in principe geldt klaar terwijl u wacht service. Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle maken bekend, dat vanaf 30 oktober 1997 gedurende twee weken, ter gemeentesecretarie, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, het volgende bouwplan ter inzage ligt van: de heer F.H.J. Vermanen, voor het plaatsen van een dakka pel op de woning aan de Bredeweg 108 te Zevenhuizen; mevrouw S. Damen, voor het plaatsen van een dakkapel op de woning aan de Akkerweg 46 te Moerkapelle; de heer C.D. van der Spek, voor het plaatsen van een dakkapel op de woning aan de Akkerweg 48 te Moerkapelle; de heer F.P.W.M. van Grinsven, voor het plaatsen van een dakkapel op de woning aan de Lange Zijde 20 te Zevenhuizen; De bouwplannen liggen respectievelijk in de bestemmings plannen "Landelijk Gebied 1990", "Dorpsgebied Moerkapel le" en "Dorpsgebied Zevenhuizen" en zijn in strijd met de bestemmingsplanvoorschriften van de geldende bestem mingsplannen. Wij zijn voornemens medewerking te verle nen aan het bouwplan via een vrijstellingsprocedure. Alvorens hieromtrent een beslissing te nemen wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om gedurende de termijn van de tervisielegging. i.e. van 30 oktober tot en met 12 november 1997 tegen het verlenen van de vrijstelling be denkingen bij ons in te dienen. Zevenhuizen, 23 oktober 1997 Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle, De secretaris, De burgemeester. A. Visser L.M. Schoots In de periode van 21 oktober t/m 27 oktober 1997 is de volgende sloopvergunning afgegeven aan: Exportslachterij Clazing B.V., voor het slopen van een afdak en koelruimten aan de Bierhoogtweg 17 te Zevenhuizen. Een ieder die meent door de verlening van bovengenoemde sloopvergunning in zijn/haar belang te zijn getroffen, kan binnen 6 weken na dagtekening van dit blad een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. Voorts kan een verzoek om een voorlopige voorziening worden ingediend bij de President van.de Arrondissementsrechtbank Den Haag, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. De vergunning ligt gedurende de bovengenoemde termijn ter gemeentesecretarie, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen ter inzage. 2 november t/m 8 november 1997: Diabetes Fonds Nederland In de kern Moerkapelle aan de Lepelaar is te koop 1 vrije sector-hoekwoning. De vraagprijs van de woning is ƒ325.000,-- k.k. De woning is opgeleverd exclusief keuken. Voor wie is deze woning? U dient te zijn: Ingezetene minimaal twee jaar in de Gemeentelijke Basisadministratie van Zevenhuizen- Moerkapelle ingeschreven staan en/of Economisch gebondene werkzaam in Zevenhuizen-Moerkapelle (een vast dienstverband van tenminste één jaar) of Maatschappelijk gebondene van de laatste tien jaar tenminste zes jaar onafgebroken ingezetene van Zevenhuizen-Moerkapelle zijn geweest. De kandidaten zullen geselecteerd worden uit 3 groepen, nl. - groep 1 zij die een huurwoning achterlaten, zonder huurprijsgrens (doorstromers); - groep 2 zij die geen zelfstandige woonruimte hebben (zgn starters); - groep 3 eigen woningbezitters. Omdat de onderhavige woning in een eerder plaatsgevonden toewijzingsprocedure was bestemd voorde groep "starters" zullen de kandidaten in eerste instantie wederom worden gezocht in deze groep. Hettotaal belastbaar gezinsinkomen over 1996 van degenen die de woning kopen mag niet meer bedragen dan ƒ107.000,-- Hoe vindt de toewijzing plaats: Eerst wordt uw zogeheten B/L-score bepaald. De "B" staat voor bewoningsduur. Voor iedere maand die u in uw huidige woning zelfstandig woont krijgt u 1 punt. De L" staat voor leeftijd. Wanneer u niet zelfstandig woont krijgt u voor elke maand dat u ouder bent dan 18 jaar 1 punt (starter). Wie belangstelling heeft voor deze koopwoning kan onderstaande woonbon invullen en onder tekenen en opsturen naarafd. Grondgebiedzaken, sectie VROM, Postbus 30,2760 AA Zevenhuizen of Dorpsstraat 89, 2761 AA Zevenhuizen. - "1 De bon s.v.p. volledig invullen en tijdig verzenden. De bon moet uiterlijk 12 november 1997 ingeleverd worden bij de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, afd. Grondgebiedzaken, sectie VROM, Postbus 30, 2760 AA Zevenhuizen of Dorpsstraat 89, 2761 AA Zevenhuizen. Ondergetekende heeft belangstelling voor de vrije sectorkoopwoning en geeft toestemming tot registratie en controle van zijn/haar persoons- en financiële gegevens voor dit doel. Naam: Adres: Postcode/Woonplaats: Geboortedatum:- Tel.:- Werkzaam bij: (alleen invullen wanneer de werkgever in de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle is gevestigd) In ben economisch*/maatschappelijk* gebonden aan de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. In ben starter*/doorstromer*/eigen woningbezitter*. (*doorhalen wat niet van toepassing is.) Aldus naar waarheid ingevuld: (datum) (handtekening)

Hart van Holland | 1997 | | pagina 5