LITI E B E R I C H T E N deHaij van d e rW en de Familieberichten iet, t tWetct INBRAAKBEVEILIGING Geef 's voor diabetes Hart van Holland/5 november 1997 pagina 3 Exclusief en in het bijzonder voor de regio Zevenhuizen-Moerkapelle Suzanna Paul-Keijzer Jan Lekkerkerk 1 f Uitvaartverzorging Voor een stijlvolle en persoonlijk verzorgde uitvaart. Zevenhuizen-Moerkapelle Waddinxveen "1 "1 ;T T Lj -1 i i l~- -I i Gespecialiseerd in electronisch beveiligen van woonhuizen en bedrijfspanden Landelijk erkend beveiligingsinstallateur 24 uurs servicedienst Uitbreiding/vervanging/inruil van uw bestaande alarmsysteem Vanaf 1500,- incl. meldkameraansluiting en montaae Bel ons voor vrijblijvend advies en/of prijsopgave Raadhuisstraat 9 2751 AT Moerkapelle tei. 079-5933656 fax 079-5932349 Boskoop 29.000 exemplaren ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Marten Meesweg 121 - 3068 AV Rotterdam - Tel. 010-2204400 UITVAARTVERZORGING Met eerbied en respect ZUIDPLASLAAN 59 2743 CW WADDINXVEEN TEL. (0182) 61 50 55 DAG EN NACHT DIRECTE HULP BIJ OVERLIJDEN Mijn genade is u genoeg. 2 CORINTHIËRS 12:9 Dankbaar voor hetgeen zij ons heeft gegeven, heeft de Here na een periode van ziek zijn tot Zich genomen, mijn innig geliefde vrouw, onze zus, schoonzus en tante echtgenote van Frank Paul in de leeftijd van 77 jaar. F. Paul J.E. Paul-Keijzer A. Paul t P.C. Groenewegen-Keijzer A.C. Groenewegen I. Dekker-Paul J. Dekker t T. Breugem-Paul M. Breugem t H.S. Gijsenbergh-Paul A. Gijsenbergh t C.W. Paul-van der Sterre J.L. Paul t Neven en nichten 30 oktober 1997. Dorpsstraat 161 - 2761 AR Zevenhuizen. De begrafenis heeft dinsdag 4 november jl. plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats te Zevenhuizen. I Met verslagenheid geven wij u kennis dat na een droevig ongeval jj plotseling is overleden onze vader I Zevenhuizen, 13 oktober 1924 t Burgh-Haamstede, 2 november 1997 Serooskerke Janine en Joop Scharendijke Gerbert I Correspondentie-adres: Dorpsplein 20 - 4327 AG Serooskerke I Vrijdag 7 november is er voor familie en belangstellenden een korte herdenkingssamenkomst in de rouwkamer van zorgcentrum "De Zevenster", Schoolstraat 18 te Zevenhuizen, aanvang 13.15 |j uur, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Zuidplasweg te Zevenhuizen, omstreeks 14.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Zevenster". Degene die geen rouwkaart heeft ontvangen, kan deze advertentie als zodanig beschouwen. W BROEKEMA Dag en nacht bereikbaar en beschikbaar. 010-456 01 01 - 070-386 72 79 Alben Rousselsingel 36 - 3069 MC Rotterdam-Zevenkamp Snelheidscontrole Aan de Bredeweg binnen de bebouw de kom is woensdagochtend 29 okto ber tussen 7.50 en 8.50 uur een snel heidscontrole gehouden. Van de 531 passanten reden er 130 te snel. De snelste reed 83 kilometer per uur. Overval op cafetaria opgelost Op zondag 12 oktober werd een 20- jarige Zevenhuizense medewerkster van het cafetaria aan de Dorpsstraat gedwongen de kassa te openen met de mededeling "Dit is een overval". De man deed vervolgens een greep uit de kassa en verdween met een auto. Omdat de man Plan West in reed, concludeerden alerte getuigen dat hij bij hotel Vos de wijk weer uit moest komen en renden die kant op waar door zij een kenteken konden note ren. Met de aanhouding van een 25- jarige man uit Zozenburg door de po litie Vlaardingen naar aanleiding van een soortgelijk delict, is de overval in Zevenhuizen eveneens opgelost. De man bekende niet alleen de over val waarvoor hij werd aangehouden, maar bekende tevens de overval in Zevenhuizen. Woning-inbraken In een woning aan de Boslaan is men binnen gekomen door het zogenaam de 'gaatjes boren'. De hele woning is doorzocht en er zijn onder andere verschillende papieren, een geldbe drag en een computer gestolen. Daarnaast is er in twee woningen aan de Wollefoppenweg en de Boslaan geprobeerd in te breken door gaatjes te boren. Ook is er ingebroken in een schuur aan de Rozenstraat, waarbij een ruit werd geforceerd, maar niets werd meegenomen. In een andere, niet afgesloten schuur aan de Rozen straat, hebben onbekenden staan fri turen. Tevens is er een insluiping geweest bij een woning aan de Wollefoppenweg. Daarbij zijn twee portemonnees ge stolen en een fiets. Ook daar zijn etenswaren genuttigd. Aanrijdingen Op 3 november rond 10.00 uur heeft een aanrijding plaatsgevonden op de Bredeweg in Moerkapelle. Een 31-jari- ge man uit Zoetermeer reed met zijn bestelauto over de Bredeweg toen hij linksaf de Zuidplasstraat in wilde slaan. Daarbijjrwam hij in botsing met een 27-jarige automobilist uit Op- heusden. De 27-jarige automobilist is met onbekend letsel naar het Groene Hart Ziekenhuis overgebracht. Diefstal auto Tussen 27 oktober 19.00 uur en 28 oktober 7.45 uur is een bestelauto gestolen die geparkeerd stond aan de Mercuriusweg. De auto zal vol met gereedschap. In de nacht van donderdag 30 op vrij dag 31 oktober is een auto gestolen die geparkeerd stond aan de Poolster. Het gaat om een Opel Kadett. Auto-inbraken T ussen 1 november 21.00 en 2 novem ber 9.00 uur is ingebroken in een auto die geparkeerd stond aan de Bilder- dijklqan. Er is een portierruit ingesla gen en er wordt een hoorn van een autotelefoon vermist. Won ing-in braken Tussen 27 oktober 19.00 uur en 28 oktober 7.45 uur is geprobeerd in te breken in een woning aan de P.C. Hooftstraat. De voordeur is gepro beerd in te trappen. Op de deur is een schoenspoor aangetroffen. Ook aan het Woubrechterf is gepro beerd bij een woning in te breken. Tussen 27 oktober 23.00 uur en 28 oktober 12.00 uur is geprobeerd een raam aan de achterzijde te forceren. Op 27 oktober tussen 19.30 en 20.00 uur heeft iemand een tas gestolen uit een woning aan de Vijverlaan. De be woners waren thuis en de achterdeur was open. In de tas zitten een porte monnee en papieren. Op 28 oktober tussen 8.30 en 17.15 uur is ingebroken in een woning aan de Vondellaan. Men is binnen geko men doordat het bovenlicht open stond. Er zijn een aantal cd's en een stereo-installatie meegenomen. Diefstal scooter Op 28 oktober tussen 12.30 en 16.15 uur is een scooter gestolen die gepar keerd stond in een fietsenstalling aan de Henegouwerweg. De deur van de fietsenstalling was opengebroken. Ook de scooter stond op slot. Diefstal uit school Op 28 oktober tussen 16.15 en 16.30 uur zijn een portemonnee met geld gestolen uit een school aan de Linden- gaarde. De portemonnee zat in een handtas. Diefstal uit bedrijf Op 2 november rond 0.30 uur is inge broken in een bedrijf op het bedrijf sterrein Coenecoop. Er is een ruit ge forceerd en er wordt een computer vermist. Op 3 november tussen 18.15 en 18.30 uur heeft iemand wisselgeld gestolen uit een bedrijf aan de Dorpstraat. De man kwam binnen via openstaande deuren. Vernieling van ruiten Door een 19-jarige bewoner van het AZC aan de Zuidelijke Rondweg wer den in de nacht van dinsdag 28 op woensdag 29 oktober acht ruiten ver nield. Vier van het schooltje en vier van het opvanggebouw. Hij kwam tot deze daad uit onvrede over de uitslag van zijn procedure. Verlichtingscontrole In Boskoop en Waddinxveen zijn vori ge week verlichtingscontroles bij fiet sers gehouden. T ussen 20.15-2115 en 22.00-22.45 uur zijn er een aantal fiet sers en bromfietser gecontroleerd op de verlichting. In totaal zijn er vier fietser bekeurd. Alcoholcontrole Bij alcoholcontroles op de Henegou werweg zijn op 3 november tussen 0.00 en 1.00 uur 58 bestuurders gecon troleerd. Hier werden geen overtre dingen geconstateerd. Inbraak in kledingwinkel met drie aan- houdingen Op 1 november tussen 5.00 en 5.15 uur is ingebroken in een kledingwin kel in Waddinxveen. Toen de gewaar schuwde politie er aan kwam, vlucht ten de vier daders. Een verdachte is vrijwel direct aangehouden. Twee andere verdachten zijn na een zoek tocht aangehouden. Op 1 november om 5.15 uur wordt de politie door een getuige gebeld dat er een inbraak gaande is in een kleding winkel aan de Kerkweg Oost. Daarbij wordt gemeld dat het gaat om vier personen die daar met twee auto's zijn. Een Mazda staat voor de winkel en wordt volgeladen met kleding. De andere auto, een BMW, wordt om de hoek in een andere straat gezet. Als de politie eraan komt, vluchten de da ders. De Mazda blijft achter met een openstaande kofferbak. In de koffer bak zit de kleding die meegenomen was uit de winkel. In de buurt van de Kerkweg Oost ziet een politieman een man naar een BMW lopen en zich daarin verstoppen. Deze man, een 21- jarige man uit Amsterdam, wordt aan gehouden. De politie van Ussel en Gouwe start in samenwerking met het KLPD, omliggende districten en een aantal burgers (waaronder de bena deelde en zijn vader) een zoekactie die tot ongeveer 9.00 uur duurt. In die tijd werden nog twee 23-jarige ver dachten uit Amsterdam aangehou den. De verdachten zitten nog vast en ontkennen elke betrokkenheid. Het gaat om bekenden van de politie. De politie zet het onderzoek voort. Diefstal uit bedrijf Tussen 31 oktober 13.00 uur en 3 no vember 7.30 uur is ingebroken in een bedrijf aan de Hoogeveenseweg. Er is een ruit geforceerd en er worden een aantal computer vermist. "Geef 's voor diabetes, voor 'n toe komst zonder complicaties', is het thema van de landelijke campagne van het Diabetes Fonds Nederland. Deze campagne, waarvoor 30.000 vrij willigers gaan collecteren, loopt van 2 tot en met 8 november. Eén op de 36 Nederlanders heeft dia betes (suikerziekte), een tot nu toe ongeneeslijke aandoening. Nieraan doeningen is één van de bijkomende complicaties. Het langzaam slechter gaan functioneren van de nieren kan uiteindelijk leiden tot nierdialyse of niertransplantatie. Wetenschappelijk onderzoek moet de oplossing bren gen voor deze ziekte en de complica ties. Maak dat onderzoek mogelijk door een bijdrage op giro 5766 ten name van Diabetes Fonds Nederland te Amersfoort. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Hazerswoude-Dorp, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 Advertenties Mario Mezas Redactie Algemeen Silvia Markus Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Slui ti ngste rm ijn ad ver ten ties: Maandag 12.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 13.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! De redactie van Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: Netwerk VSP telefoon 070-3209898

Hart van Holland | 1997 | | pagina 3