Nieuwjaarsreceptie Gemeente Waddinxveen Afscheid van Thijs en Seia bij Albert Heijn 1 Nieuwjaars receptie Historische Kring ^tvei°J2 Verrassingsavond bij Plattelandsvrouwen Ouderen en de Euro Kaartavond De Gouwe Rijders Kern van het christelijk geloof Oud papier Rommelmarkt Kiwanis Vrije avond bij De Schuilplaats A makelaardij o.g. NVM DIJKSHOORN BRILLEN Vetbou uur 21e jaargang^ nummer 800 6 januari 1999 Zèvenhuizen - Op woensdag 13 ja nuari organiseert de ANBO, afdeling Zevenhuizen, een informatiemiddag over de Euro. Alle ouderen van Ze- venhuizen-Moerkapelle zijn wel kom. Het doel is de ouderen te infor meren over de europese munt. De bijeenkomst wordt gehouden in De Zevenster. Aanvang 14.00 uur. In de tweede helft van de middag wordt een bingo gehouden. De toe gang is gratis; ook niet leden zijn welkom. De Rabobank verleent haar medewerking aan deze middag. Waddinxveen - Autoclub De Gouwe Rijders organiseert op donderdag 7 januari een kaartavondbij De Unie aan de Kerkweg-Oost 226. Aanvang 20.00 uur. Tijdens deze avond wor den vier rondes gespeeld. Men hoeft geen lid te zijn van de vereniging om mee te doen; iedereen is welkom. Waddinxveen - In de Schaapskooi, achter de brugkerk, wordt op 6 ja nuari een avond gehouden met als thema: "Kern van het christelijk ge loof". Dominee J. Hoek uit Veenend- aal spreekt op deze avond. Iedereen is welkom vanaf 20.00 uur. Oud Verlaat - Op vrijdag 8 en zater dag 9 januari houdt de christelijke basisschool De Nessevliet een oud papier-inzameling. De container staat bij De Vierkap en is geopend op vrijdag van 12.00 tot 19.00 uur en op zaterdag van 9.00 tot 15.00 uur. Het is de bedoeling dat het papier zover mogelijk achterin de contai ner wordt gestapeld en als de con tainer gesloten of vol is, kan er geen papier worden achter gelaten. Voor inlichtingen: 010-4200639. Gouda - Zaterdag 9 januari is de Ki- wanis-rommelmarkt geopend van 9.00 tot 13.00 uur. De rommelmarkt is te vinden op de Vest 13-19 in Gou da. Op de rommelmarkt van aan staande zaterdag is een ruime sorte ring kleding, boeken, speelgoed, meubilair en nog veel meer te vin den. De gehele opbrengst komt ten goede aan een goed doel. Kiwanis neemt overtollige inboe dels, kleding en dergelijke, geschikt voor hergebruikt, graag in ont vangst. Hiervoor kan men contact opnemen (na 19.00 uur) met P. Wil deman, telefoon 0186-602965, G. Oosterwijk, telefoon 0182-534273 of H. Overgaauw, telefoon 0180- 638168. Benthuizen - Op zaterdag 9 januari staat bij koffiebar De Schuilplaats een vrije avond op het programma. De Schuilplaats heeft met ingang van 1999 de mogelijkheid voor jon geren elkaar iedere zaterdagavond te ontmoeten. De ene week zal er een avondvullend programma georgani seerd worden; de andere week is er een vrije avondwaarop de jongeren kunnen tafeltennissen, poolen of gewoon gezellig 'bijkletsen'. Ieder een van 14 jaar en ouder is welkom in De Bron, achter de Nederlands hervormde kerk, vanaf 20.00 uur. v°efbafveren'f beSfUur Door Karin van Laneeraad Waddinxveen - Maandagavond 4 januari werd in de raadzaal van de gemeente Waddinxveen de traditionele nieuwjaarsreceptie gehouden. Burgemeester, wethouders en raadsleden en hun partners waren aanwezig om de beste wensen voor het komend jaar uit te wisselen, evenals belang stellende burgers en vertegenwoordigers van gemeentelijke organisaties. Burgemeester Jonkman wenste in zijn toespraak iedereen een goed laatste jaar van deze eeuw, de aanloop naar een nieuw mil lennium. Jonkman betreurde de vele vernielingen die aangericht zijn in de nieuwjaarsnacht, de schaduwzijde van een nieuw begin. Waddinxveen is de drempel van het nieuwe jaar overgegaan met 26781 inwoners, 103 meer dan het vorige jaar. De oudste inwoonster is me vrouw Metselaar terwijl Niels Martin Edam net voor de jaarwisseling is ge boren en daarmee tijdens de jaarwis seling de jongste inwoner van Wad dinxveen was. Vele gevierde jubilea en andere hoogtepunten passeerden. Verschillende zaken staan bij de ge meente hoog op de agenda, zoals bij voorbeeld het samenwerken aan de bedrijfsterreinen Distripark en Coen- ecoop III. Ook de natuur en het land schap krijgt een plaats, waarbij ver antwoorde ecologische ontwikkelin gen een plaats krijgen in aan te leggen natuurgebieden. Ook het creëren van werkgelegenheid zal in het komend de jaar de aandacht krijgen en het terugdringen van de sociale armoede. Een multifunctionele ruimte zal ont wikkeld worden en burgemeester Jonkman sprak de hoop uit dat ook een aanvang gemaakt zal kunnen wor den met de bouw aan de nieuwe Pas sage, het komend hart van de gemeen te. Hij sprak de wens uit om samen aan de slag te gaan om van 1999 een suc cesvol jaar te maken. h ovens Aan- en verkoop van woningen en bedrijven. Alle taxaties Hypotheken Ook 's avonds bereikbaar Leny Hovens Nrd. Dwarsweg 1 - 2761 GA Zevenhuizen - Tel. 0180-632001 na MAKELAAR t mi 'mi Burg. Boerstraat 2 Zevenhuizen Tel. 0180-633050 Zevenhuizen - Na een zeer druk arbeidzaam leven is voor Thijs en Seia van den Berg, voor velen zeer bekende gezichten bij de Zeven- huizense Albert Heijn, het mo ment gekomen om afscheid te nemen van het arbeidsproces en de zaken over te dragen aan hun zoon, Jeroen van den Berg. Beiden kijken terug op vele plezierige jaren die voorbij gevlogen zijn. Seia: "Het waren mooie jaren waarbij we hard hebben gewerkt om een toekomst op te bouwen. We zagen nergens tegenop, maar we zijn nu wel blij dat Jeroen de zaken voort gaat zetten. Hij en zijn team hebben er zin in. Thijs en Seia willen langs deze weg ook graag het trouwe per soneel heel hartelijk bedanken voor hun grote inzet. Een personeels lid mag in dit verband nog eens extra in het zonnetje worden gezet, Ineke van Westrenen is tegelijk met Thijs en Seia begonnen. Er zijn meerdere per soneelsleden die lange tijd bij hen hebben gewerkt, soms wel 10, 15 of ruim 20 jaar hebben samengewerkt. Thijs en Seia realiseren zich het be lang van een goede samenwerking, de basis voor hun succes. Uiteraard zijn ook de klanten altijd erg belangrijk geweest. Seia: "Vele klanten uit Zeven huizen en van veraf hebben ons altijd trouw bezocht. Zonder die trouw zou den we nooit zo groot zijn geworden. Wij zullen nog vaak aan hen denken." Benthuizen - Op vrijdag 8 januari houdt de Historische Kring Benthui zen haar traditionele nieuwjaarsre ceptie. Alle leden zijn welkom in De Bron. Op zaterdag 9 januari wordt in het Molenhuis de nieuwe tentoonstelling "Meten en wegen" geopend. Thijs en Seia: "Uiteraard willen wij Jeroen, zijn vrouw Annet, schoon zoon Jan en dochter Marian en het verdere team heel veel succes wen sen. Wij blijven langs de zijlijn volgen, maar weten zeker dat het zal lukken. Tot slot willen wij iedereen een heel gelukkig en gezond 1999 toewensen." Echte plannen hebben Thijs en Seia nog niet echt voor de toekomst. "Wij wonen in Zevenhuizen en willen hier ook graag wonen. Uiteraard zullen we wel wat vaker weg gaan, maar we zul len toch vaak in dit dorp te vinden zijn." Het zal even moeten wennen, dat wordt tijdens het gesprek wel duide lijk. Zij zullen even hun weg moeten vinden in de plotselinge hoeveelheid vrije tijd. In maart zal het officiële afscheid van Thijs en Seia van den Berg plaatsvinden. Vanaf heden zijn wij te vinden in ons tijdelijke onderkomen aan de Dorpsstraat 142. (voormalig Grenen Meubelhuis) Met uitzondering van onze autoservice. Srpsstraat 103/142 Zevenhuizen Tel. 0180-63 1420 Benthuizen - Op woensdagavohd 13 januari vindt de eerste bijeenkomst plaats van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen, afdeling Benthuizen. Deze eerste avond in het nieuwe jaar is traditiegetrouw een verrassingsavond en wordt georganiseerd door het "Eendagsbestuur". De zaal van dorpshuis De Tas gaat open om 19.30 uur. Het programma begint om 20.00 uur. Toegang voor leden is gratis, niet-leden betalen f7,50.

Hart van Holland | 1999 | | pagina 1