Moerkapelse Zijde GALL GALL 3.1 36.* GALL GALL Auto te water I Boortoren op NAM-locatie Burgemeester Jonkman overhandigt sleutel aan prins Carnaval jtëvgÉjnetiBei 28. De nieuwe gastheer en gastvrouw van Gall Gall hebben er zin in. wi!S%S»™"s Bingo bij De Schuilplaats Kaartavond De Gouwe Rijders Bingo in Het Zuidhonk Gitaarmuziek 99 99 99 van deze eeuw Profiteer van onderstaande aanbiedingen: Jagermeister 1 liter van 3-5-r^ voor Famous Grouse Scotch Blended Whisky 1 liter van voor Marquis de la Coronne Cötes du Rhone rouge 6 flessen a 0,75 liter van AL9A f* 00 voor Joseph Guy Cognac 0,7 liter van jLLAA voor ZEVENHUIZEN Altijd iets bijzonders. 21e jaarg nummer 27 januari 199S Welkom bij uw woonspecialist in de regio! Door Karin Heeren Moerkapelle - Aan de Moerkapelse Zijde zijn activiteiten gaande van de Nederlandse Aardolie Maatschappij (NAM). In november 1998 is de voormalige olieproductielocatie opgeknapt met het oog op werkzaam heden aan de put. Deze put wordt definitief opgeruimd. De locatie zelf zal niet worden opgeruimd, met het oog op mogelijk toekomstig ge bruik. Benthuizen - In Benthuizen wordt J binnenkort de musical 'Naaman, van Havik tot Duif' ten tonele ge bracht. Een verhaal geïnspireerd op de bijbelse figuur "Naaman" en door een groep enthousiastelingen neer gezet in de huidige tijd. Deze musi cal wordt uitgevoerd in "De Hoek steen" aan de Dr. Albert Schweitzer- laan 2 op 5 en 6 februari vanaf 20.30 uur en op 7 februari om 16.00 uur. Kaarten zijn a ƒ2,50 verkrijgbaar aan de zaal. Voor meer informatie of voor het reserveren van kaarten: 079-3425135. Benthuizen - Zaterdag 30 januari is er een bingo-avond bij koffiebar De j Schuilplaats, ledereen vanaf 14 jaar is welkom in De Bron, achter de Ne derlands Hervormde kerk. De zaal is :om 20.00 uur open; de eerste bingor onde start om 20.30 uur. Waddinxveen - Autoclub De Gouwe Rijders organiseert op donderdag 28 januari een kaartavondbij De Unie aan de Kerkweg-Oost 226. Aan vang 20.00 uur. Tijdens deze avond worden vier rondes gespeeld. Men hoeft geen lid te zijn van de vereni ging om mee te doen; iedereen is welkom: Waddinxveen - In wijkgebouw Het Zuidhonk wordt op zaterdag 30 ja nuari een bingo-avond gehouden. Er worden 8 gewone rondes ge speeld en een superronde. Tijdens de avond wordt een verloting ge houden. Aanvang 20.00 uur, zaal open 19.30 uur. Na de voorbereidende werk zaamheden in de loop van de week is er een kleine boortoren verschenen. Omdat de locatie aan de Moerkapelse Zijde te klein is om alle apparatuur en de woonverblijven van het leidinggevend personeel onder te brengen, zal de NAM-locatie aan het Westland hiervoor worden benut. Naar verwachting zullen de activitei ten drie tot vier weken in beslag ne men en de werkzaamheden zullen tus sen 07.00 en 22.00 uur uitgevoerd worden. Aanbiedingen geldig t/m 17 februari 1999 u kunt Pinnen Dorpsstraat 129 - Zevenhuizen - Tel.: (0180) - 63 12 51 Op 24 januari rond 16.45 uur is bij de Molenviergang (Molenweg) een auto te water geraakt. De 50-jarige bestuurder, afkomstig uit Zeven huizen, had links de berm geraakt en was vervolgens via een brug in het water terecht gekomen. Door dat de auto rechtop in het water terecht kwam, kon de bestuurder zelfstandig uit de auto komen. De man bleek veel te veel gedronken te hebben; hij had een alcoholpromil lage van 2,15 terwijl 0,5 maximaal is toegestaan. De man raakte niet ge wond. Zijn rijbewijs is in beslag ge nomen. Boskoop - Zondag 32 januari is er een koffieconcert in het Praathuis. Gitarist Diangelo Cicilia presenteert een solo-programma met gitaarmu ziek die stamt ui deze, bijna voorbij eeuw. Tot de componisten die hun muzikale stempel op deze eeuw heb ben gedrukt en van wie werk zal worden uitgevoerd, behoren Lucia no Berio, Toru Takemitsu en Federi- co Moreno Torroba. Diangelo Cicilia werd geboren op ura?ao. Hij studeerde gitaar bij Martin Kaay aan het Rotterdams Conservatorium en behaalde in 1997 het diploma Docerend Musi- ens. Hij is thans in de laatste fase van zijn studie bij Enno Voorhorst aan 'mt Koninklijk Conservatorium in Den Haag. Hij specialiseert zich in de ontemporaine muziek, waarbij hij ompositie en orkestratie studeer de bij Klaas de Vries en masterclas ss volgde bij David Starobin en nvid Russell. Intussen heeft hij al r,e malen de première mogen ge- 1 en van nieuw gecomponeerde gi taarmuziek. '!et concert begint om 11.30 uur. utree ƒ8,50 voor volwassenen, kin- eren hebben gratis toegang. Door Karin Jongkind Waddinxveen - Afgelopen zaterdag vond in het Anne Frank centrum de jaarlijkse carnavalsmiddag plaats voor senioren, georganiseerd door carna valsvereniging "De Gouweslobbers". Ongeveer honderd 50-plussers na men aan dit feest deel. Mede-organisator van het feest, Piet Rippe, voorzitter van de Katholieke Bond voor Ouderen (K.B.O.) opende de middag met een welkomstwoord. Hoogtepunt van de middag was de 'symbolische' overhandiging van de sleutel van Waddinxveen door burgemeester Jonkman aan Prins Snip van de Gouweslobbers. Het overhandigen van de sleutel is een gebruik van oudsher. De burgemeester 'treedt ten tijde van het carnaval (13 tot en met 16 februari) af'; Prins Carnaval regeert dan tijdelijk over de stad. Vooraf gaand aan de overhandiging van de sleutel sprak de burgemeester zijn waardering uit, over de manier waar op de Gouweslobbers dit 50+-evene- ment organiseert. In zijn speech sprak burgemeester Jonkman over het zin loze geweld, wat tegenwoordig plaats vindt. De aanloop naar het nieuwe millennium moet zijns inziens een stuk verbroedering teweegbrengen. Om die reden wil de gemeente Wad dinxveen in het jaar 2000 alle vereni gingen de kans geven door middel van een bijzondere activiteit een hoogte punt te beleven. De burgemeester zegde toe te willen praten over de terugkeer van een grote carnavalsop tocht, een activiteit die vroeger altijd plaatsvond, maar tegenwoordig niet meer toegestaan is. Carnavalsvereniging de GouWeslob- bers organiseert de 50+ middag onge veer twintig jaar. De laatste dertien keer gebeurde dat in samenwerking met de K.B.O., die de benodigde zaal ruimte regelt. De volksdansgroep voor ouderen uit Waddinxveen ver zorgt sinds enige jaren een optreden tijdens deze 50+- middagen. Daarom kregen alle leden van de volksdans groep de verenigingsmedaille van de carnavalsclub overhandigd. Ook Oma Schrijvers, grootmoeder van Prinses Esther van de Gouweslob bers, kreeg enkele onderscheidingen. "Zij is al zestien jaar actief betrokken bij de carnalvaJsmiddag en neemt vaak vele leeftijdsgenoten naar de feestmiddag mee.", vertelde Prins Snip tijdens de uitreiking van de me dailles. De carnavalsmiddag werd opgeluisterd met muziek van orga nist Adrie van Vliet uit Gouda. Bezoek vrijblijvend onze sfeervolle toonzalen y* ntwerpseweg 9 Gouda 4 :lefoon 0182 - 69 21 11

Hart van Holland | 1999 | | pagina 1