Het begin van uw wintersport Just do it Eerste N.K. tennis en squash voor boomkwekers Goede start najaarscompetitie De Nominatie Twee overwinningen en twee puntendelingen 125,- 195,- 12,50 Midden ifioskoop pagina 8 Hart van Holland/10 februari 1999 Wedstrijd Afsluiting Voetbal Badmintonvereniging Zevenhuizen LIFE TRIM FITNESS Prijs per keer Bewegingsstudio Afslankstudio Zonnestudio Beautysalon Nesse 32 a 2741 ES Waddinxveen Tel.: 0182-630660 Fax:0182-640970 E-mail: bodyculture@wxs.nl HET ADRES VOOR: Fitness, Bewegingsbanken, Warmte/afslankcabine, Afslanken d.m.v.: -Body Wrap -Dieptewarmte -Spierstimulator, Infraroodsauna, Diëtiste, Schoonheidsspecialiste Verantwoord zonnen (7 cabines) 3 ski-afdelingen 1 snowboard-afdaling 2 oefenhellingen - 3 skiliften Kindercarrousel vanaf 4 jr. Skischool Après Ski Skate cursus Privé lessen Bedrijfscursts| •Vrij skiën Arr. met andere sportel Het adres voor al uw (kleur) kopieën. Gespecialiseerd in het verzorgen van uw verenigingsclubblad. Van ontwerp tot eindprodukt. Copy-, pre-press- printingservice Sfeervolle Club voor veelzijdig sporten Wie wordt sporter van het jaar? /wuwvaajV c Door Karin Jongkind Boskoop - Sporting Club Midden Boskoop was de organisator van de eerste Open Nederland se Kampioenschappen Tennis en Squash voor boomkwekers, gehouden op zaterdag 6 februa ri. Het Sportcentrum is centraal gelegen in een gebied, waar voornamelijk tuinders en boom kwekers wonen. Veel van deze boomkwekers slaan regelmatig een balletje in de Sportclub. Op die manier kwamen Leo van Heemskerk en zijn vrouw Telea, eigenaren van het Sportcen trum, op het idee een onderlinge wedstrijd voor de boomkwekers te organiseren. Dit groeide uit tot de organisatie van het open Kampioenschap. Voor het tennis werden de boomkwekers Jan Rietveld, Peter van de Ho ven en Jan Ramp bereid gevonden de organisa tie op zich te nemen. Voor het squash nam Mickos Youssof, squashtrainer bij de Sport club, de wedstrijdleiding op zich. In totaal schreven vierentachtig boomkwekers zich in voor de tenniswedstrijden en deden er tien squashers mee. De tennissers waren ingedeeld in vier categorie ën: twee poules heren-dubbel en twee poules gemengd-dubbel (ingedeeld naar speelsterkte). Winnaars bij het herendubbel waren in de sterk ste categorie A. Nieuwesteeg en J. van der Voort, die in de finale wonnen van J. Spek en R. Zuidema met 9-6. J. Niesing en H. de Jong, waren in de andere herendubbelpoule te sterk voor het kop pel A.Konijn en H. Kompeer. Eindstand 8-6. Bij het gemengd-dubbel wonnen in de sterkste klas se R. van Tol en J. van Tol met 9-8 van A. Nieuwe steeg en A. Bulk. In de ander poule wonnen M. Grootendorst en P. van der Hoven met 11-9 van J. van der Hoorn en A. van der Hoorn. deelnemers bij hel squashen Bij het squashen eindigde R. Prins op de eerste plaats. Tweede werd F. Capteijn en als derde eindigde R. de Wit. Bij de dames won Y. Capteijn. Naast een beker voor de winnaars werden er ook aanmoedigingsprijzen uitgereikt. Er was een prijs voor de jongste deelnemer: Tim Geers (10 jaar) en twee aanmoedigingsprijzen. De aanmoedigingsprijs bij de dames ging naar Corrie van 't Woud. Corrie tennist nog maar kort maar hield ondanks veel nederlagen toch de moed erin. Bij de heren was de aanmoedigingsprijs voor Piet Trimp, wethouder van de gemeente Boskoop. De boomkwekers waren verheugd over de deelname van Trimp. Piet Trimp is in zijn rol als voorzitter van de Nederlandse Bond van Boomkwekers, kring Boskoop, nauw betrokken bij het welzijn van de Boskoopse boomkwekers. Na afloop van het kampioenschap vond er een groot feest plaats, met live muziek. Ook konden de sportieve boomkwekers zich tegoed doen aan een Indisch Buffet. Gezien de grote belangstelling zal het evenement volgend jaar wellicht een vervolg krijgen. Waddinxveen - Zaterdag 6 fe bruari konden alle geplande jeugdwedstrijden van v.v. Wad dinxveen doorgang vinden. F4 leek thuis tegen Jodan Boys, na de eerste helft op weg te zijn naar een grote nederlaag. Op het scorebord stond een 0-3 achterstand, maar daarna kwam het team ijzersterk te rug. Het leek zelfs nog in een gelijkspel te resulteren, maar de twee keer dat de Goudse keeper gepasseerd werd, was niet voldoende (2-3). De F2-spelers lieten in Haast recht zien waarom zij boven aan staan. Zij lieten geen spaan heel van die andere geel-zwar- ten en wisten tien maal te sco ren (0-1). E2 verloor thuis van Rohda'76 met 1-2. Ook El liet zien waar om het bovenaan staat en ver sloeg Nieuwerkerk in eigen huis met 0-8. D2 ging thuis ten onder tegen koploper Sportlust. De spelers gingen vol goede moed van start en na wat aftasten kon Robert Sloof, dankzij een, mooie pass van Daniel van Hat- tum, de eerste de beste aanval verzilveren. Sportlust kwam door twee afstandschoten op voorsprong. De tweede helft ging Waddinxveen op jacht naar de gelijkmaker, maar de vele aanvallen leverden geen doelpunten op. Toen Sportlust dat wel lukte, knapte er iets bij D2 en werd zelfs het nog 1-5. De M-junioren kregen het ster ke van CW Zwervers op be zoek. Deze ploeg had twee overwinningen in even zoveel wedstrijden geboekt en was ervan overtuigd in Waddinx veen een derde aan toe te voe gen. Beide teams hielden el kaar echter in evenwicht (0-0). Cl was zwaar gehavend door 5 blessures en kon het tegen Ro hda'76 niet bolwerken. Geluk kig kon dit team worden aange vuld met vijf verdienstelijke voetballers uit de Dl, maar dat was niet voldoende. Het werd een kansloze nederlaag (0-12). BI boekte zijn eerste puntje' tegen Be Fair (0-0). Wederom met aanvullingen vanuit de M- jun. en de Cl, werd ijzersterk geknokt voor dit puntje. De Al moest naar Nieuwkoop en kwam zonder punten terug (3-6). Na deze niet echt succesvolle zaterdag was het 's avonds de beurt aan de jeugdleiders, -trai ners, -scheidsrechters en -com missieleden om in de Dreef te strijden om de eer. In zes teams streden vele oude bekenden maar ook de jongere garde De zege was niet belangrijk, maar na afloop werd uitgebreid na gepraat over dat ene lobje, dat ene poortje, die mooi actie et cetera. Zevenhuizen - Afgelopen week is de najaarscompetitie van de NBB van start gegaan. B.V. Zevenhuizen doet dit jaar met vijf teams mee. Drie teams nemen deel aan de herencompetitie, één team aan de damescompetitie en één team aan de recrean tencompetitie. Heren team 1 komt dit jaar uit in klasse C. Vrijdag speelden zij de eerste wedstrijd thuis tegen Spijkenisse 1In de herencompetitie worden vier herenenkels gespeeld en vier herendubbels. Ted Hogerwaard ging als eerste heer van start. Het werd geen gemakkelijke partij. In de eerste set ging hij goed van start (15/8), maar in de tweede set kwam de heer van Spijkenisse goed terug(l 1/15). De derde set werd goed uitgespeeld (15/8). Joop Kooie was als tweede aan slag. In de eerste set kwam hij niet goed in zijn spel. Hoewel hij de tweede set nog goed terug kwam, kon hij de winst in de derde set niet meer naar zich toe trekken (3/15, 15/7,8/15). Vervolgens was het de beurt aan Carlo van Leeuwen. Hij speelde een spannende eerste set (15/14). In de tweede set bleef hij de betere en won overtuigend (15/12). Uiteindelijk werd het ook tijd voor Norbert Ladan om te enkelen. Hoewel hij met een 3-0 achterstand begon, werd het een vrij eenvoudige over winning (15/5, 15/1). Na de eerste vier partijen stond het 3-1 voor Zevenhuizen. Tijd voor de herendubbels. Joop en Ted speelden een spannende partij, maar wisten net niet te winnen (13/15,12/ 15). Voor Carlo en Norbert was het de eerste keer dat zij samen dubbelden. Ondanks dat speelden zij goed systeem. Een overdui delijke overwinning (15/10, 15/11). Tenslotte speelden Ted en Carlo gelijktijdig met Joop en Norbert voor de laatste (beslissen de) punten. Joop en Norbert speelden een prima eerste set, echter in de tweede en derde set raakten ze het ritme kwijt (15/ 11, 7/15, 7/15). Ted en Carlo waren ondertussen nog bezig en bepaalden op dat moment de eindstand. De eerste set was zwaar en werd door Spijkenisse gewonnen (13/15). In de tweede set knokten ze goed terug en wisten deze te winnen (15/13). De derde set bleek vervolgens eenvoudig (15/5). Heren team 1 won uitein delijk met 5-3 van Spijkenisse 1 TOESTELLEN OP LUCHTDRUK Een druk op de knop en uw trainings toestel is exact op u afgestemd. comfortabel en gebruiks vriendelijk vormt figuur en houding versterkt het spierstelsel Kwartaalabonnement IX per week trainen Kwartaalabonnement 2X per week trainen Twaalf verschil lende fitness toestellen om alle spiergroepen te trainen. De com binatievan eigen tijds design en doordachte func tionaliteit laat geen wens meer open: u stelt door middel van een druk op de knop de gewenste belasting gemakkelijk vanaf uw trainingsplaats in. Het functioneert door middel van een luchtdruk-systeem, zodat u geen traditionele gewichts- blokken meer ziet. BekGSCHENHOEK Rottebandreef 10 - 2661JK Bergschenhoek Tel. (010) - 522 07 55 - Fax: (010) - 5221139 Tu pens db VOOR JA A ES VA KAK GEZINSKORTIN 2 volwassenen 2 kinderen ƒ59; elk kind extra ƒ10,- Bredeweg 148 2761 KC Zevenhuizen Postbus 20 2760 AA Zevenhuizen Tel.: 0180-63 23 83 Fax: 0180-63 31 71 Mobiel: 0626-12 83 50 E-mail: just.do.it@wxs.nl www.trefzeker.nl Sporting Club ffoskoop Binnen en buiten tennis, squash, fitness: de keuze is aon Sporting Club Midden Boskoop biedt u al deze mogelijkheden voor sportief plezier. Gecombineerd met een zonnestudio, fysiotherapie en een heel gezellig café-restaurant. In een modern, nieuw sportcentrum dat centraal in de regio Boskoop/Waddinxveen ligt. Sporting Club Midden Boskoop: ook uw sportieve club Sportlaan 1, 2771 RW Boskoop, Telefoon 0172-21 17 10, Fax 0172-21 29 30 Naam: Gillian van den Berg Leeftijd: 27 jaar Woonplaats: Waddinxveen Vereniging: Zwem- en polo club Gouwestaete uit Wad dinxveen In 't dagelijks leven: Secreta resse bij een Auto Lease Bedrijf in Gouda Reden nominatie: Gillian is sinds haar vijfde jaar lid van Gouwestaete. Aanvankelijk al leen als lid van de zwemafde- ling, maar vanaf haar zesde doet Gillian ook aan waterpolo. Toen ze op zeventienjarige leef tijd in het eerste team van Gou westaete kwam en ook ge vraagd werd voor Jong-Oranje koos ze definitief voor waterpo lo. Met het eerste damesteam van Gouwestaete begon Gillian in de derde klasse. Het team werd een aantal malen kam pioen en speelt nu ongeveer zes jaar op het hoogste niveau. De eerste jaren in de hoofdklas se was handhaving het hoogste doel. Vier jaar geleden bereikte Gillian met haar team deplJ| offs. De jaren daarna »elj deze prestatie geëvenaat echter tot een kampic schap kwam het team niet. Sinds 1993speelt Gillian in® A-team van Nederland. Sam met teamgenoten Miifl Overdam, Francien LanW zen en Ellen van der Weijdeni Gillian afgelopen zondag j trokken naar Montreal v" een trainingskamp van dagen. Aansluitend speelP Nederlands Team een vooj"j reidingstoernooi op de tm Cup, het 'officieuze' Werf kampioenschap, dat ge% den wordt in mei. Gillian Ml naast werk en sport weinig 1 over voor andere hoOTj maar heeft dat graag 011 voor het waterpolo. Tips voor "De Nominatie" kan men meiden bij de sportredactie, telefoon 615899. e„ Eenmaal per seizoen wordt uit alle genomineerden een winnaar gexo J DEKA Sportprijzen uit Waddinxveen stelt een sportieve prijs voor beschikbaar.

Hart van Holland | 1999 | | pagina 8