LITI E Een bericht ingegeven door dankbaarheid VC Nesselande - Remote IT/Zwolle BERICHTE N INBRAAKBEVEILIGING! Ivan Mand Dirk Floris Potuijt Klaverjassen in De Boog Zondagmiddag voor verstandelijk gehandicapten B E V E1L131 ïl «3 E N 29.000 exemplaren Hart van]Holland/24 februari 1999 ^■DPr Competitiewedstrijd Zaterdag 27 februari a.s. 19.00 uur Familieberichten Opbaargelegenheid o.ö.: TEL. 0182-615055 begeleiding van uitvaarten (Uitvaartverzorging A.W. Broekema Belt u ons gerust, wij zijn ervoor. grafmonumenten ensierurnen pagina 3 Zevenhuizen-Moerkapelle Waddinxveen Boskoop I j/fl:wH i l-'D 3 t I Alarmsystemen vanaf ƒ1500,- incl. meldkameraansluiting Camera- en toegangscontrole-systemen BORG gecertificeerd technisch beveiligingsbedrijf Ingezonden voor eert grafts oeveitigmg Raadhuisstraat 9 2751 AT Moerkapelle tel. 079-5933656 fax 079-5932349 Deze advertentieruimte is beschikbaar gesteld door de Haij van der Wende advocaten te Rotterdam Zevenhuizen: Schoolstraat 18 UITVAARTVERZORGING Moerkapelle: Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Aula begraafplaats "Westhoge" Met eerbied en respect Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle ZUIDPLASLAAN 59 2743 CW WADDINXVEEN Vooraf regelen van uw dag en nacht directe hulp bu overlijden uitvaart mogelijk Na jaren van onwerkelijkheid en onzekerheid zijn wij gekomen tot de werkelijkheid dat het leven ten einde is van i 4 april 1947 28 september 1993 Wat onvoltooid was heeft U voltooid. Wij noemen de naam van Dick en onze herinneringen gaan naar hem uit. Nel, Suzanne, Maarten, Janette bfeburari 1999 Nel van Veen De Lente 54 2761VL Zevenhuizen De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats te Zevenhuizen. Uw schriftelijke medeleven vinden wij fijn. Dag en nacht bereikbaar en beschikbaar in de gehele Randstad Sinds 1994 een betrouwbare naam voor een stijlvol en persoonlijk verzorgde uitvaart. Geheel vrijblijvend en kosteloos alle gewenste informatie Opbaring in elk gewenst rouwcentrum of thuis met koeling Vriendelijke tarieven - kostenbegroting bij le gesprek 010-456 01 01 Albert Rousselsingel 36, 3069 MC Rotterdam-Zevenkamp ^-fijDENKTEKEN SPECIALIST 9 Voor een blijvende herinnering I rr,J^r?,te sortering van I in 'en en steensoorten I "ze toonzaal aanwezig. Zegwaartseweg 4A, 2712 PM Zoetermeer telefoon 079 - 341 62 27 Openingstijden: maandag t/m vrijdag l„, «.00 tot 17.00 uur l^dag van 10.00 tot 16.00 uur. Waddinxveen - Op vrijdag 26 februari is er een koppelklaverjasavond in buurtcentrum De Boog. Aanvang 20.30 uur. De zaal gaat om 19.30 uur open. Het inschrijfgeld bedraagt ƒ10,- per koppel. Iedereen is welkom aan de C. Huygenslaan 2. Waddinxveen - Op zondagmiddag 28 februari wordt in wijkgebouw Het Zuidhonk van 14.00 tot 16.00 uur en soos gehouden voor verstandelijk gehandicapten. Op deze middag wor den er spelletjes gespeeld, muziek gedraaid en andere activiteiten ge houden om met elkaar een gezellige middag te hebben. Inbraak in auto: Op 16 februari is tus sen 20.00 en 23.00 uur ingebroken in een auto die geparkeerd stond aan de Strandweg. Het slot van het linkerpor tier werd geforceerd, en uit de auto wordt een autoradio/cdspeler ver mist. Aanhouding wegens mishandeling: In de nacht van 20 op 21 februari om streeks 3.00 uur is een 16-jarige inwo nervan Capelle aan den IJssel mishan deld in een horecagelegenheid aan de Zuidplasweg. Het slachtoffer is voor behandeling van een gescheurde lip overgebracht naar het Usselland Zie kenhuis. Een 19-jarige Waddinxvener is aangehouden op verdenking van de mishandeling. Hij werd op de Zuid plasweg aangehouden. De politie maakt proces verbaal op. Diefstal kratten frisdrank bij bedrijf. Op 22 februari rond 11.45 uur zij n van een bedrijf aan de Zuidplasstraat in Moer kapelle vijf kratten frisdrank gestolen. Een ongeveer 35-jarige blanke man met donkerblond haar is met zijn wit te Ford Fiësta het terrein opgereden, waarna hij de kratten in zijn auto laad de en wegreed. Inbraak in woningen: In de nacht van 19 op 20 februari is een inbraak ge pleegd in een flatwoning aan de Win gerd. Een raam bij de achterdeur werd geforceerd, en de hele woning werd doorzocht. De buit bestond uit een videorecorder, televisie, cd's en een computer. Op 21 februari is ingebroken in twee woningen aan de Sterrenlaan. In beide gevallen zijn de inbrekers vermoede lijk via een raam in de woning geklom men. Eenmaal door het keukenraam te forceren, en in het andere geval via een raam op de eerste verdieping. Uit de ene woning worden een stereoto ren en twee tassen vermist. Uit de andere woning worden onder andere een computer en een televisie ver mist. Hennepkwekerij opgerold: In de vroe ge ochtend van 22 februari is na een tip een inval gedaan in een schuur aan de Henegouwerweg. Op de zolder van de schuur trof de politie een profes sionele hennepkwekerij aan. Rond 7.00 uur viel de politie binnen in de schuur, waar een kleine 1500 plan ten werden aangetroffen. Deze zijn voor vernietiging afgevoerd. De totale waarde van de planten wordt geschat op 1 tot 1,5 ton. Daarnaast was op de zolder professionele apparatuur aan wezig, zoals assimilatielampen en waterpompen. Deze apparatuur is ook in beslag genomen, en zal even eens worden vernietigd. Er zijn geen aanhoudingen verricht, en het is nog onduidelijk of de eigenaar van de schuur op de hoogte was van de kwe kerij. Aanrijding met gewonde: Op 22 februa ri rond 15.30 uur heeft een aanrijding plaatsgevonden op de Juliana van Stolberglaan. Een 13- en een 15-jarige jongen, beide afkomstig uit Waddinx veen, fietsten over de Juliana van Stol berglaan in de richting van het Konin gin Wilhelminaplein. Achter hen reed een 26-jarige automobiliste uit Wad dinxveen. De 13-jarige jongen is ver moedelijk opeens linksaf geslagen, waarbij hij geschept werd door de auto. Hierbij liep de jongen een gebro ken been op. Hij is per ambulance overgebracht naar het Groene Hart Ziekenhuis. De politie is op zoek naar getuigen van het ongeval. Aanrijding met dodelijke afloop: Op 18 februari heeft op de Alphenseweg een aanrijding met dodelijke afloop plaatsgevonden. Daarbij is een 28-ja- rige man uit Alphen aan den Rijn om het leven gekomen. De man zat in een personenauto, en reed achter een aantal andere auto's. Hij kwam uit de richting van Alphen aan den Rijn. Uit de tegenoverge stelde richting kwam een vrachtauto met daarin een 54-jarige man uit Sint Willebrord. De personenauto week plotseling uit naar links, waarschijn lijk met de bedoeling in te gaan halen. Hierbij heeft hij vermoedelijk de vrachtauto niet op tijd gezien. Een aanrijding was het gevolg. De vracht wagen kwam in de berm terecht, en moest worden getakeld. Dit nam veel tijd in beslag, en de weg werd voor langere tijd afgesloten. Snelheidscontrole: Tussen 19 en 21 fe bruari is een snelheidscontrole ge houden op de Alphenseweg in Bos koop. Ongeveer 785 voertuigen reden te hard, wat neerkomt op 1,65% van de passanten. De hoogst gemeten snelheid was 100 km/u, terwijl 50 km/ u is toegestaan. mm mm numm MM - 1 'W| mmmj mum m Het jaar 1997 was voor een aantal armen van de "stad" Jequitinhonha (Brazilië) een belangrijk jaar, want dankzij de inspanningen van Hazers- woude konden er 32 huisjes gebouwd worden. Trouwens niet alleen Hazers- woude, er waren ook weldoeners van buiten dat dorp. Georganiseerd wer den onder andere een kaartavond, een skeelerwedstrijd over 100 kilome ter en er kwam een aantal giften bin nen. Bovendien was er de verdubbe ling door het Ministerie voor Ontwik kelingssamenwerking. Inmiddels zijn de huisjes bewoond. Zij worden beheerd door een al be staande en solide stichting, waardoor de duurzaamheid van het project wordt gewaarborgd. Omdat te voorzien was dat er een aantal kinderen zou komen te wonen, voor wie geen andere recreatiemoge lijkheid bestaat, wordt er op dit mo ment (februari 1999) een speeltuin aangelegd, dankzij het project van de kinderen van de Engelbewaarderspa rochie. Ook de opbrengsten van dit project worden verdubbeld door het ministerie. Dit project is echter nog niet afgerond. Volgens de verstrekte opgave van daar, wonen er in 15 van de 32 huisjes vijf of meer personen (in 4 wonen er acht, in 2 zelfs negen); in tien andere huisjes wonen er tussen de drie en vier personen. Omdat het voor de hand ligt dat deze getallen wel de gemiddelden zullen blijven, is het nu zaak vijftien huisjes uit te breiden met twee kamertjes en tien huisjes met één kamertje. Vanaf het begin is er rekening mee gehouden dat de huisjes uitgebreid kunnen worden. Het is een werkwijze die veel in Brazilië wordt toegepast: eerst het bouwen van een klein huisje met alle voorzieningen van water, licht, toilet en douche - dan zijn de mensen al even geholpen - en daarna kijken welke huisjes eventueel uitge breid moeten worden. De huisjes zijn gebouwd op één rij, met voldoende ruimte erachter om kamertjes bij te bouwen. U ziet hieronder een foto van een rij huisjes, bewoond en wel. Nu zijn we bezig te sparen om de huisjes te kun nen uitbreiden. (Hiervoor is een bank rekening geopend bij de Rabobank: 3753.60.433 ten name van "R.K. Missie in Brasil, inz. Jequitinhonha"; Dorps straat 248, 2391 CK Hazerswoude- Dorp.) Namens de bewoners van de huisjes bedank ik allen die meegeholpen heb ben om ze te kunnen bouwen. Het is voor 32 gezinnen (nu in totaal 162 personen) een grote vooruitgang en een permanente financiële hulp, om dat zij nu het weinige dat zij eventueel verdienen kunnen gebruiken voor andere noodzakelijke levensbehoef ten. Dank u wel!! (Volgend jaar hoop ik - bij leven en welzijn - er een bezoek te kunnen brengen.) E.A.M. Lau ofm Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Hazerswoude-Dorp, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 e-mail: hartvanhoIland@tref.nl Advertenties Mario Mezas Redactie Algemeen Silvia Markus Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Slui ti ngsterm ijn ad verten ties: Maandag 12.00 uur. Kant-en klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 13.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprake lijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: Netwerk VSP telefoon 070-3209898

Hart van Holland | 1999 | | pagina 3