DOOVE bij Oactylo. Selektvracht Zevenhuizen 0 PARTTIME PAKJESBEZORGERS AVONDBESTELLERS MAILBEZORGERS E.L.M. BLEISWIJK B.V. ROLSTOELEN Administratief medewerk(st)er allround t.b.v. afdeling service/planning parttime medewerkers/sters gemotiveerde invalkracht TOPVERKOPERS actylo ihüshi "vr randstad uitzendbureau pagina 12 Hart van Holland/21 april 1999 Doove Rolstoelen Is al meer dan 30 jaar een toonaangevend bedrijf op het gebied van de rolstoel- en revalidatietechniek. Wij leveren rolstoelen en revalidatiehulpmiddelen voor mensen die door hun handicap beperkt zijn in hun bewegingsvrijheid. Verder zijn wij gespeciali seerd in het aanpassen van deze hulpmiddelen aan de persoonlijke wensen van onze cliënten. Wij zijn op korte termijn op zoek naar een enthousiaste collega voor de functie van: Je bent tussen de 25 en 35 jaar. Je hebt een opleiding op minimaal MBO-niveau en kennis van Word en Excel. Je werkt op ons kantoor mee in een team van 7 collega's die met elkaar de gehele orderadministratie behandelen. Je neemt op de serviceafdeling de reparaties aan van onze cliënten, maakt de werkbonnen, stelt een planning op voor de servicemonteurs en zorgt bij spoedgevallen voor een adequate oplossing. Telefonisch contact met cliënten en toeleveranciers, bestellin gen opstellen, levertijden controleren, archiveren etc. behoren tot de dagelijkse werkzaamheden. Dit is een zelfstandige functie voor 40 uur per week. Heb je serieuze interesse in deze vaste baan, schrijf dan een korte handgeschreven brief met CV naar Doove Rolstoelen, t.a.v. Marion Koers, Coenecoop 750, 2741 PW Waddinxveen zoekt: Voor enkele dagen per week. di., woe. en do. vanaf ±16.00 uur en zat. ochtend. Voor het bezorgen van geadresseerd drukwerk. Voor alle banen geldt: eigen auto aantrekkelijke verdienste officiële betaling Reageren kan tussen 9.00 en 17.00 uur: 0180-633805 trekkers - werktuigen Wij zijn een mechanisatiebedrijf en houden ons bezig met verkoop en reparatie van tractoren en div. machines voor land- en tuinbouw, grondverzet en industrie. Wij vragen een FULLTIME MONTEUR LANDBOUWTRACTOREN /-WERKTUIGEN M/V Wij zoeken: Iemand met ervaring; bereidheid tot overwerk; zelfstandig kunnen werken; bekendheid met de branche is een pré. Wij bieden: een goed salaris; een moderne werkplaats; zeer afwisselend werk in een gezellig team. Wilt u meer informatie, dan kunt u na 19.00 uur bellen naar W. v/d Vendel, tel. 079-5932720. Uw schriftelijke reactie met C.V. kunt u sturen naar E.L.M. Bleiswijk, Postbus 3, 2665 ZG Bleiswijk t.a.v. dhr. W. v/d Vendel. E.L.M. Bleiswijk b.v. Kruisweg 17 2665 HA Bleiswijk tel. 079-5932440 SCHOONMAAKSERVIQE BV AR0 SCH00NMAAKSERVICE B.V. zoekt twee enthousiaste voor een object in Moerkapelle (omgeving Ambachtstraat) vijf ochtenden per week Tevens zijn wij op zoek naar tijdens de vakantieperiode voor in de schoonmaak Tijden en dagen in overleg Int. telefonisch tussen 11.00-18.00 uur: tel. 0172-211368 vragen naar Karin van Beek parttime-medewerker (+20 uur in de week) De Amerikaanse meubelreus Seats and Sofas heeft vestigingen in Assen, Drachten, Deventer, Capelle aan den Ussel, Eindhoven, Hengelo, Maassluis, Sliedrecht en Zoetermeer. Voor ons filiaal in Zoetermeer zoeken wij Zoek je een afwisselende baan met een prettige teamsfeer, een gedegen interne opleiding, uitstekende arbeidsvoorwaarden en een dynami sche werkomgeving? Bel dan dinsdag 27 april met Paula Veenstra en maak een afspraak: 0184-434 860. PARTTIME KAPSTER üvji] voor minimaal 8 uur per week FULLTIME KAPSTER (MAhl voor 38 oor per week TELEFONISTES PARTTIME/FULLTIME M/V INPAKKERS/PRODUCTIEMEDEWERKERS M/V Werken na of juist tijdens schooltijd! m/v Fleurein is een onderneming te Bleiswijk, die veel bloem stukken levert aan met name de horeca. Wij zoeken op korte termijn een Hoofdtaak is het bezorgen van de bloemstukken bij de opdrachtgevers. Op termijn is het wenselijk dat de medewerker zich ont wikkelt tot iemand, die: de contacten met opdrachtgevers onderhoudt; mee kan werken in de bloembinderij; breed inzetbaar wordt in het bedrijf. Wij vragen een man of vrouw die: in de bestelbus de bloemen kan bezorgen; flexibel met zijn tijd kan omgaan; weet hoe met klanten moet worden omgegaan; affiniteit heeft met decoratie, wellicht bloembinder is. Schriftelijke sollicitatie voor 28 april aanstaande aan Fleurein, t.a.v. dhr. B. van de Water, p/a Postbus 338, 2740 AH Waddmveen A Giant Take-away 1 DAMES- EN HERENKAPSALON Your line is een kleine en gezellige dames-en herenkapsalon in Benthuizen. Wij mogen ons gelukkig prijzen dat wij klanten hebben vanuh de wijde omgeving. Wij willen door de toene mende drukte onze werkwijze nog beter laten aansluiten op de wensen van onze klanten. Onze openingstijden willen wij uitbreiden en daarom zoeken wij met spoed enthousiasteen deskundige collega's De dagen en werktijden zijn in goed overleg met ons bespreekbaar. Vind je het leuk om enkele uren in de weekot als fulltimer aan de slag te gaan bel of schrijf dan snel voor een afspraak. Sollicitaties worden' vertrouwelijk behandeld. Dorpsstraat 56 2731 AR Benthuizen (079) 341 25 27 Vraag naar Carol of Diane. b.g.g. na 18.00 uur; (079) 331 20 68 Wij zijn op zoek naar de volgende kandidaten: Voor een bedrijf in Waddinxveen zoeken wij service-1 gerichte kandidaten. Bent u flexibel inzetbaar en li u een goede telefoonstem? Dan hebben wij een leute baan voor u. De Paashaas is net weg en Sinterklaas komt er nog niet aan, maar de voorbereidingen moeten al getrof fen worden. Daarom zijn wij op zoek naar kandido- I ten voor een marsepeinverwerkende fabriek. Wilt u fulltime of parttime aan de slag? Bel dan snel of kom langs voor meer informatie. Kijk voor meer vacatures naar NieuwsTV Gouda, teletekstpagina 645. Bel meteen voor meer informatie of kom langs bi j Dactylo Uitzendburo in: Waddinxveen, 0182-630877. Zuidkade 18a. Dat kan bij een gezellig bedrijf in Waddinxveen! HetgaetorTI verzamelen van orders, je moet hierbij denken aan boodschappen in het groot. Je kunt hier voor minimaal 2 avonden per week a^ de slag van 16.00 tot 20.00 uur of voor minimaal 3 ochtenden 8.00 tot 12.00 uur. Er zijn ook mogelijkheden om fulltime te werken. Wil je meer weten, bel gerust! Informatie bij Saskia van Elteren, tel. (0182) 63 06 32, Waddinxveen, Nesse 34a.

Hart van Holland | 1999 | | pagina 12