Gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle 00oo De brug naar werk in de regio AFVAL APART: UITZENDBURO m Raadhuisplein 39 - 2914 KM Nieuwerkerk a/d IJssel - Tel. 0180 - 393 555 Aanvragen en ontwerp-beschikkingen Wet Milieubeheer Zorg voor een geldig reisdocument Jeugd- skatevoorzieningen Aanmelding kranslegging Nationale Herdenking V°0R NAGENOEG ALLE VACATURES GELDT DAT EEN OPZEGTERMIJN GEEN PROBLEEM IS. Voor meer informatie over de inhoud van bovenstaande of andere functies, kunt u contact opnemen met: Hart van Holland/21 april 1999 Pagina 5 Een beter milieu begint bij jezelf Cliëntadviseur Allround DTP-er Assistent Accountant Administratief medewerker/ster Commerciële Afdelin Administratief medewerkers OVERIGE VACATURES ZIJN: Opperman Magazijnmedewerkers Gerberakwekerij medewerkers Hoveniers/ Groenvoorzieners Grondwerkers Slopers Dakbedekkers Medewerker Facilitaire Ondersteuning Horecamedewerkers let hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, hiertoe Lachtigd door het college van burgemeester en wet- Kouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, laakttervoldoening aan het bepaalde in artikel 3.19 van |eAlgemene Wet Bestuursrecht bekend, dat hij voorne lens is op de volgende aanvragen positief te beschikken: „,iMöhle Transport en Zn. V.O.F., om een vergunning ingevolge de Wet Milieubeheer voor het oprichten en in I .verking hebben van een transportbedrijf, gelegen aan net adres Nijverheidscentrum 2 te Zevenhuizen deheerW.A. Sanders, om een vergunning ingevolge de Wet Milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een boomkwekerij, gelegen aan het adres Bredeweg 46 te Moerkapelle Jandeze vergunningen zijn voorschriften verbonden, die lodig zijn ter bescherming van het milieu. eaanvragen, de ontwerp-beschikkingen en andere ter lake zijnde stukken liggen ter secretarie van de gemeente Jevenhuizen-Moerkapelle, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 Ie Zevenhuizen, ter inzage en wel vanaf donderdag 22 Lil 1999 tot en met vrijdag 21 mei 1999, elke werkdag van 1,30 uur tot 12.00 uur (inzage van de stukken buiten bovengenoemde tijden is mogelijk na telefonische af traak) en na afloop van bovengenoemde termijn tot het linde van de periode waarbinnen beroep kan worden Ingesteld tegen het geven van de gevraagde beschikking. I/oor nadere informatie of voor het maken van een af braak kunt u contact opnemen met mw. L. Smits, tele foonnummer 0180-637732). gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerp-beschik- lingen kunnen tot en met vrijdag 21 mei 1999 schriftelijk lij het college worden ingebracht, legene, die schriftelijke bedenkingen inbrengt, kan ver toeken dat zijn persoonlijke gegevens niet bekendge maakt worden. Gedurende de bovengenoemde termijn bestaat desge vraagd voor een ieder gelegenheid tot een gedachtenwis- seling over de ontwerp-beschikkingen. Daarbij wordt de gelegenheid gegeven gemotiveerde mondelinge bedenkingen tegen de ontwerp-beschikkin gen in te brengen. Na afloop van deze termijn blijft de aanvraag en de daarbij behorende stukken, alsmede de eventueel nog te ontvan gen aanvullingen, voor een ieder tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvragen, ter inzage liggen. Zorg dat uw reisdocument altijd geldig is. Uw reisdocu ment is alleen te gebruiken als legitimatiebewijs als het geldig is. Reizen met een verlopen reisdocument is niet meer toegestaan ook niet binnen Europa. U kunt kiezen uit een paspoort (f 110,of een Europese Identiteitskaart (f 37,25). Altijd het oude document en /of het document waar u ingeschreven staat meenemen en twee recente goedgelij- kende pasfoto's. Wacht niet tot het laatste moment met het aanvragen van een reisdocument. Reeds geruime tijd leeft er bij de jeugd in zowel Zevenhui zen als in Moerkapelle de wens een aantal skatevoorzie ningen te realiseren. Mede in overleg met de Stichting Jeugd- en Jongerenwerk Midden-Holland zijn hiervoor plannen ontwikkeld, waarbij tevens aan de orde is de verplaatsing van de voetbal- c.q."basketbalvoorziening achter de woningen aan de Staringstraat in Zevenhuizen, alsmede de aanleg van een rolschaatsbaan in Moerkapel le. Overigens zal met betrekking tot de herinrichting van het veld achter de Staringstraat nog nader met de desbe treffende omwonenden worden overlegd. In Zevenhuizen zullen de plannen gericht zijn op de lokatie aan de Leliestraat en met name het trapveldje naast de sportvelden. In Moerkapelle zijn de voornemens gericht op de inrich ting van voorzieningen rond het dorpshuis "Op Moer". Tevens is nog in onderzoek in hoeverre in deze woonkern nog andere lokaties geschikt zijn. De plannen zullen worden besproken in de vergadering van de commissie I op 26 april aanstaande. Voorts zullen ten behoeve van omwonenden en overige belangstellenden op 28 april daaraanvolgend nog aparte inspraakronden worden gehouden. De direct omwonen den zullen hiervoor apart worden uitgenodigd. Op 4 mei aanstaande vindt bij het herdenkingsmonument aan de Dorpsstraatte Zevenhuizen de Nationale Herden king plaats. Organisaties, verenigingen, instellingen en inwoners worden in de gelegenheid gesteld om bij het monument aan de kranslegging deel te nemen. Aanmel ding voor de kranslegging kan tot en met 29 april plaatsvinden bij de heer L.R. van Vliet van de sectie Welzijn, tel. 0180-637737. Voor een bank in Nieuwerkerk a/d IJssel zoeken wij een allround en fultime: De juiste kandidaat heeft een afgeronde opleiding op MBO niveau en beschikt over een actieve verkoopgerichte houding, goede commerciële eigenschappen en is servicegericht. Tijden: 08.30-17.00 uur Deur: onbepaalde tijd met uitzicht op een contract. Voor een drukkerij te Zevenhuizen zoeken wij per direct een fulltime: De werkzaamheden bestaan o.a. uit het indelen en opstellen van advertenties, het voorbereiden van brochures en periodieken met Apple Macintosh. De juiste kandidaat beschikt over een grafische opleiding en uitstekende beheersing van de Nederlandse taal, met kennis van Page-maker, Free-hand en Quark X-Press. Tijden: 08.30-17.00 uur Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op een contract. Voor diverse accountantskantoren in de regio zoeken wij: De werkzaamheden bestaan o.a. uit het samenstellen van jaarrekeningen en het verzorgen van tussentijdse rapportages en aangiften. De juiste kandidaat beschikt over minimaal een MBA diploma, affiniteit met automatisering en gevoel voor humor. Tijden: 08.30.00-17.00 uur Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op een contract. Voor een groothandel in onderdelen te Nieuwerkerk a/d Jssel zoeken wij een fulltime: ^duizendpoot ter ondersteuning van de afdeling inkoop, retverzorgen van correspondentie, archiveren, invallen bij zrekte van de telefoniste. De juiste kandidaat heeft ervaring met Word. Kennis van Engels, Duits en Frans in een pre. j/ten; 08.30-17.45 uur uur: onbepaalde tijd met uitzicht op een contract. Voor diverse organisaties in Nieuwerkerk a/d IJssel en omgeving zoeken wij fulltime en parttime: Voor alle vcacatures geldt bij voorkeur een opleiding MEAO BA/BE of MBA en kennis van geautomatiseerde systemen. De taken binnen deze vacatures variëren van beginnend tot gevorderd niveau. Tijden: 08.30-17.30 uur Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op een contract. ANIMO Uitzendburo

Hart van Holland | 1999 | | pagina 5