EBl A Hart van Holland/30 juni 1999 pagina 13 Drie nieuwe attracties in Warner Bros Movieworld Vijftien jaar C.B. Auto's in Alphen a/d Rijn Amusement voor iedereen Een compleet avondje uit voor jonge mensen, oude mensen, alleenstaanden, families, verenigingen en bedrijven Het 'buitengevoel' begint bij EuropaTuin Moons Revak: specialist in ruitersport en bedrijfskleding IÉ^IIILA^URANTli^Kn ispott Ongelukje?? Ziekte?T Prettig dat de vakantie iets duurder wore Pretpark Warner Bros Movieworld in Bot- trop-Kirchhellen in Duits land is uitstekend geschikt vooreen dagje uit. Dit jaar zijn er drie nieuwe attrac ties aan het park toege voegd. Achtervolging Uit de plattegrond blijkt dat alles goed is te over zien. Wie nog even de nieuwe houten achtbaan Wild Wild West in wil om van dertig meter hoogte de diepte in te razen, kan weer in een paar minuten naar de andere attractie aan de andere kant van het park. Eenentwintig rij dende en draaiende at- Jracties, waaronder ^bijvoorbeeld Gotham ^City, de stad van .Batman: je maakt een adembenemende achtervol ging mee. Gelukkig wel in een computergestuurde vluchtsimu lator. Speciale kinderattracties en bijvoorbeeld activiteiten als het Cartoon Theater waar je de tekenfilmhelden van Warner Bros in levenden lijve kunt ont moeten én de nieuwe attractie LooneyTunesTeaparty, waarde kleintjes worden uitgenodigd voor de thee zonder dat ze we ten wat er gaat gebeuren. Hollywood Bij de attractie Movie Magic krijg je een kijkje in de truken- doos van Hollywood. Medebe zoekers spelen de rol van stunt man en -vrouw. In een half uurtje bezoek je een paar studio's en zie je allerlei filmsituaties 'live' op maar een paar meter af stand. Vlammenzee In de nieuwe attractie Rid dler's Revenge. 'Reven ge', oftewel wraakgevoe lens,.hou je er nog nét niet aan over. Wel een com pleet omgekeerde maag en een goed overzicht over het park, want je gaat ruimschoots de hoogte in. Gelukkig zit je stijf in de beugels als je vijf keer over de kop gaat. Slechts een kleine greep was dit uit het uitgebreide aanbod aan attracties in WBM. (bron: Reisvakblad) Voor meer informatie: Reisburo De Zwaluw in Zevenhuizen. Alphen a/d Rijn - Wie op zoek is naar een goede, betaalbare, gebruikte auto, doet er goed aan een bezoek te brengen aan C.B. Auto's aan de Kalkhovenweg 17. Ditautobedrijf vierde onlangs zijn vijftienjarig bestaan. Onder de enthousias te leiding van Jacqueline en Cock Boot, heeft C.B. Auto's inmiddels een goede naam opgebouwd. En terecht, want bij C.B. Auto's krijgt u waar voor uw geld. Een vrienaélijke ontvangst, ruime keus, goede service en een scherpe prijs maken C.B. Auto's tot een gerenommeerd autobedrijf, waar u op een plezierige en deskundige manier geholpen wordt. Alleauto's staan buiten opgesteld en zijn zowel overdag als 's avonds te bekijken. Op het terrein staan gemiddeld tachtig tot honderd middenklassers in prijs variërend tussen vijfduizend en twintigduizend gulden. Auto's in de prijsklasse tot ƒ7.500,- krijgen een servicebeurt en drie maanden garantie mee. Voor auto's boven dit bedrag geldt dat er een zogenaamde Bovag-garantie-pas wordt uitgegeven. Deze pas zorgt onder andere voor een gegarandeerde kilometers tand. C.B. Auto's onderscheidt zich op meer terreinen van anderen: geen afleveringskosten en indien er gedurende de garantieperiode onderhoud aan de auto nodig is, wordt kosteloos een leenauto meegegeven. C.B Auto's is makkelijk te bereiken via de ringweg om Alphen a/d Rijn (richting Amsterdam, vlak voor afsplitsing naar Amsterdam centrum Alphen a/d Rijn aanhouden; bij de derde verkeerslichten rechtsaf en deze weg uitrijden tot u bij C.B. Auto's komt). C.B. Auto's is telefonisch te bereiken oncfer telefoonnummer 0172-420999. Quality Bowling Partycentrum Alphen bruist al 25 jaar van de activiteiten. Zo organiseert zij bijvoorbeeld regelmatig Mexicaanse avonden waar u zelf op originele wijze Sombrero- of steengrilltof smult van een heerlijk Mexicaans warm en koud buffet. Natuurlijk hoort bij zo'n Zuid-Amerikaans eetfestijn 'levende' Mexicaanse muziek. Twee of meer Mexicaanse muzikanten tokke len vrolijk op hun akoestische gitaren de mooiste Mexicaanse liedjes bij u aan tafel. De oerknusse barbecuekuilen vallen ook steeds in de smaak bij de gasten om gezellig meteen groepje te barbecuen of steengrillen, evenals het gourmetten en, misschien minder bekend, het keramisch glas-grillen. Verder kan er romantisch gedineerd worden van twee tot tweeduizend personen! Iedere zondagavond is het Single-feest bij het bowlingcentrum in Alphen aan den Rijn. Al bijna acht jaar komen alleenstaanden uitae regio naar ae Single- Club voor een gezellig dansontmoetinasavond met iedere week live-muziek. Andere succesvolle activiteiten zijn het 55+-bowlen op maandag- en dinsdag middag, het huisvrouwenbowlen op dinsdagochtend en de leuke kinderpar ty's met discobowlen en kinderdisco met rook, blacklight, lightshows en schminken. Iets gezelligs organiseren met de familie? Een leuk personeelsuitje? Kom naar Bowling Alphen om vrijblijvend een passend programma te bespreken! In de maanden juli en augustus is er als vanouds een leuke zomeractie: een kuur bowlen, het tweede uur gratis. Wel graag reserveren: 0172-493100.,'' worden verkocht. Sinds vijf Boskoop - Familiebedrijf Moons startte zo'n dertig jaar geleden met een kwekerij aan het Rijneveld. In de loop der jaren groeide het bedrijf uit tot een compleet tuincentrum, waar behalve tuin- en kamerplanten ook ge reedschappen, tuinmeubelen en woonaccessoires jaar is Moons aangesloten bij Europatuin; een landelijke organisatie met een gezamenlijk inkoopbeleid. Dankzij de formule van Europa- tuin kunnen onder andere aantrekkelijke prijzen worden gehanteerd, waar de klant direct van profiteert. Omdat EuropaTuin Moons uitsluitend vakmensen in dienst heeft met kennis en ervaring, heeft het bedrijf een vertrouwde naam in de regio opgebouwd. Men kan er terecht met alle vragen op tuingebied. Omdat het publiek tegenwoordig goed op de hoogte is van de laatste woontrends, is het assortiment hier geheel op afgestemd. Ditkomt vooral naar voren op de afdeling kamerplanten, die heel wat trendy soorten kent; momenteel is de vetplant zeer populair! Wat de tuinmeubelen betreft is dè trend teakhout. Een houtsoort dat schitterende eigenschappen heeft om gebruikt te worden voor tuinmeubels. Het is duurzaam, splintert niet en krijgt van nature een schitterende platinum-grijze tint. Kunststof is door het gebruik van nieuwe materialen, modellen en kleuren ook actueel. Ook vindt men bij EuropaTuin Moons een uitgebreide sortering tuinhout, bestratingsmate rialen en potterie-afdeling. Na de zomer zal het bedrijf zich voorbereiden op de laatste kerst van deze eeuw. De kerstshow van EuropaTuin Moons belooft dit jaar groter en spectaculairder dan ooit te worden! EuropaTuin Moons, Rijneveld 86 Boskoop, telefoon: 0172-2161 14. G°uda - Revak is sinds l ,1 gevestigd op de TOek van de Stoofsteeg en "e Zeugstraat in Gouda; een zaak gespecialiseerd j" ruitersport en bedrijfs kleding Met veel plezier worden er deskundige adviezen gegeven door V a Hakker, eigenares- fe van Revak, en llona, "dar rechterhand. De bedrijfskleding is modern en goed van snit. Voor de zorgsec tor is er volop keuze uit moderne modellen, in traditioneel wit of wit met een kleurig accent. Nieuw zijn de witte stretchbroe ken voor verplegend personeel. Dat betekent een belangrijke ver betering van het draagcomfort. Ook koks en andere werknemers binnen de horecasector kunnen bij Revak slagen voor hun be drijfskleding. De uitstraling van een bedrijf of instelling kan heel bepalend zijn voor vertrouwen in de zorg of succes bij de onder neming. Mooie bedrijfs kleding is daar een onder deel van: Revak kan voor elke ondernemer of instel ling op professionele wij ze advies geven over dit aspect. Op het gebied van de rui- tersport is Revak ook heel selzijdig. De liefhebber van paarden en pAari sport komt ogen t^o! Rijbroeken, bijpassei bovenkleding, rijlaarzen en veiligheiascaps zijn in vele soorten en maten ver krijgbaar. De artikelen die nodig zijn voor de verzorging van een paard, zoals poetsspul len, halters, hoofdstellen en ook snoepjes zijn ver krijgbaar bij Revak. De vele leuke 'paarden' ca deauartikelen geven aan dat Revak een populaire zaak is om een presentie aan te schaffen voor de echte paardenliefhebber. Daarbij kan ook op het gebied van de paarden sport een goed advies gegeven worden over de veiligheid en de nood zaak van goede kleding en het dragen cap. Zevenhuizen - Voor de meeste vakantiegangers eindigt de vakantie net zoals die begonnen is: gezond van lijf en leden. Toch is er elk jaar een ruime hoeveelheid vakan tiegangers die gebruik moet maken van een hulp dienst of medische hulp nodig heeft tijdens de va kantie. Een goede reisver zekering kan een hoop el lende besparen. Ten op zichte van de gemiddelde vakantiebesteding is een goede reisverzekering een minimale investering voor maximaal gemak. JHet eerste waar men over het algemeen aan denkt als het gaat om een reisverzekering is de dekking van waardevolle spullen bij ver lies of diefstal. Een veel gehoor de opmerking is dat deze vaak 'voor niets' wordt aangegaan en dat 'ie daar beter een ijsje voor kunt kopen'. Degenen die echter in het buiten land dermate ernstige klachten kregen dat zij terug vervoerd moesten worden of opgenomen moesten worden in het zieken huisweten mee te praten over het belang van een goede verzeke ring. En dat hoeft allerminst een levensbedreigende situatie te zijn. Een in het buitenland opge lopen hernia kan er al voor zor gen dat de patiënt liggend per vliegtuig terug naar Nederland moet. De kosten voor zo'n trans port, vaak met medische begeleiding, zijn bijna niet te overzien. Arjan de Bakker van Per- dijk Assurantiën is specia list op het gebied van va kantieverzekeringen. Als voorbeeld van zinvolle verzekering haalt hij de afgelopen wintersportpe riode aan. Heel wat men sen zijn wegens de weers omstandigheden gehol pen met de terugreis of zijn langer dan verwacht op hun vakantiebestem ming gebleven. Toch pret tig als daar een goede verzekering tegenover staat!

Hart van Holland | 1999 | | pagina 13