De brug naar werk in de regio VAKANTIEWERK? kom langs bij: recreant wegwijs maken in het Groene Hart 9 5 rry Slee populairder dan ooit bij Nederlandse Kinderjury UITZENDBURO Raadhuisplein 39 - 2914 KM Nieuwerkerk a/d IJssel - Tel. 0180 - 393 555 Hart van Holland/30 juni 1999 pagina 5 ^egwijzeringsproject gaat de goede kant op uitsluitend voor particulieren (te koop aangeboden of gevraagd, verloren of gevonden voorwerpen en felicitaties) max. 4 regels, plaats in elk vakje één letter of leesteken tussen twee woorden één vakje open laten! Naam: Adres: Plaats: Inleveren bij, of opsturen naar: HART VAN HOLLAND Postbus 85 2760 AB Zevenhuizen, of inleveren bij: Bac mode Dorpsstraat 1 Moerkapelle Gé de Slijter Puttelaan 146 Boskoop Heemskerk electra Dorpsstraat 33 Waddinxveen C1000 Passage Waddinxveen Slagerij Buijs Dorpsstraat Benthuizen Boekhoudkundia Medewerker (ster Telefoniste/ Receptioniste/ Administratief Medewerkerster Boekhoudkundia Medewerkerster zoeken wij een: Commercieel Medewerkerster Binnendienst Kwekerii Medewerkers OVERIGE VACATURES ZIJN: VOOR NAGENOEG ALLE VACATURES GELDT DAT EEN OPZEGTERMIJN GEEN PROBLEEM IS. Voor meer informatie over de inhoud van bovenstaande of andere functies, kunt u contact opnemen. Hministerie van Landbouw, Natuurbeheer en Visserij heeft het recrea- ■•toeristische Groene Hart onder zijn hoede genomen. De kwaliteit van i-jebied moet verhoogd worden aldus het ministerie. Hierop heeft de liier van Koophandel Rijnland ingespeeld samen met het Rijnstreek laad (het voormalige Inter Gemeentelijk Overlegorgaan Rijnstreek) met Lpian om recreatieve en toeristische voorzieningen te bewegwijzeren. /ministerie zal het plan ondersteunen met een bijdrage van ƒ350.000, Ejde Kwaliteitsimpuls Groene Hart. ietplan om toeristische objecten Ibewegwijzeren is al ontstaan in M. De wens van veel toeris- Ijche bedrijven om zichzelf beter Inbaar te maken vanaf de weg toraide hiervoor de basis. Het Lject heeft als doel recreatieve en toeristische voorzieningen, zo als fiets- en/of kanoverhuurders, hotels, campings, musea, en der gelijke te bewegwijzeren. Er zal gebruik gemaakt worden van een uniform systeem van borden. Het systeem biedt de mogelijkheid aan ondernemers hieraan deel te nemen. Het systeem zal gerealiseerd wor den in tien gemeenten; Alphen aan den Rijn, Alkemade, Bodegraven, Boskoop, Jacobswoude, Liemeer, Nieuwkoop, Rijnwoude, Ter Aar en Warmond. De realisatie, uitgevoerd door de ANWB, zal in fasen geschie den, als eerste zullen Liemeer en Nieuwkoop van start gaan. Als het systeem naar tevredenheid functio neert, zal het toegepast worden in het gehele Groene Hart en zo moge lijk in andere delen van Zuid-Hol land. Ijiry Slee is dit jaar tweemaal be- Toond met de Prijs van de Neder- Wse Kinderjury 1999. In de cate- IJrie6 tot en met 9 jaar is haar boek [fester Paardenpoep" als het po- lulairste kinderboek uit de stem- js gekomen en in de categorie 10 ot en met 12 jaar won haar boek ■lijven'. De uitslag van de Neder- Ldse Kinderjury werd bekend ge laakt in een speciale televisie-uit- gvan de NPS op zaterdag 26 [mi om 16.30 uur. Slee is bij de Nederlandse kinderjury een geliefd auteur. Eer- lerwerden de volgende boeken die jj schreef bekroond: Verdriet met layonaise (1992), Confetti Conflict 14), Ridder Schijtebroek (1995), t(1997) en Pijnstillers (1998). Jaarrnee is zij uitgegroeid tot een [an de populairste kinderboeken- liteurs van Nederland. Alle kinderen in Nederland zijn via scholen, bibliotheken en boekhan dels opgeroepen om mee te doen aan de Nederlandse Kinderjury. Tussen 1 februari en 1 juni hebben bijna 50.000 kinderen hier gehoor aan gegeven en een stem uitge bracht op hun favoriete kinderboe ken van het afgelopen jaar. Naast de twee bekroonde kinder boeken werden acht andere getipt door de Nederlandse Kinderjury. In de categorie 6 tot en met 9 jaar waren dat "Jubelientje ontploft" van Hans Hagen, "Kampioenen!" van Vi vian den Hollander, "Hier waakt de goudvis" van Mieke van Hooft en "Meester Jaap gaat nooit verloren" van Jacques Vriens. In de categorie 10 tot en met 12 jaar werden "De truc met de doos" van Mieke van Hooft, "De Griezelbus 4" van Paul van Loon, "Klapzoenen en valsspelers" van Carry Slee en eveneens "Mees ter Jaap gaat nooit verloren" van Jacques Vriens getipt door de Ne derlandse Kinderjury. De Nederlandse Kinderjury is een ini tiatief van de Stichting CPNB, de Ver- enigjng NBLC en de NPS, en wordt mede mogelijk gemaakt door Venz. De Nederlandse Kinderjury is dit jaar voor de twaalfde keer gehouden. Gevonden op 23 juni: huissleutel aan leren koord bij Linaeusweg,Boskoop 0172-218442 Irma bedankt, je was een kanjer als trainster voor ons. Groeten van de meiden MP1 Een aardig paar: pa en ma Metselaar zijn op 8 juli 40 jaar bij elkaar. W.T.P.D. Mams Kreft 50 jaar; het is nu toch voor elkaar: Sarah! vah harte gefeliciteerd M N De redactie behoudt zich het recht voor, kleintjes voor plaatsing in Hart van Holland te weigeren. JWaximaal één bon per gezin! Kleintjes per fax of telefoon worden geweigerd! Vooreen organisatie in Capelle a/d IJssel zijn wij per direct opzoek naar een fulltime: De werkzaamheden bestaan uit het verzorgen van loonadministraties en het verwerken van de boekhouding van een gevarieerde groep cliënten. De juiste kandidaat heeft een opleiding op MEAO niveau, kennis van Exact boekhouden en salarispakket en bij voorkeur ervaring bij een administratie- of accountantskantoor. Tijden: 08.30-17.00 uur Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op een contract. Voor een organisatie in Nieuwerkerk a/d IJssel zijn wij per direct op zoek naar een fulltime: Naast aanname van de telefoon en het ontvangen van klanten, bestaan de werkzaamheden o.a. uit het verzorgen van correspondentie en het vervaardigen van handboeken voor de organisatie. De juiste kandidaat heeft kennis van Word, Excel en Exact relatiepakket en is bij voorkeur bekend met de bouwterminologie. Tijden: ±08.30-17.00 uur Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract. Voor een distributiecentrum in Nieuwerkerk a/d IJssel zijn wij per direct op zoek naar een fulltime: De werkzaamheden binnen deze afwisselende functie bestaan o.a. uit debiteuren- en crediteurenbeheer en controle facturering. De juiste kandidaat kan zelfstandig werken en beschikt over een opleiding PDB en heeft kennis van Exact, Word en Excel. Een goede beheersing van de Engelse taal is een pre. Tijden: ±08.30-17.30 uur Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract. Voor een handelsonderneming in Nieuwerkerk a/d IJssel De werkzaamheden bestaan o.a. uit het uitvoeren van het verkoopbeleid, het onderhouden van relaties met afnemers, adviseren en informeren, ondersteunen van de buitendienst en het voorbereiden van beurzen. De juiste kandidaat heeft een opleiding HEAO-CE en een goede kennis van de moderne talen. Jijden: 08.30-17.15 uur oor: onbepaalde tijd met uitzicht op een contract. Voor diverse kwekerijen in Nieuwerkerk a/d IJssel en omgeving zoeken wij per direct parttime en fulltime: Voor gemotiveerde medewerkers met groene vingers is er werk in de rozen, potplanten, gerbera's en trostomaten zowel voor korte als lange tijd. Tijden: in overleg Duur: bepaalde of onbepaalde tijd. Zwemonderwijzer(es) Kasbox Medewerker(ster) Commercieel Technisch Medewerker DTP-er/Vormgever Medewerker(ster) Personeelszaken Telefoniste Doktersassistente Chauffeur B/ C ANIMO Uitzendburo

Hart van Holland | 1999 | | pagina 5