SAMENWERKING HES EN RABOBANK GESTART Daar voelt iedereen zich thuis VS oeps! Business Weekly| Rabobank Rabobank Weeknieuws Zeven huizen-Moerkapei Ie KLANTEN EN BANKEN WORDEN BREED EÏNFORMEERD OVER WETSVOORSTEL INKOMSTENBELASTING 2001 Zevenhuizen-Moerkapelle Aandelenresearch Strategie Het zal je maar gebeuren.... tfe V jaargang nummer 28 Telefoonnummers Algemeen: 0180-63 7383 Geldzaken: 0180 - 63 73 70 Hypotheken: 0180 - 63 73 53 Beleggen: 0180-63 73 58 Reizen: 0180-63 73 73/74 Verzekeringen:0180 - 63 73 83 Moerkapelle: 079 - 593 5885 maandag t/m donderdag 09.00 -17.00 vrijdag (doorlopend open) 09.00 - 20.00 zaterdag (reizen) 10.00 -16.00 LEUKE INTERNETSITES Bezoekadressen: Dorpsstraat 190,2761 AJ Zevenhuizen Dorpsstraat 12,2751 AZ Moerkapelle bank Wat is Renseignering? NIEUWE BROCHURE OVERjj BEDRIJFSOVERDRACHT Lokale activiteiten: pagina 2 Hart van Holland/22 september 1999 Zeve Rabobankorganisatie heet voortaan Rabobank Groep Enkele voorbeelden: Mmmmmm Op 7 KLM 80 jaar en daarom kunt u de komende maanden voor feestelijke tarieven naar bestemmingen over de hele wereld vliegen. Boeken t/m 30 september voor vluchten tussen 7 oktober en 10 december. Het aantal stoelen is beperkt, dus boek snel Rabobank r VOO j Rob Beentjes en Erwin Boorsma Beleggingsadviseurs Zevenhuizen-Moerkapelle is geopend: Zevenhuizen-Moerkapelle Renseignering is een term uit belastingwetgeving die staat voor "inlichting"En in dit kaderinlichting over fiscaal relevante aangelegen heden van belastingplichtigen. Alle banken zijn wettelijk verplicht om de rente- en dividend vergoedingen van bijvoorbeeld particuliere cliën ten aan de fiscus door te geven.Ook verzekeringsmaatschappijen zijn verplicht om uitgekeerde bedragen door te geven aan de fiscus. De belastingdienst wil deze gegevens hebben om te controleren of belas tingplichtigen zich aan hun fiscale verplichtingen houden, maar ook om belastingplichtigen beter van dienst te kunnen zijn. Een nieuwe brochure over bedrijfs- overdracht is uit. Deze brochure is bedoeld voor klanten die hun onderneming willen overdragen of een bedrijf willen kopen. Uw bank ziet het dan ook als haar rol onder nemers daarbij te begeleiden. Het aantal ondernemers dat zijn of haar bedrijf wil verkopen, neemt jaarlijks toe. De babyboomers van net na de oorlog krijgen nu vaak te maken met bedrijfsoverdracht. En de ervaring heeft geleerd dat men er niet vroeg genoeg mee kan beginnen om zich voor te bereiden. Voor geïnteresseerden is de brochu re te verkrijgen aan de bedrijvenba- lie. Voor meer informatie kunt u altijd contact opnemen met één van onze relatiebeheerders. 23 september Informatieavond Woonpartners Verzekeren huurwoning 23 september - 31 oktober foto expositie Woonpartners 6 oktober Ver. v. Plattelandvrouwen Moerkapelle j Internetavond 11 oktober Algemene Ledenvergadering 18 oktober - 22 oktober jeugd spaar feest 1 november - 30 november foto expositie Jan van Woerden De Rabobank Groep zet de komende tijd diverse middelen in om klanten en lokale banken te informeren over de gevolgen van het wetsvoorstel "Inkomstenbelasting 2001" Met het voorleggen van het wetsvoor stel is duidelijker geworden welke pro- dukten en diensten van de Rabobank in het nieuwe stelsel passen. Op 16 september 1999 heeft er in de landelijke dagbladen een adverten tie gestaan met de kop "Maar wat betekent Vermeend voor u?" In deze advertentie wordt verwezen naar de site www.rabobank.nl. waarop u de meest actuele en relevante informa tie over de belastingplannen kunt lezen. Vanaf 20 september ontvangen 1,23 miljoen klanten een centrale mailing over de actuele gevolgen van Vermeend. Omdat het wetsvoorstel belangrijke gevolgen heeft voor een grote groep beleggingsklanten is er door de Rabobank Groep een actieprogram ma opgesteld. Allereerst krijgen alle klanten die beleggen in de obligatiegroeifond- sen van de Robeco Groep en Rabo Groei Sparen deze week een brief. Voorts is er een informatiefolder in voorbereiding waarover in een later stadium meer zal volgen. Verkt temb 17-jai met z aanh, Dwar de ac de hij ren schoi schol viadi het S' viadi af. Aanri ber c aanri Zevei steri dewe de kr links; ge au vanu kwan stonc aanri Pijn het jarigf op er hetG Inbra aan De hoofddirectie en Raad van Beheer hebben onlangs besloten om de Rabobankorganisatie voortaan door het leven te laten gaan als Rabobank Groep. De voorzitter van de Hoofddirectie, Hans Smits over het besluit: De laat ste jaren is de organisatie uitgebreid met steeds meer gespecialiseerde finan ciële bedrijven en spreekt de term "Rabobank Groep" meer aan in de markt. In de afgelopen maanden heeft onze bank in samenwerking met de Hogeschool voor Economische Studies (HES) te Rotterdam onder zocht op welke wijze studenten met onze medewerkers kunnen samen werken en samenleren. Afgelopen vrijdag en maandag zijn de acht 'uit verkorenen' gestart met een kennis making met alle disciplines binnen onze bank. In het komende studiejaar zullen de studenten ondermeer mee werken in de geldwinkel, klanttevre denheids-onderzoeken uitvoeren en de mogelijkheden van het internet voor onze bank in kaart brengen. www.fosterparentsplan.nl Alles wat u altijd al had willen weten van Foster Parents kunt u hier terugvinden. Voor f 1,50 pet j dag helpt u al een van de kinderen. Inschrijfformulieren liggen op de bank. www.zaak.nl Een site speciaal voor onderne mers. Veel actueel nieuws, maar ook diverse links naar belangrijke infor matiebronnen. Elke ondernemer moet hier even kijken. www.dga.nl Voor de Directeur Grootaandeel houder is een speciale site ontwor pen. Veel informatie voor deze doelgroep. www.joker.nl Deze site heeft alvast een aanta prijsvragen voor ons opgezet"11 Vind je het leuk om mee te doen met prijsvragen Ga dan naar deze website. E-mail adres Rabobank Zevenhuizen - Moerkapelle: rabo3750@tref.nl. Modelportefeuille Aandelen Nederland Opnieuw wars deze week een slechte week voor de financiële waarden. De lange rente steeg acht basispunten onder invloed van de uitbundige economische groei in de VS en een groot aanbod van staatsleningen door verschillende Europese overheden. Beter verging het Koninklijke Olie dat profiteert van de gestegen olieprijs die USD 3 hoger staat dan begin september. Een van de hoogste rendementen deze week in de modelporte feuille werd geboekt door Heineken, dat verder steeg op vorige week bekendgemaakte resultaten. De Nederlandse uitzendmarkt was afgelopen week het toneel van een fusie tussen Unique en Brunei. Door de bundeling van krachten kan deze combinatie een breder en interessanter assortiment van diensten aanbieden. Ook zijn er meer mogelijkheden om sterkte groeien in de groeimarkt Duitsland. Enkele Nederlandse bouwers maakten hun cijfers bekend. De cijfers van Ballast Nedam waren slechter dan verwacht. De zwakke marktsituatie in Azië, het Midden Oosten en Zuid-Amerika zette de omzet onder zware druk. Ook wacht Ballast Nedam nog steeds op geld uit Saoedi-Arabië dat weigert te betalen. De cijfers van Heijmans waren daarentegen beter dan verwacht met een stijging van de nettowinst van 14%. Voor het hele jaar zijn de winstverwachtingen aangescherpt tot 23%. Heijmans'activiteiten zijn vooral gericht op infrastructuurbouw en projectonwikkeling van woningen. Dit zijn de twee aantrekkelijkste segmenten binnen de bouw. Ook Volker Wessels Stevin maakte cijfers bekend. De stijging van de nettowinst van 12% was volgens verwachting. Vooral de krappe woningmarkt is postief voor VWS. De zeer slechte cijfers van NBM-Amstelland waren dus geen weerspiegeling van de hele Nederlandse bouwsector. Performance Modelportefeuille behaalt een underperformance van 0.2% De modelportefeuille boekte in de verslagweek een rendement van -0.1%. De AEX-index steeg met 0.1%, zodat de modelpor tefeuille in de verslagweek een underperformance van 0.2% te zien gaf. Sinds het begin van het jaar bedraagt het rendement op de modelportefeuille 4.7%. De AEX- index steeg in dezelfde periode met 8.3%. Wijzigingen in de portefeuille Geen wijzigingen. Deze week zijn er geen wijzigingen doorgevoerd in de modelportefeuille. Iris-modelportefeuille Week 37 portefeuille performance deze week uit.'98 numico 5,3 1,9 philips 3,5 80,8 heineken 3,5 2,0 kon. olie 2,5 42,8 nutreco 2,1 3,5 hunter douglas 1,0 2,7 vendex 0,9 39,9 aegon 0,6 -21,5 unilever -0,4 -10,2 getronics -0,7 17,3 boskalis -0,9 20,4 fortis amev -0,9 -10,1 ing -1,3 0,5 ahold -1,5 7,0 wolters kluwer -1,5 -22,4 akzo -1,9 11,2 macintosh -2,5 14,5 kpn -3,1 2,1 abn amro -3,3 24,4 dra ka -3,9 56,8 modelportefeuille 0.1 aex-index 0.1 Brand in de keuken waarbij uw keukenkastjes van een nieuw zwart kleurtje worden voorzien. Een lekkend dak waardoor de regen vrolijk naar binnen druppelt en uw tapijt in een moeras verandert. Uw zoontje valt met de fiets tegen de spiksplinternieuwe auto van de buur vrouw waarbij de buitenspiegel afbreekt Bij een inbraak is de video meegenomen zodat u uw favoriete soapserie niet meer kan volgen. Dat onhandige paaltje in de parkeergarage waardoor u de wekelijkse was beurt een keertje kunt overslaan. Voor al deze niet alledaagse situaties heeft Interpolis de Alles-in-één-Polis. De naam zegt het al: één overzichtelijke polis voor al uw schadeverzekeringen, maandelijks betalen en op elkaar afgestemde, duidelijke voorwaarden. Tevens krijgt u een korting die op kan lopen tot maar liefst 12%. Loop gerust eens binnen om te bekijken of uw huidige verzekeringen de ver gelijking met de Alles-in-één-Polis kunnen doorstaan.

Hart van Holland | 1999 | | pagina 2