Peuters van Het Hobbelpaard bakken paasbrood "De Mammies" treden op voor peuters K'Jk op internet!! Paaskaarten bi] Zang en Kleur Passie- en paasconcert Gouwestem in De Doelen Paaszangdienst met El Jakim Bedrijfsvolleybal Demonstratie Ikebana bij Vrouwen van Nu THUISKAPPER NODIG?? 23e jaargang nummer 917 april 2001 www.hart-van-holland.nl Zevenhuizen - Vrijdag 13 april is er een paaskaartavond bij vogel vereniging Zang en Kleur. De aan wezigen kunnen zowel jokeren als klaverjassen. Aanvang 20.00 uur in het club gebouw aan de Zuidplasweg. Rotterdam/Waddinxveen - Op zaterdag 14 april, stille zater dag, vindt voor de zevende maal het traditionele Passie- en Paas concert plaats in de Doelen in Rotterdam. Het grote christelijke gemengd Drechtstedenkoor 'Praise Him, o.l.v. Martin Zonnenberg en het christelijk Waddinxveens Man nenkoor De Gouwestem',o.l.v. Martin Mans vullen ook dit jaar het podium en de vakken naast het orgel. Een totaal aantal stem men van 450. Het concert begint om 20.00 uur. De toegang bedraagt 27,50. Entreekaarten zijn telefonisch te reserveren bij de 'Doelen (010) 2171717 of bij de heer A. de Rooij, telefoon 0182-612100. Zevenhuizen - Zondag 15 april verleent het Interkerkelijk Gospelkoor El Jakim haar mede werking aan de Paaszangdienst in de hervormde kerk. Het wordt een bijdrage met een speciaal tintje. Het koor zal namelijk in deze dienst het stuk "Exalt His Name (Verheerlijkt Zijn Naam) van Ed Kee uitvoeren. "Exalt" is het centrale thema van de dienst, die om 19.00 uur begint. Het koor wordt begeleid op piano, drums, dwarsfluit en trompet. Er is bovendien gele genheid tot samenzang. Iedereen is welkom. El Jakim nodigt in het bijzonder Mensen (vooral alten, tenoren en hassen) die graag zingen uit om te komen luisteren en daarna Misschien besluiten zich bij het hoor aan te sluiten. Het koor fepeteert op donderdagavond van 20,00 tot 22.00 uur in de gereformeerde kerk. Zevenhuizen - Op de zaterdagen 'h mei en 9 juni wordt het dedrijfsvolleybaltoernooi Zeven huizen gehouden in party- en sportcentrum De Zevensprong in ^venhuizen-Oud Verlaat. de addinxveen - Niet alleen echniek van het arrangeren, ™aar ook de geschiedenis van ebana en de symboliek van oemen komen op dinsdag 17 Pnl aan de orde bij de Vrouwen an Nu. Volkshogeschooldocente onny van Dongen is gastspre- er Aan het eind van de avond °™en enkele bloemsierkunst- s.en n vetloot. Leden en belang eenden zijn van harte welkom 1 de Marchandzaal van Zorgcen- u 171 Souburgh. Aanvang 20.00 Door Karin Heeren Moerkapelle - Deze week staat voor de peuters van peuterspeelzaal Het Hobbelpaard geheel in het teken van Pasen. Op maandagochtend begon nen de kinderen met het bakken van paas brood, compleet met rozijnen. Zelf lekker kne den, rozijntjes erdoor en mooie figuurtjes maken. Een aantal kinderen hield een niet zo'n groot stuk over, ongebakken was het deeg eigenlijk ook best lekker! Het deeg, de rozijnen, de bakplaten en uiteraard het bakken, alles werd belangeloos beschikbaar gesteld door de plaatselijke bak ker. Er ging deze week ook een groep peuters op bezoek bij boer Koster: kippen kijken. En alle kinde ren gaan woensdag of donderdag, afhankelijk van in welke groep ze zitten, genieten van een heerlijk paasontbijt op de peuterspeelzaal. Er zijn allerlei lekkere dingen en natuurlijk ontbreekt ook het paasverhaal niet. Politie controleert auto's in Zevenhuizen lees pagina 11 Door Karin Heeren Zevenhuizen - Zaterdagoch tend was het heel gezellig in de bibliotheek van Zevenhui zen. Sprakeloos keken .een heleboel peuters naar een optreden van De Mammies met de voorstelling "Waar is Dikkie Dik?". Liesje logeert bij oma Elsje. Samen gaan oma en Liesje koek bakken maar helaas, dat mislukt. Dan wil Liesje wel verstoppertje spelen, natuurlijk samen met oma en ook Dikkie Dik, de bekende grote rode Eerste open jïu-jitsu- kampioenschappen in Boskoop lees pagina 23 Ir kater, moet meedoen. Eerst vindt oma, omdat ze stiekem door haar vin gers kijkt, Liesje wel heel snel. Daarna is Liesje aan de beurt. Ze moet door de peuters even geholpen worden met tellen, want dat kan ze niet zo goed. Als Liesje oma dan uiteindelijk gevonden heeft, is Dikkie Dik helemaal kwijt. Met luid geroepen aanwijzingen van de kinde ren wordt de kater gelukkig gevonden. eerder die week waren er activiteiten voor peuters in de bibliotheek. Alle peu- .ters van peuterspeelzaal De Zeven Dwer gen kwamen op bezoek voor een verhaal over Dikkie Dik. Ook toen was Dikkie Dik verstopt in de bibliotheek. De kleintjes mochten daarna limonade drinken en een plakwerk maken. De peuteractiviteiten vinden plaats binnen het kader van de peutermaand. Tal van bibliothe ken in de regio organiseren activiteiten waarbij de dikke rode kater een hoofdrol speelt. Aanlei ding hiervoor is het feit dat Jet Boeke, die al twintig jaar prentenboeken maakt met de kater in de hoofdrol, in september 2000 de Kiekeboek- prijs ontving voor haar werk. Het nieuwste boek over Dikkie Dik: "Waar is Dikkie Dik?" heeft het I thema voor de peuteractiviteiten bepaald. Jubileumvoorstelling V.O.O.-toneel lees pagina 21 ZIE ONZE ADVERTENTIE ELDERS IN DEZE KRANT! 7 r

Hart van Holland | 2001 | | pagina 1