l?pV De Kangeroe I tart van Holla nd Hart van Holland attractie- en evenementenverhuur De Kangeroe (OIO) 474 34 45 HOLLAND TRAFFIC CONTROL versterking voor haar correspondenten team m/v Je hebt graag veel te doen. Maar niet elke dag hetzelfde. aangiftemedewerker m/v assistent-accountants m/v Wegens enorme drukte zijn wij op zoek naar zowel op oproepbasis als vast Bel of e-mail naar Mobiel 06 55896673 www.dekangeroe.nl e-mail: kangeroe@jovandi.nl Pagina 22 Hart van Holland/11 april 2001 II Ambities die je herkent ALLROUND (SERVICE) MONTEURS Binnen- en/of buitendienst tel. 079-5933200 Het Hart van Holland is op zoek naar Wij bieden: Berk legt zich volledig toe op accountancy en belastingadvisering, ondersteund door bedrijfsjuridische advisering. Vanuit 25 vestigingen in heel Nederland bedienen ruim 700 medewerkers zo'n 15.000 klanten in (vooral) het grotere middenbedrijf. De Berk-organisatie neemt in de markt een geheel eigen plaats in door ambities en professionaliteit te koppelen aan een sterke betrokkenheid bij de klant. Met gemiddeld 30 medewerkers zijn de Berk-kantoren overzichtelijk en toegankelijk. De informele bedrijfscultuur staat tevens borg voor een collegiale, stimulerende werksfeer. Voor ons kantoor in Rotterdam zijn wij op zoek naar een Boeiend en leerzaam tegelijk: dat is jouw werk als aangiftemedewerker bij Berk. Bij het voorbereiden van aangiftes en het opstellen van bezwaarschriften kom je immers in aanraking met alle aspecten van de fiscale praktijk. Bovendien krijg je de ruimte en de mogelijkheden om je verder te ontwikkelen en door te groeien binnen de organisatie. Voor deze veelzijdige, uitdagende functie moet je wel wat in je mars hebben: in elk geval een afgeronde heao-opleiding. Verder ben je afgestudeerd Federatie Belasting adviseur of studeer je hier nog voor. Enkele praktijkervaring zou mooi meegenomen zijn. Ben je ook nog eens creatief en kun je prima analyseren, organiseren, plannen én in teamverband werken? Doe dan snel 'aangifte' bij Berk! Voor onze kantoren in Rotterdam, Den Haag en Leiden komen wij graag in contact met Accountants zijn bij Berk op een zeer breed terrein actief. Uiteraard met 'traditionele' accountantstaken. Maar als Berk-accountant wil je natuurlijk meer. Ondernemers ondersteunen bij tal van uitdagende bedrijfseconomische kwesties, bijvoorbeeld. Dit maakt deze functie wel zo boeiend en stimulerend. Als assistent-accountant verricht je, in samenwerking met de opdrachtleider, uiteenlopende accountancy- werkzaamheden zoals het controleren van jaarrekeningen en opstellen van tussentijdse rapportages. In je contacten met klanten signaleer je behoeften en trends en speel je daar snel en adequaat op in. Bovendien krijg je de ruimte en de mogelijkheden om je verder te bekwamen en je carrière uit te bouwen binnen de organisatie. Enfin, je begrijpt dat we nogal wat van je verwachten. In elk geval datje een afgeronde opleiding heao-accountancy achter de rug hebt. Bovendie ben je creatief, vaardig in woord en geschrift en kun je prima analyseren, organiseren, plannen en in teamverband werken. Herken jij jezelf in onze ambities? Dan nodigen wij je van harte uit voor een nadere kennismaking. Voor algemene informatie over werken bij Berk: kijk op www.berk.nl, of bel (0182) 57 06 77. Meer weten over de functies? Neem dan voor de vacatures op kantoor Rotterdam contact op met Bas de Gelder: tel. (010) 452 94 33, e-mail: bdegelder@berk.nl. Voor vacatures op kantoor Den Haag: bel Bianca Askamp-Beck op tel. (070) 3589000 of mail baskamp@berk.nl. Wil je werken op kantoor Leiden, bel dan René van Leeuwen op tel (071) 305 00 00 of mail rvleeuwen@berk.nl. Wil je meteen solliciteren, stuur dan een brief met c.v., naar Berk Centrale diensten, t.a.v. afdeling Personeel Organisatie, Postbus 200, 2800 AE Gouda. E-mailen kan ook: ambities@berk.nl WEEKENDHULPEN ACCOUNTANTS EN BELASTINGADVISEURS Holland Traffic Control B.V. en BRS Speedgates B.V. zijn zuster ondernemingen van BRS Staalwerken B.V. met totaal ca. 35 medewerkers. Het accent van onze werkzaamheden ligt op het ontwikkelen, produceren en installeren van toegangsbeveiligingsproducten, zoals Speedgates, Winggates, Traffic Poles, Road Blockers. Onze unieke producten worden steeds meer 'ontdekt' en vinden hun toepassing bij militaire terreinen, vliegvelden, high security objecten, gevangenissen, parkeergarages, etc. Ter versterking van ons team, hebben wij plaats voor (m/v) Je werkzaamheden omvatten o.m. het volgende Het monteren op locatie (meestal in NL). Het in bedrijf stellen en opleveren van de installaties. Het uitvoeren van preventief onderhoud. Verhelpen van elektrische en mechanische storingen. Eventueel het programmeren van PLC's Het maken, assembleren, van bovengenoemde producten in werkplaats. Wij bieden: - Een enthousiast en gezellig team - Doorgroeimogelijkheden - Mogelijkheid tot het doen van interne en externe cursusseh - - Bij de functie passende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden De gewenste opleiding voor deze functie is MBO. Als je echter dit niveau nog niet hebt, maar wel een doorzetter bent, verantwoording durft te nemen en bereid bent om een (interne) opleiding of cursus te volgen dan nodigen wij je van harte uit te solliciteren naar deze unieke functie. Tevens zijn wij op zoek naar een constructiebankwerker en een montagemedewerker. Vraag onze brochure op en/of informeer vrijblijvend naar deze functie of schrijf een brief naar: Holland Traffic Control B.V. T.a.v. Gerard den Besten Industriestraat 13 Postbus 35 2750 AA Moerkapelle tel. 06-21255203 ('s-avonds) fax 079-5933311 Email info@htcbv.com Wij vragen: ben je enige uren per week (overdag en/of in de avonduren/weekend) beschikbaar? ben je woonachtig in het verspreidingsgebied? heb je belangstelling voor mensen ben je geïnteresseerd in activiteiten die plaatsvinden in de regio? ben je in het bezit van een auto? een leuke baan op variabele tijden goede beloning en reiskostenvergoeding Spreekt dit je aan? Schrijf dan een sollicitatiebrief voor 25 april naar: Hart van Holland, Postbus 85, 2760 AB Zevenhuizen Telefoon: 0180-632289 w* v" i W krant "oor het ort van Holland

Hart van Holland | 2001 | | pagina 22