www.rabobank.nl nieuws RENTEVERLAGING FINANCIERINGEN YoungDynamic Fund kopen zonder kosten RABOBANK RABOBANK GOEDE VRIJDAG EN 2E PAASDAG GESLOTEN HET NATIONAAL COMPLIMENT 2001 De Virtuele Rabobank Bezichtiging modelwoning De Koornmolen' ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE CONFRONTEERT ONDERNEMERS MET DE EURO Zevenhuizen-Moerkapelle pagina 2 Hart van Holland/11 april 2001 voor u, van en joor uw bank Voor leden gegarandeerd 100% toewijzing Rabobant| Garantiecertificaten DNB gaat'stiekeme' Europrijsstijgingen onderzoeken Optie-avond voor beginners MBMTTrtdM»!." INTERNETSITES Telefoonnummers Algemeen: 0180 - 63 73 83 Geldzaken: 0180-63 73 72 Hypotheken: 0180-63 73 53 Beleggen: 0180-63 73 58 Reizen: 0180 - 63 73 73 74 Bezoekadressen: Verzekeringen:0180 - 63 73 83 Dorpsstraat 190, Moerkapelle: 079 - 593 5885 Dorpsstraat 12,2 Openingstijden: maandag t/m donderdag 09.00 -17.00 vrijdag (doorlopend open) 09.00 - 20.00 zaterdag (reizen) 10.00 -16.00 E-mail adres: rabo3750@tref.nl Dorpsstraat 190,2761 AJ Zevenhuizen Dorpsstraat 12,2751AZ Moerkapelle Menigeen zal het niet zijn ont gaan: De bouw van 95 bunga lows in recreatiepark De Koorn molen vordert gestaag. Het bouwverkeer rijdt af en aan en de contouren van dit prachtige park worden met de week duidelij ker.'De verkoop van de bungalows begint weer behoorlijk aan te trek ken', aldus makelaar Nico Perdijk. Voor de bungalows die nog niet verkocht zijn is de belangstelling groot. Het feit dat er nu een model woning staat, maakt het voor veel geïnteresseerden makkelijker om een beslissing te nemen. Je kunt nu tenminste zien watje koopt. Wilt u de modelwoning ook eens bezichtigen? Dan bent u iedere zaterdag vanaf 12.00 uur tot 14.00 uur van harte welkom op de speciale verkooplokatie aan de Tweemanspolder in Zevenhuizen. U herkent de lokatie aan het grote bord. Ook op tweede Paasdag (16 april) is er mogelijkheid tot bezich tiging. De modelwoning is dan tus sen 12.00 uur en 15.00 uur voor u geopend. Nadere informatie over De Koorn molen kunt u verkrijgen bij Perdijk Makelaardij, telefoon 0180-631655. Kopers kunnen zich tevens richten tot Rabobank Zevenhuizen-Moer- kapelle. Deze bank heeft namelijk een speciaal financieringsarrange ment voor de Koornmolen. De adviseurs kunnen u tevens infor meren over de fiscale aspecten die een financiering van een recreatie woning met zich meebrengt. Belt u gerust voor een afspraak 0180-637353. Marktontwikkelingen, waaronder De adviestarieven voor de vastrenten- de gedaalde kapitaalmarktrente en de leningen aan zowel particulieren tariefaanpassingen door andere als bedrijven met een looptijd van 1 marktpartijen, geven aanleiding tot t/m 5 jaar worden met ingang van 4 bijstelling van het rente-advies. april 2001 met 0,10% verlaagd. Sinds 9 april kunt u kostenloos instappen in het YoungDynamic Fund. Dit unieke aandelenfonds van Robeco is gericht op jonge beleg gers en hun ouders. YoungDynamic Fund is de leukste manier van beleggen. En daar komt bij dat u van 9 april tot met 4 mei 2001 gratis in kunt stappen. Aantrekkelijke portefeuille YoungDynamic Fund is een beleg gingsfonds dat wereldwijd belegt in kwaliteitsaandelen. YDF belegt in bedrijven die goede vooruitzichten hebben én herkenbaar zijn voor jon geren. Voorbeelden zijn Nike, Nokia, Sony, L'Oréal. Learning by Earning Deelnemers in YDF hebben automa tisch toegang tot de YoungDynamic World. Dit is een fascinerende wereld voor jonge beleggers waarbinnen zij op een leuke manier leren wat beleg gen is. De veelzijdige website, het informatieve kwartaalmagazine en diverse evenementen vormen het middelpunt van deze educatieve wereld. Kortom YoungDynamic staat voor Learning by Earning. Deelnemen levert ook direct al iets op. Elke deelnemer ontvangt namelijk de spannende adventure game Investi gator op CD-Rom, een interactieve kennismaking met beleggen. De waarde van uw belegging kan fluctueren. In het verleden behaalde resultaten bieden geen garantie voor de toekomst. Rabobank Over ruim negen maanden is het zo ver! Twaalf landen in West Europa ruilen hun eeuwenoude valuta defi nitief om in de Euro. Om ervoor te zorgen dat de omwisseling soepel verloopt, heeft Rabobank Zevenhui- zen-Moerkapelle op 3 april jongstle den een Europresentatie voor toon- bankbedrijven gehouden. Tijdens deze presentatie gehouden door het Euro-team van de Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle is de over gang naar de Euro nauwkeurig beschreven. Bedrijven met een toon bank of kassa moeten over voldoende wisselgeld beschikken om met name de eerste periode van 2 januari tot en met 6 januari goed door te komen. De Nederlandsche Bank geeft de winke liers de mogelijkheid om de euromun ten en -biljetten voor de eerste week van 2002 vooraf te kunnen bestellen, zodat een tekort aan Euro's meren deels uitgesloten kan worden. De bestelde Eurobankbiljetten kun nen tussen 17 december 2001 en 1 januari 2002 opgehaald worden bij de bank. De Euromunten kunnen niet zelf opgehaald worden. Deze worden eind december 2001 gratis bezorgd via de 'fijndistributie'-service van TNT Post Group (TPG). Indien men na de eerste week extra Eurobiljetten nodig heeft, kan men in deze periode extra biljet ten afhalen bij de bank. Extra Euro munten kunnen tussen 31 december 2001 en 11 februari 2002 besteld wor den via een speciaal Callcenter van HCN (Het Callcenter Netwerk). Deze bestelde munten zullen binnen 48 uur bezorgd worden. Mocht men na 11 februari 2002 Euromunten nodig heb ben dan kan men bij de bank terecht. Voor vragen kunt u altijd terecht bij het Euro-team van de Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle, telefoon 0180-63 73 47. Op vrijdag 13 april en maandag 16 april is de Rabobank gesloten. Er zal in de week van 13 april geen avondopenstelling zijn. Al jaren zijn alle banken in Nederland gesloten op Goede vrijdag en ook dit jaar is deze dag weer opgenomen als sluitingsdag. Ook de beurs in Amster dam is gesloten. Het Reisburo van de Rabobank is vrijdag 13 april gesloten, maar wel geopend op zaterdag 14 april. In de tweede uitgave van het li magazine U lanceert de Rabob; een nieuw beleggingsproduct, J Rabobank Garantiecertificaten.I bijzonderheid: leden krijgen gegil randeerd 100% van hun inschrijvintl toegewezen.Voor niet-leden kandi| percentage lager zijn. Het nieuwe product is een aanvull ling op het bestaande assortimecl garantieproducten van onder andtl re Robeco en Rabo Securities. Mil lies Janssen productmanager val Rabobank Group Treasury: 'Dal aanbieders richten zich met narel op garantieproducten met aandtl len of aandelenindices. Group Treal sury brengt garantieproducten il zijn gelinkt aan bijvoorbeeld valufr| koersen, rentetarieven of olie.' Wilt u meer informatie bel 0180-63 73 58. De Nederlansche Bank (DNB) gaai bekijken of winkeliers de invoerin:! van de Euro aangrijpen om hul prijzen te verhogen. Een verhoginc| druist in tegen het akkoord vanh National Forum voor de introductie! van de Euro. DNB heeft er geen pro| blemen mee als de winkeliers kosten van de invoering van Euro doorberekenen aan de const I ment. Met de afrondingen naai boven om mooie prijzen te krijgen, V heeft de bank wel moeite. De afge-l lopen weken werden de eerste stiel keme verhogingen gesignaleerd. Uit de eerste resultaten van grootsscheeps onderzoek blijkt datl naar boven afronden, slechts op of beperkte schaal voorkomt. Bent u geïnteresseerd in opties j maar u handelt niet vanwege te weinig kennis met betrekking opties? Meldt u zich dan aan voor I de optie-avond voor beginners op donderdag 26 april 2001 .Voor mee' informatie kunt u altijd contact! opnemen met de beleggingsafde ling van Rabobank Zevenhuizen-1 Moerkapelle. Het telefoonnummer is 0180-637358. 13 april Rabobank gesloten 14 april Reisburo Rabobank geopend 16 april Rabobank gesloten 21/22 april Nationaal museum weekend www.museum.nl 25 april Informatieavond Thailandreis 26 april Optieavond voor beginners Het Nationale Compliment is de prijs voor opvallende en vernieuwende vrijwilligersprojecten met een voor beeldwerking voor anderen. Deze prijs, groot f 25.000,-f 15.000,- en f 10.000,- wordt jaarlijks op 7 december uitgereikt als onderdeel van de samenwerking tussen NOV (Nederlandse Organisaties Vrijwilli gerswerk) en de Rabobank. Deelname staat open voor alle vrijwil ligersprojecten in Nederland, dus ook in Zevenhuizen en Moerkapelle. Inschrijven kan via Internet (www.vrij- willigerswerk.nl) of via een inschrij vingsformulier welke op onze kanto ren liggen. Het jaar 2001 is door de Verenigde Naties uitgeroepen tot het Internatio nale Jaar van Vrijwilligers. Het wordt een prachtig jaar voor de vrijwilligers, de samenleving, het NOV en de Rabo bank. Voor vragen kunt u ook bellen naar 0180- 637375. www.euro.nl Nationaal Forum voor de introduc tie van de euro (NFE). Opgericht om de overgang van de gulden naar de euro soepel te laten verlopen. www.mkb.nl/euro Brancheorganisatie voor W midden- en kleinbedrijf. Met on linevraagbaak. www.rabobank.nl/euro Uitgebreide informatie over de euro.

Hart van Holland | 2001 | | pagina 2