Juf Trimp zegt Eendragt vaarwel ra Fietstocht senioren in Benthuizen Dubbel afscheid de Bethelschool op tijk op internet!! bibliotheek Oud papier Vrouwen van Nu, afdeling Benthuizen Laat gehandicapte voetballers niet in de kou staan THUISKAPPER NODIG?? 7 0-*™~ |24e jaargang] [nummer 931| 113 juli 2001 www.hart-van-holland.nl makelaardij o.g. Aan- en verkoop van woningen en bedrijven. Alle taxaties Hypotheken Ook 's avonds bereikbaar NVM Afscheidsmusical basisschool 't Reigerbos lees pagina 11 Gouden Wok en Kokura lees pagina 13 Dick Brunaschool, locatie Essengaarde lees pagina 13 f '""ooo Zevenhuizen - De Bibliotheek in Zevenhuizen is gesloten van zaterdag 21 juli tot en met dins dag 21 augustus. In verband hier mee is er een extra opening op jlonderdag 19 juli van 13.30 - 16.30 uur en van 19.00 - 21.00 uur. Het aantal maximaal mee te temen boeken is tijdelijk ver hoogd naar 10 per lenerskaart, 3e uitleentermijn is verlengd tot naandag 3 september. Moerkapelle - Vrijdag 13 juli 2001 nam juf C.P. Trimp afscheid van de leerlingen, ouders en leerkrachten van christelijke basisschool 'De Eendragt'. Juf Trimp is 31 jaar bij het onderwijs werkzaam geweest en is voor menigeen een bekende. Er was dan ook veel belangstelling voor het afscheid van de juf. Het thema van het feest was: 'Oma Duck zoekt het geluk.' De juf had zelf dit thema uitgekozen. In het woord 'Eendragt' zit het woord 'eend' verstopt. Het leek haar daar om leuk het afscheidsfeest in het teken van Duckstad te laten plaats vinden. Het feest begon met een feestelijke intocht van de juf op een landbouw trekker bestuurd door de heer B. Vermulm van de Trekkervrienden. Langs de route stonden de school kinderen met hun ouders die achter de trekker aansloten. De tocht ging naar de Gereformeerde Kerk, alwaar de kinderen een feestprogramma verzorgden waarin allerlei Duck- stad-figuren de revue passeerden. Zo waren er onder andere Gijs Gans, Dagobert, Katrien Duck en ovens Leny Hovens Nrd. Dwarsweg 1 - 2761 GA Zevenhuizen - Tel. 0180-632001 MAKELAAR Benthuizen- Op dinsdag 24 juli start er een fietstocht om 9.00 uur aan de Dorpsstraat 42 naast de Hervormde Kerk. Onderweg wordt er een rustpauze ingelast, koffie op eigen kosten. Geen inschrijfgeld. Voor meer informatie: 079-331 61 37 of 079-342 20 40. Waddinxveen- Vrijdag 1 juni zijn de leiders van voetbalvereniging Be Fair groep G1 (gehandicap tenvoetbal) gestopt, na negen aar leiding geweest te zijn. Op iet moment zit G1 zonder bege- eiding bij voetbalwedstrijden, zowel bij uit- als thuiswedstrij den. Zonder begeleiding is er i voetbal mogelijk voor Be Fair Gl. Als er mensen zijn die zich op willen geven als leiding bij voetbalvereniging Be fair Gl, kunnen die voor meer informatie bellen naar de heer H. Poot, tele foon 0182-61 09 79. Oud Verlaat- Op vrijdag 20 en zaterdag 21 juli houdt de christe lijke basisschool De Nessevliet §6" oud papier-inzameling. De opbrengst is bestemd voor extra leermiddelen voor De Nessevliet. De container staat bij De Vierkap en is geopend op vrijdag van 12.00 tot 19.00 uur en op zater dag van 9.00 tot 15.00 uur. Het is bedoeling dat het papier zover mogelijk achterin de con tainer wordt gestapeld en als de contaier gesloten of vol is, kan er geen papier worden achtergela ten. Voor inlichtingen: 0104550269 benthuizen- De dames van Vrou- Wen van Nu, gaan in de zomer vakantie door met enkele acti- vteiten. Op donderdag 26 juli Naakt men een fietstocht en op (l()nderdag 2 augustus gaat men bandelen. De fietstochten zijn Neestal tussen de 30 en 50 kilo meter lang en de wandelingen ariéren tussen de 10 en 15 kilo meter. Bij elke activiteit is het ^ertrek om 9.00 uur vanaf de Tas. n hoeft zich niet speciaal op e geven. Deelname is gratis, uderweg wordt een koffiepauze gelast op eigen kosten. Ook ames die geen lid zijn, zijn wel- .r5'„ V°or meer informatie: 079- A7a£J (v°or de fietstocht) en 'ócfltj' (voor de wandel- zomervakantie beginnen activiteiten op donderdag 6 i ember met een excursie en P woensdag 12 september zal eerste afdelingsavond plaats- l Al de activiteiten vinden vanaf dorpshuis de Tas I Damlaan 3. Voor meer 33/lg rtie: te'et°onnummer 079- Door Karin Jongkind Waddinxveen - Directeur Jochem Veldhuijzen en juf Corrie van Andel namen afgelopen week afscheid van 'hun' Bethelschool. Beiden zijn zo'n vijftien jaar actief geweest op de Bethelschool. Meester Veldhuijzen werd vorige week vrijdag in het zon netje gezet. Na een feestelijk ontbijt werd hij onder begeleiding van een fanfare-orkest met een cabriolet naar school gebracht. Iedere klas had een act voorbereid om op pas sende wijze afscheid te nemen van de meester. Burgemeester Jonkman sprak de vertrekkende directeur hartelijk toe en aan het eind van de dag lieten de leerlingen ballonnen op ter ere van 'hun' directeur, 's Avonds stond er een receptie op Willy Wortel. De Rode draad van het geheel was dat Oma Duck het geluk wilde vinden. Uiteindelijk vond ze dat ook door erop uit te trekken en nieuwe mogelijkheden te ontdek ken. In dat opzicht was de gelijkenis met juf Trimp was duidelijk. Ook zij trekt erop uit en slaat nieuwe wegen in. Ze zal op andere scholen haar taken gaan verrichten en het was overduidelijk dat haar door de leer lingen, ouders en collega's veel geluk bij gewenst wordt. het programma, die druk werd bezocht. Afgelopen maandag was het de beurt aan juf Corrie van Andel om in de belangstelling te staan. Zij nam op feestelijke wijze afscheid van 'haar' kinderen en 's middags van de ouders, oud-leerlin gen en andere genodigden voor de receptie. ZIE ONZE ADVERTENTIE ELDERS IN DEZE KRANT!

Hart van Holland | 2001 | | pagina 1