Veel te beleven op 'Open Dag Politie' Hobbymarkt sluit kinderboekenweek af ra -JMmMWM Kijk op internet!! k.N.B.O. Stichting )e Gouwebloem (Kaartavond jouwe Rijders Coffieconcert in iet Praathuis eugddisco in de addestoel ursus "Kijken naar kunst" Bingo in "de Boog" NEFIT-DEALER Opnieuw woonwagens in Zevenhuizen Trouwe klanten maken het afscheid van melk boer Gerrit Kool onvergetelijk Goede start van de Recshop dtimm 'lÈl d|(v Gfêgfo www.hart-uan-holland.nl CV-KETEL NODIG? P. VISSER EN ZN. www.eitens.nl f\ makelaardij o.g. THUISKAPPER NODIG?? bel: 0180-631206 Zevenhuizen j£SJf -éi-Jp! NVM :24e jaargang nummer 944 oktober 2001 tEDOQ Zoekt u een gebruikte auto? Kijk op: jevenhuizen/Moerkapelle - De Ln.B.O. organiseert in samenwer- ting met de Rabobank een middag )ver de EURO op woensdag 24 okto- jer om 14.00 uur in Zorgcentrum De levenster. Aan het einde wordt er log bingo gespeeld, koffie of thee itaan klaar. Alle ouderen, lid of geen id zijn deze middag welkom. 'addinxveen - Stichting De Gou- ebloem organiseert op woensdag 4 oktober van 13.30 tot 16.00 uur en verkoop van kleding, schoenen ;n boeken. Op zaterdag 27 oktober an 9.30 tot 15.30 uur is er een ommelmarkt in het gebouw van 'lichting De Gouwebloem, Tollen- ilaan 161 in Waddinxveen. jWles wat goed verkoopbaar is kunt j brengen op zaterdag 20 oktober Iran 9.00 tot 12.00 uur. Vaddinxveen - Autoclub "De Souwe Rijders" uit Waddinxveen ■rrganiseert donderdag 18 oktober paar traditionele kaartavond. Inschrijven kan vanaf 19.45 uur bij [De Unie", Kerkweg-Oost 226 in l/addinxveen. Het klaverjassen begint om 20.30 uur. Men hoeft peen lid te zijn van de vereniging. Door Karin Jongkind Waddinxveen - Afgelopen zaterdag hield de politie haar jaarlijkse open dag. Jong en oud kon zich laten informeren over de wijze waarop de 'Hermandad' zich van zijn triken kwijt. Ook in Waddinxveen stonden de deuren van het politiebureau wagenwijd open voor geïnteresseerden. Kinderen konden op politiemotoren en in politieauto's zitten of aan een speurtocht door het gehele politiebureau meedoen. Deze speurtocht leid de langs enkele opmerkelijke projecten van de politie, zoals 'Doe Effe normaal', 'Keurmerk veilig wonen' en 'Good Bears of the World'. loskoop - Zondagmorgen 21 okto- per is er weer een Koffieconcert in iet Praathuis. Het zal dit keer een Wat ongewoon concert zijn omdat liet wordt verzorgd door een accordeon-duo. In de klassieke uziek is het accordeon immers og een betrekkelijk nieuw instru ment, maar Theo Bodewits en Ger- ie Bruin zullen laten horen dat er errassende composities voor zijn eschreven. Het Koffieconcert van ondag begint als altijd om half aalf. Entree tien gulden voor vol- assenen, gratis voor kinderen. addinxveen - Vrijdag 19 oktober is r weer zoals elke derde vrijdag in e maand, een gezellige disco vond in "De Paddestoel" aan de ijsterbèsstraat 18 in Waddinxveen. eze disco is voor de jeugd van 9 lot en met 14 jaar. Om 19:30 gaat de eur open voor het jeugdige «bliek dat tot 22:00 uur kan dan- en en luisteren naar die gave Jziek die de jeugd van tegenwoor- ig graag hoort. De entreeprijs is 2 ulden. Er is deze keer géén voor erkoop van entreekaartjes! Waddinxveen - De Stichting Wad- «inxveens Welzijnswerk organiseert een cursus "Kijken naar kunst" in net Anne Frank-activiteitencentrum. he cursus gaat van start op vrijdag 4 november. Er komen verschillen de vormen van kunst aan de orde, net hoe en waarom en de ontwik kelingen. De cursus wordt gegeven ®P 2, 9, 23, 30 november, 7 en 14 December van 9.30-11.00 uur. De kosten bedragen 65,00 29,50). cPw,even voor 25 oktober bij de S-W.W., tel. 0182-61555555/631932. ^addinxveen - In buurtcentrum "de P°°g C. Huijgenslaan 2 in Wad- inxveen is vrijdag 19 oktober weer lngo. De zaal gaat open om 19.00 ^ur. de bingo begint om 20.00 uur. Jeugdige bezoekers kregen na afloop van hun bezoek een flink pakket aan folders, boekjes en kleurplaten. De dames achter de receptie kwamen handen tekort om het informatiema teriaal aan te slepen, maar hadden - zoals hun beroep natuurlijk verlangt - de drukte goed onder controle. De brandweer zorgde vlak voor het politiebureau voor wat spektakel door een auto in de brand te steken en te demonstreren hoe snel zij het vuur meester waren. De rookontwik keling en de flinke stank, die daarbij gepaard ging, maakte de demonstra tie 'levensecht'. Projecten Één van de presentaties in het poli tiebureau betrof het project 'Doe Effe Normaal'. Gerard Hazebroek toonde daar, hoe de politie al enige tijd les geeft op de scholen over actuele onderwerpen. "Het lesmateriaal van dit project bestaat onder andere uit 14 lesbrieven. Aan het materiaal is veel aandacht besteed en valt goed op. In 2005 moeten alle leerlingen uit groep 7 en 8 van het basisonderwijs deze lessen gevolgd hebben". Ook het project 'Good Bears of the World' had binnen het politiebureau een prominente plaats. Politie en ambu lance hebben in hun auto's zoge noemde 'Good Bears'. Indien kinde ren betrokken zijn bij een ongeluk of iets dergelijks, kunnen deze knuffels voor wat afleiding zorgen. Ook op het gebied van inbraakpreventie en brandveiligheid werd voorlichting gegeven. Tevens werd aandacht besteed aan de samenwerking met Parnassia, een instelling die mensen (geestelijke) hulp kan bieden, en met 'bureau Halt', die zorgt voor taak straffen als jongeren voor het eerst in aanraking komen met de politie. Verschillende politiedisciplines Dat het politiewerk uit vele discipli nes bestaat, werd op de open dag goed duidelijk gemaakt. Veel aan loop kregen de stands met het ade manalyseapparaat en de informatie stand over alcohol en drugs. In een enquête konden kinderen en volwas- Door Karin Heeren Waddinxveen - Met een gezellige hobbymarkt werd vrijdagmiddag 12 september de kinderboeken week bij de Prins Willem Alexan- derschool aan de Wingerd afgeslo ten. Vele ouders kwamen met hun hobby naar school om de leerlin gen kennis te laten maken met vele verschillende manieren van vrije tijdsbesteding. Leerzaam en leuk voor de kinderen. Het thema van de kinderboekenweek is 'lezen over je hobby' en de kinde ren van de Prins Willem Alexan- derschool hadden dan ook een prachtig lied geleerd over de boe ken in de bieb. In verschillende ruimten werd op vrijdagmiddag een hobby gepresen teerd. Zo konden kinderen knutse len: er werden gezichtjes uit pom poenen gesneden. Zij konden meedoen met linedancing en een lesje krijgen in de schaakkunst. De mooie modeltreinen waren schit terend om te zien en de cavia's waren lekker zacht zodat de meeste kinderen wel even wilden knuffelen senen daarover hun kennis toetsen. Zo kon men leren, dat het gebruik en/of het bezit van minder dan vijf gram hasj of weed in Nederland strafbaar is, maar inmiddels wel gedoogd wordt. Ook de technische recherche had flink uitgepakt. Zij hadden een scène opgezet waarbij bezoekers mochten uitzoeken wat er gebeurd was. Vele Baantjers-in- spé kwamen tot de goede uitkomst. L- i met zo lief diertje. Van klein tot groot heeft zich deze middag prima vermaakt en zo een leuk beeld h ovens gekregen over wat een hobby nu precies is. Ter afsluiting van de activiteiten van de kinderboekenweek konden de kinderen op het schoolplein nog even laten zien aan de ouders wat zij geleerd hadden over linedancing en tot slot werd het lied nog een maal luidkeels gezongen door alle kinderen samen op het schoolplein. Aan- en verkoop van woningen en bedrijven. Alle taxaties Hypotheken Ook 's avonds bereikbaar Leny Hovens Nrd. Dwarsweg 1 - 2761 GA Zevenhuizen - Tel. 0180-632001 MAKELAAR ZIE ONZE ADVERTENTIE ELDERS IN DEZE KRANT!

Hart van Holland | 2001 | | pagina 1