Hajtn Hotod Kramendag Zorgcentrum De Zevenster druk bezocht h Hij! Basisschool De Akker grote winnaar bij Schoolhandbaltoernooi Sj8j *éh~' van 'Het Snoep Cadeauwinkeltje mneia in Boskoop per conferentie veiliger Gemeentelijke legpenning voor Cor van Kooten Kijk op internet!! Concert Euromu- sica en het huis vrouwenorkest Molenhuisnieuws iNajaarsboeken- markt in Ontmoe- ftingskerk Kramendag van wereldwinkel Muziekavond door amateur musici rea- en Hobby- beurs www.hart-van-holland.nl i IfniiilHi CV-KETEL NODIG? P. VISSER EN ZN. X www.eitens.nl -• 24e jaargang |nummer 946 131 oktober 2001 <5 QXKSa HEN Moerkapelle - Het Zoetermeers Mandoline Orkest "Euromusica" Igeeft samen met het Huisvrouwen Orkest van "Vrouwen van Nu" uit Moerkapelle een muzikale avond in dorpshuis "Op Moer" op 10 november om 20.00 uur. De entree prijs is 7,50 p.p. Kaarten zijn ver krijgbaar op Oranjestraat 18, Bre- deweg 33 en 's avonds aan de zaal. Benthuizen - In het Molenhuis te (Benthuizen wordt zaterdag 3 I november weer een inloopmiddag [[genealogie gehouden. Voor stam boomonderzoekers de gelegenheid om gegevens na te zoeken van Benthuizenaren in de 19e eeuw. De [[tentoonstelling Keramiek op zol der, sculpturen van mevr. A. Groot- Hveld en een verzameling van grof keramiek, is nog te bezichtigen. Het Molenhuis en de Winkel van ySinkel zijn iedere zaterdagmiddag van 13.30 tot 17.00 uur geopend. 'addinxveen - De rommelmarkt- icommissie van de Gereformeerde Kerk in Waddinxveen organiseert [zaterdag 3 november haar jaarlijk- e najaarsverkoping van boeken, platen, handwerkspullen en wens- aarten. Om 10.00 uur gaan de deuren van de Ontmoetingskerk aan de Groensvoorde open voor de verkoop en om 16.00 uur wordt de markt gesloten. De opbrengst van deze boekenmarkt gaat voor een deel naar goede doelen en voor een deel naar het kerkwerk in Wad dinxveen. Zevenhuizen - Op zaterdag 3 november vindt de jaarlijkse kra mendag van de Wereldwinkel Zevenhuizen/Moerkapelle plaats. Van 10.00-16.00 uur worden op het plein voor het gemeentehuis de nieuwe artikelen uit de Fair Trade najaarsfolder gepresenteerd. Op deze kramendag zijn eveneens I Amnesty International, Orion en Unicef aanwezig met kaarten, kaar- i sen e.d. Voor al uw Sinterklaas- en Kerst- inkopen kunt u dus nu al op deze! kramendag terecht. Zevenhuizen - De Zeven Muzen mganiseert de 21e muziekavond door amateurmusici op zaterdag 3 november om 20.00 uur in de Gere formeerde Kerk, Dorpsstraat 106 in venhuizen. Deze muziekavond is gratis toegankelijk. Waddinxveen - In het Anne Frank Jan van Bijnenbad 1 in waddinxveen wordt zaterdag 3 no\ember een crea- en hobby- ir5? Behouden van 10.00 tot o() uur. Hobbyisten laten zien I er vari verschillende materia- ."8emaakt kan worden. Entree Jd.00 kinderen tot 12 jaar 2,50. ^"ik, "39000 Door Karin Heeren Zevenhuizen - Ter gelegenheid van het dertig jarig jubileum van Zorgcentrum 'De Zevenster' was er zaterdag 27 oktober een uitgebrei de kramenmarkt te bezoeken. Vele belangstellenden bezochten deze dag vol met activiteiten voor jong en oud. Er was een Oudhollands thema voor deze dag. Veel perso neelsleden en vrijwilligers liepen rond in mooie klederdracht en ook waren er verschillende acti viteiten met een Oudhollands karakter. Houten speelgoed, krakelingen, Zeeuwse bolussen, de Stichting Oud Zevenhuizen-Moerkapelle en de stoommachine van Heij refereerden allen aan oude tijden. Er was daar naast nog een tweedehands boeken markt, een gokje wagen bij het rad van fortuin en allerlei spelletjes. Er waren bloemen en planten, zelfge maakte kaarten en informatie ook de Wereldwinkel en de ANBO waren vertegenwoordigd met een stand. Ook voor de kinderen was er genoeg te beleven, Zij konden te recht op het springkussen en kon den geschminkt worden. Het straatorkest 'Komt ooit goed' zorgde voor een vrolijke noot en natuurlijk was er voldoende te eten en te drinken. De kramendag werd georganiseerd binnen het kader van het dertig jarig jubileum van het Zorgcentrum. In anderhalve week kunnen de inwo ners van het Zorgcentrum genieten van een feestelijk programma. Een high-tea en een Oud-Hollandse spel letjesmiddag zijn al achter de rug. Vandaag is er optreden van het seni orenorkest en dan staat voor vrij dag nog een feestelijke show op het programma. Tot slot is er ook nog een feestavond voor personeel en vrijwilligers. De kramendag was toe gankelijk voor alle belangstellenden en van die uitnodiging is ruim gebruik gemaakt. i." BIG BEN m J Ai Waddinxveen - Sportzaal de Duikelaar gonsde vorige week woensdag van de activiteit. De oorzaak hiervan was het grote aantal deelnemers aan het jaarlijks terugkerende schoolhandbaltoernooi. Tra ditiegetrouw organiseerde de Waddinxveense Handbalvere niging Rowah dit toernooi in de herfstvakantie. Wisselbeker De grote winnaar was - even als tijdens vele voorgaande toernooien - basisschool de Akker uit Boskoop. Zowel in de meisjespoule voor groep zeven en acht, als in de jon genspoule in dezelfde catego rie ging de wisselbeker naar de Boskoopse school. De meisjes wonnen het toernooi zelfs voor de derde keer, zodat ze de wisselbeker mogen houden. In beide pou les was ook de tweede plaats voor een team van de Akker weggelegd. De leerlingen van de Kardinaal Alfrink- school moesten zowel in de meisjes- als in de jongenspoule genoegen nemen met een derde plaats. Bij de jongensca tegorie 'groep vijf en Door Karin Jongkind zes', wist de Theo Thijssen- school de beker te veroveren. De Kardinaal Alfrinkschool was tweede en de Dick Bruna- school derde. In deze poule was het uitermate spannend: de leerlingen van de Theo Thijssenschool wonnen uit eindelijk op een beter doelge- middelde! Volgens Ada Hoefnagel van handbalvereniging Rowah is het enthousiasme van de Akker-school ieder jaar opmerkelijk groot. "Toch heb ben we tot nu toe nooit leden van de Akker kunnen verwel komen. Ieder jaar krijgen de kinderen een bon voor gratis trainingen mee. Er zijn altijd wel een paar positieve reac ties. Ook dit jaar is er al weer druk geïnformeerd naar de trainingstijden van de ver schillende teams. Wij zijn benieuwd of er nu ook Bos koopse kinderen mee komen trainen." Zoekt u een gebruikte auto? Kijk op: /-

Hart van Holland | 2001 | | pagina 1