dan ejaiijrantzen Nog zeven nachtjes slapen en Eerste paal dorpshuis Swanla geslagen •tijk op internet!! op internet! mi www.hart-van-holland.nl CV-KETEL NODIG? P. VISSER EN ZN. MOBIELE KAPPERS EN NAGELSTYUSTESAAN HUIS reproductions of antique furniture 124e jaargang nummer 950 28 november 2001 - - www.eitens.nl Koninklijke onderscheiding Tienjarig bestaan Ondernemerskring Zie onze advertentie elders in deze krant! imporl-export Ruime sortering in: Boekenkasten en grote boekenwanden Grote maten cctknmertafcls Bureaus, schrijftafels en secretaires Keikamerstoelen Side tables Alle meubelen zijn vervaardigd uit massief mahonie. Ruim 2200 m2 showroom Knibbelweg8a.2761 )D Zevenhuizen. (Z)-Ilolland. Tel.0180-6322 59/Fax 0180-633274 li mail: jfrantzaifajwireliub.nl Website: www.janfrantzen.nl I Door Ron Krul Zevenhuizen - Eindelijk was daar dan het grote moment, ir. Moerkapelle en Zevenhuizen was bijna iedereen, die hem kent, aitgelopen om de Sint te zien, in Moerkapelle kwam hij iets na tien. I s Middags kwam hij dan in Zevenhuizen aan, I bij het Hart van Holland mocht hij aan land gaan, I na een zeer lange tocht met zijn mooie stoomboot, I van Spanje naar Maastricht via het plaatsje Sapperloot, I waren alle kindertjes o zo blij, I ze hoopten op pepernoten en andere lekkernij. Sint klom op zijn schimmel, Americo genaamd, die trouwe viervoeter die zich in het op daken lopen heeft bekwaamd I met zijn Pieten kwam Sint aan bij het gemeentehuis, o voelde zich bij de burgemeester aldaar, snel thuis. Sinterklaas ging zitten op zijn mooie troon, zijn Pieten deden allesbehalve gewoon, grote kunsten werden door hen uitgehaald, en veel vreugde werd daarbij uitgestraald, de kinderen zongen, werkelijk prachtig, de Sint en Pieten luisterden heel aandachtig. De Pieten strooiden volop snoepgoed, lekkere pepernoten kwamen de kinderen tegemoet, sommige lieve mama's kregen zelfs een boterletter, de muziek hierbij werd gespeeld door "De kleine trompetter" Het was weer tijd om op te staan, Sinterklaas en zijn Pieten wilden verder gaan, dorpshuis Swanla was het volgende doel, ook daar was er voor Sint een hele mooie stoel. Zeemanspieten op de chocoladeboot, was de naam van het toneelstuk dat V.O.O. voor de Sint op de rol had staan, Juffrouw Janny en meneer Doos kwamen er in voor, maar ook Guusje de Clown en allen vonden een groot gehoor, in de zaal die het zeer waardeerde, en na afloop heel hard applaudisseerde. Zoekt u een gebruikte auto? Kijk op: Sinterklaas vond het prachtig, maar hoe laat was het, allemachtig, het was tijd om te vertrekken, nee Sint kon het niet langer rekken. Het was voor eventjes weer mooi geweest, maar kinderen, hij komt terug voor het grote feest, voor grote en kleine smulpapen, is het nog maar 7 nachtjes slapen. boor Karin Heeren Zevenhuizen - Wethouder M. Zij erhand heeft op dinsdag 20 November samen met de voorzitter RSn ('orPshuis Swanla, de heer V. oorda, de symbolische eerste va 8es'aSen voor de verbouw het dorpshuis. De buren, de ni.,U vertegenwoordigers h a en de huurders van dotT)shuis waren uitgenodigd 11 Sotuige te zijn van deze start velen hebben daar gehoor aan Begeven. zHn°mWOnenc'en van dorpshuis ln eerste instantie degenen dat K6St vie ervoor gezorgd hebben is o estuur van het dorpshuis liit nadenken over een moge- t' e verbouw. Aanhoudende klach- aaniV^?. over'ast waren daarvoor de «f-m 'ng' Deze aanleiding werd ,]a 'eny)reerd door voorzitter Roor- 'juens het officiële deel naar aanleiding van het slaan van de eer ste paal. Het bestuur heeft ook de gebruikers uitgenodigd omdat zij in eerste instantie de gevolgen onder vinden van de verbouwing. Zij zul len geruime tijd moeten inschikken in de beschikbare ruimte. De com merciële huurders zijn een belang rijke partner voor het dorpshuis en ook de politieke vertegenwoordi gers zijn hard nodig, volgens de voorzitter. Wethouder Zijderhand memoreerde de langdurige aanloopfase van de verbouw. Een aantal tegenvallers zoals een mogelijke claim van de belastingdienst en daarna nog stroomkabels onder het parkeerter rein hebben er mede voor gezorgd dat er een forse aanlooptijd nodig was. De wethouder toonde zich dan ook verheugd dat nu de eerste sym bolische paal geslagen is en daar mee een belangrijke fysieke stap is gezet naar de realisatie van het dorpshuis. De heer Kerkhof van Bontenbal Bouw BV uit Reeuwijk gaf met de woorden "It's good to be back" zijn persoonlijke binding aan met Zevenhuizen en is blij dit pro ject te kunnen realiseren. Naar ver wachting zal het geheel verbouwde dorpshuis rond september of okto ber van het volgende jaar opgele verd kunnen worden.

Hart van Holland | 2001 | | pagina 1