I l LITI E STOP! ©IFAW van Mand- BERICHTEN I GTI-Nesselande - Dimplex/Exalvo Cornelis Gravesteijn Arno Zijderhand ia t 010 - 5216016 079 - 3426070 Har* van Holland 12 januari 2004 - - hi m Dames-topvolleybal in Zevenhuizen I Zaterdag 15 januari - 19.00 uur Sporthal Swanla, B. Klinkhamerweg 85, Zevenhuizen Toegang gratis MM HMB i ieberïcht Wanneer de tijd voor u ©ven stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 metrespect en in stijl doen we WAT VAN ONS VERWACHT WORDT Politie controleert geparkeerde auto's: Waddinxveen Boskoop Kom in actie met het IFAW! Teken onze petitie 'Miljoen handtekeningen voor een miljoen zeehonden'. Schrijf een brief aan de Canadese regering. Bel ons voor een voorbeeld-protestbrief aan de autoriteiten. Voor de bescherming van dieren, waar ook ter wereld, steun het IFAW vanaf slechts €3 per maand. Ga naar www.ifaw.nl of bel (070) 33 53 011. GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN 29.000 exemplaren Uw verdriet is onze zorg Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3 B'hoek - Moerkapelle Moordrecht - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken J)eze ruimte is beschikbaar gesteld door de Haij Van der Wende advocatenJ k. Voor de vele blijken van medeleven, die wij zowel persoonlijk als schriftelijk mochten ontvangen na het overlijden van willen wij u hartelijk bedanken. Zevenhuizen, januari 2005 M.C. Gravesteijn-Hofman Kinderen en kleinkinderen Een brief, een kaart, de bloemen, een handdruk... soms zonder woorden of alleen maar aanwezig zijn na het overlijden van Het waren allemaal uitingen van mensen die ons wilden bemoedigen en troosten in ons verdriet. Het maakt de leegte en het gemis niet minder maar geven het gevoel dat wij dit verlies niet alleen behoeven te dragen. Wij willen u hiervoor hartelijk bedanken. Moerkapelle, januari 2005 Yvonne Oskam Familie Zijderhand Familie Oskam UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kantoor: Dorpsstraat 43a 2761 AB Zevenhuizen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging ^^van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Hoekeinasewog so astss KE Uleiswijk In de maand december van het afgelopen jaar zijn door de politie van het team Waddinxveen-Bos- koop geparkeerde auto's gecontro leerd op het zichtbaar achterlaten van goederen in auto's. In totaal werden 554 voertuigen gecontro leerd waarvan 386 in Waddinxveen en 168 in Boskoop. Deze controles vonden op diverse locaties en tijdstippen plaats in genoemde gemeenten. Hierbij werden 5 auto 's aangetroffen, die in het geheel niet afgesloten waren. In 69 voer tuigen was de autoradio/ cd-speler nog aanwezig. Bij 24 auto's was een tas of koffer zichtbaar aanwe zig; een potentiële dader kent de inhoud van de tas of koffer niet, dus gaat er voor! Verder lagen in enkele voertuigen kleding (jas/ jack) en zonnebrillen in het zicht. Bij de uitgevoerde controles werd elke auto voorzien van een flyer, waarop het resultaat van de con trole stond vermeld. Inmiddels is bekend dat in 2004 het team Waddinxveen-Boskoop 418 aangiftes van auto-inbraak te ver werken kreeg. In vergelijking met 2003 betekent dat een daling met 89 aangiften. In 2005 zal de politie doorgaan met het controleren van geparkeerde voertuigen om zodoende eigena ren er attent op te maken geen goederen zichtbaar in de voertui gen achter te laten. Gratis overnachting?: De politie is op zoek naar een 41-jarige Engels man, die zonder betaling met de noorderzon vertrok nadat hij over nacht had in een hotel aan de Kerk- weg Oost. De hoteleigenaar kreeg argwaan en kwam er via de site van Horeca Nederland achter dat de man ook zonder betaling over nacht had in Hoek van Holland en Boskoop. De man is door de politie eerder aangehouden voor soortge lijke feiten. Ook nu is er aangifte gedaan. Jeanne Matze-Kocfi Marian v.ri Verdacht van inbraak: Op 3 januari werd een 25-jarige Waddinxvener in zijn woning aangehouden op verdenking van inbraak in een win kel aan de Kerkweg Oost eind vorig jaar. De politie kwam de man op het spoor aan de hand van getui genverklaringen. De man is een bekende van de politie. De aanhou ding had de nodige voeten in de aarde. Hoewel de politie zeker wist dat de verdachte thuis was, werd de woning niet geopend waarop agenten zich met gepast geweld toegang tot het perceel verschaf ten. Vervolgens bleek de man onvindbaar. Uiteindelijk werd de verdachte door een inmiddels inge schakelde hondengeleider van de politie in een kleine nis op zolder getraceerd waar hij zich verborgen hield. Uit onderzoek kwam naar voren dat de man vermoedelijk betrokken is bij inbraken in wonin gen aan de Noordkade, de Oranje laan, de Zuidkade, de Mercurius- weg en de Fazantdreef te Wad dinxveen. Verder wordt hij ver dacht van inbraken in een bedrijf aan de Oranjelaan, een bedrijf aan de Linneausweg te Boskoop en een bibliotheek in Gouda. De man heeft inmiddels een gedeeltelijke bekentenis afgelegd. De verdachte werd op 6 januari voor de officier van justitie in Den Haag geleid. De politie gaat door met onderzoek en hoopt ook mededaders van de man te kunnen traceren en aanhouden. Brand in afvalbak: In een woning aan de Berkengaarde werden in de nacht van 4 januari de bewoners opgeschrikt door een brand in een afvalbak in de keuken. De bewo ners werden gewekt door hun brandmelder en konden zich hier door tijdig in veiligheid brengen. De brand werd snel geblust door de brandweer. De keuken werd flink beschadigd en de woning werd ver vuild door roet- en rookschade. De bewoners werden opgevangen door buren. Hennepkwekerij ontmanteld: De politie heeft op 5 januari een kleine hennepkwekerij in een pand aan de Julianastraat ontdekt en ont manteld. Het ging daarbij om ruim 80 planten, die evenals de benodig de apparatuur voor de teelt, inbe- slaggenomen en vernietigd zijn. Door het elektriciteitsbedrijf is de stroom afgesloten. De eigenaar van de kwekerij is bij de politie bekend en zal binnenkort gehoord wor den, waarna tegen hem proces-ver- baal wordt opgemaakt. Een dag later kon de politie weer naar dit adres. Het elektriciteitsbedrijf had vastgesteld dat de eigenaar de afgesloten stroom eigenhandig weer had aangesloten. Het elektri citeitsbedrijf heeft de elektriciteits meter weggehaald in afwachting van een nieuwe aanvraag voor stroomaansluiting. Misdraging en bedreiging: Een 19- jarige inwoner uit Gouda werd op 5 januari in de hal van het politiebu reau aan de Limaweg aangehou den. De man werd kort daarvoor enkele malen verzocht het bureau te verlaten, omdat hij zich mis droeg. Ook na een officiële vorde ring vertrok hij niet. Toen hij ver volgens ook nog de agent bedreig de, mocht hij alsnog in het bureau blijven, ditmaal tegen zijn zin. Na verhoor en het opmaken van een proces-verbaal, ter zake lokaalvre debreuk en bedreiging, kon hij ver trekken. Hij zal zich binnenkort voor de rechter moeten verant woorden. Vernieling: De politie heeft donder dag 6 januari omstreeks 10.00 uur een 17-jarige jongen uit Waddinx veen aangehouden op verdenking van vernieling in de nacht van oud op nieuw. De jongen zou verant woordelijk zijn voor het gooien van illegaal vuurwerk naar een auto die omstreeks 01.30 uur geparkeerd stond op de Maarten Schouten straat. Het vuurwerk kwam tegen de achterruit terecht en als gevolg daarvan was de auto uitgebrand. De jongen bekende de vernieling en is na verhoor in de loop van de middag in vrijheid gesteld. De poli tie maakt proces-verbaal tegen hem op. Openbare dronkenschap: In de nacht van 8 januari trof de politie op het Noordeinde een naar later bleek 42-jarige Waddinxvener aan. De man verkeerde onder invloed van alcohol en lag op zijn fiets op straat te slapen. Omdat hij niet meer aanspreekbaar was, werd hij aangehouden voor openbare dron kenschap en ingesloten. In de loop van de dag is de man met een bekeuring huiswaarts gestuurd. Bekeuring voor het niet voldoen aan identificatieplicht: Diezelfde nacht zijn drie inwoners uit Den Haag op de Passage bekeurd omdat zij niet konden voldoen aan de identificatieplicht. De politie stelde een onderzoek in omdat gemeld was dat de mannen zich verdacht gedroegen. Gezien was dat zij aan deuren van winkelpan den op de Passage voelden. De jon gens hadden geen directe verkla ring voor hun aanwezigheid in Waddinxveen. Eenzijdig ongeval: In de avond van 8 januari vond een eenzijdig onge val plaats op de Kanaaldijk. Door onbekende oorzaak raakte een 23- jarige Waddinxvener met zijn auto van de weg en belandde tegen een boom. De bestuurder bleek onder invloed van alcohol te verkeren. Hem is een ademanalyse afgeno men, waarbij hij 335 ug/l blies (220 ug/l is wettelijk toegestaan). Rijden zonder rijbewijs: Een 17-jari- ge Boskoper werd op 7 januari op de Zijde door de politie aangehou den omdat hij reed zonder rijbe wijs. Na verhoor en een proces-ver- baal mocht hij het politiebureau weer verlaten. 24MSH DE GEDENKTEKEN SPECIALIST' Vo&r fctf blijvende hvrinnetin* Grote sortering van modellen en steensoorten in onze toonzaal aanwezig Zegwaartseweg 4A 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079-341 62 27 www.degedenktekenspecialist.nl Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich MET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Uitvaartverzekeringen - Spaarfonds - Wilsbeschikkingen - Grafstenen

Hart van Holland | 2005 | | pagina 3