Zevenhuizen-Moerkapelle 28 januari in actie voor Azië DEKKER Rabobank ondersteunt de actie voor de slachtoffers in Azië Hart van Holland ALLES VOOR 555 UW EXPEDITEUR IN HET WEGTRANSPORT! De Meezingzingers en "Alles voor 555" Korte Kleiweg 40 Postbus 37001 3005 LA Rotterdam Tel: 010-461 25 25 Fax: 010 - 418 68 48 Spetterende optredens vrijdag 28 januari in Dorpshuis Swanla Ook Shantykoor het Kraaiennest doet mee aan "Alles voor 555" Muzikaal steentje van Alberto juicht het initiatief voor de actie toe en draagt graag een steentje bij. Hart van Holland 19 januari 2005 pagina 17 Zevenhuizen fr redactie@hait-van-holland.nl Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Expeditie B.V. G. HOL SLOOPWERKEN b.v. Aannemer van sloopwerken en asbestverwijdering Bostelweg 21 3059 LB Rotterdam Tel. 010-2222038 info@hol-sloopwerken.nl ALUS VOOR 555 De pagina's in het Hart van Holland van vorige week hebben veel reacties opgeleverd. Nieuwe bands hebben zich aangemeld voor het benefietconcert "Alles voor 555", voor de loterij zijn belangeloos prijzen ter beschikking gesteld en vele vrijwilligers hebben aangeboden om op 28 januari te komen helpen. Het programma voor deze avond is veelbelovend. De volgende groepen verlenen hun medewerking. De Kindermusicalgroep, Viswijvenkoor SootjeVisch, Shantykoor "Het Kraaien nest", Drukverband, Albert, Niek en Judith, Ed Nigg en band, Kevlar, de Moerkapelse band "Pingel", de Uhh...Meezingzingers, Drive in Show Timeless en Ernst en Niek. Als je een bijdrage wilt leveren voor deze avond, mail dan naar alles555@xs4all.nl of bel met Miranda Eiting 06-10826254. Vergeet niet uw kaarten te kopen bij Reisbureau "De Zwaluw", er is een beperkt aantal kaarten beschikbaar. Meer over de deelnemende koren en bands op deze pagina. Natuurlijk doet shantykoor "Het Kraaiennest" mee aan het benefiet concert voor de slachtoffers in Azië en niet te vergeten een gedeelte in Afrika. Waarom dit zo natuurlijk is: heel Nederland, ja eigenlijk de hele wereld, krijgt bij het zien van de beelden een gevoel over zich "Hoe kan ik hier helpen en wat kan ik doen". Bovendien hebben de liederen die wij zingen alles met het leven op zee, het vertrek naar de zee en de havensteden te maken. Logisch dat het een shantykoor misschien nog meer aanspreekt. Het idee van een benefietconcert kwam bij mij al snel op. Voordat we ook maar waren begonnen met uitwerken van het idee, kreeg ik al een mailtje over deze actie. Een concert met meerdere koren, bands en een discjockey is een nog veel beter idee. Hoe meer mensen je er bij kunt betrekken hoe beter het is. Dat er koren zijn die niet willen meedoen is voor mij dan ook onbegrijpelijk, maar goed, ieder moet zijn eigen keus maken. Natuurlijk gaat er wel eens wat fout in de organisatie van zoiets als dat op zo'n korte termijn moet gebeuren. Daar moeten we niet te lang stil bij blijven staan. Het gaat om net idee erachter. De eerste drie initiatief nemers zijn samen ongeveer 70 jaar oud. Ik ben blij dat deze jonge mensen met dit idee zijn gekomen. Er wordt vaak door de ouderen, waaronder ik mezelf ook reken, kritiek op de jeugd geuit. De jeugd is veel harder en heeft geen gevoel voor zijn medemens. Uit dit initiatief blijkt maar weer dat een mens een mens blijft. Jong of oud, dat maakt geen verschil. Als het echt nodig is staat de jeugd er ook. Harry Eiting, voorzitter shantykoor "Een natuurramp zoals in Azië heeft plaats gevonden, doet je beseffen dat wij achter de dijken relatief veilig kunnen leven. De natte voeten die men af en toe in Limburg heeft, staan in geen verhouding tot de niet te bevatten ramp in Azië. Een ieder heeft de beelden op tv gezien, het menselijk leed, een ravage die voor ons nauwelijks voorstelbaar is. En toch moeten de slachtoffers van deze ramp verder, het leven weer oppakken, een nieuw bestaan trachten op te bouwen. De Uhh....meezingzingers willen hun solidariteit met de slachtoffers betonen en meehelpen hen de kans te geven om daadwerkelijk een nieuw bestaan op te bouwen. Daar is veel voor nodig, geld dat voorlopig structureel gebruikt kan worden voor langere termijn hulp. Daarom hebben wij zonder aarzelen en spontaan onze medewerking verleend aan de benefietavond voor giro 555." Albert Hessels ook wel bekend als Alberto, en een van de organisatoren van "Alles voor 555" draagt ook zijn muzikale steentje bij op 28 januari. Albert: "Het is geweldig dat je op deze manier een hele kleine bijdrage kunt leveren aan een actie waar veel geld voor nodig is. De tranen schieten in mijn ogen als ik al die beelden voorbij zie komen. Het is en blijft heel hard nodig dat we met zijn allen iets doen om de mensen in Azie te helpen. Wat verwacht je van het Benefietconcert? "Ik denk dat net een top avond wordt, door zoveel verschillende optredens en zoveel enthousiasme. Zelf ga ik samen met Niek Nigg en Juditn Bink een optreden verzorgen. We hebben een klein half uurtje om ons ding te doen. Het is aa mooie van deze avond is dat bijna heel muzikaal Zevenhuizen-Moerkapelle mee doet. Zelf zit ik ook in de organisatie van "Alles voor 555" en het is ongelofelijk dat er zoveel mensen zijn die vrijwillig mee werken en zelfs een kaartje ko pen om op te mogen treden. Ik nodig iedereen uit om te komen luisteren en ge nieten op 28 januari. We gaan er met zijn allen een hele mooie avond van ma ken en dat Alles voor 555!" DEKKER ZEVENHUIZEN BV keukenbladen en accessoires Dekker Zevenhuizen BV Postbus 11 2760 AA ZEVENHUIZEN Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle 1 ii GOUWELOOS ELEKTROTECHNIEK B V. MiU"° Marlo Expeditie B.V. Nijverheidscentrum 12 2761 JP Zevenhuizen *The Netherlands Tel.: 0180 632230 Fax: 0180 634015 E-mail: info@marlo.nl Internet: www.marlo.nl handel in nieuwe en gebruikte materialen voor de doe-het-zelver

Hart van Holland | 2005 | | pagina 17