1 ZONNEBLOEM ZOEKT VRIJWILLIGERS LITI E BERICHTEN Een inbreker steelt meer dan goederen... j 010 - 5216016 079 - 3426070 H ®Dl 1 1 WILLEMSEN deHaij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven Hart van Holland 26 januari 2005 milieberichten itt t MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT UITVAARTVERZORGING Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3 B'hoek - Moerkapelle Moordrecht - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken II Voor die beide vakanties zijn we op zoek naar vrijwilligers die onze gasten tijdens die vakanties willen begeleiden", zegt organisator Jolanda Duy- vesteyn. "Op de eerste plaats ver pleegkundigen, immers als we onze deelnemers geen vakbe kwame lichamelijk zorg kunnen garanderen, dan gaat de vakan tie niet door. Daarnaast vrijwilli gers die in staat en bereid zijn om Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 SO Waddinxveen Zevenhuizen lees verder op pagina 8 BEVEILIGINGEN Boskoop GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN 29.000 exemplaren ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kantoor: Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Kantoor en showroom gedenkstenen: Hoekeindseweg 61, 2665 KB Bleiswijk Uw verdriet is onze zorg Uitvaartverzekeringen - Spaarfonds - Wilsbeschikkingen - Grafstenen Regio - De Nationale Vereni ging de Zonnebloem biedt in 2005 een tweetal nieuwe vakantiemogelijkheden aan voor langdurig zieken, licha melijk gehandicapten en lichamelijk hulpbehoevende ouderen. In de week van 13 tot en met 18 juni wordt een culturele vakantie georgani seerd vanuit Graft-de Rijp en van 12 tot en met 17 septem ber kunnen 24 zieke en gehandicapte mensen deelne men aan een creatieve doe- vakantie in Ommen. gedurende de vakantie de gasten te begeleiden. Als ze het leuk vinden mogen ze ook aan de teken- of schildercursus deelne men, maar het begeleiden van de deelnemers heeft uiteraard prio riteit". Voor vrijwilligers zijn geen kosten verbonden aan deelname aan de vakanties. Wel moeten mensen volledig inzetbaar zijn, dat wil zeggen dat zij gezond moeten zijn en geen lichamelijke beperkingen hebben. Mensen die geïnteresseerd zijn in deelname aan de culturele vakantie van 13 tot en met 18 jüni kunnen contact opnemen met Felicia Havenaar. Zij is telefo nisch bereikbaar via 020- 4196966. Geïnteresseerden in de creatieve vakantie kunnen zich wenden tot Jolanda Duyvesteyn, die bereikbaar is via telefoon 023-5476602. Kandidaat-vrijwilli gers krijgen dan nadere informa tie toegezonden. Uitvaartverzorging van dan Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Jeanne Matze-Koch Hoekeindseweg so - 2665 KE Bleiswijk Beroving: Een 75-jarige vrouw uit Waddinxveen is dinsdag 18 januari even voor 16.00 uur beroofd van haar tas. De vrouw liep over de Sta tionsstraat in de richting van het gemeentehuis toen zij van achte ren hard werd geduwd. De vrouw zag dat haar tas werd weggetrok ken door een jongen van ongeveer 17 jaar. De jongen rende hierna weg in de richting van het War- naarplantsoen. De politie heeft in de omgeving een zoekslag verricht. Er werd geen aanhouding verricht. De tas van de vrouw werd even later door een fietser gevonden op het fietspad achter het station. De politie stelt een onderzoek in en verzoekt getuigen zich te melden via telefoonnummer 0900-8844. Rijden zonder rijbewijs: Tegen een 42-jarige Waddinxvener wordt pro ces-verbaal opgemaakt voor het rij den zonder rijbewijs. De politie zag de man in de nacht van 19 januari rijden terwijl zij wisten dat de man geen rijbewijs had. Na staande houding bleek de man in het bezit van inbrekerswerktuigen. Aan het bureau zijn enkele openstaande vonnissen aan de man betekend en is hij gehoord voor een eerdere overtreding van het rijden zonder rijbewijs. De man kon toen niet staande worden gehouden. Beroofd van mobiele telefoon: In de namiddag van 19 januari werd een 12-jarige jongen aan de Kerk- weg-Oost beroofd van zijn mobiele telefoon. De jongen had daar even staan bellen. Op het moment dat hij zijn GSM wilde opbergen werd hij aangesproken door een jongen, die hem vroeg of hij de GSM even mocht lenen. Nog voordat de 12- jarige hierop kon antwoorden griste de jongen de GSM uit zijn handen en rende weg richting de Stationsstraat. Daar sprong hij achterop een fiets. De politie wist diezelfde avond drie Waddinxveen- se verdachten aan te houden in de leeftijd van 15 en 16 jaar. Na ver hoor kon één verdachte naar huis. De andere twee zijn voorgeleid bij de officier van justitie in Den Haag. Gestolen auto: Op 20 januari heeft de politie een 3 maanden oude Ford Focus personenauto inbeslag- genomen. Het voertuig werd die dag bij het keuringsstation van de Rijksdienst voor het Wegverkeer op het Coenecoopbedrijventerrein ter keuring aangeboden. Daar bleek dat de auto eerder in Hongarije ontvreemd was. Rijden onder invloed: In de nacht van 21 januari hield de politie een 51-jarige Waddinxvener op de Molenring aan op verdenking van het rijden onder invloed. Na een ademanalyse blies de man 455 ug/l terwijl 220 ug/l maximaal is toege staan. Naast een bekeuring kreeg de man een rijverbod van 4 uur opgelegd. Diezelfde nacht werd ook een 30-jarige autobestuurder aangehouden op de Zuidkade. Ook deze man had teveel gedronken. Hij blies 355 ug/l en kreeg een rij verbod van drie uur. Brand: In de middag van 22 januari brak brand uit in een woning op de 4e etage van een flat aan de Bus ken Huetlaan. De brandweer bestreed het vuur met vijf wagens waaronder een ladderwagen van het Goudse korps. De bewoners konden zich in veiligheid stellen. Bij de brand lieten drie van de vijf in de woning aanwezige katten het leven. De woning liep grote brand schade op. Woningen die boven en onder de uitgebrande woning zijn gelegen, liepen water- en rook schade op. De brand is vermoede lijk ontstaan in een wasdroger. Na de bluswerkzaamheden trof de politie ook een kleine hennepkwe kerij aan in één van kamers van de uitgebrande woning. Deze is ont manteld en afgevoerd. Tegen de eigenaar zal proces-verbaal worden opgemaakt. Controle fietsverlichting: De afge lopen week heeft de politie enkele malen op diverse locaties binnen Waddinxveen gecontroleerd op fietsverlichting. Bij de controles op het Spoorpad, de 2e Bloksweg, de Zuideljke Rondweg, Zuidkade en Kanaaldijk op 18, 19 en 22-1 wer den in totaal 28 fietsers bekeurd die niet de juiste verlichting voer den. Onder invloed op vluchtstrook: Op 23 januari werd bij de politie gemeld dat op de vluchtstrook van de A12 een auto stilstond, waarvan de bestuurder over het stuur gebo gen hing. Ter plaatse stelde de poli tie vast dat de man onder invloed van alcohol verkeerde. Ook had de auto 'verse' blikschade. De bestuur der bleek kort daarvoor langs de vangrail geschampt te zijn. Aan het bureau heeft de man een adem analyse ondergaan die op 525 ug/l Roodlicht controle: Dinsdagmorgen 18 januari, tussen 8.00 en 08.30 uur, is een controle gehouden van het door rood licht rijden op de krui sing Noordelijke Dwarsweg en burg. Klinkhamerweg. Twee auto mobilisten kunnen de komende weken een bekeuring thuis ver wachten. Inbraak in bedrijf: In de nacht van 18 op 19 januari is ingebroken in een bedrijfspand aan de Dorps straat. Een slot is geforceerd en daarna is het gehele kantoorge deelte doorzocht. Bij een eerste controle bleek de buit gering, de schade groter. Julianaweg 49 2752 BD Moerkapelle Tel. (079) 593 36 56 www.willemsenbeveiligingen.ril info@willemsenbeveiligingen.nl uitkwam, waarna hij een rijverbod kreeg van 5 uur. Er wordt proces verbaal opgemaakt. Alcoholcontrole: Bij een alcohol controle op 23 januari op de Dreef werden twee bestuurders aange houden. Een 25-jarige Waddinx- veense automobilist blies 300 ug/l. Een 33-jarige bestuurder van een snorfiets blies 785 ug/l. Gezien de hoogte van deze uitslag werd het rijbewijs van deze man ingevor derd. Tijdens de daarop volgende nacht hield de politie op het Nicolaaserf en de Zuidelijke Rondweg nog twee Waddinxveners aan die ook onder invloed achter het stuur zaten. Deze bestuurders bliezen respectievelijk 400 en 325 ug/l. Voor een van de twee bestuurders was het de 2e keer in korte tijd dat hij werd aangehouden. Op 14-1 had de politie hem ook al betrapt op alcoholgebruik achter het stuur. Vechtpartij: In de nacht van 15 op 16 januari vond een vechtpartij plaats in een café aan de Boot straat. Diverse klanten van het café raakten met elkaar slaags waarbij enkele klappen vielen. Twee perso nen raakten hierbij gewond. Een van de gewonden is naar het zie kenhuis vervoerd, waar zijn ver wonding werd gehecht. De politie onderzoekt de zaak. Misdraging: In de namiddag van 17 januari is een 31-jarige Boskoper aangehouden omdat hij kort daar voor problemen veroorzaakte in de praktijk van een plaatselijke huis arts. Bij het zien van de politie vluchtte deze man, maar kon wor den ingerekend. Op het bureau bleek de man nog 15 dagen gevan genisstraf te moeten uitzitten, waarop hij is ingesloten. Alcoholcontrole: Bij een alcohol controle op de rotonde van het Noordeinde en de Zijde zijn op 22 januari een drietal bestuurders aangehouden in verband met teveel alcoholgebruik. De bestuur ders bliezen respectievelijk 405, 650 en 1080 ug/l. Allen kregen een rij verbod. In totaal werden bij de con trole 585 blaastesten afgenomen. DE GEDENKTEKEN SPECIALIST Voor een blijvende herinnering Grote sortering van modellen en steensoorten in onze toonzaal aanwezig Zegwaartseweg 4A 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079-341 62 27 www.degedenktekenspecialist.nl Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2005 | | pagina 3